Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 310 άτομα (25 μέλη και 285 επισκέπτες)

george(24)

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
11
Κριτικές
6
Like
120
Πόντοι
0

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
"ΞΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ" Γειά σας ρε χυστες έχω σταματήσει να κάνω ενημέρωση μια και όπως καταλαβαίνετε μας έχουν αφήσει όλα τα μπάζα στο Ελλαδισταν να γαμησουμε λες και είμαστε τίποτα μαλακές να πετάμε τα λεφτά μας στις χοντρές και στις φολες τις Λατινες. Όπου και αν πήγα όσο σόλα και αν έκαψα τίποτα. Η γειτονιά των δύο Φ. έχει ψοφήσει εδώ και καιρό, στο Μετάξι Χιλς εμφανίζονται κάτι φάλαινες της ξηράς που πρέπει να σε πληρώνουν αντί να πληρώνεις, κάποιες Λατινες εδώ και εκεί σούπερ φολιαστρες για να λένε οι πιτσιρικάδες ότι γάμησαν κάτι καλό, μέχρι και οι πακηδες την έχουν πάρει γραμμή την δουλειά και άρχισαν να κάνουν sex μεταξύ τους. Αν δεν στρώσει η κατάσταση βλέπω να γινόμαστε όλοι gay και να βγάζουμε Πρωθυπουργό τον Κασσελακη, είμαι πολύ απογοητευμένος μιας και θυμάμαι πρίν τον κορωνο'ι'ο χτίζαμε όλοι βιογραφικό πορνοστάρ. Λυπάμαι που δεν έχω ενημέρωση εγώ και λυπάμαι που δεν έχετε και εσείς και βλέπω αναπολείτε συνέχεια τις παλιές εποχές και τανες. Οι μόνες που αξίζουν για ματσάκι για εμένα είναι η Σορινα και η γνωστή Μύρα, οι υπόλοιπες είναι για να σας τρώνε τα λεφτά. Εις το επανιδείν μάγκες και άμα πιω κανένα ολόκληρο μπουκάλι κρασί ίσως να δω καμία χοντρόσαμπρέλα γύφτισσα με παντόφλες για Monica Bellucci με γόβες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και να σας ενημερώσω!!
 

snowrider

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
527
Πόντοι
281
Παιδιά ξέρουμε μια λατινα που έπαιζε στο Λιοσίων 73 πάνω με piercing στη ρωγα, νομίζω με ονομα Λούνα αν βρίσκεται σε κάποιο οίκο κ τι ώρες?
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.944
Κριτικές
31
Like
25.858
Πόντοι
7.046
Φυλής 71Α: Σύλβια
Φυλής 69Β: Βίκυ
Φυλής 65 οροφος: Κορινα
Φωκαιας με Φυλής γωνία: Άντζυ
Φωκαιας 17Α: Αλεξάνδρα
Φωκαιας 19: Ριτα
Φωκαιας 17Β: Άννα
Φυλής 66Δ: Χοντρή αδιάφορη
Φυλής 74Α: Μάγια κουραδα
Φυλής 74Β: Άννα με νορμαλ και άλλη Άννα με φουλ. Αυτή με το φουλ τρωγοτανε. Αλβανιάρα όμως.
Υπογα Φυλής μεταξύ 79 και 61: Σολ και Κρυσταλ. Πολυ καλα μουνακια και τα δυο.
Φιλιππιδου όροφος: Καρολίνα και Χριστίνα.
Φιλιππίδου ισόγειο: Βαλερια
Καλημέρα κυριοι!

Α! Και Άννα Τάι και Μαρία Τσέχα στα ποστα τους!
 
Τελευταία τροποποίηση:

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Ξέρει κανείς αν δουλεύει η Μαρία τώρα (Διδύμου 18) για να μην κατέβω άδικα ?
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Κάποια που δίνει κωλο με φυσιολογικό σώμα/αδύνατη και κάτω από 30 ;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.944
Κριτικές
31
Like
25.858
Πόντοι
7.046
Κάποια που δίνει κωλο με φυσιολογικό σώμα/αδύνατη και κάτω από 30 ;
Άννα με φουλ προγραμμα υπογα δεξί Φυλής 74Β. Κανονικό σώμα, τρώγεται η φάτσα, δόντια στη θέση τους, αλλά 35αρα την έκοψα. Εγώ προσωπικα της το εσκιζα το γκροβερ έτσι για το παλμαρε. Αλλά κάνω αποχή διαρκείας.
Επίσης όταν γυρίσει η Ηλέκτρα είναι καλό πακετο αλλά τσιναει αν της πιστονιασεις το γκροβερ. Καλη φάτσα, κορμάρα. Κάτω των 30. Αλλά μίρλα.
Ειρήνη Φωκαιας με Φυλής. 30αρα, κατ εμε ωραία γυναίκα, προβληματικες και αινιγματικες επερεσιες. Εγώ που την πηρα μια φορά στον οίκο που δηλώνει παρων τα τελευταία 2 χρόνια και παλια που την έπαιρνα στο 17 Φωκαιας την πιστονιαζα το γκροβερ όσο ήθελα χωρίς μα και μου με τον χρόνο.
Αυτές είναι οι αξιοπρεπεις επιλογές σου.
Η Μπαρμποραρα είναι πιο μεγάλη από 30. Αρκετά. Άρα δεν προτεινεται παρολο που είναι στην κορυφή της τροφικής αλυσίδας από μεριάς υπηρεσιών και ορεξης.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Μαραθώνος 59 υπογα πρώτη βαρδυα.
Σορινα ξανθιά κοντό μαλλί ωραίο κορμάκι στα 30-36 την έκοψα.
Αφού με μύρισε χαμηλά τον πήρε ελεύθερα στοματικά σε γρήγορη ταχύτητα που δεν με φτιάχνει ιδιαίτερα. Το καλό είναι ότι πέρασε όλη την περιοχή με αποτέλεσμα να έχω πλήρη στύση.
Την έβαλα σε κλασσική στάση όπου συνέχισε τις βιαστικές αντιδράσεις με βογγητά και φιλιά σε στήθος, μου έδωσε την εντύπωση ότι ήθελε να τελειώσω σύντομα αλλά μετά απο λίγο ηρέμησε και χαλάρωσε.

Ωραια αίσθηση στο μουνάκι της και καθαρή μυρωδατη όπως ήταν την πήρα για αρκετή ώρα χωρίς ενόχληση από τσατσά.

θα την πάρω και δεύτερη φορά για να βγάλω συμπέρασμα. Δεν μιλάει ελληνικά ,αγγλικά , μόνο ρωσικά.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Άννα με φουλ προγραμμα υπογα δεξί Φυλής 74Β. Κανονικό σώμα, τρώγεται η φάτσα, δόντια στη θέση τους, αλλά 35αρα την έκοψα. Εγώ προσωπικα της το εσκιζα το γκροβερ έτσι για το παλμαρε. Αλλά κάνω αποχή διαρκείας.
Επίσης όταν γυρίσει η Ηλέκτρα είναι καλό πακετο αλλά τσιναει αν της πιστονιασεις το γκροβερ. Καλη φάτσα, κορμάρα. Κάτω των 30. Αλλά μίρλα.
Ειρήνη Φωκαιας με Φυλής. 30αρα, κατ εμε ωραία γυναίκα, προβληματικες και αινιγματικες επερεσιες. Εγώ που την πηρα μια φορά στον οίκο που δηλώνει παρων τα τελευταία 2 χρόνια και παλια που την έπαιρνα στο 17 Φωκαιας την πιστονιαζα το γκροβερ όσο ήθελα χωρίς μα και μου με τον χρόνο.
Αυτές είναι οι αξιοπρεπεις επιλογές σου.
Η Μπαρμποραρα είναι πιο μεγάλη από 30. Αρκετά. Άρα δεν προτεινεται παρολο που είναι στην κορυφή της τροφικής αλυσίδας από μεριάς υπηρεσιών και ορεξης.
Μια περιγραφή της Άννας και της ειρήνης; κοντές ψηλές πετιτ ; ξανθιές μακρύ μαλλί κλπ, ευχαριστώ πάντως

Αννα/Γιάννα εννοείς;
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
149
Κριτικές
7
Like
130
Πόντοι
1
Άννα με φουλ προγραμμα υπογα δεξί Φυλής 74Β. Κανονικό σώμα, τρώγεται η φάτσα, δόντια στη θέση τους, αλλά 35αρα την έκοψα. Εγώ προσωπικα της το εσκιζα το γκροβερ έτσι για το παλμαρε. Αλλά κάνω αποχή διαρκείας.
Επίσης όταν γυρίσει η Ηλέκτρα είναι καλό πακετο αλλά τσιναει αν της πιστονιασεις το γκροβερ. Καλη φάτσα, κορμάρα. Κάτω των 30. Αλλά μίρλα.
Ειρήνη Φωκαιας με Φυλής. 30αρα, κατ εμε ωραία γυναίκα, προβληματικες και αινιγματικες επερεσιες. Εγώ που την πηρα μια φορά στον οίκο που δηλώνει παρων τα τελευταία 2 χρόνια και παλια που την έπαιρνα στο 17 Φωκαιας την πιστονιαζα το γκροβερ όσο ήθελα χωρίς μα και μου με τον χρόνο.
Αυτές είναι οι αξιοπρεπεις επιλογές σου.
Η Μπαρμποραρα είναι πιο μεγάλη από 30. Αρκετά. Άρα δεν προτεινεται παρολο που είναι στην κορυφή της τροφικής αλυσίδας από μεριάς υπηρεσιών και ορεξης.
Για μένα η Ειρήνη είναι από τος πιο ωραίες παρουσίες. Αλλά ποτε δεν πέρασα γιατί έχει μια παγωμάρα στο σαλόνι και μυρίζομαι φόλα….
Πραγματικά θα μπορούσε μα έχει μαζέψει το χαρτι
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Δεν ξέρω για εσάς αλλά για εμένα φυλής αυτη που άξιζε ήταν η Βερόνικα από φυλής 86 στον όροφο , όταν πήγαινα στον οίκο εισε συνεχόμενα δωμάτια , εννοείται πως δεν περίμενα γτ βαριέμαι , μέτα από κανα μήνα την βρήκα ξανά και ήμουν τυχερός που δεν είχε κόσμο , είχαμε φοβερή χημεία και τις 2 φορές που πηγα και μετά τσουφ εξαφανίστηκε , τώρα συμβαίνει το ίδιο με την Ειρήνη , άκουγα τα καλύτερα και δεν πήγαινα , τον Αύγουστο μετά τις διακοπές πηγα 2 φορές και έμεινα ικανοποιημένος , είναι απίστευτα φοβερή στο δωμάτιο , τσουφ και αυτη φεύγει χαχαχαχα ευελπιστώ να ξαναγυρίσει διότι τιμάει το 20αρικο …. Για την μύρα που έχει συνεχόμενα δωμάτια , έχω να πω : 5 φορές μαζί της στην Λιοσίων πέρασα υπέροχα , πηγα μια φορά στην Φωκαίας , και πραγματικά μου έλεγε συνεχώς όχι εκεί και όχι εκεί οκ μπορεί να είναι από την κούραση και θεωρώ λογικό είναι αλλά δεν ξέρω αν θα ξανά πάω … στην Σαμπηνα δεν έχω πάει ακομη … αλλα γενικά δεν υπάρχουν και πολλές επιλογές
Άστο μεγάλε μήν πας στην Σαμπίνα γιατί βλέπω να την χάνουμε και αυτή..

Η ειρήνη είναι θέα και πολύ καλή.παρακολουθώ τα μυνήματα σου για να την επισκεφτώ με το που έρθει....
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
"ΞΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ" Γειά σας ρε χυστες έχω σταματήσει να κάνω ενημέρωση μια και όπως καταλαβαίνετε μας έχουν αφήσει όλα τα μπάζα στο Ελλαδισταν να γαμησουμε λες και είμαστε τίποτα μαλακές να πετάμε τα λεφτά μας στις χοντρές και στις φολες τις Λατινες. Όπου και αν πήγα όσο σόλα και αν έκαψα τίποτα. Η γειτονιά των δύο Φ. έχει ψοφήσει εδώ και καιρό, στο Μετάξι Χιλς εμφανίζονται κάτι φάλαινες της ξηράς που πρέπει να σε πληρώνουν αντί να πληρώνεις, κάποιες Λατινες εδώ και εκεί σούπερ φολιαστρες για να λένε οι πιτσιρικάδες ότι γάμησαν κάτι καλό, μέχρι και οι πακηδες την έχουν πάρει γραμμή την δουλειά και άρχισαν να κάνουν sex μεταξύ τους. Αν δεν στρώσει η κατάσταση βλέπω να γινόμαστε όλοι gay και να βγάζουμε Πρωθυπουργό τον Κασσελακη, είμαι πολύ απογοητευμένος μιας και θυμάμαι πρίν τον κορωνο'ι'ο χτίζαμε όλοι βιογραφικό πορνοστάρ. Λυπάμαι που δεν έχω ενημέρωση εγώ και λυπάμαι που δεν έχετε και εσείς και βλέπω αναπολείτε συνέχεια τις παλιές εποχές και τανες. Οι μόνες που αξίζουν για ματσάκι για εμένα είναι η Σορινα και η γνωστή Μύρα, οι υπόλοιπες είναι για να σας τρώνε τα λεφτά. Εις το επανιδείν μάγκες και άμα πιω κανένα ολόκληρο μπουκάλι κρασί ίσως να δω καμία χοντρόσαμπρέλα γύφτισσα με παντόφλες για Monica Bellucci με γόβες με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και να σας ενημερώσω!!
Είσαι πολύ υπερβολικος,εντάξει δε είναι και όλες άσχημες,εγώ θεωρω αλλού υστερούν τα μπουρδέλα μας,πιστεύω υστερούν στη ποιότητα υπηρεσιών.Στη φυλής οι τσατσαδες οι περισσότερες χτυπάνε πόρτα στο 8 λεπτό και η πουτανα κάνει 2-3 στάσεις και σου λέει κουράστηκα έλα να χυσεις.Εμφανησιακα θεωρώ πως βρίσκεις έστω και τώρα μερικές καλές εμφανησιακα στη φυλής και Λιοσίων.Μεταξουργειο όντως η κατάσταση έχει πεσει τραγικά πολύ.Το πρόβλημα είναι ότι και αυτές οι καλές κάνουν βιαστικές υπηρεσίες.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.944
Κριτικές
31
Like
25.858
Πόντοι
7.046
Μια περιγραφή της Άννας και της ειρήνης; κοντές ψηλές πετιτ ; ξανθιές μακρύ μαλλί κλπ, ευχαριστώ πάντως

Αννα/Γιάννα εννοείς;
Σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Βγες, τσάρκαρε και δες μόνος σου. Μην περιμενεις να σου πω εγω γιατι μπορεί να σου πω ότι είναι μουνάρα κι εσυ να την δεις μπαζο ή το αντίθετο. Απλά και χωρίς παρεξηγηση επειδή είσαι νέο μέλος. Πρέπει να βγαίνετε έξω και να τσαρκαρετε. Μην τα περιμένετε όλα έτοιμα. Φιλικά στο λέω. Επίσης αμα δεν θες τσέκαρε κριτικές που και παλι και αυτές είναι μεν, οι περισσοτερες αληθινές, αλλά το έχω ξαναπει: Η κάθε κοπέλα αλλιώς συμπεριφέρεται σε έναν καθαρό πελατη που γουστάρει και είναι και κορμάρα και προσεγμενος και αλλιώς σε έναν απεριποίητο για να μην πω και βρωμιλο. Εγώ πχ όσες φορές έχω παει με Αννα Τάι και Άννα Κου έχω περάσει σουπερ. Η πλειοψηφια όμως έχει μέτριες εντυπώσεις. Μπορεί με άλλες να περναω χάλια κι εσυ πχ να περασεις σουπερ. Δεν υπάρχει αντικειμενικότητα στο γαμησι, μόνο υποκειμενικοτητα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.672
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Αλκιβιάδου 16γ Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αλκιβιάδου 16β & 16α κλειστά.

Διδυμου 27 κλειστό.

Διδύμου 22 ισόγειο Φωτεινή με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Σοφία με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Διδύμου 22 όροφος κλειστό.

Διδύμου 20 Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδυμου 18αρια κλειστά.

Διδύμου 16 Αλίκη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μασαζακι

Διδύμου 8αρια & 7αρια κλειστά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom