Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 325 άτομα (25 μέλη και 300 επισκέπτες)

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Σαν τι να έγινε συναγωνιστή μια φορά μπήκα και η κοπέλα ήταν πολυ καλή μεσα οχι μα και μη σαν κάτι άλλες!
Έτσι ακριβώς..
Είχα γράψει εδώ για Ιρίνα, ότι πέρασα καλά.
Σε άφηνε να κάνεις ότι θέλεις με συμμετοχή από πλευρά της..
Πίπα με προφυλακτικό... αλλά δάχτυλα καί γλωσοφιλα φουλ.
Καί για εμένα από τα λίγα καλά κορμιά..
Ελπίζω να ξανά έρθει.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Η ώριμη Εύα στο Φυλής 84 όροφος μεταξύ άλλων κάνει και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Έχει γίνει η χαρά των πάκηδων.
Μηπως ηταν η Σονια αντι της Ευας? Για πες προγραμμα και βαρδια.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
@DmtrsxXx και @Excavator76 και οι δυο καλά τα λέτε αλλά λογικά η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Το ότι η Μαργκω κάνει αγωγή μπορεί να μην οφείλεται σε θεραπεία ΣΜΝ αλλά σε ερεθισμό - βλάβη στον κόλπο. Ήμουν παρων σε μια αλλαγή βάρδιας της Ιζαμπελας έξω από το Φωκαιας 17, όταν δουλευε στο ξεκίνημα της που είχε πολυ πελατεια, πριν 3-4 χρόνια μπορει και παραπανω, και κατέβηκε κάτω για να την παρει ταξί και μιλουσε με δυο τυπαδες και με μια θειτσα. Ο ένας ήταν γεροξεκουτης ο άλλος νορμαλ 50αρης και μια θειτσα πιθανον καθαρίστρια. Έλεγε με δάκρυα στα μάτια "δε μπορω άλλο ποναω, δεν μπορώ" μαλακες είχα στεναχωρηθει τόσο που για μια βδομάδα το έβλεπα στο μυαλό μου συνέχεια.
Ο γεροξεκουτης την επερνε αγκαλιά και την έλεγε "μην ανησυχείς, θα βαλεις κρέμα και θα συνέλθεις, παρε μια βδομάδα άδεια και κάνε αυτά που σου είπαμε και όλα καλά".
Όντως εξαφανίστηκε για μια βδομάδα και γυρισε σαν καινούργια. Αν και θυμάμαι από τότε άρχισε να τσιναει για το γκροβερ της στους συναγωνιστές.
Θεωρώ λοιπόν (ΘΕΩΡΩ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ) πως η Μαργκω επαθε ζημιά στον κόλπο από τα έντονα γαμησια. Είναι και μικρουλα σε ηλικία και μινιον στο σωμα.... εε δε θέλει και πολυ! Επίσης και το ότι βάζουν συνέχεια τζελ στον κόλπο για συνεχόμενες διειδυσεις δεν είναι και ότι πιο υγιεινό. Το ph του κολπου αχρηστευεται! Αλλά οι μαλακισμένες μπρος στα φράγκα και στο momentum τους σταματάνε μονο οταν έχουν περιοδο ενώ θα έπρεπε να παίρνουν τουλάχιστον 10 μέρες άδεια και αποχή τον μήνα.
Εγώ είχα μια γκομενα πριν πολλααα χρόνια που την είχα ξεπατωσει στην πουτσα και της είχα κάνει ζημιά στον κόλπο. Και αυτή τότε είχε κάνει μια βδομάδα παυση και αγωγή. Άρα φανταστείτε αυτές τι παθαινουν!!
Οφειλει πολλα η ιζαμπελα, και εμεις κατα συνεπεια στο γεροξεκούτη. Εμεις εχουμς ακομα το κολαρακι της διαθεσιμο, και αυτη κερδιζει χρημα απο το δωσιμο του κολου της.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Καλησπέρα στον αγαπητό λαό του BOU!! Επιστροφή στα πάτρια εδάφη και για εμενα έπειτα από αρκετούς μήνες μακριά σας <3 Βλέπω το forum ακόμα κρατάει την... σπιρτάδα του!

Θα μπω κατευθείαν στο ψητό!

1) Την τελευταία φορα που είχα έρθει ήταν μια παχουλή "ρωσσιδουλα" που δούλευε στα Λιοσίων και στο Φώκαιας αν θυμάμαι καλά την λέγανε ΈΒα. Είχα κάτσει 2 μήνες και την είχα πάρει πάνω από 30 φορες. Δουλεύει ακόμα?

2) Το ξέρω απαγορευμένη ερώτηση παρακαλώ δείξτε έλεος. Η Sabina δουλεύει ακόμα? Αν ναι ξέρουμε ωράρια???? Ίδιο μαγαζί στο Βέργας?

3) Kleovoule άμα είσαι ακόμα στο forum δώσε το top 5 σου μια αδερφέ οι προτάσεις σου ήταν πάντα spot on!
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
H κοπελα λεει ομως ποναει,πρεπει τις κοπελες να τις προσεχετε στο γαμησι και οχι να τις ξεσκιζετε και ειδικα στο κωλο θελει σιγα σιγα γιατι πονανε.Μη εκμεταλευεστε το οτι η αλλη εχει μεγαλυψυχια και κανει αυτη τη δουλεια και που σας καθεται χαρη σας κανει μεγαλη,αν σκεφτειτε οτι χωρις αυτες τις γυναικες τις ηρωιδες θα ησασταν οι πιο πολλοι παρθενοι.
παντα με σεβασμο.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καλησπέρα στον αγαπητό λαό του BOU!! Επιστροφή στα πάτρια εδάφη και για εμενα έπειτα από αρκετούς μήνες μακριά σας <3 Βλέπω το forum ακόμα κρατάει την... σπιρτάδα του!

Θα μπω κατευθείαν στο ψητό!

1) Την τελευταία φορα που είχα έρθει ήταν μια παχουλή "ρωσσιδουλα" που δούλευε στα Λιοσίων και στο Φώκαιας αν θυμάμαι καλά την λέγανε ΈΒα. Είχα κάτσει 2 μήνες και την είχα πάρει πάνω από 30 φορες. Δουλεύει ακόμα?

2) Το ξέρω απαγορευμένη ερώτηση παρακαλώ δείξτε έλεος. Η Sabina δουλεύει ακόμα? Αν ναι ξέρουμε ωράρια???? Ίδιο μαγαζί στο Βέργας?

3) Kleovoule άμα είσαι ακόμα στο forum δώσε το top 5 σου μια αδερφέ οι προτάσεις σου ήταν πάντα spot on!
Την Σαμπινα αυτή τη στιγμή θα την βρεις στο πόστο της έως τις 05:00
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.662
Πόντοι
45.465
Η Ναταλία δεν πηγε τώρα Φιλιππίδου ή άλλη Ναταλία ειναι αυτή;
άλλη είναι

"Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλί ξανθιά μαυρισμένη μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιρίνα(Ειρηνη) ξανθιά κοπελίτσα με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα σχεδόν 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα."
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.662
Πόντοι
45.465

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Η Ναταλία δεν πηγε τώρα Φιλιππίδου ή άλλη Ναταλία ειναι αυτή;
άλλη Ναταλία η παλιά ,μιλφ είναι κι αυτή,κοντό μαλλί ,τώρα μόνο φιλιππίδου την έχω δεί,δούλευε χρόνια κυρίως 27 υπόγειο και σκαλάκια αλλά κατά διαστήματα όπως οι περισσότερες. Λογικά έχει κριτικες στην καρτέλα του 27.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Εμεις εχουμς ακομα το κολαρακι της διαθεσιμο, και αυτη κερδιζει χρημα απο το δωσιμο του κολου της.
η Ιζαμπέλα όμως απ ότι ειπώθηκε είναι διαθέσιμη τον τελευταίο καιρό μόνο σε γραφείο ,κάποιος είχε δώσει λίνκ πριν απο βδομάδες.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Φώκαιας 13 υπόγειο ξέρει κανείς ποια είναι;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.235
Κριτικές
4
Like
7.211
Πόντοι
2.586
Η λατίνα Κρυσταλ που διαβάζω σε Φυλής 61 κτλπ δεν έχει κάποια σχέση με την λατίνα Κρυστάλ που ήταν πριν κάνα δυό (;) χρόνια σε Μεταξουργείο έτσι;
Κολωνού 32 και νομίζω 27 υπόγεια και τα δύο.

Μελαχροινή, γλυκιά, κανονικό σώμα με τατουάζ κάποια λέξη νομίζω κάτω από το στήθος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.662
Πόντοι
45.465
Η λατίνα Κρυσταλ που διαβάζω σε Φυλής 61 κτλπ δεν έχει κάποια σχέση με την λατίνα Κρυστάλ που ήταν πριν κάνα δυό (;) χρόνια σε Μεταξουργείο έτσι;
Κολωνού 32 και νομίζω 27 υπόγεια και τα δύο.

Μελαχροινή, γλυκιά, κανονικό σώμα με τατουάζ κάποια λέξη νομίζω κάτω από το στήθος.
Όχι , αυτή είναι ξανθιά (τον τελευταίο μήνα, πριν ηταν μελαχρινή)με κανονικό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαρακι 1,5άρι βυζι και πάρα πολλά τατουάζ
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Η λατίνα Κρυσταλ που διαβάζω σε Φυλής 61 κτλπ δεν έχει κάποια σχέση με την λατίνα Κρυστάλ που ήταν πριν κάνα δυό (;) χρόνια σε Μεταξουργείο έτσι;
Κολωνού 32 και νομίζω 27 υπόγεια και τα δύο.

Μελαχροινή, γλυκιά, κανονικό σώμα με τατουάζ κάποια λέξη νομίζω κάτω από το στήθος.
θυμάμαι τι λέγαμε!
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
117
Like
84
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς που χάθηκε η Ντιάνα από Φ66 ;
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Like
972
Πόντοι
81
φωκαιας 27 κλειστα και τα 2 ,στο μαραθωνος αριστερα κατω,δοκιμη με Σορινα απο μολδαβια ξανθοκαστανη κοντο μαλλι αδυνατη γυρω στα 35 πολυ ανετη στο δωματιο με ελευθερο στοματικο στα 4 κανονικα,με μικρο κωλαρακι και ωραιο μνακι,δεν ξερει ελληνικα και αγγλικα αλλα μπορειτε να μιλατε στα ρωσικα...στο μαραθωνος μεσαιο η ναταλι γιουβαρλακι μήν μπειτε μυριζει φολα,μαραθωνος δεξια μια ακυρη...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.071
Κριτικές
1.245
Like
192.662
Πόντοι
45.465
φωκαιας 27 κλειστα και τα 2 ,στο μαραθωνος αριστερα κατω,δοκιμη με Σορινα απο μολδαβια ξανθοκαστανη κοντο μαλλι αδυνατη γυρω στα 35 πολυ ανετη στο δωματιο με ελευθερο στοματικο στα 4 κανονικα,με μικρο κωλαρακι και ωραιο μνακι,δεν ξερει ελληνικα και αγγλικα αλλα μπορειτε να μιλατε στα ρωσικα...στο μαραθωνος μεσαιο η ναταλι γιουβαρλακι μήν μπειτε μυριζει φολα,μαραθωνος δεξια μια ακυρη...
ή έκοψε το μαλλί της η Σορινα (Κυριακή τελευταία φορά που την είδα το μαλλί ήταν μέχρι τους ώμους )ή είδες τη Λίνα που έχει κοντό μαλλί, θυμάσαι αν είχε τατουάζ?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
236
Like
972
Πόντοι
81
ή έκοψε το μαλλί της η Σορινα (Κυριακή τελευταία φορά που την είδα το μαλλί ήταν μέχρι τους ώμους )ή είδες τη Λίνα που έχει κοντό μαλλί, θυμάσαι αν είχε τατουάζ?
νομιζω ενα μικρο ,η σορινα ηταν παντως,κοντο μαλλι οχι αντρικο μεχρι τους ωμους ναι !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom