Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (23 μέλη και 264 επισκέπτες)

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
484
Κριτικές
13
Like
4.567
Πόντοι
731
τύπε μου, κι εγώ θυμάμαι τα μπουρδέλα στην Ερμού, αλλά δε θα το κάνω θέμα
Ούτε που μπορώ να το φανταστώ αυτό ... :cheesy:
Από τότε έχει μείνει κ η έκφραση που φαντάζομαι έχετε ακούσει που λέμε για κάποιων που θέλουμε να τόν τιμωρήσουμε....
ότι τι δουλειά θα τόν βάλουμε να κάνει....
Θα τόν βάλουμε στο μπουρδελο να πλένει πουτσες.
Λεκανατζού ....

Για άλλη μια φορά συμφωνουμε. Κι εγώ μια φορά που πηγα ήταν πολυ καλα. Και να προσθεσω οτι το δωμάτιο έχει φουλ φωτισμό και καβλώνεις ακόμα πιο πολυ όταν εχεις μια τέτοια γυναικαρα απέναντι σου. Οχι με τα γαμωσκοταδια που έχουν όλοι οι οίκοι! Δε βλέπεις την τυφλα σου! Δεν καταλαβαίνουν ότι είναι ντεκαβλέ;;!!
(Αλλά οι κουφάλες έχουν τον λόγο τους, για να κρυβουν τα δερματικά αφροδίσια οι κορασίδες...).
Προφανώς ο χαμηλός φωτισμός είναι για να κρύβει τις όποιες ατέλειες, παθολογικές ή μή και δεν θα αλλάξει ποτέ,
μόνο μία κοπέλα έχω πετύχει στον χώρο που με ρώτησε αν θέλω περισσότερο φώς.

Πέρασα την Παρασκευή με την Μαρία την Νιγηριανή στο Πορνοmall κάτω αριστερά (no6), 38 χρονών με πεσμένο βυζί με ραγάδες, ψιλοκανονικό σώμα αλλά με "πεταχτή" κοιλιά, καλό κωλαράκι και αυτό με ραγάδες αλλά απαλό δέρμα και προσωπικά μου άρεσε το πρόσωπο της.
Υπηρεσίες και διάθεση πολύ καλά για 10ρικο και ας ήταν στο τέλος της βάρδιας, κάποια στιγμή την είχα διπλώσει με τα πόδια να φτάνουν τα αυτιά και μπαινόβγαινα σαν βούβαλος από πάνω της, δεν γκρίνιαξε καθόλου και το ίδιο και στα 4 που την καβάλησα κανονικά (μου το έβγαλε αφού έδειξε ότι άντεχε και ίσως γούσταρε) τιμιότατη γυναίκα που όμως αν δεν είχε θετικές αναφορές στο νήμα από συναγωνιστές, μάλλον δεν θα έπαιρνα ποτέ. :kissass2:
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά , μιχαελα από Λιοσίων 73Α την έχει δοκιμάσει κάποιος ; Γιατί δεν βλέπω ούτε μια κριτική
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Καλημέρα παιδιά μια irina ξανθιά μαλλια μεχρι τους ώμους στο 27 Φωκαίας που δούλευε την εχει πάρει το μάτι κανένας.
με κάθε επιφύλαξη,η υπηρεσία είπε εφυγε πατρίδα της ,ίσως επιστρέψει φθινόπωρο σε κανά-δυό μήνες.

Σε άλλα νέα, επέστρεψε η Μαρία με τα γυαλάκια στο φωκ13β που κάποιος ρωτούσε τις προάλλες.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
με κάθε επιφύλαξη,η υπηρεσία είπε εφυγε πατρίδα της ,ίσως επιστρέψει φθινόπωρο σε κανά-δυό μήνες.
Πρέπει να έγιναν πολλά με αυτό το προστυχομούτρο...
Και δεν μίλησε κανείς...
Όσοι πρόλαβαν και έφαγαν, έφαγαν!!!
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
522
Κριτικές
5
Like
4.438
Πόντοι
726
Πρέπει να έγιναν πολλά με αυτό το προστυχομούτρο...
Και δεν μίλησε κανείς...
Όσοι πρόλαβαν και έφαγαν, έφαγαν!!!
πολλά μπορεί οκ,αλλά έχω την εντύπωση ότι εξαρχής ήταν δρομολογημένη για short-term, εξάλλου μάλλον (πάντα μάλλον) μαζί ή λίγο μετά έφυγε κι η μιλφ Ναταλία που δούλευαν μαζί και τώρα τσουπ ήρθε η παλιά Εμμανουέλα.Οπότε,δεν αποκλείεται όντως να ξανάρθει,ο χρόνος θα δείξει.
 

Nikos78!

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2023
Μηνύματα
66
Like
137
Πόντοι
0

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Μόλις πήρα τη Φωτεινή στο Ιάσονος 44 το νέο στον όροφο, αμείωτη διάθεση και υπηρεσίες από τότε που εμφανίστηκε στο Κολωνού 27 προ πενταετίας, γι'αυτό και τα συνεχόμενα δωμάτια!
 

tenten23

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
100
Like
248
Πόντοι
20
Πρέπει να έγιναν πολλά με αυτό το προστυχομούτρο...
Και δεν μίλησε κανείς...
Όσοι πρόλαβαν και έφαγαν, έφαγαν!!!
Σαν τι να έγινε συναγωνιστή μια φορά μπήκα και η κοπέλα ήταν πολυ καλή μεσα οχι μα και μη σαν κάτι άλλες!
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
191
Like
603
Πόντοι
81
Σαν τι να έγινε συναγωνιστή μια φορά μπήκα και η κοπέλα ήταν πολυ καλή μεσα οχι μα και μη σαν κάτι άλλες!

Μήπως αυτή η Ιρίνα ήταν μια ξανθιά που εργαζόταν Φωκαίας 27 στον όροφο πέρυσι το καλοκαίρι;
 
Τελευταία τροποποίηση:

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
113
Like
384
Πόντοι
21
Αλάνια τώρα μ.αλεξανδρου 22 δεξί έχει μια λατίνα νομίζω Μαριάννα...
Έως τις 22:30 θα κάτσει .
Έχει δοκιμάσει κανείς?
Κολωνού 30 Κατερίνα η παλιά με βυζουμπες και κοιλίτσα.αν δεν κάνω τραγικό λάθος πρέπει να είναι η παλιά.
Μελαχρινή γυναικάρα παραμένει.
Αν μπορεί κάποιος για άμεση antiφολινγκ απάντηση να μπω με λατίνα σλατινα ευχαριστώ

Κολωνού 45 ευθεία διάδρομος μια δήθεν Βραζιλιάνα.

Κολωνού48 μόνο το δεξί ανοικτό με δύο Πάολα νταρντανα και Ρίτα (?)ένα δισιλαβο όνομα.δεν σθγκρατω έχω πιεί μπίρες
 

Papoutsaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2023
Μηνύματα
191
Like
603
Πόντοι
81
Η ώριμη Εύα στο Φυλής 84 όροφος μεταξύ άλλων κάνει και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Έχει γίνει η χαρά των πάκηδων.
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
πολλά μπορεί οκ,αλλά έχω την εντύπωση ότι εξαρχής ήταν δρομολογημένη για short-term, εξάλλου μάλλον (πάντα μάλλον) μαζί ή λίγο μετά έφυγε κι η μιλφ Ναταλία που δούλευαν μαζί και τώρα τσουπ ήρθε η παλιά Εμμανουέλα.Οπότε,δεν αποκλείεται όντως να ξανάρθει,ο χρόνος θα δείξει.

Η Ναταλία δεν πηγε τώρα Φιλιππίδου ή άλλη Ναταλία ειναι αυτή;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom