Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (21 μέλη και 259 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
13
Like
10.091
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα αδέρφια. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει με ένα κορίτσι στη φυλής(είναι κάτι απλό) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ πολύ!!!!
γιατί δε ρωτάς εδώ γενικά να έχεις και περισσότερες
γνώμες;
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα αδέρφια. Αν θέλει κάποιος να με βοηθήσει με ένα κορίτσι στη φυλής(είναι κάτι απλό) ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα. Ευχαριστώ πολύ!!!!
Σε θέλει μόνο για πελάτη. Απλό, μην μπαίνεις στον κοπο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αλλη γλυκα το βραδι.....
Ισχύει, είναι λιγότερο έντονη η οσμή από τα ούρα
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
837
Κριτικές
23
Like
7.924
Πόντοι
2.036
βραδυνη εξορμηση στη Φυλης 109β ισογειο οπου τιμηθηκε μαλλον για τελευταια φορα η ξανθια Ρωσιδα skinny η Λαουρα καθως οπως μου ειπε η ιδια απο αυτο το Σαββατο θα δουλευει πλεον σε στουντιο, δεν ρωτησα σε ποιο ακριβως καθως δεν υπαρχει περιπτωση να δινω 50ευρω για την συγκεκριμενη...οκ ομορφη κοπελα, ωραιο σωματακι για ενα γρηγορο γαμησακι στα 20ευρω (που και αυτα πολλα μου φανηκαν) και μεχρι εκει...δουλευε και μια αλλη κοπελα η Ηρα επισης ξανθια γεματουλα με σχεδον ξυρισμενο κεφαλι, δεν ρωτησα εθνικοτητα αλλα θα την μαθω στην επομενη επισκεψη οπου ισως δοκιμασω για μια φορα να δουμε τι αξιζει....εαν καποιος εχει εμπειρια μαζι της ας γραψει εδω....
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
ΜύραΛάτρες !!!!

:smiling-face-with-heart-eyes:

20230901_013655.jpg
 

Gkam32

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
5
Like
38
Πόντοι
0
Ναι γαμησετα την ειδα και γω..Ηρα λεγεται αρκετα γεματουλα...δεν δοκιμασα να δωσω 20ρικο με την συγκεκριμενη...τετοιας κατηγοριας κοπελες εχει πολλες στο Μεταξουργειο στο 10ρικο.....
Δοκιμάστηκε και δεν λέει τίποτα από συμμετοχή. Μου την έσπασε. Έχει τεράστιο φοβερό φυσικό βυζι. Αυτό είναι το μόνο θετικό. Αποκει και πέρα ξεκιναει μια ηλίθια πίπα της πλάκας ενώ ταυτόχρονα παίζει με τα δάχτυλα της τον πουτσο λες και είναι φλογέρα.... Πολύ γέλιο, ότι ναναι. Δείχνει σαν να προσπαθεί να κερδίσει χρόνο για να ΜΗΝ γαμηθει, αλλά δεν κάνει και τίποτα αξιόλογο για να πεις ότι αξίζει να τελειώσεις με πίπα. Δεν μιλάει καθόλου αγγλικά, από Μολδαβία είναι. Στο γαμησι ότι ναναι επίσης. Με μπλόκαρε μονίμως , εγώ από πάνω της και αδύνατον να καταφέρω φουλ διείσδυση. Κλειστά τα πόδια , να με σπρώχνει κλπ. Ωστόσο έδειχνε όντως να ποναει και δεν νομίζω ότι το έκανε ψέματα. (Δεν ειναι στενή πάντως) Της έπιανα τα πόδια να τα σηκώσω , τίποτα εκεί μπλοκάρισμα ξανά. Ε αγαμησου.....
Της κάνω νόημα έλα από πάνω , no no.
Την στήνω στα τέσσερα , έκατσε σαν ηλίθια. Κάπου εκεί βαρέθηκα , έβγαλα καποτα και την έχυσα στον κωλο και στην πλάτη.
Κρίμα διότι πρώτον το βυζι της είναι γαμάτο και δεύτερον διότι εμένα προσωπικά η φάτσα με αυτό το ξυρισμένο κεφάλι με καυλωνει. Αλλά δεν ξανά δοκιμάζω , βαριέμαι.
Θέλει τρομερη καθοδήγηση και δείχνει ότι δεν την παλεύει αν την εχεις λίγο πιο χοντρή από το μέσο όρο.
Άκυρο από εμένα αλλά οι βυζολάτρεις ας δοκιμάσουν μήπως καταφέρουν να την στήσουν από πάνω να καβαλήσει αυτή και να παίζουν με τις βυζάρες της.
Εγώ δεν πάω ξανά, παρόλο που όλα τα αρνητικά παραπάνω δεν τα κάνει με κακή διάθεση, ειναι χαμογελαστή και όλα καλά, αλλά τι να το κάνεις, να γαμησουμε μπήκαμε βρε Ήρα, αμα δεν μπορείς άστο....

(Επειδή δεν έκανα παράθεση. Τα σχόλια είναι για Φ109β κάτω, βάρδια 23:00-05:00)
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
94
Like
323
Πόντοι
20
Παιδιά πέρασα με τζεσικα φυλης 59 πρωινή βαρδια..μπορεί και η καλύτερη πιπα εκεί γύρω
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.900
Πόντοι
19.505
Κατάφερα επιτέλους να πετύχω την Μύρα στην αρχή της β' βάρδιας στο Λιοσίων 73.
Είπα να δοκιμάσω μιας και ήμουν μόνος στο σαλόνι και μου βγήκε σε καλό.
Όμορφο ξανθό κορίτσι με κάπως πειραγμένα χείλια.
Ωραίο στήθος.
Ήρθε ευδιάθετη, με παρακάλεσε να παίξω με το μουνάκι της και να την αγγίζω.
Πίπα με προφυλακτικό και μετά ανέβηκε από πάνω. Κάποια στιγμή της έκανα νόημα να γυρίσουμε σε ιεραποστολικό μπας και κλέψω κάνα φιλί.
Σηκώθηκε, αφαίρεσε το προφυλακτικό, πήγε έπλυνε τα χέρια της κι εγώ νόμισα ότι νόμισε ότι τελείωσα.
Κι όμως... Επιστρέφει στο κρεββάτι πιάνει το εργαλείο και ξεκινάει μια πίπα ακά μέχρι που με στράγγιξε εντελώς.
Το αναφέρω το γεγονός γιατί δεν έχει ακουστεί ότι κάνει τελειωτικό. Μια πολύ καλή συνεδρία με όμορφη κοπέλα και ενισχυμένο πρόγραμμα
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
95
Κριτικές
11
Like
519
Πόντοι
310
Καλημέρα στην παρέα
Η σολ από Λιοσίων και Φώκαιας λέει τίποτα;;;
 

NoPainGr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες , διδύμου 20 είναι ανοικτό ; και αν ναι ποιες μέρες και ώρες ;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Καλημέρα στην παρέα
Η σολ από Λιοσίων και Φώκαιας λέει τίποτα;;;
Αδιαφορο και γρηγορο σαλοναρισμα.Κορμι βεβαια νεανικοτατο,βυζακι ωραιο στο υψος του,κωλαρακι πιπινικο,μικρη σε ηλικια και κουκλι το λατινακι,αλλα τι να το κανεις οταν οι υπηρεσιες ειναι μετριοτατες.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Σε ποιάν αναφέρεσαι;
Στην Νικα. Μια με γυαλια και αρκετό υφάκι. Κάπου στην Κωνσταντινουπολεως.
Απορώ κι εγω με εμένα μια φορά που πήγα μαζι της. Κάνει αυτό το να δονεί την γλώσσα της. Αλλα εμένα δεν μου άρεσε. Περνάω καλά με πιο απλά πράγματα. Κι όσοι μιλάνε περι σοβιετικης σχολής κι αλλες παραμυθιένες υπερβολλές... αυτα περάσαν ανεπιστρεπτι εδω και πολλά χρόνια. Σοβιετικό μουνι και πίπες χόρτασε ο έλληνας μόνο στα 90s. Μετά σχόλασε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Αδιαφορο και γρηγορο σαλοναρισμα.Κορμι βεβαια νεανικοτατο,βυζακι ωραιο στο υψος του,κωλαρακι πιπινικο,μικρη σε ηλικια και κουκλι το λατινακι,αλλα τι να το κανεις οταν οι υπηρεσιες ειναι μετριοτατες.
Θα συμφωνήσω + ότι στο 69 μετά από 20 δεύτερα δεν ήθελε άλλο.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
46
Like
2.362
Πόντοι
2.405
Πριν τρεις μέρες δοκίμασα μια jasmine Λιοσίων 73 πιπινι..αλλά άντεξε μια μέρα φαίνεται
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Στην Νικα. Μια με γυαλια και αρκετό υφάκι. Κάπου στην Κωνσταντινουπολεως.
Απορώ κι εγω με εμένα μια φορά που πήγα μαζι της. Κάνει αυτό το να δονεί την γλώσσα της. Αλλα εμένα δεν μου άρεσε. Περνάω καλά με πιο απλά πράγματα. Κι όσοι μιλάνε περι σοβιετικης σχολής κι αλλες παραμυθιένες υπερβολλές... αυτα περάσαν ανεπιστρεπτι εδω και πολλά χρόνια. Σοβιετικό μουνι και πίπες χόρτασε ο έλληνας μόνο στα 90s. Μετά σχόλασε.
Για την νικά στο βεργας 3 λες ; την πήρα την Κυριακή αυτή
 

HammerHead

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς με την μιλφ Σόνια (Φυλής 74 νομίζω) με το μεγάλο στήθος μετά την επιστροφή της;
Πρωινή βάρδια δουλεύει;
Ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom