Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (25 μέλη και 229 επισκέπτες)

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
1.137
Πόντοι
206
Κατεβηκα κατα τις 11 στο λ73,στον οροφο ηταν η εμμυ στο δωματιο και μου συστηθηκε μια ομορφη κοπελα η Μαριανα,ωραιο σωμα μελαχροινη με 1μισαρι στηθος σε απλο προγραμμα γρι απο ελληνικα και με αγχος στο σαλονι.Στο ισογειο ηταν η εβα με ωραιες καμπυλες λευκη καθαρη επιδερμιδα με ελευθ.στοματικο,την εθεσα στα υποψιν μου αρκετα ομορφη.
Επισης και μια πολυ αδυνατη μαρια-ζοσε στα ορια του καχεκτικου θα ελεγα μου φανηκε, με χαλια χαμογελο μικρο στηθος....τελικα εμεινα αχυστος γυρισα σπιτι τσαμπα τη βολτα.
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
116
Like
84
Πόντοι
1
Κατεβηκα κατα τις 11 στο λ73,στον οροφο ηταν η εμμυ στο δωματιο και μου συστηθηκε μια ομορφη κοπελα η Μαριανα,ωραιο σωμα μελαχροινη με 1μισαρι στηθος σε απλο προγραμμα γρι απο ελληνικα και με αγχος στο σαλονι.Στο ισογειο ηταν η εβα με ωραιες καμπυλες λευκη καθαρη επιδερμιδα με ελευθ.στοματικο,την εθεσα στα υποψιν μου αρκετα ομορφη.
Επισης και μια πολυ αδυνατη μαρια-ζοσε στα ορια του καχεκτικου θα ελεγα μου φανηκε, με χαλια χαμογελο μικρο στηθος....τελικα εμεινα αχυστος γυρισα σπιτι τσαμπα τη βολτα.
Δεν πέρασες με καμία ;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
13
Like
10.073
Πόντοι
2.046
Βέργας 3 είχε Ελένη, Ντιάνα και μια αδιάφορη μελαχρινή το μεσημέρι... πήγα και με τις δύο πρώτες ξεχωριστά γιατί
με την Ντιάνα που διάλεξα αρχικά κόντεψα να την βαρέσω μα το θεό τόσο πολύ
με νευριάσε! πίπα χάλια μονότονη , πισωκολλητό δεν άντεχε καθόλου όλο "σλόου πλιζ" μου έλεγε στήσιμο χάλια όλο
έβριζε χαμηλόφωνα στα ρώσικα με ξινή φάτσα και είχε βάλει και έναν τόνο κρέμα.. χτυπάει η τσατσά στο 10λεπτο ακριβώς και τινάζεται σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα και μου λέει "εντ οφ τάιμ μπάι μπάι" και με άφησε άχυστο προφανώς! στα καπάκια φώναξα την Ελένη απλά για να μου κάνει τσιμπούκι και να τη χύσω στις βυζάρες της, μέρα
με τη νύχτα οι δύο μεγαλοκοπέλες αλλα γενικά
ΜΑΥΡΟΟΟ
 

afghteg345t

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρει κανείς που βρίσκεται η χαγιάτ από Λιοσίων?
 

Edward Elric xxiii

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
20
Like
32
Πόντοι
0
Μάγκες έχουμε κάπου κριτική για την Μαρία Χοσέ;
την είχα πάρει πριν λίγες μέρες στην Σπύρου Πάτση στην πρωινή βάρδια, λόγο εμφανίσεις γιατί με λατινες δεν περνάω καλά, δεν καταλαβαίνει ούτε ελληνικά ούτε αγγλικά η κάνει πως δεν καταλαβαίνει, το ελεύθερο στοματικό ανακοινώθηκε στα 30 και μέσα προσπάθησε να το αποφύγει, δεν αντέχει στο πολύ δυνατό και δεν στήνεται καλά,
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
871
Πόντοι
361
κανα gfe για να κλεισω κανα μισαωρο φυλης/λιοσιων ξερουμε?
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
444
Πόντοι
300
FB_IMG_1693065937036.jpg
 

doctor milfer

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
44
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία με Άννα Κολωνού 30 όροφος
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Αναζητώντας τη Μίρα στο Φυλής 84 Α, όπως γράφτηκε πρόσφατα,ο κυρ -Βασίλης εκθείαζε τη Ράνια.Στον όροφο η Σόνια που ξάνθυνε πλέον το μαλλί,με φουλ πρόγραμμα και επιθετικό σαλονάρισμα.
Στο Δίδυμου 22 Φωτεινή και Σοφία,γκομενικό γαμήσι τηρουμένων των αναλογιών,η τσατσά τη φώναξε νωρίς αλλά η Σοφία δεν πτοήθηκε και συνεχίσαμε μέχρι να τελειώσω στο στόμα της!
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.036
Πόντοι
45.465
Αναζητώντας τη Μίρα στο Φυλής 84 Α, όπως γράφτηκε πρόσφατα,ο κυρ -Βασίλης εκθείαζε τη Ράνια.Στον όροφο η Σόνια που ξάνθυνε πλέον το μαλλί,με φουλ πρόγραμμα και επιθετικό σαλονάρισμα.
Στο Δίδυμου 22 Φωτεινή και Σοφία,γκομενικό γαμήσι τηρουμένων των αναλογιών,η τσατσά τη φώναξε νωρίς αλλά η Σοφία δεν πτοήθηκε και συνεχίσαμε μέχρι να τελειώσω στο στόμα της!
Στο 86α δουλεύει η Μύρα, πρωί μέχρι τις 1400 περίπου
 

uniqxz21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
3η βαρδια
Δοκιμη με Αμπερ απο φυλης 61. Λατανια...., μελαχρινη, 25 ετων, κανονικο σωμα με λιγο κοιλιτσα, κωλαρα στα 4 κολαση με τατου δτο αριστερο κωλομερι και γενικα σκορπια τατπθαζ, γλυκοπροσωπακι.
Ασ πουμε περασα 7/10 για απλο προγραμμα. Αν εχω ορεξη θαγραψω κριτικη. Η ουσια ειναι να ειστε ευγενικοι, μην την αφησετε να περασει καποτα σε πεσμενη ψωλη και να την γαμησετε δυνατα, αλλα στην αρχη ξεκινη
3η βαρδια
Δοκιμη με Αμπερ απο φυλης 61. Λατανια...., μελαχρινη, 25 ετων, κανονικο σωμα με λιγο κοιλιτσα, κωλαρα στα 4 κολαση με τατου δτο αριστερο κωλομερι και γενικα σκορπια τατπθαζ, γλυκοπροσωπακι.
Ασ πουμε περασα 7/10 για απλο προγραμμα. Αν εχω ορεξη θαγραψω κριτικη. Η ουσια ειναι να ειστε ευγενικοι, μην την αφησετε να περασει καποτα σε πεσμενη ψωλη και να την γαμησετε δυνατα, αλλα στην αρχη ξεκινηστε χαλαρα
Τι τατουάζ είχε ; Μίλαγε ελληνικά ;
 

Quaresma 2.0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
8
Like
4.681
Πόντοι
736
Τι τατουάζ είχε ; Μίλαγε ελληνικά ;
Φίλε 3 το βράδυ, μετά από τόσο περπάτημα και μέσα στο σκοτάδι θες να θυμάμαι τι τατουάζ είχε; Χαχαχα, για μένα που δεν μου αρέσουν κι όλας, όλα ζωγραφιές τα λέω.

Δεν ξέρω τίποτα από ελληνικά
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

PASOKaras

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
10
Like
22
Πόντοι
0
Για την Μπιουτι έχω ακούσει από πολλούς καλά λόγια , να την δοκιμάσω αξίζει ? Μια φορά την είχα δεί αλλά δεν μπήκα σε δωμάτιο.
Πήγαινε και θα παραμιλάς από τα κόλπα που θα σου κάνει :wink:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.016
Πόντοι
2.836

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Μέσα στο δωμάτιο καί περιμένω Σαμπίνα.. βέργας 7
Έξω στο σαλόνι ήταν κάτι πιτσιρικάδες που περίμεναν τούς φίλους τούς που ήταν δωμάτιο για παρτουζα..
Ήταν τρεις μέσα.... μετά από 5 λεπτά βγαίνει ένας πιτσιρικάς με εμφανή ευχαριστιση...η άλλοι παρέμειναν μέσα στον αγώνα.

Εμείς που ήμαστε ποίο έμπειροι χυστες δεν εντυπωσιάζομαστε.. αλλά η πιτσιρικάδες το ζούν διαφορετικά με Σαμπίνα..τα ρουφηξαι στο δεκάλεπτο καί τά τρία ...
Μπράβο στα παλικάρια...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom