Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 241 άτομα (18 μέλη και 223 επισκέπτες)

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
319
Κριτικές
10
Like
625
Πόντοι
251
Φιλιππίδου 11β σήμερα μαζί με Καρολίνα ήταν και μια μελαχρινή ΛΙΑ νομίζω πολύ καλή έχεις κανείς άποψη όπως φυλής 74 β το δεξιά μια μελαχρινή όμορφη με πολύ ύφος βέβαια και πολλά τατουάζ;;
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
76
Like
121
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια! Η Αννα ταϊ απο το 69α κανει οντως ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα μεσα στο δωματιο γιατι αν δεν κανω λαθος παλιοτερα εκανε μονο απλο
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Χαιρετώ την δυνατή ομάδα του bou χαράς στο κουραγιο τραγικό των παλιών και δυνατών παικτών που μέσα στο χαμό γράφουν ανελλιπώς. Την Τατιάνα την γνωστή στο Ιασώνος 1β αν και η παλιά γυμνασμενη δεν είχε 2αρι στήθος οπότε μάλλον άλλη καινούργια θα είναι η κοπέλα, την βρίσκουμε μόνο 2η βάρδια?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Χαιρετώ την δυνατή ομάδα του bou χαράς στο κουραγιο τραγικό των παλιών και δυνατών παικτών που μέσα στο χαμό γράφουν ανελλιπώς. Την Τατιάνα την γνωστή στο Ιασώνος 1β αν και η παλιά γυμνασμενη δεν είχε 2αρι στήθος οπότε μάλλον άλλη καινούργια θα είναι η κοπέλα, την βρίσκουμε μόνο 2η βάρδια?
Η ίδια και η αυτή είναι που ξεκίνησε στο Ιάσονος 2 πάνω προ πενταετίας.
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
Καλησπέρα, τα Λιοσίων 73 α,β είναι στουντέλα ; Στα 20 ευρώ το απλό; Έχουν ντουζ ;

Καλησπέρα, τα Λιοσίων 73 α,β είναι στουντέλα ; Στα 20 ευρώ το απλό; Έχουν ντουζ ;
Παλιά είχαν και ντουζ και πετσέτες μιας χρήσης αλλά κάτι οι μαλακές που σπάσανε τα ντουζ κάτι ή διεύθυνση που κάνει οικονομία, τώρα πια μόνο νιπτηρας!!
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
Μεσημεριανό χτύπημα Φιλιππίδου στον όροφο Ρομινα...
Μετά το προχθεσινό βραδυνό φιάσκο με την Λευκορωσίδα Κριστιάνα
σήμερα δόξα τον Μεγαλοδυναμο όλα καλά...
Όλες οι εμβληματικές φυσιογνωμίες από όλα τα κάτεργα,φυλακές και χοτ σποτ σε
πλήρη παράταξη σήμερα στο κέντρο...
Αθηναμπαντ my love...
Φώκαιας αχνιζε ο δρόμος από την ζεστή και η εσανς κατρουλιλας και σκουπιδιών δημιουργούσε
μια ατμοσφαιρα αποπνικτική...
Καλά πάω βράδυα αξημερωτα να γαμησω τι το ήθελα το μεσημέρι...
Οι μεσημεριανές αρκετές οι σιτεμενές δίνουν και κωλαντερο από ότι είδα...
Θα το έχω στο νου μου...
Κάποιες φορές γουστάρω να βγάζω και κανένα μεράκι..
Τραβήχτηκα και στην Διδύμου να μου στέγνωνε και πλήρως με τσιμπουκαρα
τα αρχιδια η γκρανυ Αλιοναρα αλλά τζιφός...
Το κατάστημα κλειστό...
Φεύγοντας ένα ζευγάρι ηλικιωμένων κοντά στα 60 φεύγα πάρκαρε πάνω στην Αχαρνών
λογικά γυρνώντας από μπάνιο αν κρίνω από την εμφάνιση τους...
Guys η γιαγιά πρέπει να γαμιοταν ακόμα ΑΣΥΣΤΟΛΑ...
Ήταν με φωσφορίζε πρασινο μαγιό πάνω τρίγωνακι κατω στρινγκ
και πάρεο και είχε τεράστιες βυζάρες και πλατινε μαλλί...
Γύρισα σπίτι και τον έπαιξα με αφιέρωση...
Το είπα θα εσκαγα δεν μπορούσα...
Μισή ντροπή δική μου που το εγραψα και μισή δική σας που το διαβασατε..
Να είστε όλοι καλά...:sunglasses:
Αν πετύχει η μαλακια τυφλά να χει το γαμησι!!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Παλιά είχαν και ντουζ και πετσέτες μιας χρήσης αλλά κάτι οι μαλακές που σπάσανε τα ντουζ κάτι ή διεύθυνση που κάνει οικονομία, τώρα πια μόνο νιπτηρας!!
Που και οι νιπτήρες σπασμένοι είναι...
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.406
Κριτικές
14
Like
3.381
Πόντοι
4.895
Έχουμε ενημέρωση από Φ, Φ, Δ ?
Λογικά αλλαγή βάρδιας τώρα.
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
319
Κριτικές
10
Like
625
Πόντοι
251
Η Ελένη από Ιωαννίνων 3 πλησιάζει λίγο σε αυτό που θες καλή περιποίηση βυζί καλό με μισό δάκτυλο ρώγα.
Ειναι με την Λίνα συνήθως και κάνουν και δυνατές παρτούζες άλλα την παίρνεις και μόνη της.
 

giorgisf

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Συντροφοι καλησπερα μια πληροφορια για την αλυσιδα Μελαντιας, Συγγρου 232 και Καβαλας μπορω να ρωτησω εδω ;
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα πάλι και από εμένα (το autocorrect του κινητού τα διέλυσε όλα πριν). Πέρασμα από Διδυμου 27 στις 16.00 ήταν κλειστό, ανέβηκα λίγο φωκαίας πολλά φωτάκια ανοιχτά, μπήκα Φιλιππίδου 11α - 11b η Καρολίνα όπως είπαν και τα παιδιά πριν που έχει δοκιμαστεί και είναι καλή με μια άλλη κοπέλα δεν πέρασα, πήγα Φυλής 59b (με τα σκαλοπάτια) για την Μπιούτη, όμως ήταν η Ντιάνα, παρόλες τις κριτικές που είναι μέτριες μου φάνηκε ιδιαίτερα όμορφη. Περίμενα λίγο και μετά πέρασα με Μπιούτη που ήρθε 2η βάρδια, παρόλο που δεν ήταν στα high της (έκανε ισπάνικό και πολύ καλή ακάποτη πίπα, που της ζήτησα αλλά αρνήθηκε cow girl) στα 4 που την έβαλα κουνούσε βραζιλιάνικα πέρα δώθε και πάνω κάτω την κωλάρα της και το θέαμα και η αίσθηση ήταν πορνοσταρική και εκεί βέβαια τελείωσα.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Περίμενα λίγο και μετά πέρασα με Μπιούτη που ήρθε 2η βάρδια, παρόλο που δεν ήταν στα high της (έκανε ισπάνικό και πολύ καλή ακάποτη πίπα, που της ζήτησα αλλά αρνήθηκε cow girl) στα 4 που την έβαλα κουνούσε βραζιλιάνικα πέρα δώθε και πάνω κάτω την κωλάρα της και το θέαμα και η αίσθηση ήταν πορνοσταρική και εκεί βέβαια τελείωσα.

Μπιούτη η πορνοστάρ!

Λέτε να ξεπεράσει σε ζήτηση και την γνωστή μας Άννυ την πορνοστάρ;
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
2.036
Νεο υπογειο Λατινοσπιτο ειδα να εχει ανοιξει μετα απο πολυ καιρο στη Φυλης....κατα τις 23:45 το προσεξα ακριβως διπλα απο Φυλης 59 οποτε μαλλον ειναι Φυλης 61 υπογειο..εριξα μια γρηγορη ματια...ωραιος δροσερος οικος με μπλε φωτισμο στο σαλονι και δυο Λατιναρες που ειχαν βαρδια ονοματα δεν συγκρατησα, η μια καστανοξανθη τουμπανο με πιασιματα και η αλλη μελαχρινη ψηλη με νορμαλ σωμα, ενας τσατσος τις παρουσιασε...καλες φανηκαν και οι δυο θα δοκιμαστουν καποια στιγμη...
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Για την Μπιουτι έχω ακούσει από πολλούς καλά λόγια , να την δοκιμάσω αξίζει ? Μια φορά την είχα δεί αλλά δεν μπήκα σε δωμάτιο.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Έχει πετύχει κανείς πουθενά την Ιζαμπέλα που ήταν μέχρι πρόσφατα Λιοσίων? Έχει φολεψει αλλά μια στο τόσο γουστάρω να της μαυρίζω τον κώλο από τα χαστούκια
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
965
Κριτικές
129
Like
16.327
Πόντοι
19.306
Σουρεάλ σκηνικό το μεσημέρι στο μεταξουργείο. Κατεβαίνω την Κολωνού προς Αχιλλέως στην αριστερή πλευρά. Στο 30Β είναι η Άννα η Μολδαβή με τα κοντά ξανθά μαλλιά στο παράθυρο μαζί με την υπηρεσία. Με βλέπει και μου φωνάζει, σταματάω για λίγο και μιλάμε αυτή στο παράθυρο και εγώ από κάτω, κοιτώντας ψηλά. Αντιλαμβάνομαι ότι μπορεί να γίνουμε θέαμα και της λέω περίμενε να ανέβω να τα πούμε από κοντά. Ανέβηκα και της έριξα και έναν γιατί έχει κωλάρα και είναι και ξηγημένο άτομο για μένα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom