Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 302 άτομα (22 μέλη και 280 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Με τη ζέστη κλειστήκατε μέσα γατάκια???
Καλύτερα να έχουμε benefits εμείς!!! :rockon::happy::fuck1::smitten:
 

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
91
Like
299
Πόντοι
20
κανει απο τα καλυτέρα ελευθερα βαθυα στοματικα η Βικυ και εχει πολύ καλη εμφανιση συν οτι εχει πολύ όμορφο σωμα και προσωπάκι.
Ελεύθερο στα 20€ δεν δινω. Σε εμένα δεν ήταν βαθιά και είχε και χέρι, και εκείνη την ώρα της έκανα τον στριγκο στην άκρη για βλέπω στον καθρέφτη την τρύπα της και στραβωσε νομίζοντας ότι θα ακουμπήσω κωλοτρυπα....
Θα συμφωνήσουμε ότι έχει καβλο πρόσωπο! Και ωραίο σώμα.
Δεν ξέρω από πού είναι αλλά λέω Ρωσίδα γιατί είχε μια εσανς σκόρδου, ελαφριά αλλά είχε...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
ξερω η τανια μεχρι τις 6 μαξ δουλευει κ συνηθως ανοιγουν κ αλλα το απογευμα,γι αυτο ρωταω
Λογικα Ιβανκα με ροπη προς την αλλοφροσυνη.Αν ειναι στα σχετικα καλα της,μπορει και να χυσεις αν δεν σε παρατησει συξυλο.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Μήπως γνωρίζει κάποιος η Μύρα από Φώκαιας 13 τι βάρδια και σε ποιόν οίκο βρίσκεται;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

doctor milfer

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
44
Like
78
Πόντοι
0
Έχει πετύχει κάποιος την Ιζαμπέλα από Φωκαίας με την κωλαρα σε κάποιο μπουρδέλο πρόσφατα;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.174
Κριτικές
496
Like
62.343
Πόντοι
39.662
Σήμερα το απόγευμα ειδα τη Μπιάνκα απο το Μ.Α 22 όροφος να πίνει καφε με ενα όμορφο γλυκο μιλφακι.
Οι δρομοι τους χωρισαν,η Μπιανκα πήγε προς Ομόνοια ενω η άλλη κοπελια εστριψε Μ.Α. Ανεβηκε στο 22...
Εδω είμαστε λεω.... ανεβηκα πανω και πετυχα το όμορφο γλυκο μιλφακι, Βανεσσα το ονομα της, την πηρα δωμάτιο και την έσκισα.
Ρουμανα πρόσωπο με γωνίες, οταν χαμογελουσε μου θύμισε την Χίλαρι Σουάνκ.
Την γαμησα 3 φορές έτσι για να γνωριζόμαστε σιγα σιγα...
Κριτικη αύριο ειμαι κουρασμένος.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
975
Κριτικές
130
Like
16.516
Πόντοι
19.306

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πουθενα. Κάποιος είχε γράψει ότι δουλεύει ως ανεξάρτητη.
Σε γραφείο αλλά είδα ότι δεν υπάρχει πλέον...
Ίσως και να έχει θέμα και δεν μπορεί πλέον να δουλεύει... Και όποιος κατάλαβε κατάλαβε!!!
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Περασμα το σαββατο απο παρασιου για την νικολ στον 2ο...δεν ανοιξε κανεις και λεω μιας και ηρθα ας παω στην τρελλοκοτσιδου που εχω καιρο να την δω....το γιαγιονι διατηρειται καλα (γαμημενα γονιδια) και περασα για μια επαναληπτικη...εχει εμπλουτισει το μενου της, δεχεται σχεδον τα παντα εκτος πρωκτικου, και μπατσακια και χαστουκακια με εντονο ρυθμο χωρις μα και μου...και φυσικα με το αντιστοιχο δωρακι σου κανει και kinder εκπληξη.....δεν της τοχα μετα απο τοσα χρονια να το παλευει ακομα...ειχε και μια αλλη ιωαννα-γιαννα , μπαζο με 4ρι βυζο.
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Φώκαιας 13 μια αρκετά χοντρή δεν συγκράτησα όνομα

Φώκαιας 17α Κλεοπάτρα, γεματουλα νταρντανα προς χοντρή

Φώκαιας 17β Ειρήνη, άλλη μια φορά απίστευτη, σε διάθεση τις βάζει όλες κάτω μαζί,
Έφαγε πολύ ματσουκι επειδή αύριο φεύγω για διακοπές, η τσατσά χτύπησε στο 10λεπτο αλλα είχα τελειώσει, η κοπέλα φοράει έντονο άρωμα που δεν φεύγει ούτε με μωρομαντιλα. Οι παντρεμένοι τον νου τους
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Πριν κάνα δύωρο περνώντας από την υποσαχάρια Πατησίων και κατηφορίζοντας προς την ερημική Φυλής, πέρασα από την ξεχασμένη Καλύμνου. Στον όροφο 48 ήταν το ξανθό χοντρό γιαγιόνι Όλγα. Ακόμα δουλεύει αυτή;;;
Να θυμίσω ότι παλιότερα
εκεί, υπήρχε και τσατσά.
Δεν εβγαινε το δίευρο οπότε έγιναν περικοπές. Τυχερός πάντως ήμουν...διότι τα βράδυα δεν δουλεύει δίπλα
η Πωλίνα η "όμορφη" διότι είχα φάει μια πολύ ωραία πίτσα και θα ανακατευόμουν.

:2funny:
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Κάποιος ρωτούσε για Λίζα από Λιοσίων 73..την αρχοντική δυμετρη...(με τακούνι)
Είναι σε οίκους επαρχίας Βόλο καί Πελοπόννησο...
Είχε πει ότι θα σταματούσε αλλά είναι ακόμα εδώ..
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Μήπως γνωρίζει κάποιος η Μύρα από Φώκαιας 13 τι βάρδια και σε ποιόν οίκο βρίσκεται;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Εχθες απογευμα ειχε μια Εμιλυ,ππολυ καβλοραπανο ξανθουλα με απιθανο βυζι η οποια μοστραρε τα καλη της ξεβρακωτη.Παρδοξως δεν περασε κανεις δωματιο και εξφανιστηκν ολοι.Και μια Μαρια,θεωρατη,κωλαρου η οποια εκανε υπεραπλο προγραμμα.Παλι εξφανιζολ ολοι.Περιεργα παργματα....
Προχθες ομως με Μυρα ολα τα δωματια φουλ και η γρια κραταγε χρονομετρο με το κινητο της.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom