Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 307 άτομα (33 μέλη και 274 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.112
Πόντοι
45.465
Είχα διαβάσει αυτή για Φωκαίας 13 υπόγειο αλλά δεν τη βρήκα, για Φυλής 71 πρώτη φορά το διάβασα...
Φωκαίας 13 ισόγειο....
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.

επίσης και δύο ακόμη φορές στο 71α αλλά είχα κάνει ενημέρωση επιγραμματικα
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336

Κατέβηκα για Μάργκο χάρη στην ενημέρωση του πορνόρεπόρτερ ήταν ήδη ένα παλικάρι μέσα τν είχε κλείσει και ένας άλλος λέω θα περιμένω χαλάλι της όντως είναι τσαχπινα και όμορφη με ωραίο σωματακι και εκεί που βγαίνει το παλικάρι σηκώνομαι και εγώ να πάρω σειρά ενώ να σημειώσω στο σαλόνι ετοιμαζόμασταν για αγώνα μπάσκετ βλέπω την τσα2 να με προσπερνά και να βάζει το επόμενο παλικάρι μέσα με άλλη κοπέλα βέβαια με πιάνει και μ λέει πολύ ευγενικά έλα λίγο να σ πω η Μαργκο δε μπορεί να εξυπηρετήσει άλλο κάπως νιώθει σεβαστό λέω και ελπίζω το κορίτσι να νιώσει καλύτερα άμεσα αλλά ρε μάγκες γαμω τ μουνι τ μάτι με έχει καρφώσει τ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ είναι αυτή να σηκωθώ βραδιάτικα να κατέβω στοχευμένα να φάω μισή ώρα αναμονής και πακέτο καλύτερα να περιμένα τη γυναίκα να έρθει μεθαύριο δηλαδη!! Κούρασα σορυ αλλά ήθελα να τα πω τελικά πήγα για κατάθεση στο πρώτο οίκο που βρήκα άδειο Φώκαιας στη Σάρα χαλί μαύρο νο κομεντ
Ισχύει, η Σάρα εχει χαλάσει.
Το πρόγραμμα της παραπέμπει σε μεταξουργείο.
Το μονο που την σώζει ειναι τα τριπλοσιλινοκατα βυζομπαλα της.

Ημουν τακτικός πελάτης αλλα βαρέθηκα το μονότονο πρόγραμμα της..
Επίσης απο την μερα που μου μίλησε για τον χωρισμό, και το μικρο της παιδι μου πέφτει η πούτσα οταν την βλεπω
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
18
Like
1.176
Πόντοι
5.160
Τι πρόγραμμα κάνει και έχει τόσο κόσμο ; Αν είναι να την πάρουμε και εμείς ρε παιδιά
Απλό. αλλά διάβασε πρώτα της δυο κριτικές που εχει Λ73 κ Φωκαιας 13. Μπορεί να σου κάνει, μπορεί και όχι.
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
129
Like
16.313
Πόντοι
19.306
Φόλα alert μπας και γλιτώσει κανένας τύπος. Πήγα Κολωνού 30 αυτό με τα σκαλακια στο ισόγειο. Μαρία από Μολδαβία, μικρή και συμπαθητική από εμφάνιση. Πέρασα μόνο για το ελεύθερο στοματικό. Από το δίλεπτο πήγε να μου φορέσει προφυλακτικό, της λέω να συνεχίσει και αρχίσει την μουρμούρα. Αργότερα που προσπάθησα για σεξ, με τα μη και μη κατάφερε να μου πέσει και την έδιωξα από το δωμάτιο. Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό. Η υπηρεσία που της έβαλα τις φωνές, προς τιμήν της μου επέστρεψε τα λεφτά. Δεν το περίμενα με τίποτα. Συνέχισα στο 48 που κατέθεσα στην Βίκυ μια νεαρή Μολδαβη. Μέτρια θα την έλεγα αλλά δεν σου τα πρήζει ούτε προσπαθεί να σε ξενερώσει. Μπορεί να βελτιωθεί αν το θέλει. Θα ακολουθήσει κριτική και για τις 2. Καλό βράδυ σε όλους
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0
Κανένας συναγωνιστής για live ενημέρωση υπάρχει;
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα!!! Ρε μάγκες τι παίζει με την Ελένη στο Διδύμου 8 και κρύβει τόσο πολύ το μάτι? Τι έχει? Γυάλινο?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Διαβάζοντάς το πήγα "καρφωτός",αφού την είχα... χάσει από πέρυσι,και το καταφχαριστηθήκαμε,το'χαμε κι οι δύο τεράστια ανάγκη! Να'σαι καλά που την ξετρύπωσες! :thumbsup:

Είχα διαβάσει αυτή για Φωκαίας 13 υπόγειο αλλά δεν τη βρήκα, για Φυλής 71 πρώτη φορά το διάβασα...
Το έγραψε και ο Τιτάνας!!
Πως τα καταφέρνεις και ψάχνεις σε λάθος καταστήματα?? Φωκαιας 13 ισόγειο. Μάλλον από το πάθος ξεχνάς και τα νούμερα εκείνη την ώρα...

Φυλής 71 είχα γράψει και εγώ πρόσφατα..
Η υπηρεσία είχε ανακοινώσει Τελειωτικό Παντού!!!
Μάλλον αυτό εφάρμοσες και εσύ!!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Το έγραψε και ο Τιτάνας!!
Πως τα καταφέρνεις και ψάχνεις σε λάθος καταστήματα?? Φωκαιας 13 ισόγειο. Μάλλον από το πάθος ξεχνάς και τα νούμερα εκείνη την ώρα...

Φυλής 71 είχα γράψει και εγώ πρόσφατα..
Η υπηρεσία είχε ανακοινώσει Τελειωτικό Παντού!!!
Μάλλον αυτό εφάρμοσες και εσύ!!!
Αν κατάλαβα καλά, είναι η πρώην Μαρίνα;;;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
660
Κριτικές
11
Like
5.920
Πόντοι
1.336
Ωραια αίσθηση να εισαι πρώτος πελάτης στον οικο.

Πήγαινα στοχευμένα για την περιβόητη μαργκο αλλα δεν την πέτυχα.

Πηγα στο φ17 για την ιννα, περισσότερο για το gfe που προσφέρει και ενα σφιχτό μουνι που σου δίνει την εντύπωση πώς πηδάς την γειτονισα σου.

Παρ ολα αυτά κάποια στιγμή πρεπει να μάθει μια γλωσσα καθώς νοιώθω σαν να μιλαω σε ντουβάρι και το σκηνικό γίνεται άβολο
 

Συνημμένα

  • IMG_20230625_235601.jpg
    IMG_20230625_235601.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 24

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
17
Like
39
Πόντοι
0
Ωραια αίσθηση να εισαι πρώτος πελάτης στον οικο.

Πήγαινα στοχευμένα για την περιβόητη μαργκο αλλα δεν την πέτυχα.

Πηγα στο φ17 για την ιννα, περισσότερο για το gfe που προσφέρει και ενα σφιχτό μουνι που σου δίνει την εντύπωση πώς πηδάς την γειτονισα σου.

Παρ ολα αυτά κάποια στιγμή πρεπει να μάθει μια γλωσσα καθώς νοιώθω σαν να μιλαω σε ντουβάρι και το σκηνικό γίνεται άβολο
Ποια ήταν στο Φωκαιας 13;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ωραια αίσθηση να εισαι πρώτος πελάτης στον οικο.

Πήγαινα στοχευμένα για την περιβόητη μαργκο αλλα δεν την πέτυχα.

Πηγα στο φ17 για την ιννα, περισσότερο για το gfe που προσφέρει και ενα σφιχτό μουνι που σου δίνει την εντύπωση πώς πηδάς την γειτονισα σου.

Παρ ολα αυτά κάποια στιγμή πρεπει να μάθει μια γλωσσα καθώς νοιώθω σαν να μιλαω σε ντουβάρι και το σκηνικό γίνεται άβολο
Ναι αν θέλεις κάνε και μια μικρή ενημέρωση...

Ιννα.. Ποια είναι? Αυτή η φιλη της Ρίτας που δουλεύε βράδυ?
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
474
Κριτικές
13
Like
4.530
Πόντοι
731
Στο 73 ναι αλλά δεν την πήρα καν φίλε την ώρα που θα πρέπε να μπω μου είπε απλά πως δεν μπορεί να εξυπηρετήσει άλλους η Μαργκο και στους υπόλοιπους που ήταν μέσα ανακοίνωνε 2 κορίτσια αντί για 3
Αφού με το που γραφτεί κάτι θετικό για νέα κοπέλα πέφτουν όλοι σαν τα κοράκια !!! Πόσοι από αυτούς όμως ενημερώνουν όταν βρίσκουν αυτοί κάτι καλό ? :cheesy:
Φυλής 65β Κορίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
Το ανακοινώνει η τσατσά ναι, η κοπέλα όμως αρνήθηκε το τελειωτικό σε εμένα (ελ. δεν ήθελα) και άκουσα και όσο περίμενα τον προηγούμενο να γκρινιάζει στην τσατσά πως του αρνήθηκε ελ.στοματικό και τελειωτικό (το προηγούμενο Σάββατο αυτά).
Για σήμερα μιλάς;;;;
Εγώ όσες φoρες εχω περάσει πάντα με εσώρουχα είναι. Την τελευταία φορά η Τζανίνα με κοφτό κορμάκι πολύ καβλιάρικο και η Σάρα με ροζ εσώρουχα
Εγώ όσες φορές πάω, τσιτσίδι είναι και οι 2 και για αυτό είναι πολύ αυστηρές με τα κινητά στο σαλόνι, μήπως πας στην αρχή της βάρδιας γιατί εγώ πάω μετά τις 22:00 συνήθως.

Σπάζοντας την συνήθεια μου να βολτάρω αφού νυχτώσει (δεν μ'αρέσει και πολύ την μέρα, νιώθω περίεργα), πέρασα Σ/Κ μεσημέρι από Ναταλία Ι27Α , πολύ ζέστη έξω αλλά άξιζε γιατί ήμουν μόνος και είχαμε μία ευδιάθετη και χαλαρή συνεύρεση με γελάκια και πλακίτσα (έτσι και αλλιώς με την συγκεκριμένη δεν μου βγαίνει "αγριάδα") που δεν πετυχαίνεις συχνά με την αναμονή που έχει.

Πέρασα από πορνοmall χθές , πάνω δεξιά στις σκάλες , η μία από τις 2 κοπέλες που μίλαγε Ελληνικά και αυτοπαρουσιάστηκε ήταν τίγκα στους μώλωπες σε χέρια/λαιμό, δεν πέρασα παρότι μου άρεσε αλλά δεν τόλμησα και να ρωτήσω, θεωρώ πολύ πιθανό να είναι θύμα ξυλοδαρμού/traficking, δεν είπε όνομα, ξανθοκάστανη ~1,65 με τακούνι, όμορφα μάτια-πρόσωπο κλασική Ρώσο/Ουκρανίδα 20-25 το πολύ θα έλεγα, το παρατήρησε κανείς άλλος ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom