Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (26 μέλη και 228 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

Περγάμου 27 Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Αλινα και Μαρίνα αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αλκαμένους 117 κλειστό.

Ρεμουνδου 20 & 21αρια κλειστά.

Περγάμου 1 κλειστά.
Απο την αποχώριση της Εβελίνας δεν τραβάει ο οίκος καθόλου
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
828
Κριτικές
23
Like
7.830
Πόντοι
2.036
Κ27 ισόγειο Στέλλα φολάρα Λατίνα. Φώναξε η τσατσά και στα 30 δευτερόλεπτα σηκώθηκε και έφυγε. Έφυγα κι εγώ αχυστος αφού τα εψαλα στην τσατσά. Στην μουνάρα τους όμως γιατί κορόϊδα υπάρχουν . Συνέχισα με Βερόνικα Μ.Α 28 το αριστερά για να ξελαφρωσω. Προσωπικά δεν ξαναπάω με Λατίνα και εάν τυχόν ξαναπάω και φάω φόλα να μου πείτε "ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ " γιατί άλλα έλεγες
Μαλλον θα εννοεις Κ27Β το υπογειο....απο τους πιο χαλια οικους...και αυτη η τσατσα οντως χτυπαει στο 6-7λεπτο....ευτυχως ειχα βαλει τον συρτη στην πορτα γιατι εκει ετσι και μπει μεσα, ολο το σαλονι σε παιρνει ματι ετσι οπως ειναι διαρυθμισμενο...εκατσα αλλα 3-4 λεπτα με το ετσι θελω και ειχε αφηνιασει η κωλογρια βαραγε πορτα αβερτα και φωναζε....δεν ξερω αν θα ξαναπαω με λατινα αλλα παντως σε εκεινον το οικο μαλλον ποτε!
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
555
Κριτικές
25
Like
3.452
Πόντοι
1.436
Την Βίκυ ίσως την ξαναδούμε μετά από μερικά χρόνια αν ανοίξει κάποιο καινούργιο μπουρδέλο!
Αν έφυγε για Ρωσία δύσκολη η επιστροφή της..... άλλη μια σημαντική απώλεια της περιοχής η αποχώρηση της κουκλαρας Βικυς.....
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
966
Κριτικές
129
Like
16.353
Πόντοι
19.306
Μαλλον θα εννοεις Κ27Β το υπογειο....απο τους πιο χαλια οικους...και αυτη η τσατσα οντως χτυπαει στο 6-7λεπτο....ευτυχως ειχα βαλει τον συρτη στην πορτα γιατι εκει ετσι και μπει μεσα, ολο το σαλονι σε παιρνει ματι ετσι οπως ειναι διαρυθμισμενο...εκατσα αλλα 3-4 λεπτα με το ετσι θελω και ειχε αφηνιασει η κωλογρια βαραγε πορτα αβερτα και φωναζε....δεν ξερω αν θα ξαναπαω με λατινα αλλα παντως σε εκεινον το οικο μαλλον ποτε!
Οχι στο ισόγειο είναι. Αυτό με το τεράστιο σαλόνι
 

Charis90

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
47
Like
223
Πόντοι
20
Μαλλον θα εννοεις Κ27Β το υπογειο....απο τους πιο χαλια οικους...και αυτη η τσατσα οντως χτυπαει στο 6-7λεπτο....ευτυχως ειχα βαλει τον συρτη στην πορτα γιατι εκει ετσι και μπει μεσα, ολο το σαλονι σε παιρνει ματι ετσι οπως ειναι διαρυθμισμενο...εκατσα αλλα 3-4 λεπτα με το ετσι θελω και ειχε αφηνιασει η κωλογρια βαραγε πορτα αβερτα και φωναζε....δεν ξερω αν θα ξαναπαω με λατινα αλλα παντως σε εκεινον το οικο μαλλον ποτε!
Μακράν ο χειρότερος οίκος που έχω δει από θέμα διαρρύθμισης.
Μια φορά μπήκα είχε μια λατινα και δεν πέρασα λόγω του ότι τα δωμάτια είναι φάτσα φόρα με το σαλόνι.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Και για όσους τυχόν ψάχνουν...
Μαίρη ή Μοίρα από Περγάμου που ήταν και ο τελευταίος της σταθμός!
Από ότι φαίνεται ξαναγυρισε στα παλιά της Στέκια Βουρβαχη19 και Ηλία Ηλιού.
Και από ότι φαίνεται οι γριες έφαγαν και το μικρό κοριτσάκι εκεί την Αναστασία που νομίζω ήταν πολύ πολύ γλυκουλι!
Τώρα, Μαίρη η Ελληνίδα ή Μίρα η Σοβιετική μιλφογκίλφ;
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.124
Κριτικές
81
Like
7.141
Πόντοι
6.265
Πάντως πολλές την έχουν κάνει για άλλες πολιτείες ή το έκοψαν τελείως κατα τον κορώνα ή λίγο μετά. Δεν έχει δουλειά, γενικά, γιατί ο κόσμος δεν έχει πλέον τόσα να γαμήσει όπως κάποτε. Πέτυχα κατα τύχη, μια Αθηνά που δούλεψε περιστασιακά στο Φ19 τέλη 2019, Ελληνίδα... Της ρώτησα που χάθηκε και μου είπε ότι όντως ήταν εκεί για ένα διάστημα για να μαζέψει κάποια λεφτά και σκεφτόταν να ξεκίναγε πάλι για άλλο ένα διάστημα τον Σεπτέμβριο του 2021 και 2022,αλλά η φάση πήγαινε απο το κακό στο χειρότερο και δεν συνέφερε. Και αν το σκεφτείς είναι λογικό.Είναι Ελληνίδα και ο κίνδυνος να εκτεθεί είναι μεγάλος, αλλά χωρίς αναμενόμενο κέρδος, οπότε βρήκε να κάνει κάτι άλλο.Δεν ρώτησα περισσότερες λεπτομέρειες αν εξασκεί την πορνείς,αλλά μάλλον όχι. Οι ξένες που έχουν να πληρώσουν και κερατιάτικα, ενοίκια κτλ δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν και έφυγαν ή τα παράτησαν επίσης. Ελάχιστες απο τις παλιές έμειναν και οι περισσότερες είναι ναυάγια. Πλέον εδώ έχει μείνει ότι απολειφάδι υπήρχε και ακομα και στο κομμάτι των call girl ανθυπομέτριες ζητάνε 100+ για ένα χύσιμο. Μιλάμε για κατάντια.
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Λόγω δουλειάς βρέθηκα στο Μεταξι σήμερα πολύ πρωί και Μιας και είχα καβλες από χτες το βράδυ απόφασισα να παω στην Καρινα Ιασ 46 αλλά δεν ήταν στη θέση της σήμερα..
ΜΙΚΡΗ βόλτα γύρω γύρω όλα κλειστά και τα μόνα ανοιχτά ήταν τα 28αρια του Μεγαλεκου. .
Μπαίνω στο γωνιακό με πέρδικας, αυτό με τα σκαλιά.
Μπαίνω μέσα ακούω λαϊκά δεκαετίας 90 πρωί..
Έρχεται η τσατσά με καλημεριζει και λέει εχω μια καλή κοπέλα την Αλεξάνδρα, να μου κάνεις σεφτέ..
Πρόκειται για μια κοπέλα γύρω στα 35 σπαστο μαλλί, με καλά ελληνικά, κοιλίτσα σαν να ήταν 2 μηνών έγκυος με πιασίματα.
Ελεύθερο στοματικό, όλες τις στάσεις λέει η τσατσά..
Μιας και δεν υπήρχε τίποτα αξιόλογο στην περιοχή δίνω το 10αρι παράβολο και Μπαίνω στο δωμάτιο ..
Δεν άργησε να έρθει η κοπέλα, χαιρετιομαστε , ήρθε στο κρεβάτι και αρχίζουμε να χαιδευομαστε , το βυζακι της ωραίο 2,5 απαλό.. Μου λέει να βάλω καποτα? Λέω ναι, και αρχίζει μια ωραία πιπα διάρκειας ρουφηχτη, με έκανε τούρμπο, μου λέει πως θες, λέω ελα πισωκολλητο, βάλτον και σκίσε με μου λέει.. πράγματι τον βάζω μέσα και άρχιζα και έδινα πουτσιες Κάνα 3πτο στην μουνα της..
Ώσπου εχυσα στην μουναρα της χαλαρά..
Πρώτη φορά τη πήρα την Αλεξάνδρα και από υπηρεσίες άνω του μέσου όρου της περιοχής πιστεύω..
Για ένα καλό ξαλάφρωσα είναι πολύ καλή..
Στο μέλλον θα την τιμήσω ξανά..
Καλημέρα σας & καλή εβδομάδα
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.056
Κριτικές
52
Like
16.695
Πόντοι
10.686
Φωκαίας 13 ισόγειο η Αλεξάνδρα/Αγγέλα από Διδύμου 22.
Φωκαίας 13 υπόγειο η ξανθιά πετίτ Μαργκώ σαλονάρισε γυμνή,αξίζει τον κόπο;
Φωκαίας 17 πάνω η μελαχρινή νταρντάνα Κλεοπάτρα με καλή διάθεση.
Φωκαίας 19 η Ρίτα-Ριτάρα όπως... απαιτεί να την αποκαλούν! :2funny: Τίμια κατάθεση, έχει την (ευχάριστη) τρελάρα της, φτιάχνει καλή ατμόσφαιρα και περνάς καλά! Ελεύθερο στοματικό με "69" και τελείωμα στο στήθος το πρόγραμμά της.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
903
Κριτικές
48
Like
4.692
Πόντοι
2.836

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Βολτα φυλής και περιξ χθες τη νύχτα
Η απόλυτη μιζέρια, 10-12 σπιτια ολα κι ολα με τα σαλόνια γεμάτα και λαοθάλασσα απ έξω..

Λατινες απο εδω λατινες απο εκει..
Κατέληξα στο Φωκαιας 13 υπόγειο οπου είχε 3 λατινες
Ολες ωραία κορμακια αλλα με τα μούτρα μεχρι το πάτωμα εκτός απο μια την μισελ οπου έσκαγε διακριτικά χαμόγελα και ματιές..

Κράταγα επιφυλάξεις καθώς πρόκειται για λατινα παρ ολα, αυτα ηθελα να χύσω και να φυγω ωστε να πιάσει τοπο η βενζίνη που σπατάλησα ως εκει..

Με κέρδισε η μισελ με το βλέμα της και περασα.

Ξεκίνησε με προκαταρκτικά απο μονη της φιλιά γυρω απ τα χείλι μου και μερικα πεταχτά

Την πασπατευσα λιγο και έπαιρνε σιγα σιγά θέση σαν να μου λεει γλειψε με πιο κάτω

Πλησίασα στο μουνάκι της γυρω γύρω για να την teasαρω με την μισελ να βγάζει αναστεναγμούς και να μου πιανει κεφαλοκλειδομα με τα πόδια της, εκει της το εφαγα..

Σηκώθηκε και ηρθε κατα πανω μου για γλωσσοφιλα.. Χωρίς ερωτησεις και απορίες τον άρπαξε στο στόμα ακαποτα για ενα υγρό τσιμπούκι αλλα οχι βαθύ..

Την γύρισα για 69 μιας και απο την καυλα για να της φαω λιγο ακομα το καθαρό και αοσμο μουνάκι της..

Ειχα γίνει τούρμπο,

Ηρθε απο πάνω για ενα ρυθμικό pussy grind,
Τον εβαλε μεσα και συνεχίσαμε με ωραίο ρυθμό, ώστε να το αισθανθούμε και οι δυο..

Μετα απο κανένα 5λεπτο γυρίσαμε στα 4 με τον κώλο της τούρλα να παίρνει ωραία θεση
Ξεκίνησα τις μπιστολιες οπου η μισελ ειχε γυρίσει και με κοίταγε παθιασμένα στα μάτια .

Ανέβασα ρυθμό για να χυσω και οταν ηρθε η στιγμή η μισελ μου γραμποσε τον πούτσο με τα κωλομερια της για να στραγγιξω..

Φιλια αγκαλιές και καληνύχτα..

Ωραία περίπτωση, δεν το περίμενα για λατινα.. Ισως βοήθησε το γεγονός πως μίλαγε ελληνικα και υπηρχε συνεννόηση

8/10
 

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Δοκιμαστηκε απο φωκαιας 17 πανω η μελαχρινη Κλεοπατρα μπαμπατσικη με βυζαρες, με ελευθερο στοματικο. Θα ανεβει κριτικη. Δε ηθελε πολλα πολλα απο χαδια-φιλια και απλα μπηκα γτ βαριομουν τα ιδια και τα ιδια... Τσατσα μολις βγηκα απο το δωματιο με ρωτησε αν της εδωσα το 20αρικο......μη χειροτερα τι αλλο θα σκεφτουν.... μεχρι και η Κλεοπατρα γελουσε μεχρι να φυγω...οποτε δε εχω παει στα στανταρακια και στα εγγυημενα ,ολο καποια μαλακια θα συμβει...
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
113
Like
380
Πόντοι
21
Προτείνω Ντιάνα από φυλής 65 λόγο του ότι έχει πολύ ωραία και μικρά πόδια. Να βγάλει τα τακούνια και να μυρίζεις δε νομίζω να είναι δύσκολο
Ευχαριστώ.Σκέφτηκα κατι αλλο.
Εχω αχτι τα πόδια μιας φιλης που πουλάει τα παπουτσια της στο facebook για 5 και 10 ευρο..
Εβαλα φιλο να αγορασει ένα ζευγάρι που φαίνονται σαν καινούρια (γιατι εγω την ξερω μη με περάσει για ανωμαλο).
Τωρα μένει να τα κανω δώρο σε μια εκδιδόμενη για να ενωθούν οι γυναικείες ποδο-φερομόνες και να τα μυρίισω τελειώνοντας .:P
 
Τελευταία τροποποίηση:

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0
Απο οσο γνωριζω οι πιο ψηλες που εχω δει με τακουνι παντα ειναι η Ρωσιδα μελαχρινη Φωτεινη Φυλης 109β ισογειο Πρωι ή απογευμα και το θωρηκτο η Λευκορωσιδα Τζουλια Διδυμου 22 νομιζω...επισης ψηλες αρκετα ειναι και η Αλβανιδα Μαρια Ιασωνος 32 υπογειο πρωι/απογευμα (αν και τωρα τελευταια δεν την πολυβλεπω) και η Γυφτισα "Βραζιλιανα" Παολα Ιασωνος 44 ισογειο μακρυς διαδρομος απογευμα/βραδυ...Ολες αυτες.. με εξαιρεση την Φωτεινη, ειναι λιγακι νταρντανουλες.....ΑΑΑ ξεχασα επισης σχετικα ψηλη με τακουνια ειναι και η ξανθια Ουκρανεζα Μπελλα νορμαλ σωμα, τελευταια φορα την ειχα δει Ακουμηνατου 2 σκαλια βραδυ, θελει προσοχη ομως γιατι ριχνει ευκολα Φολες....
@Dsar263 είσαι μέγας
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
52
Πόντοι
0

Απο οσο γνωριζω οι πιο ψηλες που εχω δει με τακουνι παντα ειναι η Ρωσιδα μελαχρινη Φωτεινη Φυλης 109β ισογειο Πρωι ή απογευμα και το θωρηκτο η Λευκορωσιδα Τζουλια Διδυμου 22 νομιζω...επισης ψηλες αρκετα ειναι και η Αλβανιδα Μαρια Ιασωνος 32 υπογειο πρωι/απογευμα (αν και τωρα τελευταια δεν την πολυβλεπω) και η Γυφτισα "Βραζιλιανα" Παολα Ιασωνος 44 ισογειο μακρυς διαδρομος απογευμα/βραδυ...Ολες αυτες.. με εξαιρεση την Φωτεινη, ειναι λιγακι νταρντανουλες.....ΑΑΑ ξεχασα επισης σχετικα ψηλη με τακουνια ειναι και η ξανθια Ουκρανεζα Μπελλα νορμαλ σωμα, τελευταια φορα την ειχα δει Ακουμηνατου 2 σκαλια βραδυ, θελει προσοχη ομως γιατι ριχνει ευκολα Φολες....
@Dsar263 αν και η Τζούλια νομίζω δεν φοράει τακούνια
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Ευχαριστώ.Σκέφτηκα κατι αλλο.
Εχω αχτι τα πόδια μιας φιλης που πουλάει τα παπουτσια της στο facebook για 5 και 10 ευρο..
Εβαλα φιλο να αγορασει ένα ζευγάρι που φαίνονται σαν καινούρια (γιατι εγω την ξερω μη με περάσει για ανωμαλο).
Τωρα μένει να τα κανω δώρο σε μια εκδιδόμενη για να ενωθούν οι γυναικείες ποδο-φερομόνες και να τα μυρίισω τελειώνοντας .:P
Μέγας μύστης και μερακλής ο σύντροφος !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom