Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 128 άτομα (10 μέλη και 118 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
822
Κριτικές
23
Like
7.745
Πόντοι
2.036
Αδέρφια ας απαντήσει κάποιος. Βρίσκεται τώρα Φυλής κάποιος?
Κοιτα δεν περασα αποψε απο εκει αλλα οσες φορες εχω παει Κυριακη βραδυ αργα συνηθως δουλευει η Αννα η αλβανιδα στο ισογειο...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Καταθεση στην Στέλλα στο Ιάσωνος 43. Ξανθια με τσουπωτο κωλο και μπούτια.
Η γυναίκα εχει ψυχολογικά και είναι φολα. Εφυγα αχυστος.
Θα ανεβασω μια μικρη κριτικη αύριο να υπαρχει στο αρχείο.

Λιγο πιο πριν ενας πελατης ζητουσε χρήματα πισω επειδη τον αφησε αχυστο η Ιωαννα απο τη Λιβαδειά....

Η Μιρέλα παλι την ειδα μετά απο καιρό εχει πέσει αρκετά σε εμφανιση εχει κανει μεγαλη μπακα και εχει μπαταλεψει.

Κατα διαόλου παει ο οίκος...

Για την γιαγιά Ελενη δεν το συζητάω...

Τελικα η πιο όμορφη εκει μεσα ειναι η Μάγκυ η Κύπρια.
Πώς την πάτησες έτσι ρε γκουρού του Μεταξιού?
Τα έχουμε γράψει πολλές φορές,η κατάσταση της είναι για Δρομοκαΐτειο.
Πρώην Αμιρά από Διδυμου 27,μέσα στα νεύρα όλη μερα, τσακώνεται συνέχεια με τη τσατσα και τα άλλα κορίτσια του οίκου,μέχρι πριν κανένα χρόνο μπορούσες κάπως να τη κουμαντάρεις λίγο και να περάσεις σχετικά καλά,εμένα που με ξέρει και έχω περάσει πολλές φορές μαζί της κάνει τα ίδια,απαλευτη η κατάσταση της.
Κάπου είχα διαβάσει ότι κάποια χρόνια ΣΜΝ οδηγούν στη τρέλα,κάτι τέτοιο πρέπει να παίζει.
 

ΣΠΥΡΟΣΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
43
Κριτικές
8
Like
441
Πόντοι
300
Καταθεση στην Στέλλα στο Ιάσωνος 43. Ξανθια με τσουπωτο κωλο και μπούτια.
Η γυναίκα εχει ψυχολογικά και είναι φολα. Εφυγα αχυστος.
Θα ανεβασω μια μικρη κριτικη αύριο να υπαρχει στο αρχείο.

Λιγο πιο πριν ενας πελατης ζητουσε χρήματα πισω επειδη τον αφησε αχυστο η Ιωαννα απο τη Λιβαδειά....

Η Μιρέλα παλι την ειδα μετά απο καιρό εχει πέσει αρκετά σε εμφανιση εχει κανει μεγαλη μπακα και εχει μπαταλεψει.

Κατα διαόλου παει ο οίκος...

Για την γιαγιά Ελενη δεν το συζητάω...

Τελικα η πιο όμορφη εκει μεσα ειναι η Μάγκυ η Κύπρια.
Η μαγκυ δεν έχει πάει πίσω στη Κύπρο; προχθές μου είπε η Μιρελα πως η Μαγκυ γύρισε στη μάνα της
 

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Μαγκες καλημερα, να ρωτήσω η γιαγιά ελενη από το Ιάσωνος καλη περίπτωση??ρωταω επειδή είμαι φαν των γκραννυ..οποιος ξερει ας μου πει
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα!!! Η Ελένη με τις βυζάρες βρίσκεται στο Διδύμου 8? Την έχει δοκιμάσει κάποιος?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.549
Πόντοι
731
Επιστροφή της Ναταλιτσας στο Ιας 27 υπόγειο. Γλυκιά οπως πάντα. Νομιζω παχυνε κατα μισό κιλό οταν την σηκωσα στην αγκαλιά μου.
Πέρασα χθές να δώ αν έχει επιστρέψει χωρίς να έχω διαβάσει, 7 πάκια και εγώ στο σαλόνι δεν πρόλαβα, τα ίδια και στην Βανέσα 6+ άτομα σαλόνι μόνο που μάλλον ήταν Ουζμπέκοι ή Βρωμά οι περισσότεροι.
'Εζεχναν τόσο πολύ που δεν επιχείρησα κάν, αν και είχε δωμάτιο, πραγματικά οι κοπέλες όπως η Ναταλία και η Βανέσα που είναι και λίγο εμφανίσιμες και έχουν πελατεία είναι ήρωες που αντέχουν αυτή την βρώμα ...
Καταθεση στην Στέλλα στο Ιάσωνος 43. Ξανθια με τσουπωτο κωλο και μπούτια.
Η γυναίκα εχει ψυχολογικά και είναι φολα. Εφυγα αχυστος.
Θα ανεβασω μια μικρη κριτικη αύριο να υπαρχει στο αρχείο.

Λιγο πιο πριν ενας πελατης ζητουσε χρήματα πισω επειδη τον αφησε αχυστο η Ιωαννα απο τη Λιβαδειά....

Η Μιρέλα παλι την ειδα μετά απο καιρό εχει πέσει αρκετά σε εμφανιση εχει κανει μεγαλη μπακα και εχει μπαταλεψει.

Κατα διαόλου παει ο οίκος...

Για την γιαγιά Ελενη δεν το συζητάω...

Τελικα η πιο όμορφη εκει μεσα ειναι η Μάγκυ η Κύπρια.

Ε ναι η μονη που αξιζει εκει μεσα ειναι η Μαγκυ....ολες οι αλλες ειναι για αποσυρση...εδω που τα λεμε και η Μαγκυ αν και καλη δεν ειναι και πολυ καθαρη...τρωγεται παντως το κοριτσι....
Η τσατσά ήταν κατηγορηματική την Παρασκευή που πέρασα "Η Μάγκυ πήγε πίσω στην οικογένεια της και δεν θα επιστρέψει, καιρός ήταν" τώρα πόσο ισχύει στο σύνολο της αυτή η πρόταση δεν γνωρίζω :S

Γενικά πολύς κόσμος χθες, όπου μπήκα και είχε ή κάποια νέα ή κάποια εμφανίσιμη περίμεναν ορδές (κυρίως αλλοδαπών) μια Λατίνα στο Μ.Α 21 βγήκε σαλόνι και τρόμαξε από όλες τις σκατόφατσες :cheesy:
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
965
Κριτικές
129
Like
16.327
Πόντοι
19.306
Καλημέρα!!! Η Ελένη με τις βυζάρες βρίσκεται στο Διδύμου 8? Την έχει δοκιμάσει κάποιος?
Η Ελένη η ξανθιά μιλφ με το λευκό δέρμα αν εννοείς αυτή, εκεί είναι. Στο δωμάτιο είναι πολύ καλή. Διάβασε και τις κριτικές
 

altaba

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
συνέχεια σφηνάκι live

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Ναταλία ψηλή μιλφ με καστανομελι μαλλί ψιλοκανονικο σώμα (πιασίματα στα μπούτια) 2αρι βυζι,μικρό τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ, δοκιμάστηκε η Ναταλία θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Αγκυρας 12α Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αγκυρας 9 Μαρίνα μελαχρινή μιλφ λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, άγριο πρόσωπο, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη και δύο ακόμη και Ιρινα δηλαδή η Ειρήνη από Έλλης 3, Διδυμου 27, ξανθιά γκιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Καλημερα, ψαχνω την Βικτωρια απο Διδυμου 27, ξερει καποιος αν δουλευει ?
 

altaba

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρωξάνα και Βίκα δουλεύουν πάντα πρωί. Αν και η τελευταια εμφάνιση της Βίκα ήταν στο Διδυμου 27 που την ξέραμε ως Βικτώρια. Τώρα είναι επαρχία απ ότι λένε. Απόγευμα θα είναι πιθανόν Αλεξάνδρα και Βικτώρια.Άλλη Βικτώρια , όχι η Βίκα.
Καλημερα, η Βικτωρια η μελαχρινη απο Διδυμου 27, ξερει κανεις αν δουλευει ?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μαγκες καλημερα, να ρωτήσω η γιαγιά ελενη από το Ιάσωνος καλη περίπτωση??ρωταω επειδή είμαι φαν των γκραννυ..οποιος ξερει ας μου πει
Ναι είναι πολύ καλή περίπτωση!!!!
Πήγαινε άφοβα και Μετά ενημέρωσε μας!!!
Μην το ξεχάσεις σε παρακαλώ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Καλή εβδομάδα. Μπήκα προ ωρών με Σορίνα από Βέργας 3 δεξί. Καλή περίπτωση για τα σημερινά απελπιστικά δεδομένα. Καλοσχηματισμένη, ομορφούλα, ήσυχη και ευγενική τον έφαγε κομπλέ χωρίς μα, μου, σου και τέτοια φούμαρα. Ωραία στησίματα. Σωστό τσιμπούκι. Δηλώθηκε απλό πρόγραμμα. Έκανε και μια κάποια υπέρβαση. Παίζει να ξαναπάω. Έκατσα κάτι λίγο παραπάνω από 15 λεπτά. Μαζί της η χοντρή ξανθιά Ελένη και ένα μικροκαμωμένο λατινοειδες στο αριστερό που κάθε φορά το λένε με άλλο όνομα. Τσατσά η γνωστή ευγενική κυρία από το Ιάσωνος 1 μεσαίο που προφανώς απογοητεύτηκε κι έφυγε από κει εδώ και χρόνια. Συζητήσιμη και διακριτική
δεν κοπανάει πόρτες. Σκέφτηκα να πεταχτω μία Διδύμου αλλά δεν πήγα μην μου έρθει αναγούλα.
Αυτά τα ολίγα.
 

WASP4

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπέρα τσακάλια, η Εβελινα στο τσαρδακι της Περγάμου 1 δουλεύει κανονικά; γνωρίζεις κάποιος; ευχαριστώ
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
Καλησπέρα τσακάλια, η Εβελινα στο τσαρδακι της Περγάμου 1 δουλεύει κανονικά; γνωρίζεις κάποιος; ευχαριστώ
εχεις χασει πολλαααααα επεισοδια μεγαλε.....μας τελειωσε δυστυχως
 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
496
Πόντοι
291
Η τσατσά ήταν κατηγορηματική την Παρασκευή που πέρασα "Η Μάγκυ πήγε πίσω στην οικογένεια της και δεν θα επιστρέψει, καιρός ήταν" τώρα πόσο ισχύει στο σύνολο της αυτή η πρόταση δεν γνωρίζω :S

Μου το είχε πει εδώ και καιρό - χρόνος τουλάχιστον- ότι ήθελε να σταματήσει. Καλά να 'ναι....
 

Prevelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
13
Κριτικές
10
Like
259
Πόντοι
290
Μάγκες το Χωματιανου 11Β τα πρωινά είναι κλειστό? Αντριάνα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom