Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 250 άτομα (22 μέλη και 228 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.431
Πόντοι
19.306
Καλησπέρα παιδιά.
Θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια πολύ κακή εμπειρία μου από μια κοπέλα που την είχα για στανταρακι πρόκριτε για το κολονου 11α και η κοπέλα είναι η λαουρα περιγραφές πιστεύω δεν χρειάζονται καθώς είναι πάνω από 3 χρόνια στο μεταξι την Δευτέρα που πήγα πρώτη βάρδια πέρα από μια άθλια αεροπιπα 10 δευτερολέπτων που μου έκανε χωρίς να έχω πυτε 60% στυση μου λέει έλα πισωκολλητο και εκεί ήταν που ξεκίνησε το μαρτύριο μια απίστευτη μυρωδιά κατουρου που έπνιξε τον χώρο όλον όταν της είπα να αλλάξουμε σταση δυσανασχέτησε και λέει δεν θα τελειώσεις ποτε έλα να σπυ βαρεσω μαλακια με τα 1000 ζόρια την πήρα κανονικά και τελείωσα με την ψυχή στο στόμα δεν ξέρω γιατί έγινε έτσι αλλά παλιότερα ήταν πολύ καλύτερη. Αυτά. Καλό απόγευμα σε όλους!
Αυτό πάλι που θα αποφασίσουν αυτές πως θα τελειώσουμε με ξεπερνάει. Άμα θέλαμε μαλακία καθόμασταν και στο σπίτι μας.
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Αυτη?
Όχι, γιατί αυτή που λενε έχει βυζαρες, ενω αυτή όχι
 

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
50
Like
110
Πόντοι
0
Το 25 Α είναι ο όροφος έτσι;
Τις είδα τις προάλλες αλλά δεν πέρασα.
Αλεξάνδρα και Βαλεντίνα νομίζω.
Η Αλεξάνδρα δυνατό αλλά από την ξινίλα στη φάτσα της μου μυρίστικε φόλα και δεν μπήκα.
ναι φιλε ,ακριβως το ιδιο ενιωσα και εγω για την συγκεκριμενη και γι αυτο και ρωταω μην παω και φαω φολα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.070
Πόντοι
45.465

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Ρε μαγκες οι ''λατινες'' στο φωκαιας 25α αξιζουν για καταθεση ή θα κλαψω το μπλε παραβολο ?
Αν λες για κάποια από τις Μαρία/Μαριάννα-Βαλεντίνα-Τζοάννα-Μελίσα-Εμμανουέλα-Βανέσα/Ανίτα/Μπανίτα (η τελευταία είναι η κοντή μικροσκοπική μελαχροινή με τα μικρά βυζιά, την έχουν μοστράρει με 300 ονόματα) μην κάνεις καν το κόπο να μπεις. Έχε υπόψη ότι κάνουν τράμπα με το 86 σκαλάκια που έγινε πλέον λατινάδικο καθώς και το πάνω, αλλά επειδή δεν ξέρω σε ποιες ακριβώς αναφέρεσαι σου λέω όλο το team της συμφοράς. Είναι και δύο τελείως μπάζα μια καινούργια Τζουλιέτα και μια χοντρή πάολα, αλλά δεν σε κόβω για τόσο μερακλή.

Όλες όμως από αδιάφορες ωε φόλες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
50
Like
110
Πόντοι
0
Αν λες για κάποια από τις Μαρία/Μαριάννα-Βαλεντίνα-Τζοάννα-Μελίσα-Εμμανουέλα-Βανέσα/Ανίτα/Μπανίτα (η τελευταία είναι η κοντή μικροσκοπική μελαχροινή με τα μικρά βυζιά, την έχουν μοστράρει με 300 ονόματα) μην κάνεις καν το κόπο να μπεις. Έχε υπόψη ότι κάνουν τράμπα με το 86 σκαλάκια που έγινε πλέον λατινάδικο καθώς και το πάνω, αλλά επειδή δεν ξέρω σε ποιες ακριβώς αναφέρεσαι σου λέω όλο το team της συμφοράς. Είναι και δύο τελείως μπάζα μια καινούργια Τζουλιέτα και μια χοντρή πάολα, αλλά δεν σε κόβω για τόσο μερακλή.

Όλες όμως από αδιάφορες ωε φόλες.
μια αλεξανδρα εχω μπανισει με κοντο μαλλι με κωλαρα,δεν ξερω θα την κανω την καταδρομικη μου και βλεπω
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746

KOLOMER

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
50
Like
110
Πόντοι
0

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.118
Πόντοι
17.885
καμιά για κώλο 3η βάρδια?
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.358
Πόντοι
746
Η Σαμπίνα σταμάτησε ξανά;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Κι όλες σε παντρεύονται αν είσαι ωραίος, ψωλαράς και φραγκάτος.
Το θέμα δεν είναι τι κάνουν οι πουτάνες αν πληροίς τις προϋποθέσεις.
Τι κάνουν άμα δεν τις πληροίς.

Αν δεν σε γουστάρουν κάνουν όσα λιγότερα μπορούν, ενώ αν σε γουστάρουν κάνουν και κάτι παραπάνω!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
90
Like
10.118
Πόντοι
17.885
επιστροφή από γαμήσι με Λατινοκόριτσο! Τη γάμησα τόσο δυνατά που σπασε η καπότα! Μετά έπεσαν μεταφράσεις ότι και οι δύο είμαστε υγιείς και ότι φοβάται για να μην πιάσει μωρό, με βλέμα λίγο φοβισμένο λες και ήταν 15 χρονη! "Δεν θα πιάσεις μωρό" της είπα "αν πιάσεις θα το κρατήσω εγώ!"
Aν κάθε φορά που χω σπάσει καπότα είχαν πιάσει μωρό σ όλη μου τη ζωή θα χα κάπου 20 κουτσούβελα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Makis11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Ξέρει κανείς εάν έχει επιστρέψει η Ειρήνη στο Φώκαιας 17 πάνω?
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
#live
Πριν λίγο Φωκαίας 17 κάτω
Αγγελα σε όλα πλην κωλου

Φωκαιας 17 επάνω
Κλειστό

Φωκαιας 19
Κλεοπάτρα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom