Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (30 μέλη και 237 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.980
Πόντοι
45.465
Οκ γιατι εγραψες απλο.καλα πως υα θυμασαι ολα.εγω οταν ειμαι καυλωμενος δεν θυμαμαι τιποτα.μονο εαν την εχω παρει πολλες φορες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για την αντριαννα
όπως έχω γράψει εκατοντάδες φορές ότι ανακοινώνεται γράφω, καλό μεσημέρι φίλε μού
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.980
Πόντοι
45.465
Αγκυρας 12α Βικτόρια μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό και Μαριάννα ξανθιά μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ, δοκιμάστηκε η Μαριάννα με μέτριες εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φυλής 67 επέστρεψε η Συλβια από Φωκαίας 27Β ,Φιλιππίδου 11 ,Φυλής 71α κλπ, μελαχρινή ψηλή νταρντανα (έχει πάρει κιλακια)2.5αρι βυζι, ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
111
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Στο Φωκαιας 17β ειδα στην πρωινη βαρδια μια κοπελα με ονομα Ναταλι/Ναταλια.
Αρκετα ομορφη κοπέλα αλλα εδειχνε καπως μαγκωμενη στο σαλόνι. Εχει καποιος προσωπικη εμπειρια?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.980
Πόντοι
45.465
Στο Φωκαιας 17β ειδα στην πρωινη βαρδια μια κοπελα με ονομα Ναταλι/Ναταλια.
Αρκετα ομορφη κοπέλα αλλα εδειχνε καπως μαγκωμενη στο σαλόνι. Εχει καποιος προσωπικη εμπειρια?
εχει κριτικές και εκεί και στο 17α ,για μένα δεν αξίζει
 
Τελευταία τροποποίηση:

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Άλλη μια περίπτωση κοπέλας, που έμεινε έγκυος από κρεμπιέ πελάτη και κράτησε το παιδί, ήταν η Τζασμίν, η οποία εργαζόταν μέχρι το 2017 στο Φυλής 65Α και 65Β. Νεαρή, μελαχρινή Ρουμάνα, για όσους την θυμούνται. Το πρόγραμμα της ήταν νορμάλ, με ελεύθερο στοματικό, αλλά στην πορεία έκανε και ακάποτο γαμήσι, χωρίς έξτρα χρήματα. Το είχε γράψει κάποιος συναγωνιστής και μου το είπε, απέξω-απέξω, και μία τσατσά, σε ανύποπτη φάση.
Επιβεβαιωμένα και τα δυο που λές φίλτατε,και η εγκυμοσύνη και τα ακάποτα.Την είχα πάρει αρκετές φορές μόνος μου,το κορυφαίο σκηνικό όμως ήταν όταν κάποια στιγμή την πήραμε παρτούζα με ένα φίλο.Λοιπόν ενώ μας είχε περάσει καπότες και την γαμούσαμε μουνί στόμα και εναλλάξ με το φίλο μου....σε κάπιοα φάση παθαίνει ενα ξέσπασμα μας βγάζει της καπότες της πετάει στο πάτωμα, έπειτα στήνεται στην γωνία του κρεβατιού στα τέσσερα,και μας λέει γαμήστε με και χύστε με μέσα στο μουνί ενας ένας:cheesy::cheesy:...Πραγμάτικα η γκόμενα εξαστιαζόταν να την χύνουν μέσα στο μουνί.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Επιβεβαιωμένα και τα δυο που λές φίλτατε,και η εγκυμοσύνη και τα ακάποτα.Την είχα πάρει αρκετές φορές μόνος μου,το κορυφαίο σκηνικό όμως ήταν όταν κάποια στιγμή την πήραμε παρτούζα με ένα φίλο.Λοιπόν ενώ μας είχε περάσει καπότες και την γαμούσαμε μουνί στόμα και εναλλάξ με το φίλο μου....σε κάπιοα φάση παθαίνει ενα ξέσπασμα μας βγάζει της καπότες της πετάει στο πάτωμα, έπειτα στήνεται στην γωνία του κρεβατιού στα τέσσερα,και μας λέει γαμήστε με και χύστε με μέσα στο μουνί ενας ένας:cheesy::cheesy:...Πραγμάτικα η γκόμενα εξαστιαζόταν να την χύνουν μέσα στο μουνί.
ναι..δε μας λες τη συνεχεια,την πηρατε ακαποτα ή οχι:jerking:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
15
Like
11.684
Πόντοι
3.246
Παντως δουλευει και μια μαυρη σε μπουρδελο Φυλης 66α και β συνηθως τα απογευματα...Κλαουντια λεγεται....
Παίδες, η Κλαούντια από Φυλής 66Δ είναι ΦΟΛΑΡΑ του κερατά! :angry: Πήγα να τη φιλήσω και με έσπρωξε το ζώον! Τις μπότες δεν τις βγάζει! Πίπα μόνο με καποτα σε πεσμένο μόριο! Δεν κάνει 69 ούτε με σφαίρες! :headbang: Στο χύσιμο σηκώνεται και φεύγει, αντί να κάτσει να στραγγίζεις! :jerking: Επίσης, είναι Δομινικανή και ΟΧΙ Αφρικανη! Από μένα ΜΑΥΡΟ, ΠΙΣΣΑ και ΠΟΥΠΟΥΛΑ! :birdman::rockon:
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
183
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
εχει κριτικές και εκεί και στο 17α ,για μένα δεν αξίζει
την ειχα για καλη καθως ειχα περασει πολλες φορες μαζι της μεχρι που προχτες ενω την ειχα ΚΑΒΑΛΗΜΕΝΗ στα 4 χτυπησε πορτα η τσατσα,στο καπακι γυρναει και μου λεει,you have one minute,τελος απο εμενα λοιπον μετα απο αυτο...
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
183
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
Επιβεβαιωμένα και τα δυο που λές φίλτατε,και η εγκυμοσύνη και τα ακάποτα.Την είχα πάρει αρκετές φορές μόνος μου,το κορυφαίο σκηνικό όμως ήταν όταν κάποια στιγμή την πήραμε παρτούζα με ένα φίλο.Λοιπόν ενώ μας είχε περάσει καπότες και την γαμούσαμε μουνί στόμα και εναλλάξ με το φίλο μου....σε κάπιοα φάση παθαίνει ενα ξέσπασμα μας βγάζει της καπότες της πετάει στο πάτωμα, έπειτα στήνεται στην γωνία του κρεβατιού στα τέσσερα,και μας λέει γαμήστε με και χύστε με μέσα στο μουνί ενας ένας:cheesy::cheesy:...Πραγμάτικα η γκόμενα εξαστιαζόταν να την χύνουν μέσα στο μουνί.
εγω ειχα απωθημενο να ΓΚΑΣΤΡΩΝΑ στα 4 την γιαννα(ρωσιδα) που εγκατελειψε το 2020,ακομα και τωρα υπαρχουν στιγμες που τον παιζω για παρτυ της αφου εχω να θυμηθω πολλα μαζι της...
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
ειδα στους διπλα οτι στο αγκυρας 12 εχει μια κοπελα με ονομα Αγαπη ,στη φωτο φενεται καλο,ξερει κανεις τιποτα?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.435
Κριτικές
39
Like
6.985
Πόντοι
1.936
οποιος θελει να γαμησει βικτωρια απο Διδυμου 27,ειναι τωρα στο αγκυρας 9 μαζι με την ρωξανα.Δεν δουλευει τακτικα πλεον Αθηνα,περισσοτερο επαρχια η γκαγκαλω.Προφανως κονομαει καλα εξω.
 

Virtouozos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
33
Κριτικές
3
Like
186
Πόντοι
0
Ρε μάγκες καλησπέρα.εγώ τρελενομαι για μαύρες..μια έχω βρει στην Βικτόρια και την έχω πάρει 15 φορες..έχει πετύχει πουθενά τ μάτι σας αλλου!
Πατησίων γύρω στις 12 στο πάρκο Δρακόπουλο ή και απέναντι πέρνα έχει συνήθως 2-3.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
15
Like
11.684
Πόντοι
3.246
συνέχεια σφηνάκι live

............................

Ιασωνος 37α Αλισια μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και με κωλο στα 15.
Μύστη, αυτή η Αλίσια που δίνει κώλο βλέπεται καθόλου ή είναι κανένα τέρας? Επίσης, ανακοινώθηκε 69? Αν έχει ανεκτή εμφάνιση λέω να τιμήσω το κωλοτρυπιδι της... :zfuck:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.980
Πόντοι
45.465
Μύστη, αυτή η Αλίσια που δίνει κώλο βλέπεται καθόλου ή είναι κανένα τέρας? Επίσης, ανακοινώθηκε 69? Αν έχει ανεκτή εμφάνιση λέω να τιμήσω το κωλοτρυπιδι της... :zfuck:
φέρνει στη Μαρία τη φυλακοβια
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.225
Like
393
Πόντοι
36

Jim papadeas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2020
Μηνύματα
46
Like
68
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπερα η Συλβια από φιλιππιδου δουλεύει ακόμα.εκει;;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
971
Κριτικές
129
Like
16.423
Πόντοι
19.306
Στο Φωκαιας 17β ειδα στην πρωινη βαρδια μια κοπελα με ονομα Ναταλι/Ναταλια.
Αρκετα ομορφη κοπέλα αλλα εδειχνε καπως μαγκωμενη στο σαλόνι. Εχει καποιος προσωπικη εμπειρια?
Κορμάρα αλλά δεν θα περάσεις καλά.Oύτε τα βυζιά δεν αφήνει να γλύψεις.Αν το μόνο σου κριτήριο είναι το κορμί δεν θα έχεις πρόβλημα.
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Like
956
Πόντοι
81
Επίσης στο Μαραθώνος 59 κάτω ήταν πριν μέρες ένας συμπαθητικός τσάτσος που μου παρουσίασε μια καινούρια κοπέλα και μου περιέγραψε κάτι χθεσινοβραδινές φασαρίες, όπου είχε δέσει την κοπέλα ο πελάτης και την βάρεσε και μετά τον τρέχανε στην αστυνομία. Στο τέλος της κατάθεσης μου είπε η κοπέλα ότι αυτός που διατελούσε χρέη τσάτσου ήταν ο security της, προφανώς εννοώντας ο νταβατζής της.
ποια κοπελα ?
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Σοφία καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, 2αρι συν βυζι, τατουάζ στον αυχένα, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο Λολίτα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, με λεπτό ωραίο κορμί, μικρό βυζι,τατουάζ στον πήχη του χεριου, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος βασικά η υπηρεσία είπε η κοπέλα που δουλεύει κάθε μέρα πρωί, οπότε λογικά Μαρσέλα, μιλφ με καστανο σκούρο μαλλί , κανονικό ωραίο κορμί ωραίος κωλος, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Μαραθωνος 59α Ηβα ξανθιά κοπέλα με κανονικό πάρα πολύ ωραίο κορμί, σχεδόν 2.5αρι βυζι, 3-4 τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα ξανθοκαστανη μιλφ με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Έλενα/Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα , 3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα και Λίνα ξανθοκαστανη , σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Ντιαννα ξανθιά κοντή μιλφ σώμα με πιασιματακια μπουτου, 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 5 κλειστό Ελένη μελαχρινή μιλφογκιλφ νταρντανα με 3αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
μαραθωνος 59α δεξια η καινουργια Ηβα στενομουνα 30 με 35χρονων αδυνατη κοντουλα οχι ανεκτικη στο σεξ με μεγαλα προσοντα,ειπε μπορει να αρνηθει αν δεν μπορει !!! μαλλον δεν κανει γι αυτη την δουλεια !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom