Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Δεν είναι θέμα υπηρεσίας ως ακάποτη τελειωτική πίπα αλλά ότι ήταν φοβερή σε όλα και γενικώς παρείχε εξαιρετικές υπηρεσίες. Γι'αυτό εξάλλου δεν βρέθηκε ποτέ κανείς να την πει μάπα. Άκουγες μόνο ότι ήταν οκ, καλή ή πολύ καλή. Αυτή είναι η μεγάλη επιτυχία της όπου ελάχιστες έχουν! Βρίσκεται στο πάνθεον
των κορυφαίων! Το γιατί κλάταρε δεν αφορά το νήμα άσε που υπάρχουν 10 σενάρια όπως κάθε φορά
που κλατάρει κάποια μέγιστη. Καλύτερα που τερμάτισε πάντως μιας που είχε σεβαστό πακέτο εμφάνισης
και παροχής οπότε αν συνέχιζε θα καταντούσε με την τριβή όπως κάτι άλλες φόλες :2funny:
ή μπουχέσες :2funny: με κρεμασμένα μουνόχειλα :2funny: διαλυμένες σούφρες :2funny: πλαστικές επί πλαστικών :2funny:
σάπια δόντια :2funny: ραγάδες :2funny: ρυτίδες :2funny: πατσοκοίλια :2funny: και ΄άφθονο τεμπελίκι. :2funny:
Αυτή η δουλειά όπως και να το κάνουμε έχει ημερομηνία λήξης.

:hi:

Μήπως υπερβάλλεις; Δεν αμφισβήτησα τις ικανότητες της Βίκης αλλά την ποιότητα των υπηρεσιών της όταν έφυγε από το μπουρδέλο της Πιπίνου και πήγε στο Βέργας 3.
Επίσης, η Βίκη δεν σταμάτησε εκεί αλλά συνεχίζει ακόμα να εργάζεται στα μπουρδέλα με τελευταίο το Φυλής 69, όπου είναι μια κλασσική ξεπέτα με αποστειρωμένο πρόγραμμα για σχεδόν όλους τους πελάτες της. Ίσως εσένα να σε έκανε ιδιαίτερα κέφι και να σου παρείχε κάποιες εξτρά υπηρεσίες τις οποίες έχει παύσει να προσφέρει στο ευρύ κοινό από τότε που έφυγε από το σπίτι επί της Πιπίνου.

Τα παραπάνω επιβεβαιώνονται όχι μόνο από τις προσωπικές μου εμπειρίες μαζί της αλλά και από τις περισσότερες δημοσιευμένες κριτικές. Προσωπικά δεν με ενοχλεί τόσο το αποστειρωμένο πρόγραμμά της (ίσως έχει σοβαρούς λόγους να προσέχει την υγεία της και το σέβομαι) αλλά η πρωτοφανής ψυχρότητά της απέναντι σε παραδοσιακούς πελάτες της!

Οι περισσότεροι δείχνουν τον πραγματικό τους εαυτό όταν από φτωχοί γίνουν πλούσιοι.
"Αρχή άνδρα δείκνυσι " έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Σήμερα πέρασα από τα Φυλιανά 109 που μοιάζουν απορριπτέα από το ευρύ κοινό.
Γιατί βρε συνάδελφοι;
Θεωρώ ότι όλες οι μπουρδελιάρες οφείλουν να τυγχάνουν ακέραιης ενημέρωσης :rockon:
οπότε πέρασα κι από εκεί. Στο ισόγειο του Φυλής 109, ήταν η μελαχρινή αδύνατη φόλα Ροντίκα
με το μικρό κρεμαστό βυζί και χαμογελαστή όπως πάντα. Στην ίδια βάρδια ως κλασσική μορφή η πιο ψηλή
μεοσόκοπη θείτσα Φωτεινή με το επίσης κρεμαστό βυζί, να παλεύει μόνη στο μαγαζί με τους πελάτες.
Ομολογουμένως αρκετά πιο αξιόλογη της πρώτης.
Στον όροφο βρισκόταν η άκωλη ξανθιά Χριστίνα. Τα ίδια και τα ίδια στην υπόλοιπη οδό
με περαστικούς να σιχτιρίζουν την γενική κατάντια. :confused:
Έπιασα και συζήτηση με έναν ευγενέστατο κύριο που έψαχνε χοντρές και του πρότεινα
την Μιλένα στο Διδυμου 27. Είχε μια νοσταλγία για το Αχαρνών 85 και φαινόταν πιστός του μαγαζιού
μιας που μου ανέφερε την σγουρομάλλα ξανθιά θεόχοντρη Ειρήνη που είχε δουλέψει εκεί.
Τώρα που το σκέφτομαι, αυτό το μαγαζί εκτός από πρώην τραβελάδικο
όλο κοντές, παχιές, χοντρές και γριές έφερνε. :2funny:

Στο Αχαρνών 85 αναφέρεσαι;;;;; :think:
Σχετικά με κοντές, χοντρές, γριές κτλ.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Είμαι σαφής. Στο Αχαρνών 85. Η συντριπτική πλειοψηφία που έχει περάσει είναι χαμηλής εμφάνισης.

Γκοτζαμάν Εβελίνα πάντως που έκανε για δέκα ΔΕΝ την προσπερνάς εύκολα... ακόμα και την Μαίρη που ΔΕΝ ήταν τόσο του γούστου μου...
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Ρε τύπε τι είναι αυτά που λες ... οι μισές ελλεηνίδες σκατήχοντρες πως να τις πηδήξει σκύλος ? αυτές θέλουν λύκο ή άλογο για να βολευτούνε ... και παρά είναι φτωχάτζες για τέτοια pets :confused:

Οπότε βουτάνε ένα μπαστούνι του baseball από ένα sex shop και κάνουν δουλειά

Γκοτζαμάν Εβελίνα πάντως που έκανε για δέκα ΔΕΝ την προσπερνάς εύκολα... ακόμα και την Μαίρη που ΔΕΝ ήταν τόσο του γούστου μου...

Στη χώρα των τυφλών οι μονόφθαλμοι βασιλεύουν!
 

swagboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
0
Έχει δει κανείς την Μελινα απο Ιάσωνος 44 αυτές τις μέρες συνήθως δουλεύει απόγευμα με τις 5
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Προσωπικά δεν μου αρέσει ως φάτσα διότι είναι σαν τσιπούρα :2funny: και την βρίσκω ατσούμπαλα παχιά
εκτός από αψυχολόγητη. Την έβρισκα πολύ καλύτερη στο Φυλής 71. Στο Αδάνων ήδη δεν μου άρεσε πια.
Να είσαι όμως σίγουρος ότι υπηρεσιακώς δεν διατρέχεις κίνδυνο για τίποτα ούτε και θα χάσεις ηδονή.
Σε γενικές γραμμές καλά θα περάσεις. Ούτε φόλα την λες, ούτε και μπάζο. Αυτά.

:hi:
στο Αδανων πάντως ήταν στα πιοοοο λεπτά της σωματικά .... η τρέλα τρέλα ίσως στον μέγιστο βαθμό τότε... εμένα πάντως σωματικά γούσταρα πολύ τότε Αδανων...τώρα έχει ξεφύγει ρε γμτ...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.324
Κριτικές
15
Like
5.854
Πόντοι
1.496
Προσωπικά δεν μου αρέσει ως φάτσα διότι είναι σαν τσιπούρα :2funny: και την βρίσκω ατσούμπαλα παχιά
εκτός από αψυχολόγητη. Την έβρισκα πολύ καλύτερη στο Φυλής 71. Στο Αδάνων ήδη δεν μου άρεσε πια.
Να είσαι όμως σίγουρος ότι υπηρεσιακώς δεν διατρέχεις κίνδυνο για τίποτα ούτε και θα χάσεις ηδονή.
Σε γενικές γραμμές καλά θα περάσεις. Ούτε φόλα την λες, ούτε και μπάζο. Αυτά.

:hi:
Ειχα περασει στην Αδανων ενα βραδυ που δουλευε, να δω την περιβοητη Μπαρμπορα. Στο προσωπο δεν μου αρεσε καθολου.
Στο σαλονι περιμενα εγω και ακομη ενας μεσηλικας. Βγαινει η Μπαρμπορα, "κοβει" τον μεσηλικα, και του λεει <Σε θυμαμαι εσενα. Σε εχω ξαναδει και δεν ειχες περασει στο δωματιο. Γιατι ξαναρθες;> Με τον ανθρωπο να εχει χασει τα λογια του, να ειναι σε ταραχη. Το χειροτερο, εκεινη με ακομη πιο ασχημο τροπο, να συνεχιζει να του φερεται απαξιωτικα. Εγω δεν καθισα να δω τη συνεχεια και αμεσως αποχωρησα.
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Παιδιά, ήρεμα, πωπω, κακός λόγος για οποιαδήποτε και οτιδήποτε, η μία κακάσχημη ή άλλη ντουλάπα, η άλλη με κακοφτιαγμένο αυτό η το άλλο. Μην καταστρέψουμε το νήμα, ας σεβαστούμε τον κόσμο που γράφει εδώ με συνέπεια και μας ενημερώνει για το τι γίνεται και που. Για την Μπαρμπορα, μπορείτε να δειτε φωτογραφίες πρόσφατες στο άλλο site του χώρου με το γνωστό όνομα. Εμένα προσωπικά μου αρέσει και σωματικά και στο πρόσωπο και είμαι και 50+ οπότε έχω πάει με αρκετές ιερόδουλες, γούστα είναι αυτά θα πρότεινα να πας να την δεις. Από υπηρεσίες είναι οκ θα σε ικανοποιήσει, πρωινή βάρδια συνήθως μέχρι τις 16.45. Όσο αφορά την Διδυμου 27, η Τάνια επιστρέφει από Τετάρτη λογικά, η Βικτώρια έχει χαθεί, η Μιλένα είναι συνήθως εκτός Δευτέρας (τώρα θέματα περιόδου δεν ξέρω). Η Τατιάνα στο Ιάσωνος 1Γ είδα είναι στο πόστο της 1η βάρδια επίσης με πολύ καλές υπηρεσίες για μεταξουργείο. Να είστε καλά παιδιά, καλή συνέχεια.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παιδιά, ήρεμα, πωπω, κακός λόγος για οποιαδήποτε και οτιδήποτε, η μία κακάσχημη ή άλλη ντουλάπα, η άλλη με κακοφτιαγμένο αυτό η το άλλο. Μην καταστρέψουμε το νήμα, ας σεβαστούμε τον κόσμο που γράφει εδώ με συνέπεια και μας ενημερώνει για το τι γίνεται και που. Για την Μπαρμπορα, μπορείτε να δειτε φωτογραφίες πρόσφατες στο άλλο site του χώρου με το γνωστό όνομα. Εμένα προσωπικά μου αρέσει και σωματικά και στο πρόσωπο και είμαι και 50+ οπότε έχω πάει με αρκετές ιερόδουλες, γούστα είναι αυτά θα πρότεινα να πας να την δεις. Από υπηρεσίες είναι οκ θα σε ικανοποιήσει, πρωινή βάρδια συνήθως μέχρι τις 16.45. Όσο αφορά την Διδυμου 27, η Τάνια επιστρέφει από Τετάρτη λογικά, η Βικτώρια έχει χαθεί, η Μιλένα είναι συνήθως εκτός Δευτέρας (τώρα θέματα περιόδου δεν ξέρω). Η Τατιάνα στο Ιάσωνος 1Γ είδα είναι στο πόστο της 1η βάρδια επίσης με πολύ καλές υπηρεσίες για μεταξουργείο. Να είστε καλά παιδιά, καλή συνέχεια.
κανένα θέμα με ηρεμία τα λέμε απόψεις είναι αυτές.. κι εγώ την τιμάω ακόμα και τώρα την μπαρμπορα απλά ανέφερα πως σωματικά (για τα γούστα μου) μου άρεσε περισσότερο στο Αδανων
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
Ειχα περασει στην Αδανων ενα βραδυ που δουλευε, να δω την περιβοητη Μπαρμπορα. Στο προσωπο δεν μου αρεσε καθολου.
Στο σαλονι περιμενα εγω και ακομη ενας μεσηλικας. Βγαινει η Μπαρμπορα, "κοβει" τον μεσηλικα, και του λεει <Σε θυμαμαι εσενα. Σε εχω ξαναδει και δεν ειχες περασει στο δωματιο. Γιατι ξαναρθες;> Με τον ανθρωπο να εχει χασει τα λογια του, να ειναι σε ταραχη. Το χειροτερο, εκεινη με ακομη πιο ασχημο τροπο, να συνεχιζει να του φερεται απαξιωτικα. Εγω δεν καθισα να δω τη συνεχεια και αμεσως αποχωρησα.
η ιδια τρελλα κραταει ακομα....ετσι μου συμπεριφερθηκε και εμενα τις προαλλες και μαλιστα ειπε στην τσατσα αμα ξαναδεις αυτον μη του ανοιξεις...εν τω μεταξυ απο τις 7-8 φορες που εχω παει δεν εχω μπει τις 2 λογω πολυκοσμιας και ψυχολογικης της καταστασης..ηταν φοβερα εκνευρισμενη οταν βγηκε απο το δωματιο και λεω δεν παιζει σε αυτη την κατασταση θα την φαμε την φολα....αβυσσος η ψυχη της και το μυαλο της...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Πρωινό ηλιόλουστο
Μαραθώνος & Αχιλλέως αριστοκρατικό και ντροπαλό πιπίνι, ψηλή με μακρύ μαλλί. Πολύ ωραία παρουσία, μάλλον η Κέρυ φαντάζομαι.
Μαραθώνος 59 μέση η Μαρσέλα
Μαραθώνος 59 δεξιά η Αλίνα
Φωκαίας 25 άνω 3 λατίνο πιπίνια, Άντζελα μελαχρινή με σφιχτό σωμα και μακρύ μαλλί, Καταλίζα αδύνατη με σιδεράκια στα δόντια και Σάρα, μπαμπάτσικη μακρύ μαλλί έντονα βαμμένα χείλη κόκκινα. Πολύ ευδιάθετες και φρέσκες. Είμαι σίγουρος ότι θα τις καταστρέψει η πολιτική της τσατσάς
Φωκαίας 17 άνω η Ιζαμπέλα με τελειωτικό στο στόμα
Φωκαίας 19 η Ρίτα με τελειωτικό παντού
Φωκαίας 13 αριστερά η Κέλυ, δεξιά κλειστό
Φωκαίας 17 κάτω αριστερά η Κλεοπάτρα
Φυλής 74 το αριστερό η Μάγια
 
Τελευταία τροποποίηση:

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει κριτικές για Μπάρμπορα και ψήθηκα για 1η φορά στη ζωή μου να δοκιμάσω κώλο. Δεν έχω διαβάσει κάποια αρνητική εμπειρία. Το έχει η κοπέλα έτσι; Δεν κινδυνεύουμε από κανένα ατύχημα;

Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει κριτικές για Μπάρμπορα και ψήθηκα για 1η φορά στη ζωή μου να δοκιμάσω κώλο. Δεν έχω διαβάσει κάποια αρνητική εμπειρία. Το έχει η κοπέλα έτσι; Δεν κινδυνεύουμε από κανένα ατύχημα;
Το έχει η κοπέλα, :thumbsup: Το έχει ...........φίλος δώσε πόνο !! :alivedick:
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
η ιδια τρελλα κραταει ακομα....ετσι μου συμπεριφερθηκε και εμενα τις προαλλες και μαλιστα ειπε στην τσατσα αμα ξαναδεις αυτον μη του ανοιξεις...εν τω μεταξυ απο τις 7-8 φορες που εχω παει δεν εχω μπει τις 2 λογω πολυκοσμιας και ψυχολογικης της καταστασης..ηταν φοβερα εκνευρισμενη οταν βγηκε απο το δωματιο και λεω δεν παιζει σε αυτη την κατασταση θα την φαμε την φολα....αβυσσος η ψυχη της και το μυαλο της...
Θέλει χειρισμό κατάληλο αν έχεις διάθεση και χρόνο.Δείχνεις χαμογελαστά ενδιαφέρον σου λέει τα δικά της να ξεμπουκώσει και μετά σε κάνει άρχοντα. Δεν είναι κακός άνθρωπος απλά θέλει διαχείρηση και όχι κόντρα !!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Ειρήνη απο φωκαιας 13 τι ωρες δουλεύει;
Την πέτυχα 3η βάρδια δυο φορές και απο τοτε βρισκω μονο την ευα νταρντανα
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Συνοψίζω τις τελευταίες 2-3 εβδομάδες:

Λίνα Φ25 την πέτυχα με μικρή αναμονή, γλυκανάλατα πράγματα από υπηρεσίες ειδικά για μέρα που βάραγαν μύγες, δεν τα κλαίω καθώς είναι του γούστου μου αρκετά, θα ξαναπέρναγα για ολοκληρωμένη άποψη με επιφύλαξη.

Εύα Κ45 (bluetooth που λέτε) την πέτυχα και αυτή μία Πέμπτη(νομίζω) να βαράει μύγες ενώ συνήθως έχει 2-3++ αναμονή, με θυμόταν που είχα ψιλοξενερώσει με την πάρτι της την 1η φορά και ήταν ελάχιστα ποιο θερμή, not bad αλλά συνεχίζω να απορώ πως ένα μουνάκι σαν αυτήν τρώει όλα τα πάκια με 10 αντί να πάει στο 20άρικο με λίγο καλύτερες υπηρεσίες, μήπως δεν την έχει ενημερώσει κανείς ? :cheesy:

Σόνια Ι37(Α?) δίπλα από πορνοmall,ήθελα κάτι πετίτ εκείνη την ημέρα και όταν με είδε ο τσάτσος ότι κώλωσα λίγο με διαβεβαίωσε ότι ΔΕΝ είναι ανήλικη (αν την δεις από μακριά δεν είσαι σίγουρος) , αρκετά skinny, στον αγώνα πέρα από το αρχικό "γεια σου" δεν άρθρωσε λέξη, αρκετά ψυχρή, αλλά η πίπα ήταν ένα 7/10 θα έλεγα (για με καπότα), δεκτική και σχετικά στενή, σημειωτέων ότι στο δωμάτιο που περίμενα άκουγα τον τσάτσο να γκρινιάζει πως μέχρι τις 18:00 δεν άνοιγε η πόρτα πάνω από 1 φορά την ώρα εκείνη την ημέρα, διακρίνετε κάποιο "pattern" ?

Βαλέρια Ι20(Γ?),με τα δωμάτια στον όροφο, η τύπισσα είναι θα έλεγα στον μ.ο της περιοχής εμφανισιακά, Ουκρανή επικοινωνιακή, σε υπηρεσίες πάνω του μ.ο. θα έλεγα, μεγάλο συν ότι με έκανε να νιώσω άνετα, λες και γαμάω την γειτόνισσα που γνωρίζω 20 χρόνια με σύντομο μασάζ στο τέλος ^^ μικρή γκρίνια γιατί ενώ ήταν σε reverse cowgirl έριξα 1-2 ποιο δυνατές απ'όσο γουστάρει στα κωλομέρια, αρνητικό πως είναι αρκετά "ανοιχτή/χαλαρή".

Εφαγα και μία φόλα απο μία Μαρία γυφτό-ρουμάνα στο Μ.Α 18 ή 20? δεν ξέρω, όροφο που δεν το πετυχαίνεις συχνά ανοιχτό, αδύνατη αλλά πλαδαρή πολύ, ξεβαμμένο κόκκινο μαλλί , βαριόταν που ζούσε, 2/10 θα έβαζα επιεικώς ξενέρωσα και ολοκλήρωσα γρήγορα να φύγω.

Ήταν και ένας γύφτο-κάγκουρας να ζητάει 2ευρα ενώ φόραγε μπουφάν northface διασταύρωση Ιάσ.&Μ.Α. τις προάλλες και απειλούσε να ληστέψει έναν συναγωνιστή που αρνήθηκε να συνεισφέρει :S
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Πριν από λίγο πήρα την ξανθιά Ελένη στο Βέργας 3 δεξιά, πρώην Ντάνα -νταρντάνα από Κολωνού 30 "ελάτε και πάνω, πολύ καλό σεξ!", παλιά γνώριμη και πολύ δοτική . Δουλεύει και η Μόνικα το... φωτομοντέλο. Φεύγοντας είδα την κοινή υπηρεσία και για τα δύο μαγαζιά να παρουσιάζει σε υποψήφιο πελάτη στο αριστερό δύο λεπτές μελαχρινές εργαζόμενες,η μία milf και η άλλη νεότερη, έμοιαζαν σε γενικές γραμμές, ονόματα δεν άκουσα.
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
Ήταν και ένας γύφτο-κάγκουρας να ζητάει 2ευρα ενώ φόραγε μπουφάν northface διασταύρωση Ιάσ.&Μ.Α. τις προάλλες και απειλούσε να ληστέψει έναν συναγωνιστή που αρνήθηκε να συνεισφέρει :S
την εχει πεσει και σε μενα αυτος πριν αρκετο καιρο πλησιαζε πολυ εντονα προσπαθωντας να με στριμωξει
ξερει καποιος τι ωρα ανοιγει διδ 27 και ποιες θα εχει αυριο ?
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom