Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 235 άτομα (12 μέλη και 223 επισκέπτες)

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
99
Like
222
Πόντοι
20
Καλημερα αδερφια! Καλη χρονια σε ολους ευχομαι!!!! Περασε καποιος τωρα πρωι απο Διδυμου 27..; ξερουμε ποια εργαζεται;;
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Επειδη διαβασα που λετε για το τραβελι την ξανθια που πιανει πουτσες στο σαλοναρισμα εχω να δηλωσω οτι ως 100% στρειτ δυστυχως δεν ειχα καταλαβει οτι ειναι τραβελι και την παρακαλαγα να την γαμησω .
Συμβουλη : οσοι νιωσατε λιγοτερο στρειτ οταν διαβασατε πως ειναι τραβελι αμα καυλωσατε μαζι της (του) οπως καυλωσα εγω, εχω να πω οτι μαγκες μην νιωθετε ασχημα δεν γινατε πουστιδες ξαφνικα απλα επειδη μας εχει βαρεσει η αγαμια στο κεφαλι την (τον) βλεπουμε λιγο πιο ομορφη απο οσο ειναι και καυλωνουμε στην ιδεα να γαμησουμε μια 2τσα στα 40+ που μοιαζει με τη μανα μιας γκομενας απο το σχολειο που τραβαγαμε και καμια μαλακια αμα ξεμεναμε απο επιλογες.
Ολα καλα μαγκες και αμα δωσατε και καμια πιπα ουτε του παππα και σαν να μην εγινε, εγω ευχαριστω αυτους που το γραψανε και γλυτωσα αν και οταν μου ελεγε μονο τσιμπουκι μου περασε απο το μυαλο και δεν της τον εδωσα πριν το δω εδω.
Παντως ηθελα να το πω επειδη ισως καποιοι απο εσας να απορουν πως γινεται να καυλωσαν με ενα τραβελι ηθελα να πω οτι ειμαι διπλα σας και οτι την επαθα οπως εσεις και οτι η φαντασια μας φταιει που καυλωσαμε οχι οι προτιμησεις μας δεν γιναμε πουστιδες ξαφνικα και δεν θα γινουμε.
Γιατι το να αλλαξεις ενα καθαρο ωραιο μουνακι για μια βρωμικη πουτσα ειναι σαν να αλλαζεις ομαδα και εγω ΜΕ ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ.
Αυτα ως συμπαρασταση.
Μιλάς για Λιοσίων περιοχή σωστά?
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.547
Πόντοι
731
Sorry αν πειραξει καποιους αλλα για συγκεκριμενους λογους μπορειτε να μου πειτε που υπαρχουν παρα πολυ χοντρες;; Μιλαμε για 140-150 κιλα και ανω. Δηλαδη για τεραστιες κωλαρες και βυζαρες. Εστω και σε call girl αν δεν υπαρχουν σε σπιτια ή στουντιο.

Ευχαριστω.
Τώρα για τα κιλά που λές δεν ξέρω δεν κουβαλάω ζυγαριά, αρκετά ευτραφής, ξανθιά με οκ πρόσωπο και βύζο είναι η Νίκα/Νικόλ στο Κ48 δεξιά όπως κοιτάμε από το πεζοδρόμιο, την 1η φορά που την πήρα τον Νοέμβριο ήταν πολύ ορεξάτη/ευδιάθετη και μου είχε κάνει πολύ δυνατή πίπα, την περασμένη Δευτέρα που ήθελα να αδειάσω μία γρήγορα ήταν πολύ ξινή/βιαστική/γκρινιάρα γι'αυτό και της έχυσα τα βυζιά επίτηδες (συνήθως προτιμώ να τελειώνω μέσα).
Κάνει ακά με τελειωτικό σε στήθος και σώμα(για το σώμα νομίζω) αλλά με τα πάκια που τρώει δεν το προτείνω και τώρα που το σκέφτομαι αν για 2+ μήνες τουλάχιστον τρώει τα φλόκια του κάθε πάκι και κάθε τυροβρωμίκουλα λογικό είναι να χάλασε η συμπεριφορά της :cheesy:
Μετά υπάρχει και μία κοπέλα (δεν θυμάμαι όνομα) που λέει πως είναι Ελληνίδα και μιλάει πάρα πολύ καλά Ελληνικά στα χαμηλά της Ιάσωνος (Ι44 νομίζω με την τσατσά που σε λέει "professore" ) ποιο κοντόχοντρη με μικρότερο αλλά ποιο σφιχτό βυζί, μαυρισμένη/μελαμψή από solarium? που μου άφησε αρκετά καλή εντύπωση.
Best, τετάρτη βραδυ,
αδεια Αθήνα
Ασταμάτητα γαμήσια

Λείπει η ψιψινελ..
Μικρο διάλλειμα στα τρισαθλια McDonald και ισως επιστροφή στο καθήκον
Παίζει ακόμα αυτό το track με τα προβατάκια κατά τις 03:30-04:00 ?
Πώωωωωωω μου ήρθε στο μυαλό η Μάγκυ Χαραλαμπίδου με την υπερπατούρα τώρα....
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλημέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά με υγεία,το ότι κάποιος ανεβάζει κριτική με μια κοπέλα είτε είναι αρνητική είτε θετική δε σημαίνει ότι ο επόμενος συναγωνιστής θα περάσει το ίδιο.Μου έχει τύχει να διαβάσω αρνητική κριτική και να πηγαίνω και να γίνεται το στανταράκι μου,οπως και με καλή κριτική και να μη πέρασα τόσο καλά,αλλά σε περιπτώσεις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού,όπως και να έχει (από τις ενημερώσεις συναγωνιστών) προσωπικά εχω γλιτώσει πολλά 20 και το σημαντικότερο έχω περάσει με κορασίδες πάρα πολύ καλά και γίναν και στανταράκια.
Προχτές πέρασα απο διδύμου 22 ήταν η Μαριάννα η στενομούνα,τιμήθηκε με καλές εντυπώσεις για τα γούστα μου.Καλές τσάρκες.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Πήγα από Μαραθώνος στο δεξιά να δω την περιβόητη Κέρι αλλά ήταν κλειστό και χτες και σήμερα
Πέρασα από Φωκαίας 13 ήταν το ζυμαράκι κοντοπούτανο η Έμυ. Έβηχε σαν χτικιό ακόμα.
Στο Φυλής 86Α η φολάνα Ταϋλανδάνα
Στο 86Β Τόνια, νέο αίμα αλλά δεν την είδα γιατί ήταν σε μισάωρο πρόγραμμα
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
819
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
2.036
Sorry αν πειραξει καποιους αλλα για συγκεκριμενους λογους μπορειτε να μου πειτε που υπαρχουν παρα πολυ χοντρες;; Μιλαμε για 140-150 κιλα και ανω. Δηλαδη για τεραστιες κωλαρες και βυζαρες. Εστω και σε call girl αν δεν υπαρχουν σε σπιτια ή στουντιο.

Ευχαριστω.
πολυ χοντρη ειναι και η ρωσιδα Λαουρα μαγνησιας 11 βραδυνη βαρδια...υπολογιζω 130-150 κιλα...καλος χαρακτηρας...απλα η τσατσα ειναι ηλιθια...δεν φτανει που βαρανε μιγες στο συγκεκριμενο σπιτι...πανω στο 5λεπτο αρχιζει και φωναζει η παλιογρια "Λαουρα κοριτσι μου!! τελειωνε!!" την πρωτη φορα το καταπια...την δευτερη την ωρα που ειμασταν στο δωματιο ουτε καν 5λεπτο δεν συμπληρωθηκε μπηκε ενας πελατης και αρχισε παλι η γρια "Λαουρα κοριτσι μου!!!" μονο και μονο για να βγει εξω να την δει ο πελατης και να φυγει......ε βγηκα εξω και της εριξα κατι καντηλια και τους ευχηθηκα για τη νεα χρονια να φαληρισουν το συντομοτερο δυνατο.....Μαυρο απο μενα...τωρα αν θες να δοκιμασεις την τυχη σου πηγαινε...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Καλη χρονια σε ολους!

Χθεσινη επισκεψη, απογευματινη, στο μεταξουργειο.

Μεγαλου Αλεξανδρου 28 κουρτινα ηθελα να με καβαλησει η Αλεξανδρα, αλλα ηταν μια αλλη μελαχρινη, μιλφ, ομορφη σχετικα, η τσατσα βγηκε, ευχες, βγηκε και η κοπελα η μιση απο το κουρτινακι και αυτο ηταν.Δεν μιλησαμε ξανα.

Γυρνουσα σαν χαμενος χωρις να μπαινω μεσα σε οικους και απλα να κοιταζω τα φωτακια και να φερνω στο μυαλο μου εικονες απο τα παλια και σε ποιο ειχα καλη εντυπωση και να περασω!

Εξω απο το Ι37Β ακουσα μια ομαδα νεαρων να λενε μεταξυ τους: "ναι καλα μπες και θα δεις" και να γελανε!

Σαν γνησιος μπαζογαμιας λεω δεν μπαινω να δω και εγω?

Μπηκα, ο δροσερος τσατσος στον καναπε να συζηταει στο τηλεφωνο για το πως βραζει το καλαμποκι!
Ευγενικα με ενημερωσε οτι τα κοριτσια του ηταν "δωματιο" και να τον ανεχτω για λιγο!
Κανενα προβλημα!

Πρωτη βγηκε η Ελενα ενα TRANS κοριτσι οπως ανεφερε!

ΜΠΙΝΓΚΟ!!!

Ξανθο καρε μαλλι (περουκα), φτιαγμενο σιλικονη βυζι και απιστευτη πεταχτη ΚΩΛΑΡΑ!!!

Δινω το 10ρικο και μπαινω στο σαπιο δωματιο!

Μπηκε η Ελενα με χαιρετησε και μου ειπε να ξαπλωσω!

Περασμα πλαστικο σε μελατο πουλι!

Πολυ καλη υφη δερματος Ελενας και καλη δουλεια στη σιλικονη!

Με ρωτησε αν θελω να την παρω...στηθηκε στα 4 και πηρα κοπλιμαν οτι εχω ωραιο αρωμα!

αρχισε τα "αχ ουχ αααχ" και ζητημα να ειχα μπει και βγει 10 φορες με ρωτησε "τελειωνεις?"

πρωτο χαστουκι....

"θελεις να στον παιξω?"

δευτερο χαστουκι...

"μη με πιανεις απο μπροστα, δεν μου αρεσει"

τριτο χαστουκι

"ελα τελειωνε μωρο μου" και τον εβγαλα εξω και της ειπα ευχαριστω για τις υπηρεσιες της χωρις να συμβαινει κατι με χαιρετησε και εφυγε!

Τουλαχιστον "φοραω ωραιο αρωμα"

Μαζι της ηταν και μια Σονια.


Επειτα πηγα στο Ι43 αφου ειδα οτι η βυζαρου και κοντη μαλακισμενη τσατσα που παραμιλαει και δεν σε αφηνει να βγεις εκανε προβα σε αλλο μαγαζι.

Εκει βγηκε η υποδοχη με τρεις μπουκιες απο φαγητο στο στομα, για να μου ανακοινωσει τα προγραμματα...πιστευοντας οτι θα την λυπηθω που την ειδα με το φαγητο στο στομα και θα αποχωρησω να τσιμπησουν με ησυχια!

Παρουσιασε μια Μαγκυ αν δεν κανω λαθος και αυτη με μια μπουκια στο στομα
και Θεια Ελενη με το "χωρις ορια προγραμμα" που βγηκε χαμενη, κατεβηκε το σκαλι και κοιτουσε προς τα δωματια με διαστημικο βλεμμα...αλλα απο πισω της ετρεξε η Στελλα να της κουμπωσει το σουτιεν.

Ρωτησα για την Στελλα και η τσατσα ακομη με φαγητο στο στομα μου ειπε νορμαλ σεκξ.

Την ζητησα και με οδηγησε στο δωματιο με προσοχη να μην εκσφενδονισει αποφαγια απο το στομα της καθως μου ελεγε για το δωματιο.

Η Στελλα ειναι καστανη προς ξανθια, με 2αρι βυζι, μετριο αναστημα, ωραια χειλη και φατσα, καυλωτικη φωνη και ειναι μπαμπατσικη, εχει παχυνει τα τλευταια χρονια...

Η Στελλα δεν ηταν καλα..ηρθε μουτρωμενη...δεν εβγαλε ρουχα, λογικο γιτι κρυωνουν τα κοριτσια...
Αμεσωσ με μαεστρια εξαφανισε το πουλι και με μαγικο τροπο του ειχε φορεσει λαστιχακι!

Τα γνωστα, πολυ δυνατη πιπα...και γυρισε απο μονη της στα 4, δεν ηθελε να με κοιταει, ενω εγω για πρωτη φορα ηθελα ιεαραποστολικο!

Την καβαλησα στα 4 γατι χατηρια δεν χαλαω και ζητησα κανονικη σταση μετα απο λιγο.... με ρωτησε "τι ειναι αυτο?"

Οπως πηγα να τραβηχτω και να μη μεινει το λαστιχακι μεσα στο μουνι της
της τσιμπησα λιιιιιγο τα μουνοχειλα με τα δαχτυλα μου (καταλαθος) και αρχισε να φωναζει σαν τρελη!

Της εξηγησα και με ρωτησε που ειναι τωρα η καποτα...

Την πηρα κανονικη σταση...τα ματια κλειστα...τα ποδια τεντα...μερικα δευτερολεπτα μου εδειξε οτι πρεπει να της αρεσε...το φαγητο που την περιμενε μαλλον...

Ηταν υγρη...
" Τουλαχιστον "φοραω ωραιο αρωμα" " ποιό είναι συναγωνιστή το άρωμα να ξέρω άμα πάω.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Καλημέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά με υγεία,το ότι κάποιος ανεβάζει κριτική με μια κοπέλα είτε είναι αρνητική είτε θετική δε σημαίνει ότι ο επόμενος συναγωνιστής θα περάσει το ίδιο.Μου έχει τύχει να διαβάσω αρνητική κριτική και να πηγαίνω και να γίνεται το στανταράκι μου,οπως και με καλή κριτική και να μη πέρασα τόσο καλά,αλλά σε περιπτώσεις μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού,όπως και να έχει (από τις ενημερώσεις συναγωνιστών) προσωπικά εχω γλιτώσει πολλά 20 και το σημαντικότερο έχω περάσει με κορασίδες πάρα πολύ καλά και γίναν και στανταράκια.
Προχτές πέρασα απο διδύμου 22 ήταν η Μαριάννα η στενομούνα,τιμήθηκε με καλές εντυπώσεις για τα γούστα μου.Καλές τσάρκες.
Έτσι είναι , και το διαπιστώνω σχεδόν πάντα, αυτός και ο λόγος που δεν γραφώ κριτική ,γιατί είναι υποκειμενικό το θέμα.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Έλεος πως γαμάτε μεταλλαγμένες;αννουλες ξεκάθαρα αυτοί που πάνε με τραβελια και τσατσαδες με περούκες και άρχιδια
Εγώ δεν πέρασα μέσα με το παλικάρι, έψαχνα να δω ποια θα περιποιηθώ ,και μόλις την παρουσίασε ο Τσάτσος με μια αδύνατη συναγωνίστρια (δεν συγκρατώ δυστυχώς ονόματα σε 4-5 λεπτά τα ξεχνώ)όπου φύγει φύγει .
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
επειδή κάπου διάβασα για τις κριτικές ένα σχόλιο, είναι τουλάχιστον αστείο να βασίζεται κάποιος ενήλικας στα λεγόμενα ενός τύπου πίσω από ένα πληκτρολόγιο ο οποίος περιγράφει πως γαμησε μια πουτανα με σκοπό το...κοινό καλό.

πάτε κάντε τη βόλτα σας και μπείτε με όποια σας αρέσει αλλά επειδή περάσατε εσείς καλά/άσχημα δεν σημαίνει ότι κι ο άλλος που θα σας διαβάσει θα περάσει το ίδιο...

οι "κριτικές" είναι καθαρά υποκειμενικες εκτός πια αν όντως κάποιες κοπέλες είναι σταθερές στην απόδοση τους και αξίζει να αναφερθούν
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Πέρασμα σήμερα με Άντζελα στανταράκι πολλά χρόνια πίσω (Κολώνου 48),πιπα κλασική όπως μόνο η Άντζελα ξέρει και τα αρχίδια κόντευαν να πιάσουν βρύα απο το γλείψιμο.
Εχθές με Τατιάνα (Ιάσονος 1Γ) << ευχαριστεί πάντα τον πελάτη>> συζήτησή μέσα στο σαλόνι με 4 -5 παππούδες. Χωρίς να ζητήσω γλοσσόφιλο (το αποφεύγω) συνήθως, έσκυψε και το αναζητούσε, δεν το απέφυγα.
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Sorry αν πειραξει καποιους αλλα για συγκεκριμενους λογους μπορειτε να μου πειτε που υπαρχουν παρα πολυ χοντρες;; Μιλαμε για 140-150 κιλα και ανω. Δηλαδη για τεραστιες κωλαρες και βυζαρες. Εστω και σε call girl αν δεν υπαρχουν σε σπιτια ή στουντιο.

Ευχαριστω.
Κωνσταντίνα βέργας 7 τυπε
 

Nikolasgrt

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
170
Like
766
Πόντοι
81
Επιστροφή στην πρωτεύουσα και ορέξεις για το πρώτο άδειασμα της χρονιάς. Έχετε καμία πρόταση για δεύτερη βάρδια που να δίνει φουλ γλωσσοφιλα και να μη βρωμάει γιατί πεθαίνω να γλύψω μουνι? Καλή χρονιά με καλά γαμησια χυστες του bou
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736
Επιστροφή στην πρωτεύουσα και ορέξεις για το πρώτο άδειασμα της χρονιάς. Έχετε καμία πρόταση για δεύτερη βάρδια που να δίνει φουλ γλωσσοφιλα και να μη βρωμάει γιατί πεθαίνω να γλύψω μουνι? Καλή χρονιά με καλά γαμησια χυστες του bou
Χωματιανού 11Β Αντριάννα πρώτη βάρδια δυστηχώς !!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πέρασμα στην πρωινή βάρδια με την Χριστίνα την Ρουμάνα με τα 3,5άρια βυζιά.
Την πέτυχα στο Φυλής 65Α.
Κανονικό, ωραίο κορμί, σέξυ πρόσωπο, ξανθό μακρύ μαλλί και μπόλικα τατουάζ στο κορμί με ένα μεγάλο να καλύπτει όλη την πλάτη.
Η πονηρή τσατσά λέει πως κάνει τα πάντα μέσα εκτός από κωλαράκι, αλλά και ο @n.smirni76 έγραψε χθες πως κάνει απλό πρόγραμμα.

Μέσα η Χριστίνα είναι τυπική, μιλάει καλά Ελληνικά.
Θα αφήσω κριτική, δεν είναι για πολλά πολλά πάντως,
αλλά είχε σερί δωμάτια και λογικό γιατί τραβάει η εμφάνιση.

Στο 84Β ήταν η Τόνια από Κολομβία, πετίτ κοντοπούτανο με μέτριο πρόσωπο, μάλλον φτιαχτά 2αράκια βυζιά και ίσιο μαύρο μαλλί με μεγαλούτσικο κώλο.

Στο 65Β ήταν το Ντιανάκι χαμογελαστό και αυτό με 1-2 δωμάτια σε αναμονή.
 

Mikess

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2023
Μηνύματα
89
Like
299
Πόντοι
20
Καλησπέρα δοκιμάστηκε και από εμένα σήμερα η Χριστίνα με τις βυζάρες...όχι πολλά πολλά όντως αλλά όπως είπες η εμφάνιση μετράει!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom