Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 207 άτομα (12 μέλη και 195 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Απίστευτο κορμί η Τσέχα η Monica όλα πάνω της όσο πρέπει ακριβώς, σχεδόν τέλειο, τον είχα κάνει σφεντόνα μικρότερος με μερικές σκηνές/ταινίες της :cheesy:
Όντως η Μόνικα που έχει δουλέψει Φυλής είναι η Monica Sweetheart, η πορνοστάρ;; :O
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Παιδιά αφήστε βρε, την μαυρίλα, γιορτές ειναι χαρείτε το, απολαύσετε ότι μπορείτε, τα χρόνια φεύγουν γρήγορα, χαρείτε βρε τα νιάτα σας, πάντα θα υπάρχει κάτι να να σας ευχαριστήσει (διαβάστε κριτικές εδώ οι παλιοί ειναι πολύ ενημερωμένοι ξέρουν). Για να ανεβάσω λίγο τους αγαπητούς συναγωνιστές θα πω για το τεστ που έκανα σήμερα το μεσημέρι. Μετά από επισκέψεις χθες και σημερα το πρωι (καλές και οι δύο Κατερίνα Φ27α και Τζέσικα Φ27Β) στα 50 σχεδόν μου χρόνια μου δεν υπήρχε περίπτωση για συνέχεια, όμως λέω δεν το προσπαθούμε και πήγα Δ27 στην Τάνια, μετά από 15 - 18 λεπτά προκαταρτικά, ισπανικές, σεξ κτλ. ήρθε το χτύπημα στην πόρτα (για να δούμε τώρα σκέφτηκα τι θα γίνει) η Τάνια το αγνόησε μου λέει ξάπλωσε, μετά ξαπλώνει πάνω στην κοιλιά μου και αρχίζει λεπτά ένα εκπληκτικό τσιμπούκι γρήγορο βαθύ και υγρό, που τράβηξε περίπου 7 με 8 λεπτά μέχρι που έχυσα δυνατά βαθειά στο στόμα της. Τα άλλα κορίτσια θα το έπιαναν με το χέρι στην καλύτερη μετά το τρίλεπτο-τετράλεπτο για τελειωτικό, η Τάνια όμως το κράτησε μέχρι το τέλος (και πιστεύω θα το τράβαγε και παραπάνω σε χρόνο) και μετά σηκώθηκε ιδρωμένη χαμογέλασε με ευχαρίστησε όπως και εγώ βέβαια για την φοβερή εμπειρία.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.290
Πόντοι
456
ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΒΡΩΜΕΡΟ ΜΕΤΑΞΙ!

Μπάζα και Φολες.

Cult & Παρακμή.

Βρώμα και δυσοσμία.

Και πελάτες όλοι η
'' αφρόκρεμα ''

Λαθρομετανάστες ✓
Αμεα ✓
Ναυάγια ✓

ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΙΧΑΜΕΡΟ ΒΡΩΜΕΡΟ ΑΡΡΩΣΤΟ ΕΜΕΤΟΥΡΓΕΙΟ!

:zombie::shit::vomit::skull::skull-and-crossbones::priest:
Εεεε!!!! οχι και τα ΑΜΕΑ ντροπη !!!
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
660
Πόντοι
81

Παιδιά μπορώ να βρω κάτι στην Αθήνα σαν το παραπάνω link; Δηλαδη μασάζ χωρίς σεξ;
Μην τρολαρετε παρακαλώ.Μιλαω σοβαρά.
Sorry αν δεν πολύ ταιριάζει στο νημα αυτό.Θα μπορούσε πχ όμως να υπάρχει μασαζερι με επιλογή για σεξ και χωρίς σεξ.
Θα με ενδιέφερε αρκεί να μοιάζει όπως στο βίντεο και να είναι χαλαρωτικό.
Γιατί που να τρέχουμε τώρα Βιετνάμ.Δεν είναι και δίπλα μας.
Ευχαριστώ!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Παιδιά αφήστε βρε, την μαυρίλα, γιορτές ειναι χαρείτε το, απολαύσετε ότι μπορείτε, τα χρόνια φεύγουν γρήγορα, χαρείτε βρε τα νιάτα σας, πάντα θα υπάρχει κάτι να να σας ευχαριστήσει (διαβάστε κριτικές εδώ οι παλιοί ειναι πολύ ενημερωμένοι ξέρουν). Για να ανεβάσω λίγο τους αγαπητούς συναγωνιστές θα πω για το τεστ που έκανα σήμερα το μεσημέρι. Μετά από επισκέψεις χθες και σημερα το πρωι (καλές και οι δύο Κατερίνα Φ27α και Τζέσικα Φ27Β) στα 50 σχεδόν μου χρόνια μου δεν υπήρχε περίπτωση για συνέχεια, όμως λέω δεν το προσπαθούμε και πήγα Δ27 στην Τάνια, μετά από 15 - 18 λεπτά προκαταρτικά, ισπανικές, σεξ κτλ. ήρθε το χτύπημα στην πόρτα (για να δούμε τώρα σκέφτηκα τι θα γίνει) η Τάνια το αγνόησε μου λέει ξάπλωσε, μετά ξαπλώνει πάνω στην κοιλιά μου και αρχίζει λεπτά ένα εκπληκτικό τσιμπούκι γρήγορο βαθύ και υγρό, που τράβηξε περίπου 7 με 8 λεπτά μέχρι που έχυσα δυνατά βαθειά στο στόμα της. Τα άλλα κορίτσια θα το έπιαναν με το χέρι στην καλύτερη μετά το τρίλεπτο-τετράλεπτο για τελειωτικό, η Τάνια όμως το κράτησε μέχρι το τέλος (και πιστεύω θα το τράβαγε και παραπάνω σε χρόνο) και μετά σηκώθηκε ιδρωμένη χαμογέλασε με ευχαρίστησε όπως και εγώ βέβαια για την φοβερή εμπειρία.
Καλημερα Φιλε μου....Σωστος...!!!!!η θετικη σκεψη φερνει θετικα αποτελεσματα.....!!!!!ενα χαμογελο γλυκαινει τις καρδιες των σκληρα εργαζομενων κορασιδων.....
Καλα να περνας.......
υσ.Περασα προχτες απο στανταρακι....25 λεπτα στο δωμα....γευτηκα το μουνακι της....το ειχα αναγκη....κολλαγε το μουνακι της στο στομα μου.....το ειχε και εκεινη αναγκη.....καυλα σκετη να την βλεπεις να σπαρταραει.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Παιδιά αφήστε βρε, την μαυρίλα, γιορτές ειναι χαρείτε το, απολαύσετε ότι μπορείτε, τα χρόνια φεύγουν γρήγορα, χαρείτε βρε τα νιάτα σας, πάντα θα υπάρχει κάτι να να σας ευχαριστήσει (διαβάστε κριτικές εδώ οι παλιοί ειναι πολύ ενημερωμένοι ξέρουν). Για να ανεβάσω λίγο τους αγαπητούς συναγωνιστές θα πω για το τεστ που έκανα σήμερα το μεσημέρι. Μετά από επισκέψεις χθες και σημερα το πρωι (καλές και οι δύο Κατερίνα Φ27α και Τζέσικα Φ27Β) στα 50 σχεδόν μου χρόνια μου δεν υπήρχε περίπτωση για συνέχεια, όμως λέω δεν το προσπαθούμε και πήγα Δ27 στην Τάνια, μετά από 15 - 18 λεπτά προκαταρτικά, ισπανικές, σεξ κτλ. ήρθε το χτύπημα στην πόρτα (για να δούμε τώρα σκέφτηκα τι θα γίνει) η Τάνια το αγνόησε μου λέει ξάπλωσε, μετά ξαπλώνει πάνω στην κοιλιά μου και αρχίζει λεπτά ένα εκπληκτικό τσιμπούκι γρήγορο βαθύ και υγρό, που τράβηξε περίπου 7 με 8 λεπτά μέχρι που έχυσα δυνατά βαθειά στο στόμα της. Τα άλλα κορίτσια θα το έπιαναν με το χέρι στην καλύτερη μετά το τρίλεπτο-τετράλεπτο για τελειωτικό, η Τάνια όμως το κράτησε μέχρι το τέλος (και πιστεύω θα το τράβαγε και παραπάνω σε χρόνο) και μετά σηκώθηκε ιδρωμένη χαμογέλασε με ευχαρίστησε όπως και εγώ βέβαια για την φοβερή εμπειρία.
" Παιδιά αφήστε βρε, την μαυρίλα, γιορτές ειναι χαρείτε το, απολαύσετε ότι μπορείτε, τα χρόνια φεύγουν γρήγορα, χαρείτε βρε τα νιάτα σας, πάντα θα υπάρχει κάτι να να σας ευχαριστήσει (διαβάστε κριτικές εδώ οι παλιοί ειναι πολύ ενημερωμένοι ξέρουν). " Σωστός ο συναγωνιστής !!!
:respect:
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.555
Πόντοι
731
Είδα κι απόειδα στην Φυλής των "μοντέλων" και είπα να τσεκάρω ένα δείγμα μεσαιας βάρδιας στο Μεταξουργειο της καταντιας που δεν ειχα στο καρνέ μου. Μεγαλου Αλεξανδρου 22 ανεβηκα κι ηταν μια αμιλητη κοκινομάλλα που πηγαινε λίγο μονόπατα. Στο Ιάσωνος 30 το υπογειάκι ειχε δυο νέες χονδρες ξανθιά και μελαχρινή εκ των οποιων η δεύτερη φορουσε ελαστικες κεραίες στο κεφάλι. Ωραία θα περάσουμε και σήμερα σκέφτηκα. Στο Ιάσωνος 20
εκ της δεξιάς πλευρας μιας που τα άλλα δύο ήταν κλειστα, είχε μια σόμπα στα σκοτάδια. Βγήκε μια ξανθιά μεσόκοπη plus, ίσα που φαινόταν και με μπάσα φωνή εταζε λαγους με πετραχήλια. Στην άλλη οδό με περίμενε μια έκπληξη. Στο Κολωνού 27 εκ της δεξιας πλευρας είχε τουλάχιστον 30 άτομα!!! στην κσφετερια σαλονι. Αμάν λέω, εδω θα φάμε καλά. Και βγαίνει μάγκες ένας μελαχρινός νάνος με βυζιά που τα κρατούσε και εσερνε τα πόδια της. Μόνικα είπε ο πασαδορος αλλα άδικα την επαινούσε οπως και την άλλη, μια νυσταγμένη μελαχρινή Βίβιαν. Φύγαμε όλοι γελώντας. Στο μεσαιο 27 υπογειακι ειχε μια αγριόφατσα μελαχρινή μεσόκοπη με λίγη ομολογουμένως κυτταρίτιδα για τα δεδομένα της περιοχής ενώ στον όροφο που ανέβηκα ξανά η χαμηλοκώλα ευγενική Ίνα. Α...μην ξεχάσω στο Κολωνου 32 υπογειάκι ήταν μια λεπτή μελαχρινή Μαρίνα έτσι κι έτσι που φορουσε εσώρουχα τραβηγμένα στο τερμα. Κατι σαν το βρακι του σούπερμαν. Κλασσική πατέντα της σημερινης γυναικας να τραβαει το βρακι της για να μακρύνει το ποδι αλλά...δεν προβλέπεται. Σε γενικες γραμμές αν μείνω σε κανα ξερονήσι, ενδέχεται να μείνω ευχαριστημένος απο αυτές που έχω δει η δοκιμασει μεχρι τωρα στις 3 μπουρδελο-περιοχές. Ζήτημα να αποτελει ικανοποιητικό πακέτο εμφάνισης εξυπηρέτησης 1 στις 80. Η αλήθεια δεν φιμώνεται κι η ιγκνορολίστα επεκτείνεται. Ας μου κάνουν αναφορες. Εγω ουτε αναφορες δεν κανω. Μονο ενημερωνω. Ο αγώνας για την κούπα της αληθειας συνεχίζεται φίλε αναγνώστη...
Δεν σου άρεσε ούτε η Βίβιαν ούτε η Μόνικα, δεν λέω ότι είναι τίποτα ύπερ-μούναροι αλλά δεν τις λες και μπάζα, η αγριόφατσα λογικά είναι η Τζίνα που αν εξαιρέσεις την φάτσα είναι τουμπανάκι και για την δουλειά που ρίχνει (πάντα δουλεύει, κάθε μέρα) έχει καλές υπηρεσίες, Μαρίνα επίσης ένα decent girl next door οπότε αν για ένα 10€ δεν σου έκανε καμία μάλλον είσαι σε λάθος μέρος :cheesy:

Αν και είχα ελάχιστη εμπειρία στο άθλημα μέχρι φέτος μπορώ να φανταστώ πως μπορεί να είχατε καλομάθει για καμία 10-15 χρόνια από '91 και μετά με τα κορίτσια από όλες της χώρες/ομοσπονδίες που διαλύθηκαν και κατέβηκαν προς τα εδώ (δεν ήταν μόνο η Σοβιέτ.Εν. ήταν και Τσεχοσλοβακία, Γιουγκοσλαβία, Πολωνία, Ρουμανία) αν το σκεφτείς δλδ. τεράστια μετακίνηση μεταναστών από εκεί αλλά αυτό προφανώς έχει παρέλθει και σίγουρα υπάρχουν καλύτερες επιλογές από την Ελλάδα για όσες είναι του επαγγέλματος.

Όντως η Μόνικα που έχει δουλέψει Φυλής είναι η Monica Sweetheart, η πορνοστάρ;; :O
Δεν έχω ιδέα και να είχε δουλέψει δεν βόλταρα τότε :cheesy: αλλά και 50φεύγα να είναι τώρα εγώ θα την έπαιρνα :P
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361

Παιδιά μπορώ να βρω κάτι στην Αθήνα σαν το παραπάνω link; Δηλαδη μασάζ χωρίς σεξ;
Μην τρολαρετε παρακαλώ.Μιλαω σοβαρά.
Sorry αν δεν πολύ ταιριάζει στο νημα αυτό.Θα μπορούσε πχ όμως να υπάρχει μασαζερι με επιλογή για σεξ και χωρίς σεξ.
Θα με ενδιέφερε αρκεί να μοιάζει όπως στο βίντεο και να είναι χαλαρωτικό.
Γιατί που να τρέχουμε τώρα Βιετνάμ.Δεν είναι και δίπλα μας.
Ευχαριστώ!
Πατάς στο search ΤΕΑ
 

mela33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
2.348
Πόντοι
491
Καλημέρα. Εσένα δεν θα σε παρω στο ψιλό γιατί εχεις παιδεία. Προτείνω όμως να μείνουμε στο θέμα και να απαντάς (αν θες κιόλας) ακριβώς σε οτι γραφω. Κάποιοι κουβαλιούνται διαρκώς για παράπονα. Δεν κατάλαβα. Μαζί πηδάμε; Παράπονα θα κάνουν εκεί που πρέπει. Γιατί δηλαδη να συμφωνούμε; Πάλι δεν κατάλαβα. Πρώτον...την λέξη μπαζα δεν την έγραψα για αυτες που λες. Έχω όμως δικαιωμα να γραφω οτι συμβαίνει. Λείανση δεν κανω. Δεύτερον...ας κόψουν το σβέρκο τους στον "σύλλογο", να φέρουν 2 κλικ πάνω σε εμφάνιση και εξυπηρέτηση. Μέχρι τώρα δεν ειδα σε καμία εκ των τριών περιοχών πακέτα εμφάνισης κι εξυπηρέτησης. Τρίτον...η βλαχοτακτική (τους) "σου παρέχω κάτι φθηνά κι άρα μην περιμενεις και πολλα" δεν βολευει εμάς αλλα αυτούς και όσους λιγούρηδες πανε πάσο και τα βλέπουν ολα ωραια οπως λενε κι άλλα μέλη. Γιατί άραγε; Τέταρτον...τις τιμες δεν τις έβαλα εγώ. Άρα αδιάφορο και το ανέλυσα παραπάνω. Πέμπτον...γιατί να εξαιρέσουμε την φάτσα; δεν βλέπω πως μας βολευει αυτό. Συμπέρασμα: Εχεις ήδη καταλάβει πως σκέφτομαι. Οπως μάθαμε θα παίξουμε μπάλα ο καθένας. Σημασια εχει να περνάμε εμεις καλά και στ αρχίδια μας. Αυτά φιλε μου κι ας μου γίνει καμιά αναφορά πάλι για να γελάω
ή αλλιώς ας συνεχίσουμε την ενημέρωση.

Συνοδοιπόρε bourdelakias28 εισαι ότι καλύτερο έχει υπάρξει εδώ μέσα εδώ και αρκετό καιρό.
Εχεις το διανοητικό επίπεδο και το σθένος να αποκρούσεις τα κουτσαβάκια της "ενημερωσης" που βρίσκονται εδώ μέσα και σου την "λένε" με το φτωχο τους το μυαλό και με την περισσια κουτοπονηριά τους.

Βέβαια εδώ υπάρχουν και καλά παιδιά που ενημερώνουν αγνά και αληθινά σύμφωνα με την δική τους εμπειρία και ματιά.

Bourdelakias28 μην τους ακούς μην τους υπολογίζεις. Ο τρόπος γραφής και αφηγισης σου ειναι εξαιρετικός.
Ελπίζω να αντισταθείς στην σαπίλα και στην βλακεία τους και να παραμείνεις.

Καλές βόλτες και εύχομαι να ενημερώνεις για τις υπέροχες γυναίκες που μας προσφέρουν την πολύτιμη συντροφια τους με τα δικά σου κριτήρια όταν θα τις συναντάς στα σοκάκια της αμαρτίας.

Μα μεγάλη παρέα ειμαστε.

Καλά Χριστούγεννα!!
 

leon30

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
206
Like
80
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • Screenshot_20221117-210018_Facebook.jpg
    Screenshot_20221117-210018_Facebook.jpg
    160,3 KB · Εμφανίσεις: 29

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731

Παιδιά μπορώ να βρω κάτι στην Αθήνα σαν το παραπάνω link; Δηλαδη μασάζ χωρίς σεξ;
Μην τρολαρετε παρακαλώ.Μιλαω σοβαρά.
Sorry αν δεν πολύ ταιριάζει στο νημα αυτό.Θα μπορούσε πχ όμως να υπάρχει μασαζερι με επιλογή για σεξ και χωρίς σεξ.
Θα με ενδιέφερε αρκεί να μοιάζει όπως στο βίντεο και να είναι χαλαρωτικό.
Γιατί που να τρέχουμε τώρα Βιετνάμ.Δεν είναι και δίπλα μας.
Ευχαριστώ!
Άσε φίλε
Είχα δει καί εγώ παρόμοια βίντεο για Βιετνάμ και έπαθα πλάκα με μόλις 20 δολάρια νομίζω.
Μετά ξεκίνησα να πηγαίνω σε μασάζ με σεχ καί μου πέρασε κάπως.
Σίγουρα αυτό που βλέπεις δεν υπάρχει Ελλάδα και αν υπάρχει θα είναι από επαγγελματίες τού μασάζ που θα τους πληρώσεις αδρά.οποτε βγαίνεις από εδώ και ψάξε σε κανονικά μασάζ.
Βέβαια αν πας σε μασάζ με σεχ ρωτάς ποια κοπέλα είναι καλή σε αυτό καί πες στην κοπέλα ότι θέλω μόνο μασάζ,δεν νομίζω να φέρει αντίρρηση.
Αν σού κάνουν τέτοιο μασάζ θα γίνεις αλοιφή καί δεν θα μπορείς να γαμησεις...
Για αυτό πρώτα σεχ μετά μασάζ..
Σορυ στα παιδιά εδώ πού λέμε για μασάζ .
Πήγαινε σε νήμα με μασάζ.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Αθώος ο αστυνομικος σύμφωνα με εισαγγελέα για την υπόθεση trafficking , η κοπέλα είχε παίξει σε τσόντα της σιρινας, ξέρουμε μηπως την ταινία ;

 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Θα έχεις ντυθεί Αγιο-Βασιλίτσα να ερθω να σε βατεψω καυλιάρα :knockinb:
Μήτσο επειδή έχω δουλειά απόψε αν πας ζήτησε της σε παρακαλώ 125 ml μουνοζουμο!!!
Δως της όσα σου ζητήσει πες της για εμένα της έχω πει ποιος είμαι!!!

Αντε που σας πειράζει το μωράκι,
έχει καταντήσει η ημερήσια ενημέρωση για εστιατόρια φαγητά και αυτοκίνητα...

Νάσο έλα πίσω σε παρακαλώ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom