Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 346 άτομα (30 μέλη και 316 επισκέπτες)

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
820
Κριτικές
66
Like
11.196
Πόντοι
3.506
Η σάρα ( γυφτάκι μου κάνει) Φωκαίας που είναι, έβαλε βυζια να ξέρετε.
Θυμάμαι, όταν είχα περάσει μαζί της, σαλονάριζε γυμνή και είχε καλυμμένο μόνο το στήθος της. Κατά την διάρκεια των προκαταρκτικών, δεν ήθελε να βγάλει το σουτιέν και μου τόνιζε, συνεχώς, το μικρό μέγεθος των βυζιών της. Είχε σοβαρό κόμπλεξ, οπότε ήταν λογικό να βάλει σιλικόνη.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Θα συμφωνήσω απόλυτα φίλτατε σχετικά με την επικινδυνότητα να βρεις σπασμένο το αυτοκίνητο...
ΔΕΝ έχει λίγες μέρες που είχα παρκάρει επί της Σάμου μεταμεσονύχτιες ώρες και επέστρεφα να το πάρω.. σαν να βλέπω από την πλευρά του πεζοδρομίου μια φιγούρα στην πόρτα του συνοδηγού.. λέω τα μάτια μου θα κάνουν (ΔΕΝ έχει και ιδιαίτερο φωτισμό ο δρόμος) ενώ ήδη είχα ανεβάσει βήμα πλησιάζοντας βλέπω μια σκατόφατσα να προσπαθεί προφανώς να παραβιάσει την περιουσία μου... με το που φτάνω τον αρπάζω και τον σπρώχνω με δύναμηθελει αυτός μάλλον ΔΕΝ με είχε πάρει πρέφα όντας προσηλωμένος στην "εργασία" του & αιφνιδιάστηκε...
Ήμουν έτοιμος για όλα αλλά για καλή μου τύχη πέραν από ένα άγριο βλέμμα που μου έριξε ΔΕΝ δόθηκε κάποια συνέχεια....
Κανονικα θελει στραγγαλισμο με χορδη πιανου σε τετοια καθαρματα,η μαχαιρωμα πισώπλατα.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Έτσι είναι πες τα να αγιασει το στόμα σου!!!!
Για θυμησου Φακελ και λοιπές όταν πρωτοηρθαν...
Αγίου Πέτρου...
Κόλαση επί γης!

Πάντως και με το έπιπλο Μπενους δύο φορές εγώ πέρασα τέλεια!!!
Πωω ρε φίλε όντως Ρακέλ και Πατρίτσια...Τι γαμησαρες
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Τετάρτη 14 -12-2022
πήγα το απόγευμα στο Φυλής 66 Α και πήρα την ρωσόφωνη Ειρήνη
ΔΕΝ είχε καθόλου κόσμο ! :rockon:
:rockon:

Πολύ γλύκισμα το γκομενάκι ρε παιδιά !

μου θυμίζει αρκετά την πιο κάτω

'Ηρθε , με περιποιήθηκε, της τον έχωσα τέρμα
και φχαριστήθηκα σαν να είχα φάει
σοκολατίνα από το πιο καλό ζαχαροπλαστείο !
Πόνταρα στη Γαλλία για τον τελικό,
ελπίζω να κερδίσει, να επενδύσω τα κέρδη
στο κορυφαίο γλυκό με το ονοματάκι Ειρήνη
Αν μοιάζει στη Μίλα Κουνις φύγαμε για επίσκεψη άμεσα.Να σαι καλά συνοδοιπόρε...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.757
Πόντοι
7.046
Καλημέρα μάγκες. Η Σοφία η οποία είναι στο Φυλής 66Α είναι αυτή που ήταν Χωματιανου 11Α ε;
Τι ομορφο καβλακι ε; Κωλαρακι ποιημα! Άραγε παίζει καλή μπαλιτσα μέσα; Φοράει παντοφλιτσες, και όχι τακουνια που σηκώνουν τον κωλο στον Θεό, παρολαυτα ο κωλος της έχει τρελή ανόρθωση και άψογο σχήμα! Να τον ζουλάς μέχρι να σου μουδιασουν οι παλαμες!!@n.smirni76 αυτή δεν είναι ή κάνω λάθος;
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Στο Βέργας 7, έπαιζε ενα καβλακι (δεν θυμαμαι όνομα), νυχτερινή βάρδια και συνήθως έκανε ντουέτο με ενα τρανς.
Ξέρεις κανεις τι απέγινε;
Τρανς στο 7 είσαι σίγουρος? Το πιπίνι δουλεύει ακόμα την νυχτερινή
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Πρωινη βαρδια:
Διδυμου 27 μιλενα καστανοξανθο ζουμερο κοντοπουτανο ελευθερο στοματικο τελειωτικο , ολα πλην πρωκτικου
Περγαμου 1 οροφος κλειστο (πιο πιθανο να πετυχω κινο παρα εβελινα).
Βεργας 6α μπαρμπορα νταρντανομιλφ μελαχρινη με φουλ προγραμμα
Μιλενα και Μπάρμπαρα δαγκωτό
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
147
Like
2.184
Πόντοι
2.630
Καλησπέρα μύστες κατάθεση προ ολίγου ώρα 17.00 στο Ιάσωνος 10 όπου έπεσα σε μια τρελή ξανθιά μιλούσε άπταιστα Ελληνικά και μπήκα να κάψω ένα δεκαδικό όπως και έγινε ...πίπα στα όρθια η βιασύνη στο μεγαλείο της ούτε στα τέσσερα δεν με άφησε να τη γαμησω και ξενέρωσα δεν την έχυσα λέω άστο θα το δώσω άλλου το σπέρμα κάπου που θα γουστάρω οπότε έφυγα ..
Περιγραφή ..ξανθιά σγουρό καμμένο μαλλί τσουπωτη κωλαρου κάνει παιχνίδι στο σαλόνι μπαίνει αμέσως στο δωμάτιο και αρχίζει τα τελειώνεις αγάπη μου Ελέα χύσε χύσε από το πρώτο πεντάλεπτο ...
Μακριά μάγκες .
Ιάσονος 30Α έγινε η επίσκεψη με τη τρελή ξανθιά πάνω στη θολούρα έγραψα πατάτα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Και μετά πήγα Λιοσίων κολομβια λιλυ ( κωλαρα )

Που την βρισκουμε αυτην ρε μυστη;

Αμα ακουω για κωλαρες τρελαινομαι!

Πωω ρε φίλε όντως Ρακέλ και Πατρίτσια...Τι γαμησαρες

Επικα γαμησια..
Με 20 ευρω γαμουσες μουναρες!

Θυμαμαι λιγο καιρο πριν (αφου φυγουν) να πηγαινω στο σπιτακι οπου δουλευαν και να τις ψανχω σαν μανιακος! :2funny:

Κωλαρα σαν της πατρισια δεν βρισκεις ευκολα και για 20 ευρω ηταν κατι το αξιοθαυμαστο!
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Ρενάτα μα τι θεομουνο..!!θα την πάρω στο στούντιο κάποια στιγμή αν κ την γαμαγαμε κ με 20..ήταν τρομερή σε σώμα στησίματα καυλα όλα κ υπηρεσίες ακόμη κ στο απλό πρόγραμμα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.114
Πόντοι
45.465
Καλημέρα μάγκες. Η Σοφία η οποία είναι στο Φυλής 66Α είναι αυτή που ήταν Χωματιανου 11Α ε;
Τι ομορφο καβλακι ε; Κωλαρακι ποιημα! Άραγε παίζει καλή μπαλιτσα μέσα; Φοράει παντοφλιτσες, και όχι τακουνια που σηκώνουν τον κωλο στον Θεό, παρολαυτα ο κωλος της έχει τρελή ανόρθωση και άψογο σχήμα! Να τον ζουλάς μέχρι να σου μουδιασουν οι παλαμες!!@n.smirni76 αυτή δεν είναι ή κάνω λάθος;
Ναι και η Σοφία και η Ειρήνη και πριν Βέργας 3
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
49
Like
4.868
Πόντοι
5.646
Ρενάτα μα τι θεομουνο..!!θα την πάρω στο στούντιο κάποια στιγμή αν κ την γαμαγαμε κ με 20..ήταν τρομερή σε σώμα στησίματα καυλα όλα κ υπηρεσίες ακόμη κ στο απλό πρόγραμμα
Σε ποιο στούντιο είναι;
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
39
Like
6.907
Πόντοι
1.936
Ληστεία φυλής .. ούρλιαζε η τσατσα .. το έζησα και αυτό !

Μετά πήγα σε ένα Φιλιππίδου κάτω, νομίζω ήταν τραβελι Τσατσα , ήθελε να μου πιάσει την πουτσα όρμησε , την έσπρωξα, και με απείλησε ότι αν θέλω να γαμησω θα πρέπει να μου πιάσει την πουτσα , την είπα δεν γαμαω άντρες και ήρθα για την κοπέλα , άρχισε να με σπρώχνει , αν δεν με αφήσεις να στην πιάσω δεν γαμας! Την είπα άντε γαμησου , και με πέταξε έξω και λέει δικό μου μαγαζί είναι , ότι θέλω κάνω.. την λέω υπάλληλος είσαι ρε ναυάγιο .. βγήκε η Τσατσα από δίπλα , μου είπε τι έπαθες καλε , την εξήγησα και μου λέει μην δίνεις σημασία υπάλληλος είναι και είναι οτι ναναι.
Ε λεω αν μπω μέσα και τον σπάσω τα μούτρα θα του πω εγώ ..


Κόντεψα να δείρω το τραβελι που κάνει υποδοχή .. άκου εκεί να δεις..
δικό μου είναι το μαγαζί αν δεν σου πιάσω την πουτσα δεν γαμας να λέει σε εμένα. Έτοιμος ήμουν να βγάλω το σίδερο από το αμάξι να τον κάνω τυρί Ένταμ τον μαλακα.

Μετά ήρθε ενας από τον προστασία νομίζω , μου είπε φιλε ηρέμησε έχεις δίκιο δεν χρειάζεται να γίνει χαμος, και θα μπλέξεις και Εσυ κλπ.

Τέλος πάντων τα έριξα στην Εμμανουέλα σήμερα φυλής που δρν με άφηνε να μπαίνω μέσα της ( ξένερα )

Και μετά πήγα Λιοσίων κολομβια λιλυ ( κωλαρα )


Σαν ταινία σήμερα ήταν
....τυχερος!!!Εμενα ουτε οι τραβελες δεν με γουσταρουν.Πατσαβουρης τελειως....
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ρενάτα μα τι θεομουνο..!!θα την πάρω στο στούντιο κάποια στιγμή αν κ την γαμαγαμε κ με 20..ήταν τρομερή σε σώμα στησίματα καυλα όλα κ υπηρεσίες ακόμη κ στο απλό πρόγραμμα
Σε ποιο στούντιο τη βρίσκουμε αρχηγέ μου?
 

luciforit

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
28
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά και καλές γιορτές να έχουμε με υγεία!
..για λίγες ημέρες στην Αθήνα σαν επισκέπτης πλέον και θα ήθελα αν είναι εύκολο να μου πείτε αν παίζει καμια καλη μαυρούλα με μεγάλα στήθη ώστε να την επισκεφτώ
Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλή συνέχεια!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
1.245
Like
191.114
Πόντοι
45.465
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom