Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 83 άτομα (1 μέλη και 82 επισκέπτες)

mastrogod

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
15
Like
592
Πόντοι
290
  • Λύπη
Αντιδράσεις: nick9x

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Την Καλημερα μου Φιλε Σαβας.....τι???εχω χασει επεισοδια???Σαβινα διαβαζω......λες να κρυβεται το Τρελογατο απο πισω????αστον τον Φουκαρα...αστον.....αμαν καναμε να τον ξαναφερουμε.....μην τον Μαλωνεις......
Χαίρε Μόντι. :hi:Nα μείνει δεν είπα το αντίθετο. Αρκεί οι ώρες που γράφει να είναι έγκυρες για να μην πηγαίνει ο κόσμος τσάμπα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Χαίρε Μόντι. :hi:Nα μείνει δεν είπα το αντίθετο. Αρκεί οι ώρες που γράφει να είναι έγκυρες για να μην ψάχνει ο κόσμος τσάμπα.
Εχεις απολυτο δικαιο...δεν το συζηταω....αλλα με γλυκα.....να τον μαλωνεις με γλυκα......σαν να ειναι γκομενα....πχ.εκει που λες ασπουμε να τον Γαμησεις......πες του θα σε "Βατεψω".....γλυκα ομως......τρυφερα....
υσ.συγγνωμη για την υποδειξει.....
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Θα περιμένεις πολύ ακόμα. Εμένα τουλάχιστον.

Παρεμπιπτόντως μήπως είσαι ο φραπες;
Μην απαντάς στον φραπέ, είναι ξεπερασμένος,μόνο αν αναβάθμιστη σε φρεντο εσπρέσο αξίζει
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δεν της αγόρασες κινητό ούτε της πλήρωσες ποτέ τα ενοίκια του σπιτιού! Με ποιό τρόπο σε εκμεταλλεύτηκε το κορίτσι;
Μήπως τελικά ήσουν τσιγκούνης μαζί της και προσπαθούσε να βρει πού και με ποιές γυναίκες χαλάς τα λεφτά σου; Μήπως μυρίστηκε ότι τα τρως με τις πουτάνες και έψαχνε να βρει στοιχεία για να επιβεβαιωθεί;
Μου ξάφρισε το χρηματοκιβώτιο μου ..μαθαίνοντας τον Κοδικο και δεν υπήρχε στοιχεία εναντίον της …όσα δεν έδωσα τα έφαγε μαζεμένα η κυρία !
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Παιδιά η τζεσικα από φωκ.25 μόνο πρωί δουλεύει;
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
852
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Χαιρετω, μεσημεριανες καυλες και εκανα στοχευμενη επισκεψη στο Ιασωνος 43 και στην Μιρελα.Κοντοπουτανο,αδυνατο με κοτσιδια δεξια και αριστερα τα ξανθα καμμενα μαλλια της.
Φορουσε τζιν σορτς και κατι σαν μαγιο σουτιεν.
Μου ελεγε απο την ρεσεψιον αλλα και μεσα στο δωματιο "ηρθες να σε γαμησω"...
Στο δωματιο προσπαθησα να κλεψω φιλι για να περασουμε στα ζουμερα γλωσσοφιλα αλλα τραβηξε το κεφαλι της πισω.
Φιλακια στο λαιμο και πασπατεμα τον πουτσο.
Γυρισε πλατη και τον εβαλε αναμεσα στα κωλομερια της και τον ετριβε για αρκετη ωρα.
Μου ειπε καπως ετσι και λιγο ακομη θα γλυστρουσε μεσα!
Περασμα προφυλακτικου και ειδε τι καυλες ειχα και με ρωτησε αν θελω να ην γαμησω!
Στησιμο στα 4 και σφυροκοπημα!
Την ρωτησα αν θελει να τα παρει στο στομα και απαντησε "οχι τωρα μωρο μου".
Οταν τελειωνα ηθελε να τραβηχτει αλλα δεν την αφηνα!
Πηγα στοχευμενα γιατι σε προηγουμενη τσαρκα φορουσε διχτυωτο ολοσωμο με τρυπα και μου ειχε κανει το κλικ.
Μου εδωσε την εντυπωση ή μαλλον εγω της εδωσα την εντυπωση οτι την εχω παρει πολλες φορες ξανα...

Δεν ξερω αν ειναι ρομαντικη.
Υποψιες με κυριευσαν οτι ηθελε να με ξεπεταξει.

Σκεψεις με βασανιζουν για το Κολωνου 27Β υπογειο, περασα να δω τις λατινες, ειδα την Ανναμπελ, τουμπανο αλλα μουρη ξινισμενη μεχρι το πατωμα
και ειδα καθως ειχα διαβασει απο καποιο μελος οτι ειχε περασει καλα την Αννα, μπαμπατσικη με περιεργο εξογκωμενο? κωλο να τις επισκεφτω κσποια στιγμη.
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Πέρασμα πριν λίγο στον οικο της Φυλης 66Δ, εκεί είναι η Κωνσταντίνα, 20-25 ετών, Ελληνίδα, κατά δήλωσή της, με απλό πρόγραμμα +69.
Με ένα πολλά υποσχόμενο σαλονάρισμα κι ένα βλέμμα διαχυτικο που σου λεει σκίσε με.
Από εμφάνιση δεν είναι τίποτα τρελό, κλασσική Ελληνίδα με τα πιασιματα της, πολλά μικρά τατουάζ, ένα εκ των οποίων γραφει juicy, στην κωλαρα της η οποία ομολογουμένως είναι για φάγωμα.

Ήρθε στο δωμάτιο αρκετά κεφάτη μετά από 2 λεπτά, ίσα που πρόλαβα να τα βγάλω όλα.
Τυπικό σοσιαλ για αρχή, αλλά όρεξη για κουβεντουλα όμως το Ντινακι, την έστησα στα 4 όπου δάγκωνα την ολοστρόγγυλη κωλαρα της "πολύ νευρικός μου φαίνεσαι, αλλά μαρεσει, μήπως παίζεις στοίχημα και το έχασες;" με ρωτάει.
"Δεν παίζω στοίχημα, μονο η κωλάρα σου είναι λαχείο για να παίξω" της απαντάω.
Γελουσε και γουσταρε το μωράκι, την βάζω να μου τον πάρει το στόμα, με σκούφο, και εκεί αρχισε τα επιφωνήματα, και αχ και ουχ, καλό τσιμπούκι αλλά έβαζε πολύ χέρι.
Την φέρνω πανω μου για cow girl, εκεί το κορίτσι φτιάχτηκε, η θερμοκρασία του μουνιου της ήταν σαν καλοριφέρ σε αυτό το κρύο δωμάτιο, οπου τα φώτα της πόλης δεν προφτασαν ποτέ να λαμψουν μεσα, μιας και είναι ερμητικά κλειστά ολα τα παντζούρια.
Την στήνω στα 4, οπου δυσανασχετησε λιγάκι, βάλε κρέμα μωρό μου της λεω και μη φοβάσαι, ωραίο στήσιμο και πολύ ωραίες κραυγές, μετά από 5 λεπτά χλιαρού σφυροκοπηματος ήρθε το τέλος, εκείνη την ώρα χτύπησε και η τσατσα την πόρτα.
Χαιρετισμοί καληνύχτες και έξοδος.

Συμπερασματικα, το κορίτσι αυτό σίγουρα δεν το λες φόλα, όμως, μην περιμένετε παπάδες κιόλας, απλά είναι αρκετά υπάκουη και δεν γκρινιάζει.
Μια δοκιμή δεν την μετανιώνεις, για δεύτερη όμως, τι να πω, ίσως αν σε ψήνει το σκηνικό με μια Ελληνίδα στα μπουρδελα όπου μπορείς να συζητήσεις για την τιμή της βενζίνης.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες, διπλή κατάθεση σήμερα μετά από καιρό. Το μεσημεράκι οι τσατσάδες από την αλυσίδα Φυλής 66 πάνω-κάτω και 84Α είχαν βγει στο δρόμο, κουβεντιάζοντας ότι δεν είχε δουλειά. Είχα πάει στοχευμένα για Χριστίνα, όμως μόνο αυτή δεν ήταν εκεί. Ήταν η Άννα-Μαρία, η Τζούλια, η Κορίνα και η Νάντια. Τζούλια και Άννα Μαρία έχω επισκεφθεί, είχα να επιλέξω ανάμεσα στις δύο άλλες κοπέλες και παρότι η Νάντια είναι πολύ όμορφη, επέλεξα την Κορίνα, διότι με κάβλωσε πιάνοντάς μου τον πούτσο στο σαλόνι.

Η Κορίνα είναι το κοριτσάκι της διπλανής πόρτας, αδυνατούλα, με πολύ μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί, ομορφούλα, 21ενός ετών μου είπε ότι είναι. Καλοδιάθετη ήταν γενικά και μάλιστα έχει πολύ ωραία πατουσάκια. Απαλά, δροσερά, τόσο όσο μυρωδάτα, τα κόλλησα λιγάκι στη μάπα μου αλλά δεν εντρύφησα ιδιαίτερα, όχι ότι δυσανασχέτησε η κοπέλα, αλλά έπιασα μια γκριμάτσα του τύπου "άλλος μαλάκας κι αυτός". Τεσπά, θα ξαναπήγαινα ενδεχομένως, αλλά προτεραιότητα έχει η επίσκεψη σε Χριστίνα και Νάντια.

Το απόγευμα πήγα Μετάξι, σκεπτόμενος να γλείψω τα πόδια της Σόνιας, πολύ αδύνατης και κοντής κοπέλας στο Ιάσωνος 37 κάτω. Έχει όμως ένα κάπως τσαμπουκαλεμένο ύφος, βγήκε και σαν το κατσίκι καπνίζοντας κι εξαφανίστηκε πίσω στο κουζινάκι σχεδόν τρέχοντας, οπότε λάκισα κι εγώ :badair:

Στο 44, το δεύτερο από δεξιά όπως τα κοιτάμε, εκεί όπου εργαζόταν στην καραντίνα η Αλίνα-νάνα, η τσατσά με την περίεργη φάτσα παρουσίασε δύο Κολομβιανές, όπως είπε, κοπέλες. Πανομοιότυπες, με παραπανίσια κιλά, μεγάλο στήθος, κάτω από 30. Διάλεξα την πιο νόστιμη, τη Γουέντι, η οποία δεν ξέρω αν καταλάβαινε τα αγγλικά που της έλεγα. Απλό πρόγραμμα αλλά ευγενική και χαμογελαστή, σε καμία περίπτωση δεν ζαλίζει παπάρια κ.λπ. Για μια φορά καλά ήταν. Το αρνητικό ότι τα πατουσάκια της ήταν πολύ σκληρά και οι φτέρνες σκασμένες :confused:
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες, διπλή κατάθεση σήμερα μετά από καιρό. Το μεσημεράκι οι τσατσάδες από την αλυσίδα Φυλής 66 πάνω-κάτω και 84Α είχαν βγει στο δρόμο, κουβεντιάζοντας ότι δεν είχε δουλειά. Είχα πάει στοχευμένα για Χριστίνα, όμως μόνο αυτή δεν ήταν εκεί. Ήταν η Άννα-Μαρία, η Τζούλια, η Κορίνα και η Νάντια. Τζούλια και Άννα Μαρία έχω επισκεφθεί, είχα να επιλέξω ανάμεσα στις δύο άλλες κοπέλες και παρότι η Νάντια είναι πολύ όμορφη, επέλεξα την Κορίνα, διότι με κάβλωσε πιάνοντάς μου τον πούτσο στο σαλόνι.

Η Κορίνα είναι το κοριτσάκι της διπλανής πόρτας, αδυνατούλα, με πολύ μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί, ομορφούλα, 21ενός ετών μου είπε ότι είναι. Καλοδιάθετη ήταν γενικά και μάλιστα έχει πολύ ωραία πατουσάκια. Απαλά, δροσερά, τόσο όσο μυρωδάτα, τα κόλλησα λιγάκι στη μάπα μου αλλά δεν εντρύφησα ιδιαίτερα, όχι ότι δυσανασχέτησε η κοπέλα, αλλά έπιασα μια γκριμάτσα του τύπου "άλλος μαλάκας κι αυτός". Τεσπά, θα ξαναπήγαινα ενδεχομένως, αλλά προτεραιότητα έχει η επίσκεψη σε Χριστίνα και Νάντια.

Το απόγευμα πήγα Μετάξι, σκεπτόμενος να γλείψω τα πόδια της Σόνιας, πολύ αδύνατης και κοντής κοπέλας στο Ιάσωνος 37 κάτω. Έχει όμως ένα κάπως τσαμπουκαλεμένο ύφος, βγήκε και σαν το κατσίκι καπνίζοντας κι εξαφανίστηκε πίσω στο κουζινάκι σχεδόν τρέχοντας, οπότε λάκισα κι εγώ :badair:

Στο 44, το δεύτερο από δεξιά όπως τα κοιτάμε, εκεί όπου εργαζόταν στην καραντίνα η Αλίνα-νάνα, η τσατσά με την περίεργη φάτσα παρουσίασε δύο Κολομβιανές, όπως είπε, κοπέλες. Πανομοιότυπες, με παραπανίσια κιλά, μεγάλο στήθος, κάτω από 30. Διάλεξα την πιο νόστιμη, τη Γουέντι, η οποία δεν ξέρω αν καταλάβαινε τα αγγλικά που της έλεγα. Απλό πρόγραμμα αλλά ευγενική και χαμογελαστή, σε καμία περίπτωση δεν ζαλίζει παπάρια κ.λπ. Για μια φορά καλά ήταν. Το αρνητικό ότι τα πατουσάκια της ήταν πολύ σκληρά και οι φτέρνες σκασμένες :confused:
ωπα ωπα,ποια ναντια?αυτη που μεσουρανουσε πριν περιπου 2 χρονια?ρωσιδουλα γλυκα με τρελο σωμα και μαλλουρα ατελειωτη,πες μου τετοια να μπουκαρω με το ΕΠΑΝΩ κεφαλι
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
... Καλοδιάθετη ήταν γενικά και μάλιστα έχει πολύ ωραία πατουσάκια. Απαλά, δροσερά, τόσο όσο μυρωδάτα, τα κόλλησα λιγάκι στη μάπα μου αλλά δεν εντρύφησα ιδιαίτερα, όχι ότι δυσανασχέτησε η κοπέλα, αλλά έπιασα μια γκριμάτσα του τύπου "άλλος μαλάκας κι αυτός".

Το απόγευμα πήγα Μετάξι, σκεπτόμενος να γλείψω τα πόδια της Σόνιας, ... Το αρνητικό ότι τα πατουσάκια της ήταν πολύ σκληρά και οι φτέρνες σκασμένες :confused:

Ως πωλητής γυναικείων υποδημάτων θα είχες κάνει περιουσία!

Σκέψου το, ποτέ δεν είναι αργά!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
καταθεση πριν λιγο στην Ουκρανο-gilf θεια Ολγα Καλυμνου 48Α.... στο τσακ την προλαβα καθως ηταν ετοιμη να κλεισει να παει για υπνο χαχαχα...σωμα με αρκετα πιασιματα , λιγακι χαλαρο λογω ηλικιας(πρεπει να ειναι 55+).... σε γενικες γραμμες μια τιμια περιπτωση για του μιλφο-γκιλφο κυνηγους....
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημερα αδέρφια. Θα κατέβει κάποιος σήμερα Φυλής - Φωκαίας να μου κάνει μια τεράστια χάρη?
 

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Καλημερα μαγκες, ξέρετε κανένα καλό γκρανι για τωρα το πρωι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom