Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 230 άτομα (22 μέλη και 208 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καλημέρα!!! Ας ενημερώσει κάποιος αν δουλεύει η Τζέσικα στο Φωκαίας 15 να μην κατεβαίνω τσάμπα. Ευχαριστώ!!!
Τύπε τελικά μετά από τόσο καιρό έρευνας για πιπάρες...ποια τελικά σου έκανε τη καλύτερη?
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
712
Κριτικές
128
Like
6.583
Πόντοι
17.336

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
όποιος πάει σε μπουρδέλα δεν είναι άξιος άνδρας
δηλαδή εσένα ρε μεγάλε όποια γκόμενα γουστάρεις σου κάθεται και γι' αυτό δεν έχεις ανάγκη να πας σε επαγγελματίες;

συνάδελφοι προσοχή! Lock up your daughters! :cheesy::cheesy:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Γιατί ήταν τόσο μέτρια σε σέρβις που είπα με τόσο ντόρο μάλλον θα ήταν κουρασμένη...η σε καλή ημέρα...δοκίμασα και δεύτερη και μια από τα ίδια...
γι αυτό κάτι ξέρω μου φαίνεται που γκρινιάζω για την υπερπροβολή κάποιων κοριτσιών.
Αν γίνεται τόσος ντόρος για μια κοπέλα - δίκαια ή άδικα - που σε κάθε βάρδια της έχει ουρά που φτάνει ως το πεζοδρόμιο, πώς να μην κάνει ξεπέτα; :(
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360

δηλαδή εσένα ρε μεγάλε όποια γκόμενα γουστάρεις σου κάθεται και γι' αυτό δεν έχεις ανάγκη να πας σε επαγγελματίες;

συνάδελφοι προσοχή! Lock up your daughters! :cheesy::cheesy:
Τύπε στην πιάτσα δεν μπορώ να κτυπήσω μικρές 20-25 γιατί δεν είμαι μικρός σε ηλικία και πίστεψε με τρελλαίνομαι με δαύτες , δεν τις χορταίνω και 10 ζωές να είχα ...απλά πράγματα και δεν το παιζω γκόμενος , don't lock up your daughters..
 
Τελευταία τροποποίηση:

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Όποιος άντρας πάει με άντρες είναι gay, άρα όποιος άντρας δεν πάει με άντρες δεν είναι gay, σωστά; Επίσης μπορούμε να πούμε όποιος την έχει μικρή δεν την έχει μεγάλη, άρα όποιος την έχει μεγάλη δεν την έχει μικρή, επομένως, όποιος πάει στα μπουρδέλα δεν είναι άξιος άντρας, άρα όποιος δεν πάει στα μπουρδέλα είναι άξιος άντρας. Δηλαδή σύμφωνα με την λογική σου η αξία του ανδρός καθορίζεται με το αν πάει η δεν πάει στα μπουρδέλα, όποιος πάει είναι ανάξιος, άρα όποιος δεν πάει είναι άξιος. Σύμφωνα με αυτή την λογική, αν κάποιος είναι άσχημος και δεν μπορεί να κατακτήσει μια "μουνάρα" αλλά ταυτόχρονα δεν γουστάρει να πάει σε μπουρδέλο, είναι άξιος άντρας.

Δεύτερων, ποιος σου είπε ότι όποιος έχει μουνάρα γυναίκα δεν πάει στα μπουρδέλα; Εγώ έχω φίλους που έχουν μουνάρες γυναίκες και πάνε και στα μπουρδέλα άμα χρειαστεί, άρα αυτά που γράφεις δεν στέκουν.

Η αξία του ανδρός φίλτατε μόνο από το αν πηγαίνει η δεν πηγαίνει στα μπουρδέλα καθορίζεται, η αν μπορεί η δεν μπορεί να κατακτήσει μουνάρα, η αξία του ανδρός καθορίζεται από το πόσο δειλός η γενναίος είναι, από το αν έχει λόγο η δεν έχει, από τον δυνατό του χαρακτήρα και από άλλα παρόμοια χαρακτηριστικά, τώρα αν θες να πιστεύεις σε κουτές θεωρίες διότι αισθάνεσαι όμορφα δικαίωμα σου, δεν έχουν σχέση με την πραγματικότητα όμως :embarrased:
Εύγε !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
καλησπερα σε ολα τα μελη..μιας και ειμαι νεος στο forum μπορει να μου πει καποιος πως πανε οι βαρδιες στους οικους ανοχης?βλεπω βαρδιες κοριτσιων ,1η πρωινη,πρωτη βραδυνη κλπ αλλα ποιες ειναι οι ωρες?ευχαριστω
Πρωί απόγευμα και βραδυνη βάρδια όπως σε όλες τις δουλειές δηλαδή !! Καλός ήρθες λοιπόν !
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
Τύπε στην πιάτσα δεν μπορώ να κτυπήσω μικρές 20-25 γιατί δεν είμαι μικρός σε ηλικία και πίστεψε με τρελλαίνομαι με δαύτες , δεν τις χορταίνω και 10 ζωές να είχα ...απλά πράγματα και δεν το παιζω γκόμενος , don't lock up your daughters..
Εδώ είναι το μέρος όπου αλληλοενημερώνονται και αλληλοσυγχαίρονται πουτανόφιλοι, μπουρδελόφιλοι, πουτάνες, πούστηδες, νταβατζήδες, μπινέδες, και λοιποί.
Αυτά που γράφεις εδώ, είναι σαν κάποιος να μπαίνει σε ένα site που πουλάει αυτοκίνητα και αυτός να γράφει ότι του αρέσει να κάνει ποδήλατο, ή να μπαίνει σε ένα site χασάπηδων και αυτός να γράφει ότι είναι χορτοφάγος.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.124
Κριτικές
62
Like
40.663
Πόντοι
8.530
Εκτός του πάτερ , μεγάλη μορφή και ο πρεζακομένος - αποδυναμωμένος [ απο το πήδημα] ινδοπακιστανομπαγκλαντεσιανός ,:2funny::2funny: [ η μπλούζα του όλα τα λεφτά]
Φορούσε και μασκα ο λάθρο σε αντίθεση με πολλούς...να τα λέμε και αυτά!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.124
Κριτικές
62
Like
40.663
Πόντοι
8.530
Ξερει κανεις τι παιζει με αυτον τον πατερ που Τεταρτη και σήμερα εμπαινε σχεδόν σε ολα τα μπουρδελα και εριχνε αγιασμο απο το τσίγκινο κουβαδακι του στην Ιασωνος ?? ?
1651846510121.jpg
Μεγάλη μορφή ο παπάς,υποκλίνομαι ταπεινά..όλη η καλτιλα σε ένα καρέ...τα σέβη μου στον ηρωικό φωτογράφο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.314
Πόντοι
39.662
Ξερει κανεις τι παιζει με αυτον τον πατερ που Τεταρτη και σήμερα εμπαινε σχεδόν σε ολα τα μπουρδελα και εριχνε αγιασμο απο το τσίγκινο κουβαδακι του στην Ιασωνος ?? ?
1651846510121.jpg
Ασφαλίτης ειναι τυπε. Κόβει κινηση για ύποπτα προγράμματα κορασιδων.
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
351
Κριτικές
2
Like
582
Πόντοι
81
Φορούσε και μασκα ο λάθρο σε αντίθεση με πολλούς...να τα λέμε και αυτά!
Πολύ καινούριο πόστ ανακάλυψες , περασμένα μεγαλεία , ωραία πάντως να τα θυμόμαστε αυτά . Διαπλεκόμενος ο πάτερ ( μάλλον ) πρέπει να ψάρευε τις εργαζόμενες να του εξομολογούνταν και μετα να πήγαινε και να έδινε αναφορά στους νταβάδες ! :2funny::2funny::2funny:.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.124
Κριτικές
62
Like
40.663
Πόντοι
8.530
Πολύ καινούριο πόστ ανακάλυψες , περασμένα μεγαλεία , ωραία πάντως να τα θυμόμαστε αυτά . Διαπλεκόμενος ο πάτερ ( μάλλον ) πρέπει να ψάρευε τις εργαζόμενες να του εξομολογούνταν και μετα να πήγαινε και να έδινε αναφορά στους νταβάδες ! :2funny::2funny::2funny:.
Έλα ρε....μην τα λες αυτά!Μην γίνεσαι βλάσφημος!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.124
Κριτικές
62
Like
40.663
Πόντοι
8.530
Είναι δικός μας άνθρωπος,ας τον χτίσουμε τιμητικά μέλος χωρίς αίτηση !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ας τον ΧΡΙΣΟΥΜΕ μέλος!!!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836
Τύπε στην πιάτσα δεν μπορώ να κτυπήσω μικρές 20-25 γιατί δεν είμαι μικρός σε ηλικία και πίστεψε με τρελλαίνομαι με δαύτες , δεν τις χορταίνω και 10 ζωές να είχα ...απλά πράγματα και δεν το παιζω γκόμενος , don't lock up your daughters..
τώρα σου βγάζω το καπέλο (και δεν αστειεύομαι). Ίδια περίπτωση κι εγώ: 50φεύγα και δεν θεωρώ ότι έχω πιθανότητα να χτυπήσω νέα κοπέλα εκτός επαγγελματιών. Μόνο αν είσαι φραγκάτος και σκαφάτος μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο κι όχι σίγουρα.
Γιατί λοιπόν δεν είμαστε άξιοι;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Καλημέρα κυριοι, δυσκολη μερα για τσάρκα σήμερα λόγω του Μαραθωνίου. Όσοι είναι να κινηθείτε στα μέρη της ακολασίας προτεινω με τα πόδια. Όσοι είστε μακριά ξεχάστε το. Τραβατε απογευματινή βαρδια.
Εγώ την έκανα την εξόρμηση μου πρωι πρωι. Ανανεωμένη, φρέσκια, ορεξατη Μπαρμποράρα. Ψυχαρα από τις λίγες!! Μακρυνε και το κόκκινο μαλλί της και αναβλύζει καβλα!! Και όπως παντα πεντακαθαρη και απαστραπτουσα!
Προς ενημέρωση πελατων θα είναι εκεί για άλλες τρεις εβδομάδες.
Σωστα !! και γνωστο γιατι θα ειναι απουσα αυτο το χρονικο διαστημα . Μπαγασα Διανοουμενε ασε να ξερουμε και εμεις κατι παρα πανω και οχι μονο !!!!!!!!!!! χαχαχα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom