Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 139 άτομα (0 μέλη και 139 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
825
Κριτικές
23
Like
7.797
Πόντοι
2.036
Δυστυχώς δεν πρόλαβα άλλαξαν τα πλάνα ευελπιστούμε για αύριο
σιγα τον κατακλυσμο του Νωε....μια κανονικη φθινοπωρινη μπορα οπως καθε χρονο και μας επρηξαν με τα μηνυματα 112...θα ερθει η στιγμη που οντως θα υπαρχει κινδυνος αλλα κανεις πλεον δεν θα τους πιστευει
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Καλησπέρα!!! Θέλω να πιστεύω ότι υπάρχουν και άνθρωποι που δεν κράζουν εδώ μέσα. Ας με ενημερώσει κάποιος αν επέστρεψε η Τζέσικα. Ευχαριστώ!!!
Είδα χτες το βράδυ στη δεύτερη βάρδια μια Τζέσικα στο Ιάσονος 44 το νέο δεξιά, τσέκαρε αν έχεις χρόνο.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
τώρα live


Κολωνού 53 Λίνα ξανθό γκρανι, παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι με καρέ μαλλί, χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 Βαλερία ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο Όλγα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι ,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά κλειστά.

Κολωνού 32α κλειστό.

Κολωνού 32γ Άννα μελαχρινή μαυριδερή με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι και Λιλυ μελαχρινή κοντή με ασιατικά χαρακτηριστικά, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα,εδω έγινε η 2η κατάθεση στη Λιλυ, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 32β & 30β κλειστά.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α μελαχρινή μαυριδερή λατινα παχουλη με μακρύ ίσιο μαλλί γυαλάκια, τεράστιο κωλο και 3αρια πολύ κακό φτιαγμένα βυζια, απλό πρόγραμμα, τύπος την έκλεισε για μια ώρα.

Κολωνού 27γ Τζίνα ψηλή μελαχρινή λατινα με γυαλάκια, νταρντανα με 3αρι συν βυζι, τατουάζ ψηλά στο αριστερό κωλομερι και 2-3 ακόμη, απλό πρόγραμμα. Τιμήθηκε, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 27β Λίζα μελαχρινή κοντή χοντρή λατινα, με 4-4.5αρια βυζια, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β, 23 & 15β κλειστά.

Κολωνού 15α Αντζελινα καστανή κατσαρομαλλα χοντρουλα με 4.5αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά, νέο αριστερά

Κολωνού 11β Σακιρα καστανή χοντρή κατσαρομαλλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Βιολετα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.


μόλις βγήκα από κατάθεση και άρχισε μπόρα, αν κοπάσει θα συνεχίσω αλλιώς καλό μεσημέρι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.433
Κριτικές
39
Like
6.971
Πόντοι
1.936
Βικτωρια και Μιλενα στο τσιμπουκαδικο της Διδυμου 27.Με συνεχωμενα δωματια εκαστων των κορασιδων.
Η Μιλενα ειναι πολυ στα πανω της.Εμφανιστηκε με κολλητο στρετς φορεματακι το οποιο εσκουζε απο βυζι και κωλο και πορνογοβες .Η Βικτωρια εμφανιστηκε με ρομπακι πουτανε που αφηνε το μεγαλο τατου στο μηρο της να φαινεται και πορνογοβες επισης.Επιλεχθει για πολλοστη φορα να κατευνασει το αγριεμενο πουτσι μου και το καταφερε πανηγυρικα με φινις στο στοματακι της.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
τώρα live


Κολωνού 53 Λίνα ξανθό γκρανι, παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Χριστίνα καστανή παχουλη με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από δεξί στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι με καρέ μαλλί, χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 Βαλερία ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά, Λάουρα ξανθιά χοντρούλα γκιλφ με 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό.

Κολωνού 45 διάδρομος ευθεία Στέλλα ξανθιά χοντρουλα μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α κλειστό.

Κολωνού 32γ Άννα μελαχρινή μαυριδερή με κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι και Λιλυ μελαχρινή κοντή με ασιατικά χαρακτηριστικά, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα,εδω έγινε η 2η κατάθεση στη Λιλυ, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 32β & 30β κλειστά.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α μελαχρινή μαυριδερή λατινα παχουλη με μακρύ ίσιο μαλλί γυαλάκια, τεράστιο κωλο και 3αρια πολύ κακό φτιαγμένα βυζια, απλό πρόγραμμα, τύπος την έκλεισε για μια ώρα.

Κολωνού 27γ Τζίνα ψηλή μελαχρινή λατινα με γυαλάκια, νταρντανα με 3αρι συν βυζι, τατουάζ ψηλά στο αριστερό κωλομερι και 2-3 ακόμη, απλό πρόγραμμα. Τιμήθηκε, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Κολωνού 27β Λίζα μελαχρινή κοντή χοντρή λατινα, με 4-4.5αρια βυζια, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β, 23 & 15β κλειστά.

Κολωνού 15α Αντζελινα καστανή κατσαρομαλλα χοντρουλα με 4.5αρια βυζια, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά, νέο αριστερά

Κολωνού 11β Σακιρα καστανή χοντρή κατσαρομαλλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Βιολετα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.


μόλις βγήκα από κατάθεση και άρχισε μπόρα, αν κοπάσει θα συνεχίσω αλλιώς καλό μεσημέρι.
Την Καλημερα μου Τιτανα Smirni....σε φοβησε η βροχη???πλακα μας κανεις.....εσενα σε εχω ικανο για να κανεις ενημερωση στο σαιτ να βγεις με......
υσ.βεβαια αν χιονιζει θα βρεις λυση.....
 

Συνημμένα

  • images (6).jpg
    images (6).jpg
    9,7 KB · Εμφανίσεις: 30
  • ski-marousi-65.jpg
    ski-marousi-65.jpg
    147,7 KB · Εμφανίσεις: 29

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί χοντρουλα με 3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22αρια, 21αρια & 25αρια κλειστά.

Μεγαλου 28α αριστερά Βικτόρια νιάου, γκιλφ με ξανθό πλατινε μαλλί , παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3 αριστερά) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Γιασμην ξανθιά μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2-2.5αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Κατερίνα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφος Αγγέλα/Άντζελα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Περδικκα 3β αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) κλειστό.

Περδικκα 3α Μαρία ξανθοκαστανη χοντρή με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Βικτωρια και Μιλενα στο τσιμπουκαδικο της Διδυμου 27.Με συνεχωμενα δωματια εκαστων των κορασιδων.
Η Μιλενα ειναι πολυ στα πανω της.Εμφανιστηκε με κολλητο στρετς φορεματακι το οποιο εσκουζε απο βυζι και κωλο και πορνογοβες .Η Βικτωρια εμφανιστηκε με ρομπακι πουτανε που αφηνε το μεγαλο τατου στο μηρο της να φαινεται και πορνογοβες επισης.Επιλεχθει για πολλοστη φορα να κατευνασει το αγριεμενο πουτσι μου και το καταφερε πανηγυρικα με φινις στο στοματακι της.
Είδα κι εγώ τη Βικτώρια πρώτη φορά και όντως, βγήκε με εμφάνιση... φωτιά! :bigdick:
Το Περγάμου 1 ανοιχτό μόνο το ισόγειο, δεν μπήκα να δω αλλά μάλλον θα είναι η Ταϋλανδέζα με τα 30€...
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live σε μερικά της Ιάσωνος

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ χοντρή με 2. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Μαργαρίτα ξανθό χοντρό γκρανι με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 1β αριστερά Ντιαννα ξανθιά χοντρή με 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά κλειστο.

Ιάσωνος 1γ Τατιάνα ξανθιά μιλφογκιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.


Ιάσωνος 37α Σονια μελαχρινή πολύ κοντή λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(1) & 39(2) κλειστά.

Ιάσονος 39(3) Μπέλα μελαχρινή κατσαρομαλλα ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (4) ,39(5) & 39(6) κλειστά.

Ιάσωνος 44α Τζούλια λεπτή ασχημομουρα με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ στο αριστερό πόδι και Ντασα μελαχρινή παχουλη με 2. 5αρι συν βυζι, αρκετά τατουάζ, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44α νέο Σοφία μελαχρινή νταρντανα με ξανθιές ανταύγειες, 3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, απλό πρόγραμμα.

επίσης άνοιξε το Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 και δούλευε κλασσικά η Ρωξανα, η πολύ χοντρη πιτσιρικά, με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.631
Πόντοι
1.056
:pipa1:Βικτωρια και Μιλενα στο τσιμπουκαδικο της Διδυμου 27.Με συνεχωμενα δωματια εκαστων των κορασιδων.
Η Μιλενα ειναι πολυ στα πανω της.Εμφανιστηκε με κολλητο στρετς φορεματακι το οποιο εσκουζε απο βυζι και κωλο και πορνογοβες .Η Βικτωρια εμφανιστηκε με ρομπακι πουτανε που αφηνε το μεγαλο τατου στο μηρο της να φαινεται και πορνογοβες επισης.Επιλεχθει για πολλοστη φορα να κατευνασει το αγριεμενο πουτσι μου και το καταφερε πανηγυρικα με φινις στο στοματακι της.
Τις έχει πάρει κανείς διπλό τσιμπούκι και αν ναι ποια η εμπειρία του?

Γενικά πάντως διδύμου πολύ σαπιλα ρε μύστες.., πολλά πρεζακια.., έχει αλλάξει καθόλου η κατάσταση?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Τις έχει πάρει κανείς διπλό τσιμπούκι και αν ναι ποια η εμπειρία του?

Γενικά πάντως διδύμου πολύ σαπιλα ρε μύστες.., πολλά πρεζακια.., έχει αλλάξει καθόλου η κατάσταση?
Οι... τοξοβόλοι δεν φεύγουν από τους πουτανόδρομους, δυστυχώς... Βολεύει και τους κατοίκους των γειτονιών αλλά και την εκάστοτε Δημοτική Αρχή... :(
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπέρα!!! Θέλω να πιστεύω ότι υπάρχουν και άνθρωποι που δεν κράζουν εδώ μέσα. Ας με ενημερώσει κάποιος αν επέστρεψε η Τζέσικα. Ευχαριστώ!!!
Επεστρεψε φιλε και την ερωτευτηκα σφοδρα...θεαρα η τζεσικα απορω γιατι πατε σε αλλες το μωρο δε πεζεται.
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
280
Πόντοι
21
Επεστρεψε φιλε και την ερωτευτηκα σφοδρα...θεαρα η τζεσικα απορω γιατι πατε σε αλλες το μωρο δε πεζεται.
Εντωμεταξυ την ωρα που μπηκα ηθελε να μπει και ενας πακιστανος και του ριξε πορτα το μωρο.Και μου ειπε μετα ακου ρε φιλε που ο πακιστανος κανει και παραπονα που δεν τον παιρνω..ελεος.
 

kostas1312

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ. ΓΙΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ;;;;;;; ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΑΔΕΛΦΙΑ
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
15
Like
11.672
Πόντοι
3.246

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-11-06-14-14-07-145-edit_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-11-06-14-14-07-145-edit_com.instagram.android.jpg
    239,6 KB · Εμφανίσεις: 73
  • Screenshot_2022-11-06-14-14-19-282-edit_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-11-06-14-14-19-282-edit_com.instagram.android.jpg
    258,7 KB · Εμφανίσεις: 65

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Κολωνού 47 ισόγειο Όλγα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι ,απλό πρόγραμμα.
Μπήκα.. ξενερα το Ολγακι, πιπα για γέλια , συμμετοχή για κλάματα. Το παράδοξο ,είχε σερί δωμάτια( μάλλον επειδή βλέπετε για 10€) . Εγώ πάντως απογοητεύτηκα
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
590
Like
1.852
Πόντοι
206
Είναι με το γκόμενο τώρα, νομίζω Σάκη τον λένε...:tooth:
Γιάννη τον λένε και είναι η πρώτη γκόμενα που γαμαει χωρίς να πληρώσει
Αφού βρήκε γκόμενα αυτός για όλους υπάρχει ελπίδα
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.297
Κριτικές
12
Like
3.355
Πόντοι
746
Γιάννη τον λένε και είναι η πρώτη γκόμενα που γαμαει χωρίς να πληρώσει
Αφού βρήκε γκόμενα αυτός για όλους υπάρχει ελπίδα
Το θέμα είναι το ξέρει ότι την έχουν γαμησει χιλιάδες τύποι, τυπε;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Conan

Argiref

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
67
Πόντοι
0
Εγώ έχω πάει με 17 πουτανες και έχω χαλάσει 260 ευρώ δηλαδή μου βγαίνει η καθεμία στα 15 ευρω. Αν δεν βρω γυναίκα και καταλήξω πορνογερος υπολογίζω 400 γυναίκεςμέχρι τα 67 και συνολικό ποσό 14000 ευρώ τεράστιο ποσό να ζαλιζεσαι
Είσαι μικρός στην ηλικία για αυτό έχεις παίξει με 17. Εγώ είμαι 38 και έχω πάει με 600 εργάτριες του έρωτα εδώ και 21 Χρόνια. Έχω χαλασει 17000 ευρώ. Οι περισσότερες μονάδες σκύλες με φουλ πρόγραμμα αρκετές.αξεχαστες
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom