Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (2 μέλη και 91 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Ρωξανα καστανή λεπτή κοπέλα με κοντό μαλλί 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,δούλεψε και πιο παλιά για λίγο καιρό όπως κ σε κάποιους οίκους του Μεταξουργειου.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Αλισια ξανθιά κοπέλα με με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 86β Εντζι μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα, δεν είναι καινούργια κοπέλα την έχω ξαναδεί, άμα θυμιθω θα γράψω, βοηθήστε κ οι άλλοι μύστες.

Φυλής 86α Μαρία μελαχρινή κοπέλα , λεπτή με 3.5αρες βυζάρες, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια και στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Άννα καστανή με μαλλί μέχρι τους ώμους με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Μπιανκα/Ντιαννα , ξανθιά κοντή με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Άννα Μαρία μελαχρινό κοντοπουτανο με λεπτό ωραίο κορμί, ωραίο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι,τατουάζ δεξιά στα πλευρά και χαμηλά στο δεξί πόδι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 65α Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 61 κλειστα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι και Μάγια μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Ειρήνη καστανή νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 72αρια, 66αρια & 56 κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
741
Like
900
Πόντοι
86
Μόλις μπήκε η Ειρήνη στο Φυλής 72 δεξιά, στην ώρα της!!! γύρω στις 1900-1930 πιάνει βάρδια
Θέλω να πετύχω πουτανα στην αλλαγή να την καυλαντησω και να την πέσω αν της πιάσω το κωλο θα καλέσει τη αστυνομία άραγε
 

Charis90

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
47
Like
223
Πόντοι
20
Θέλω να πετύχω πουτανα στην αλλαγή να την καυλαντησω και να την πέσω αν της πιάσω το κωλο θα καλέσει τη αστυνομία άραγε
Αν είσαι τυχερός θα έχει τον νταβατζή/γκομενο μαζί της θα περάσεις καλά όχι και τίποτα άλλο στο λέω για να μην ανησυχείς για την αστυνομία
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Μόλις λύθηκε το μυστήριο με τη σιλουέτα της Ίρας και Βαλέριας από Κολωνού στο Αγαπημένο Μετάξι! Πηγαίνοντας να ψωνίσω προς κάτω Πατήσσια πλευρά να καταλάβετε, ήταν απ έξω από γνωστό ντονατσάδικο (να τι μασουλάνε βραδιάτικο και τους μένει) και καυλάντιζαν με 2 άπλυτους μάλλον ομοεθνείς τους! Δεν πέταξαν και από τη χαρά τους που με είδαν, γενικά το χουν αυτό οι πουτάνες με τυχαίες συναντήσεις :grin:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
Τόσα λεφτά βγάζουν!

Αντί να πάνε σε ένα ωραίο μαγαζί με θέα την Ακρόπολη.....την βγάζουν με ντόνατς 0.80€
Πολύ τσιγγούνες!

Οι τυπαδες που ήταν μαζί τους μάλλον θα ήταν οι αγαπητικοι γκομενονταβογ@μι@δες τους!
ΑΝ ήταν τις κλαίω, δεν το πιστεύω
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Πριν μισή ωρίτσα πέρασα από Περγάμου 1 ... Όπως προείπαν συνάδελφοι κάτω η μίμι ... Και πάνω η Νάταλι ..... Πουρακι σπέσιαλ ... Έλεος οποίος ορεγεται σκινυ πετιτ γκιλφακι να τρέξει .... Ο συμπαίκτης που είπε ότι είναι νεότερη έκδοση της Εβελίνας του συστήνω επέμβαση καταρράκτη σε οικονομικό γιατρό. Συναγωνιστής που βρισκόταν στο σαλόνι έτρεξε στις σκάλες βρίζοντας... Έλεος πόσο πιο κάτω θα πέσει η ποιότητα ρεεεε
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Απογευματινή βάρδια, κατέβηκα αρχικά κυρίως για βόλτα στο Μεταξουργείο, αφού δεν είχα σκοπό να καταθέσω εκεί,
αλλά περισσότερο για να περάσει η ώρα.

Έξω από το Ιάσονος 31 ο κουνιστός τσάτσος μου έκανε νόημα να μπω να τσεκάρω.
Πριν μπούμε στον οίκο μου διαφήμιζε το πρωκτικό της, ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν μπάζο για να φτάσει σε σημείο να ψαρεύει απ'έξω αλλά δεν βιαζόμουν κιόλας...
Μπαίνω και σαλονάρει μάγκες ο εφιάλτης ο ίδιος. Δεν θέλω να γίνομαι κακός για την οποιαδήποτε εργαζόμενη,
αλλά η στραβοχυμένη, παχουλή με μαστουρωμένο βλέμμα τύπισσα που βγήκε έξω είναι για τύπους που θέλουν είτε να τιμωρήσουν τον εαυτό τους
είτε υπάρχει κάποιο τερματισμένο και ταυτόχρονα άρρωστο φετίχ ασχημολαγνείας.
Επέμενε κιόλας πως είναι καλύτερη από τις στέκες πιτσιρίκες και δεν θα κλάψω τα 10€ μου.
Αδρά να με πληρώνανε τέτοια τραυματική σεξουαλική εμπειρία δεν θα ήθελα να χαρίσω στον εαυτό μου με τίποτα.

Στο Ιάσονος 37Α όροφο ήταν η Στεφανία η γνωστή μελαμψή πιτσιρίκα με τα πιασίματα που είναι με την Ίνα πετίτ, αλλά προφανώς η δεύτερη είχε σχολάσει.

Στο Ιάσονος 37Β ισόγειο ήταν η Κάτια από Ιάσονος 44αριστερά και η Σόνια πετίτ.

Στο Ιάσονος 44 αριστερά πάνω ήταν δύο κοπέλες που δεν είχα ξαναδεί. Νεαρές η μία πολύ παχουλή με 4άρια+ που φορούσε ολόκληρη πιτζάμα για να καλύψει ότι καλύπτεται, ωστόσο ήταν ευγενική αφού με είδε να στρίβω τσιγάρο και μου έφερε τασάκι. Η δεύτερη που ήταν δωμάτιο και βγήκε λίγο αργότερα ήταν μία καστανόξαθη, σώμα με πιασίματα. Και οι δύο μιλάγανε λίγα Ελληνικά, ονόματα δεν ρώτησα, υπηρεσία δεν είδα καθόλου και έφυγα άρων άρων για Φυλής.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φυλής κατά τις 10παρά

Φωκαίας 27 όροφο ανέβηκα να δω την Μελίνα την οποία δεν την έχω δει, αλλά μάλλον είχε σχολάσει και ήταν η Ντιάνα,
η Ρουμάνα πιτσιρίκα. Μου έκανε αρκετά επιθετικό σαλονάρισμα μιας και ήμασταν μόνοι ,καλή διάθεση με χουφτώματα και γλειψίματα και με έπεισε να περάσω, ενώ δεν τρελάθηκα με την εμφάνιση εκ πρώτης όψεως.

Η Ντιάνα είναι μία μελαχρινή κοντή Ρουμάνα 25 ετών, σώμα με πιασίματα, πεταχτός κώλος, 1,5 προς 2άρι βυζί. Το δέρμα της είναι αρκετά απαλό και μιλάει καλά Ελληνικά.
Προκαταρκτικά με φιλιά σε όλο το σώμα, σκούπισμα με μαντηλάκι και αρκετά καλό ελεύθερο στοματικό, υγρό με πολλά deepthroat που δείχνει σε γενικές γραμμές να το κατέχει ή την πέτυχα με όρεξη. Της πίεζα το κεφάλι χωρίς να δυσανασχετεί, αλλά μετά από ένα σημείο το κάρφωνε μόνη της όσο πιο βαθιά μπορούσε και έμενε εκεί.
Την άφησα να παίξει τουλάχιστον 4-5 λεπτά όπου και μετά το πέρασμα καπότας συνέχισε να ρουφάει με λύσσα.
Σεξ σε δύο στάσεις, πρώτη στα τέσσερα και δεύτερη ιεραποστολικό με καλή συμμετοχή και στις δύο στάσεις ενώ δεν σταμάτησε να μου γλείφει το αυτί όταν την είχα ανάσκελα. Έψαχνε και φιλιά αλλά δεν μου το έβγαλε οπότε την έσκισα, ενώ καταφέραμε και μετακινήσαμε το κρεββάτι καμιά 15αριά πόντους από τον τοίχο. Δεν το κατάλαβα, εκείνη μου το έδειξε στο τέλος.
Γενικώς ευχάριστη κοπέλα με καλή συμμετοχή, καλό στοματικό χωρίς μα και μου. Με αποχαιρέτησε με δύο πεταχτά φιλάκια στο στόμα για γεια σας.

Να κάνω μία παρένθεση εδώ και να πω πως στο Φωκαίας 25 όροφο, ήταν η Σοφία, που ανέφερα πριν 2-3 μέρες σε ενημέρωσή μου.
Μαύρη κοπέλα, με αρκετά πιασίματα, προς το παχουλή και μεγάλο κώλο. Κάποιος μύστης την είχε πάρει 20λεπτο.
Ρώτησα την τσατσά μήπως ξέρει αυτό το πιπινάκι η Κάιλι που βρίσκεται, αλλά δεν την ήξερε την κοπέλα γιατί στις 25 Οκτωβρίου που την είχα πάρει ήταν με άλλη υπηρεσία.

Δεύτερη κατάθεση, πήγα να δω την Τζανίνα στο Φωκαίας 25 ισόγειο.
Την είχα ξαναδεί 1-2 φορές ακόμα σε πρωινή βάρδια κάπου πριν το καλοκαίρι, πάντα με την Σάρα παρέα, αλλά δεν είχα κάνει την κίνηση.
Βγαίνει το Ρουμανομιλφοειδές ξανθό πυροβολικό και μου προτείνει αφού της είπα ότι είμαι πολύ καλά, να με κάνει ακόμα καλύτερα.
Ξανθιά, με κανονικό κορμί και 2-2,5άρι βυζί. Καλός πάτος και ωραίες γάμπες πάνω στα πορνοτάκουνα.
Τέρμα έκφυλη φάτσα με σκούρο κόκκινο κραγιόν. Μακριά μαλλιά με τρέσες αφού της έπιασα το κεφάλι αργότερα.

Υπηρεσία, ο Τρύφωνας Σαμαράς, που έχουνε αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές. Ρε μαλάκες, είναι ίδιος σε πιο slim έκδοση.
Ευγενικός και διακριτικός ωστόσο.

Μπάινει η Τζανίνα μέσα και χωρίς πολλές συστάσεις με ρωτάει αν θέλω να της γλείψω την μουνάρα και να χύσει.
Θα συνεχίσω στην κριτική τα υπόλοιπα για να μην βγει σεντόνι, όχι ότι δεν βγήκε, αλλά ψιλοκαταλάβατε.
Θετικό πρόσημο η Τζανίνα πάντως, οι υπόλοιπες λεπτομέρειες σύντομα στη κριτική.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.669
Πόντοι
1.436
Καλησπέρα συναγωνιστές. :hi:
Θα μπω κατευθείαν στο ψητό:

Τι διάολο με τα Φωκαίας 7 και 9 τόσες μέρες; Ξαφνικά κλειστά με μια μέρα εξαίρεση που είδα την Άνκα στο 7.
Ούτε η βυζαρού Έμιλυ με τα οδοντωτά τσιμβούκια για τους φετιχιστές ούτε η Κατερίνα με το πρωκτικό.


Εν τω μεταξύ, πηγαίνω την προηγούμενη εβδομάδα Αγκύρας 12 και βλέπω την Εύα, πρώτη μέρα μετά από καιρό. Μου λέει θα κάτσω μια εβδομάδα. Πάω ξανά σε τρεις μέρες και είχε φύγει. :jerking:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εν τω μεταξύ, πηγαίνω την προηγούμενη εβδομάδα Αγκύρας 12 και βλέπω την Εύα, πρώτη μέρα μετά από καιρό. Μου λέει θα κάτσω μια εβδομάδα. Πάω ξανά σε τρεις μέρες και είχε φύγει. :jerking:
Δυνατή χομπίστρια το Ευάκι.
Ετοιμάσου για έξοδο εσύ.
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Βγήκα με τρελές καύλες το απόγευμα και πήγα καρφί στο Περγάμου (Εβελίνα) για να μη χάνω το χρόνο μου με άσκοπες μπουρδελότσαρκες.
Δυστυχώς η Εβελίνα είχε περίοδο όπως με ενημέρωσε η τσατσά όταν τη ρώτησα αν η κοπέλα συνεχίζει να δουλεύει κανονικά.
Κατηφόρισα στην περιοχή Φυλής-Φιλιππίδου-Φωκαίας που μπορεί να περιγραφεί με μια μόνο λέξη: τραγωδία. Παρασκευή 2η βάρδια και να είναι τα μισά κλειστά και τα υπόλοιπα χωρίς τα στανταράκια τους· και μιλάμε τώρα για mainstream μαγαζιά όπου άλλοτε σχηματίζονταν ουρές.
Τελικά κατέβηκα Κέντρο για ποτό και επιστρέφοντας προς τα πάνω, είπα να περάσω από πιάτσα Λιοσίων μπας και βρω κάτι ενδιαφέρον στη μεταμεσονύκτια βάρδια. Ο όρος "τραγωδία" βρίσκει την τέλεια εφαρμογή του κι εδώ.
Κατέληξα στη Φωκίωνος Νέγρη και την πλατεία Κυψέλης για κάνα βρώμικο, αλλά με λύπη μου διαπίστωσα πως ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ διατίθεται στις 3πμ εν έτει 2022.
Τελειώνουμε κύριοι, πάρτε το χαμπάρι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.782
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα συναγωνιστές. :hi:
Θα μπω κατευθείαν στο ψητό:

Τι διάολο με τα Φωκαίας 7 και 9 τόσες μέρες; Ξαφνικά κλειστά με μια μέρα εξαίρεση που είδα την Άνκα στο 7.
Ούτε η βυζαρού Έμιλυ με τα οδοντωτά τσιμβούκια για τους φετιχιστές ούτε η Κατερίνα με το πρωκτικό.


Εν τω μεταξύ, πηγαίνω την προηγούμενη εβδομάδα Αγκύρας 12 και βλέπω την Εύα, πρώτη μέρα μετά από καιρό. Μου λέει θα κάτσω μια εβδομάδα. Πάω ξανά σε τρεις μέρες και είχε φύγει. :jerking:
Η Εμμι μάλλον έγινε πιατσου
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Βγήκα με τρελές καύλες το απόγευμα και πήγα καρφί στο Περγάμου (Εβελίνα) για να μη χάνω το χρόνο μου με άσκοπες μπουρδελότσαρκες.
Ειχα και εγω καυλες, αλλα καλα που δεν βγηκα εξω για τσαρκα.., γενικα εχει πεσει πολυ η ποιοτητα..

Και οχι τπτ αλλο, αλλα εχω ξεμεινει και απο Ελλεηνιδουλες.. :2funny:

Και αυτες μολις φτασουν σε κρισιμη ηλικια ειναι τοσο ανωριμες που ψαχνουν κατι σοβαρο και απο την βιασυνη τους τα κανουν μανταρα..
Μολις αρχιζω και το αντιλαμβανομαι τις στελνω χωρις πολλα πολλα.

Δεν θελω προβληματα στην ζωη μου!
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
555
Κριτικές
25
Like
3.452
Πόντοι
1.436
Μπάινει η Τζανίνα μέσα και χωρίς πολλές συστάσεις με ρωτάει αν θέλω να της γλείψω την μουνάρα και να χύσει.
Έτσι κάνει πάντα..... το καλοκαίρι που την πήρα δύο φορές τη μία από αυτές τη γύρισα σε 69 για να βλέπω τις τρυπούλες της κ μου ζήτησε να τη γλείψω αλλά δεν το έκανα ποτέ.....με αμφιβολία για την καθαριότητα της κ δεν το επιχείρησα καν....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom