Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Τελευταία τροποποίηση:

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Είναι η ίδια Σονια που δούλευε και Φιλιππιδου?... Όλες οι κριτικές για την Σόνια - Φιλιππίδου 11Α (& Φυλής) (Μπουρδέλα) Άγιος Παντελεήμονας/Πλατεία Βικτωρίας

Δεν μιλάω για την Ρωσίδα βυζαρου αλλά την μινιόν με.. τα δόντια που λείπουν
ναι
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Εγώ 21:30 που πέρασα ήταν στο σαλόνι και τις χαζεύανε κάτι πάκια. Η Τζούλια έλειπε γιατί δουλεύει από πολύ πρωί πλέον. Έκραζε τον έναν η τσατσά, γιατί κοιτούσε πόση ώρα και δεν μίλαγε.
Καλά της κάνω, θα περάσω εγώ. Σε 4,5 λεπτά είχα 2 δάχτυλα στο μουνί της.

Πράγματι κάθε φορά που περνάω στο άλλο βλέπω μία μία τις κοπέλες και λέω και ένα γεια στα βυζιά της Βίκυς.

Εντωμεταξύ έχει σκάσει και μία στο Ουζμπεκόσπιτο "λατίνα" στην πρωινή που φαίνεται σκυλί του πολέμου,φιγούρα για τσόντα από το λίγο που την είδα χθες. Μου έχει κολλήσει τώρα και δεν με αφήνει. Θα πάω αύριο μετά το κούρεμα, γαμπρός. :rockon::rockon::rockon:

Αναγκαίο κακό το απλό ρε φίλε. Πόσες βλέπονται στο μετάξι και κάνουν ελεύθερο; Αρχίζουν τα μερακλήδικα μετά και δεν μας παίρνει, έφτασε ο Σεπτέμβρης.
Αδελφέ εμένα πρέπει να λες για το κράξιμο αλλά μόλις πήγα να φύγω γιατί είχα σταμπαρει ένα μελαχρινό στο Λεωνίδου μου λέει κάτσε έχω και άλλη κοπέλα, οπότε περίμενα σα μαλακας...
Τελικά πέρασα μετά από λίγο και αφού της την είπα της τσατσας πέρασα στο βάθος με την μελαχρινή νομίζω Μαρίνα...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αδελφέ εμένα πρέπει να λες για το κράξιμο αλλά μόλις πήγα να φύγω γιατί είχα σταμπαρει ένα μελαχρινό στο Λεωνίδου μου λέει κάτσε έχω και άλλη κοπέλα, οπότε περίμενα σα μαλακας...
Τελικά πέρασα μετά από λίγο και αφού της την είπα της τσατσας πέρασα στο βάθος με την μελαχρινή νομίζω Μαρίνα...
Θα έπαιρνα όρκο ότι μίλαγε σε κάτι πάκια φίλε εκτός αν είσαι αρκετά μελαμψός από το μαύρισμα του καλοκαιριού παίχτη.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
επισκεψη στην σονια ιασ 37...πολυ μινιον φοβασαι να την καρφοσεις,πιπα κομπρεσερ...οχι ασχημη εμπειρια αλλα δυσκολα να ξαναπαω,επισης οταν με ειδε πηρε βαθεια ανασα της ειπα μη φοβασαι δεν δαγκωνει και γελασε εκει παρατηρησα οτι της λειπουνε μερικα δοντια και αμεσως σκεφτικα την εκπομπη της σιας λιαροπουλου που πηγεναν ολοι η φαφουτιδες να πουνε τα προβληματα τους
Βάρδια??
 

vitsiozos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2006
Μηνύματα
120
Like
346
Πόντοι
21
Πολλοί ανώμαλοι μαζευτήκανε εδώ μέσα (και ανορθόγραφοι)
Εγώ πάλι αν καταλάβω πος η πουτανα είναι αναγκασμένοι να κάνει αυτή τη δουλειά και δεν γουστάρει καθόλου μου βγενει ένα σινεσθημα βιαστή και φτιαχνομε παρά πολύ.
Του στιλ δε γουστάρεις καριολα αλλά τώρα θα τον φας χαχαχαχαχα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Θα έπαιρνα όρκο ότι μίλαγε σε κάτι πάκια φίλε εκτός αν είσαι αρκετά μελαμψός από το μαύρισμα του καλοκαιριού παίχτη.
Αν μιλάμε για να να όρθιο δίπλα στην πόρτα με γυαλια τότε για μένα λες...
Πάντως καλό το μελαχρινό, αν πηγές με αυτο...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Αν μιλάμε για να να όρθιο δίπλα στην πόρτα με γυαλια τότε για μένα λες...
Πάντως καλό το μελαχρινό, αν πηγές με αυτο...
Όχι ήταν μέσα μέσα, εγώ ήμουν στη πόρτα αλλά χώθηκα κατευθείαν. Την Ντανιέλα πήρα την ξανθιά με το καρέ την αδύνατη την Μαρίνα δεν την έχω πάρει ακόμα, όλο με κοιτάει την κοιτάω αλλά διαλέγω άλλες. :truce:
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Αν μιλάμε για να να όρθιο δίπλα στην πόρτα με γυαλια τότε για μένα λες...
Πάντως καλό το μελαχρινό, αν πηγές με αυτο...
με ολα πηγε, και ολα των διπλα οικων. Τους εχει γαμησει τα σπιτια κυριολεκτικα να πουμε
 

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Δε με ενδιαφέρει ο χρόνος ας κάτσει κ 8 λεπτά αλλά δεν είχε καμία απολύτως συμμετοχή ήταν βαριεστημενη ούτε πιπα δεν ήξερε να κάνει
Ακριβώς όπως τα λες είναι. Επίσης έχει και τα ψυχολογικά της τον τελευταίο καιρό, ούτε να γαμηθει δεν μπορεί.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
1996-7 πρέπει να ήταν, στο Ι.34 έχει σκάσει μια κοπέλα πολύ συμπαθητική από Βέροια που είχε εκδιωχθεί από το σπίτι στο χωριό, μαζι με το παιδί της . Τρομαγμένη φοβισμένη. Είχε ρωτήσει από δω κι από κει και τελικά την "έβαλαν" να δουλέψει εκεί.
Το είχε ζητήσει σαν έσχατη λύση. Δεν δέχθηκα να το κάνουμε μόλις μου είπε την ιστορία.
"Μαγκωσα" αν και με παρακάλεσε. Της είπα απλώς θα καθίσω μέχρι να περάσουν κάποια λεπτά και δεν θα πω τίποτα στον τσατσό . Τότε ακόμη δεν υπήρχαν σωστές υποδομές υπηρεσίες για μονογονεϊκές οικογένειες ώστε να βοηθηθεί.
Εφυγα και μετά από κανένα μήνα που πήγα δεν την βρήκα εκεί, ο δε τσατσος έκανε πως δεν ήξερε.
Αν ήταν ξανθιά μιλάμε για την ίδια.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
232
Κριτικές
45
Like
3.321
Πόντοι
1.431

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
20
Like
5.978
Πόντοι
6.815
Θα έπαιρνα όρκο ότι μίλαγε σε κάτι πάκια φίλε εκτός αν είσαι αρκετά μελαμψός από το μαύρισμα του καλοκαιριού παίχτη.
Αν μιλάμε για να να όρθιο δίπλα στην πόρτα με γυαλια τότε για μένα λες...
Πάντως καλό το μελαχρινό, αν πηγές με αποτέλεσμα το
Όχι ήταν μέσα μέσα, εγώ ήμουν στη πόρτα αλλά χώθηκα κατευθείαν. Την Ντανιέλα πήρα την ξανθιά με το καρέ την αδύνατη την Μαρίνα δεν την έχω πάρει ακόμα, όλο με κοιτάει την κοιτάω αλλά διαλέγω άλλες. :truce:
Πάντως επειδή χθες πέρασα με τη Μαρίνα πραγματικά αξίζει και αυτή λίγο στοργή, έστω για δοκιμή...
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Φιλαρακος που γουσταρει σκουρόδερμες με ρωταει αν υπαρχει καποια που να αξιζει να παει να ξεδωσει.
Του είπα οτι το πιο πιθανο ειναι να βρει τσιγγανα και να μεινει μακρια απο αυτες.
Αφου φυγαν οι λατινες πχ Ρακελ κτλ, δεν εχω να του προτείνω καποια.
Μηπως να μου λεγατε καμια ιδεα;
Υποψιν ομως οχι τσιγγανες.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πάντως επειδή χθες πέρασα με τη Μαρίνα πραγματικά αξίζει και αυτή λίγο στοργή, έστω για δοκιμή...
Το έχω υπόψιν για την Μαρίνα, αλλά είδα χθες την άλλη με τα βυζάκια της μέσα από το διχτυωτό και το άσπρο κωλαράκι της και δεν κρατήθηκα. Γίνομαι αδύναμος όταν υπάρχει δίπλα μου ξανθό πετίτ. :walkingpenis:
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Κατακλυσμός στο κέντρο ώρα τώρα … Καμία πρόταση για ρομαντική συνεύρεση ?
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
161
Κριτικές
10
Like
430
Πόντοι
311
Πριν λίγες μέρες πήγα μια βόλτα στην 3η βάρδια μεταξι!
Συνάντησα 2 αξιόλογα το ένα στο κολωνου 48 δεξιά ,ήταν η Στέλλα ένα Μλφακι στα 10€ είχα διαβάσει και κάτι κριτικές καλές μπήκα και δεν το μετάνιωσα!ωραιο γαμησι στα όρθια το μωρό !
Πρωτα όμως είχα πάει στο κολωνου 27 λατινοσπιτο όπου ευτυχώς δεν είχα πάνω μου 20€ Γιατί ήταν μια μουναρα ελληνίδα «ριτα»με γυαλάκια !πριν στη φυλής δεν έπαιζε τέτοιο μουνι!
Μακάρι να το ξαναπετύχω αν έχω μπλε παράβολο!το μόνο μείον οτι 20€ τα δίνεις για το μουνι αλλά εγώ προσωπικά σιχαίνομαι να ακουμπήσω τα κρεβάτια του συγκεκριμένου οίκου!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Είναι η ίδια Σονια που δούλευε και Φιλιππιδου?... Όλες οι κριτικές για την Σόνια - Φιλιππίδου 11Α (& Φυλής) (Μπουρδέλα) Άγιος Παντελεήμονας/Πλατεία Βικτωρίας

Δεν μιλάω για την Ρωσίδα βυζαρου αλλά την μινιόν με.. τα δόντια που λείπουν
Όχι άλλη Σονια είναι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Μάλλον έχεις μπερδευτεί ή δεν τις ξέρεις, στο 37 πήρες τη Σονια που δούλευε Κολωνού 23 και Ιάσωνος 20β, δεν είναι ίδια με τη Σονια από Φιλιππηδου και Φωκαιας, επίσης η Σονια του Μεταξουργειο είναι μελαχρινή Ρωσίδα δηλαδή λογικά Μολδαβη ενώ αυτή από Φωκαίας Φιλιππιδου ξανθιά Αλβανιδουλα μεγαλωμένη στην Ελλάδα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom