Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 106 άτομα (0 μέλη και 106 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Για πες πρόγραμμα; :bigdick:Μη μου πεις απλό... Άμα είναι απλό, όσο και μουνάρα να είναι.... δεν...
Απλό φίλε. Βέβαια έχω μία επιφυλαξη γιατί "άκουσον άκουσον κυριοι" όσο ήμουν στο σαλόνι και πριν μου ανακοινώσει το προγραμμα η υπηρεσία μπήκε κι ένας Αραβοαιγυπτιος. Ναι μεν ΣΧΕΤΙΚΑ περιποιημενος αλλά καμια σχεση με Ευρωπαίο, η τσα ηρθε, ανακοίνωσε απλο προγραμμα. Εγώ έφυγα, αυτός έκατσε. Υπογραμμίζω ότι δε με νοιάζει το πρόγραμμα. Απλό θέλω κι εγώ. Μόνο σε ελάχιστα στανταρακια τον δίνω ακαπελα.
Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ο άτυπος νόμος της γυρω περιοχης. Ότι το 50% των δελων εκεί δέχονται Περσες και γενικά Ανατολιτες επιλεκτικά.
Αν ημουν μόνος μου μπορεί και να μου έλεγε ακα πιπετο. Μπορει όχι, δεν ξέρω. Ας μας πει και κανας αλλος συναγωνιστής την εμπειρία του. Εγώ σας λέω ακριβώς τι έγινε.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
303
Like
627
Πόντοι
81
Απλό φίλε. Βέβαια έχω μία επιφυλαξη γιατί "άκουσον άκουσον κυριοι" όσο ήμουν στο σαλόνι και πριν μου ανακοινώσει το προγραμμα η υπηρεσία μπήκε κι ένας Αραβοαιγυπτιος. Ναι μεν ΣΧΕΤΙΚΑ περιποιημενος αλλά καμια σχεση με Ευρωπαίο, η τσα ηρθε, ανακοίνωσε απλο προγραμμα. Εγώ έφυγα, αυτός έκατσε. Υπογραμμίζω ότι δε με νοιάζει το πρόγραμμα. Απλό θέλω κι εγώ. Μόνο σε ελάχιστα στανταρακια τον δίνω ακαπελα.
Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ο άτυπος νόμος της γυρω περιοχης. Ότι το 50% των δελων εκεί δέχονται Περσες και γενικά Ανατολικής επιλεκτικά.
Αν ημουν μόνος μου μπορεί και να μου έλεγε ακα πιπετο. Μπορει όχι, δεν ξέρω. Ας μας πει και κανας αλλος συναγωνιστής την εμπειρία του. Εγώ σας λέω ακριβώς τι έγινε.
Αυτό το πράγμα, με απλό να έχει κόσμο είναι απίστευτο. Πως γίνετε πίπα με προφυλακτικό αν δεν είσαι 15 χρονών;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Αυτό το πράγμα, με απλό να έχει κόσμο είναι απίστευτο. Πως γίνετε πίπα με προφυλακτικό αν δεν είσαι 15 χρονών;
Γίνεται και παραγινεται.
Και δεν έχεις και άγχος για το μετά. Θα σε πιάσει καμια φαγουρα, η καμια κοκκινίλα, η κανα σπυρακι που μπορεί και να είναι ασχετο με το ακα πιπετο που εδωσες, αλλά δε θα σου βγαινει απο το μυαλό μήπως κόλλησες κάτι.
Βέβαια μεγάλα παιδια είμαστε, όλοι γνωρίζουμε το πολυ μικρό ποσοστο του κινδύνου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Καλησπερα μάγκες … παίζει καμία καλή με πρωκτικό στην φυλής ; Ευχαριστώ
Στέλλα, Κατερίνα.
Φωκαιας ψηλά.
Χρόνια τώρα.
Το αν είναι καλές ή όχι διάβασε κριτικές.
.... κι αν θες και σπεσιαλ γυναικαρα ανέμενε απόγευμα για Ειρήνη Φωκαιας Φυλής γωνία.
 

minkowski

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
203
Like
912
Πόντοι
81
Εχτες εγραψα κριτικη για Διδυμου 27 δεν εχει ανεβει ακομα.ποια δινει κωλο τωρα χωρις γκρινια η κατερινα φωκαιας 9 ειναι καλη ? Αν ναι πειτε η ντιανα και ποιο σπιτι ειναι ευχαριστω .
Η Κατερίνα δίνει αδιαμαρτύρητα το κωλι της και στήνεται και σωστά!
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
25
Like
3.446
Πόντοι
1.436
Οσο αφορα εν ετη 2022 φυλης κ πέριξ ειναι αστα να πάνε η συγκεκριμένη υπηρεσία πρωκτικο (Γκρόβερ, αναλ) προσφέρεται ΜΌΝΟ από β ερασιτεχνικό από πλευρά εμφάνισης κορασιδες στη φυλης κ πέριξ. Είτε από πετιτ- μινιόν δείγματα γυναικών δηλαδή είτε από μιλφ κ αννω είτε από κοντές κ χοντρές ....ονόματα δεν λέμε αλλά καταλαβαίνετε όλοι...τι θέλω να πω . Γουστα είναι αυτα για την καυλα του καθενος άλλωστε. παλιότερα έβλεπες κ κανένα μοντελάκι με αυτήν την υπηρεσία τώρα τα ίδια κ τα ίδια κ χειροτερα!!
 

tehlulz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
10
Like
447
Πόντοι
290
Τσαρκα σημερα κατα τις 12 το μεσημερι μετα απο πολλους μηνες. Κατεβαινα μονο σε δικες μου καρφωτα οταν ηταν εδω οποτε ειχα καιρο να ψαξω στα αλλα.
Περνωντας απο Συνταγμα ειδα καμποσες μουναρες τουριστριες και ετοιμαστηκα ψυχολογικα.
Τι χαλι αντικρυσα δε λεγεται.
Καταρχας Φυλης ηταν τα περισσοτερα κλειστα. Στα υπολοιπα τρελη σαβουρα, εκτος απο 2-3 που τρωγοντουσαν.
Η πιο ωραια ηταν η Αννα Μαρια στο Φ65 που εχω διαβασει οτι ειναι φολα οποτε δεν μπηκα καν στον κοπο.
Στο Φ109 ισογειο μια καινουρια μαλλον, Ροδίκα. Οχι η Αρινα (καλα θα τανε). Αρκετο γλυκια σαν παρουσια, αδυνατη ψηλη, αλλα αρκετα σιτεμενη και οτι φοραγε ολοσωμο διχτυωτο εκανε μπαμ οτι ηταν για να μη φαινεται η χαλαρωση.
Στο φιλιππιδου 11 πανω μια Καρολινα, καλουτσικο σωμα και βυζι, αλλα πολυ νταλικερισσα επιθετικη φωνακλου και δεν καυλωνω με τετοια.
Επισης στο Φωκαιας 17 πανω η Αννα με πολυ κοσμο.
Εφυγα νηστικος.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Η Μυρα στο Περγάμου αξίζει τίποτα?
• Κάποιοι λένε ότι είναι μουνάρα...
• Κάποιοι λένε ότι το βράδυ μετά τη βαρδια της ρουφάει το αίμα παρθενων αγοριών σαν τη Βαμπιρελα των θρυλικών κόμικ της δεκαετίας του '90 και '00...
• Κάποιοι λένε πως ο Χανιμπαλ είναι γατάκι μπροστά της...
• Καποιοι λένε πως κάνει μπάνιο σε πισινες αίματος....

Όλα αυτά και αλλά πολλα θα τα αποκαλύψουμε στον Αδυναμο Κρίκο!
 

Συνημμένα

  • Vampirella22nightPaoloPantalena_1200x1200.jpg
    Vampirella22nightPaoloPantalena_1200x1200.jpg
    109,5 KB · Εμφανίσεις: 22
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
553
Κριτικές
25
Like
3.446
Πόντοι
1.436
Τσαρκα σημερα κατα τις 12 το μεσημερι μετα απο πολλους μηνες. Κατεβαινα μονο σε δικες μου καρφωτα οταν ηταν εδω οποτε ειχα καιρο να ψαξω στα αλλα.
Περνωντας απο Συνταγμα ειδα καμποσες μουναρες τουριστριες και ετοιμαστηκα ψυχολογικα.
Τι χαλι αντικρυσα δε λεγεται.
Καταρχας Φυλης ηταν τα περισσοτερα κλειστα. Στα υπολοιπα τρελη σαβουρα, εκτος απο 2-3 που τρωγοντουσαν.
Η πιο ωραια ηταν η Αννα Μαρια στο Φ65 που εχω διαβασει οτι ειναι φολα οποτε δεν μπηκα καν στον κοπο.
Στο Φ109 ισογειο μια καινουρια μαλλον, Ροδίκα. Οχι η Αρινα (καλα θα τανε). Αρκετο γλυκια σαν παρουσια, αδυνατη ψηλη, αλλα αρκετα σιτεμενη και οτι φοραγε ολοσωμο διχτυωτο εκανε μπαμ οτι ηταν για να μη φαινεται η χαλαρωση.
Στο φιλιππιδου 11 πανω μια Καρολινα, καλουτσικο σωμα και βυζι, αλλα πολυ νταλικερισσα επιθετικη φωνακλου και δεν καυλωνω με τετοια.
Επισης στο Φωκαιας 17 πανω η Αννα με πολυ κοσμο.
Εφυγα νηστικος.
Κ όλα ανοικτά να ήταν τις ίδιες θα έβλεπες κ στη δεύτερη βάρδια σε διαφορετικά σπίτια. ..... γιατί ως γνωστόν τα μπουρδέλα σαν κτιρια ίδια μένουν..... οι πουτάνες κ οι κουρτίνες αλλάζουν !!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Σαββατόβραδο σήμερα και βλεπω να γίνεται λαϊκό προσκύνημα στο Σαμπινόσπιτο.
Με βλεπω να την στήνω απο τις 10 έξω απο τον οικο ...
Να την προλαβεις πριν κατουρήσει ρε;;!!
 

angelos1983

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
78
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αλάνια, ξέρεις κανείς που βρίσκεται η σονια το Ρουμάνακι το κοντό από μετάξι?
Ηταν στο 20 εάν θυμάμαι καλά και τώρα δεν τη βρίσκω.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Μπέτυ Λιοσίων 73β, πρωινή βάρδια.
Skinny ξανθό μοντελάκι με 2αρι σιλικόνη πέτρα .
Μπηκε χαιρετησε με χειραψία και ξεκινησε ΨευτοΙσπανική , φιλιά ρουφηγματα στο στήθος λιγο μηχανικά αλλά στα αρχιδια μας με τέτοια κορμάρα.
Πίπα αβασάνιστη με καπότα , cow και πισοκωλλητό όπου με άφησε να στραγγίξω με την ησυχία μου χωρίς βιασύνες.
Όλα αυτά με είκοσι ψωροευρώ.
Στα τριάντα παίζει παρτούζα μαζι με Εμμυ.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.933
Like
6.756
Πόντοι
1.056
• Κάποιοι λένε ότι είναι μουνάρα...
• Κάποιοι λένε ότι το βράδυ μετά τη βαρδια της ρουφάει το αίμα παρθενων αγοριών σαν τη Βαμπιρελα των θρυλικών κόμικ της δεκαετίας του '90 και '00...
• Κάποιοι λένε πως ο Χανιμπαλ είναι γατάκι μπροστά της...
• Καποιοι λένε πως κάνει μπάνιο σε πισινες αίματος....

Όλα αυτά και αλλά πολλα θα τα αποκαλύψουμε στον Αδυναμο Κρίκο!
Kαλο απογευμα Φιλε Διανο.....εδω σε επιασα αδιαβαστο.....μαλλον λογο ηλικιας...συχωρεμενος λογο εκτενων και πικαντικων ενημερωσεων.....η Ζακουλα ηταν η πρωτη...μιλαω για περιοδικο....δεκαετια 80.....η Βαμπιρελλα αν δεν κανω λαθος ειχε και μια ταινια στο σινεμα.....cult....
Καλα να περνας....
 

Συνημμένα

  • CSCN6471-800x600.jpg
    CSCN6471-800x600.jpg
    96,9 KB · Εμφανίσεις: 21
  • CSCN6496-800x600.jpg
    CSCN6496-800x600.jpg
    105,9 KB · Εμφανίσεις: 21

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πήγα και είδα τη Μυρά επιτέλους. Γυναικαρα ναι, αλλά με καβλωσε τρελά η τσατσά. Δεν ενεδωσα γι'αυτο το λόγο. Την έκοβα από πανω μέχρι κάτω.

Βόλτα επίσης για Ευα Φυλής 66Α το οποίο ήταν κλειστό. Αυτός ήταν ο αρχικός μου στόχος και πηρα το μπουλο...

Τέλος περασμα από στουντελα Λιοσίων 73 για τσεκαρισμα της Μπέττυς. Εντάξει μάγκες, μιλάμε για call girl των 170+€ αλλά δεν ενεδωσα γιατί δεν είναι του στυλ μου. Προτιμώ καθημερινά μουνια όχι τόσο υπερπαραγωγη. Είχε και γεμάτα δωμάτια παρολο που πηγα πρωι πρωι. Βαρέθηκα να περιμενω....

Τέλος για του λάτρεις του ιστορικοτερου γκροβερ του Σταθμού Λαρίσης ενημερώνω ότι ακόμα είναι κλειστά. Η βυζαρου μας ακόμα διακοπαρει, πω πω ποσο θα της έχει σφίξει το γκροβερ.....!!!
Αυτή η Εύα στο φ66.. τι λέει ???.. καλή στα ενδώτερα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom