Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 191 άτομα (14 μέλη και 177 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ισχύει, αν και η αγαπημένη μου Γιάννα δεν έκανε κατηγορηματικά!
εδώ πιο παλιά κάποιοι είχαν βγάλει όλες τις κοπελες της μοντελοαλυσιδας φολες και με αποστειρωμένο πρόγραμμα... εκεί κατάλαβα πολλούς οι οποίοι δεν είχαν περάσει καν με κάποια κοπέλα, όσοι περνούσαμε ξέραμε ότι πλυν δύο περιπτώσεων όλες οι κοπέλες εκαναν έξτρα
Προσωπικά, δεν θεωρώ φόλα μία που κάνει απλό πρόγραμμα.
Δεν μιλάμε για ακραία αποστειρωμένα προγράμματα που ακούς ανά καιρούς, μην πιάνεις τον πούτσο σου με τα χέρια κτλπ.
Αυτό δεν το έχω συναντήσει γιατί αποφεύγω κάτι τέτοιες περιπτώσεις όπου τις ακούω.

Έχω περάσει γαμάτα με κοπέλες που έκαναν απλό πρόγραμμα και έχω και εμπειρίες κάτω του μετρίου με κοπέλες που τα έδιναν όλα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ναι, ναι το είδα. Εσένα πρέπει να σε κερασω τσίπουρα κάποια στιγμή.
Οχι για την τακτική ενημέρωση που κάνεις για όλα τα μέλη, αλλά γιατί με έκανες να αποκολληθω από τους οίκους, ή τουλάχιστον να τους μειώσω αισθητά, και να εστιάσω σε μια! Ξέρεις εσυ ποια! Ευτυχώς τώρα που θα σταματήσει από τη "Γη της ελιας" με εχει στους 10,15 αντε 20 πελατες που θα κρατήσει σχέσεις στο νέο της επαγγελματικο ξεκίνημα. Καμιά σχέση με τις ερωτικές υπηρεσίες γενικά. :thumbsup:
1. Θέλω και εγώ τσίπουρα μεταλλικέ αδερφέ μου.
2. Δεν κατάλαβα Χριστό από τα υπόλοιπα, ελπίζω να μην σε χάσουμε και μαζεύεις τίποτα ελιές σε χωράφια μόνο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.745
Πόντοι
7.046
Προσωπικά, δεν θεωρώ φόλα μία που κάνει απλό πρόγραμμα.
Δεν μιλάμε για ακραία αποστειρωμένα προγράμματα που ακούς ανά καιρούς, μην πιάνεις τον πούτσο σου με τα χέρια κτλπ.
Αυτό δεν το έχω συναντήσει γιατί αποφεύγω κάτι τέτοιες περιπτώσεις όπου τις ακούω.

Έχω περάσει γαμάτα με κοπέλες που έκαναν απλό πρόγραμμα και έχω και εμπειρίες κάτω του μετρίου με κοπέλες που τα έδιναν όλα.
Ε ναι ρε συ, εννοείται. Ρενατα Φυλής 66Α, Νικολ Βουλγαρα Φωκαιας 17Α (θυμάσαι @n.smirni76;), και πολλες αλλες.
Αυτή τη στιγμή που μιλάμε πολυ τίμια κοπέλα η Ιονελα είναι επίσης. Η Τζώρτζια ήταν παντα επίσης.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.745
Πόντοι
7.046
1. Θέλω και εγώ τσίπουρα μεταλλικέ αδερφέ μου.
2. Δεν κατάλαβα Χριστό από τα υπόλοιπα, ελπίζω να μην σε χάσουμε και μαζεύεις τίποτα ελιές σε χωράφια μόνο.
Σ'αγαπαω εσένα. Θα παμε Priest μαζί και θα τραγουδάμε αντί τα ρεφρέν των Θεών για τα χιλιάδες ευρώ που έχουμε σπαταλήσει στους οίκους τις Κολάσεως!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
Προσωπικά, δεν θεωρώ φόλα μία που κάνει απλό πρόγραμμα.
Δεν μιλάμε για ακραία αποστειρωμένα προγράμματα που ακούς ανά καιρούς, μην πιάνεις τον πούτσο σου με τα χέρια κτλπ.
Αυτό δεν το έχω συναντήσει γιατί αποφεύγω κάτι τέτοιες περιπτώσεις όπου τις ακούω.

Έχω περάσει γαμάτα με κοπέλες που έκαναν απλό πρόγραμμα και έχω και εμπειρίες κάτω του μετρίου με κοπέλες που τα έδιναν όλα.
Ούτε εγώ θεωρώ φόλα κάποια με απλό πρόγραμμα, το ίδιο κ γω έχω περάσει καλά με πάρα πολλές κοπέλες που έκαναν απλό
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.745
Πόντοι
7.046
Η μια χωρίς εξτρά ήταν η Γιάννα, η άλλη ποια ήταν;
Την Νανσυ δεν την είχα ρωτήσει ποτε για έξτρα. Δεν ξέρω αν έκανε. Με ικανοποιούσε κι έτσι. Λογικά έκανε εξτρα αυτή η ξανθιά που τώρα παιζει σαν αλλαγή της Σαμπινας στον Σταθμό Λαρίσης.
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Γεια χαρά χαιρετώ τους εξωθεσμικους φίλους λοιπόν πέρασμα αυτήν την ώρα δειγματοληπτικά από μερικά μαγαζιά μπας και έχει αλλάξει κάτι προς το καλύτερο στην τρίτη νυχτερινή βάρδια

Φυλής 109 όροφος δύο μιλφ μέτριας εμφάνισης Ελένη και Άντζελα δεν τις έχω ξαναδεί τίποτα ιδιαίτερο
Φώκαιας 25 Σάρα η γνωστή μελαμψή αδύνατη ήταν δωμάτιο
Φώκαιας 27 ισόγειο το μεσαίο εδώ ήταν η Εύα γνωστή παλαίμαχος μιλφ ξανθιά αδύνατη αρκετά πρόσφατα επέστρεψε στο Άγκυρας 12Α παλαιότερα αν θυμάστε πριν αρκετά χρόνια δούλευε Ευενειδων 5 κοντά στην Ιερά οδό, Κώσταντινουπολεως 166υπογειο λίγους μήνες πριν ήταν Καλαμάτα στο στούντιο της γλυκουλας
Φώκαιας 17ισογειο μια ξανθιά νεαρή κοπέλα με μακριά μαλλιά κανονικό σώμα τίποτα ιδιαίτερο
Φυλης59 ισόγειο μια με κάστανο μαλλί Αλβανίδα δουλεύει αρκετό καιρό εκεί
Φυλής 66Α με τον στενό διάδρομο μια Αφρικανα Τζαμάικανη γεροδεμένη κοπέλα συμπαθητική
Χωματιανου 11ισογειο Βαλέρια είναι η κοπέλα πού δούλευε πριν λίγους μήνες Διδύμου 22 πολύ χάλια σώμα ραγιάδες στην κοιλιά χοντροκομμένη ατσουμπαλη παρουσία έντονη χαλάρωση στο σώμα αποκρουστική εντελώς δοκιμασμένη παλιότερα με κακές επιδόσεις.

Αυτά τα ολίγα γενικότερα ελάχιστες κοπέλες και επιλογές στην πιάτσα το έχετε διαπιστώσει δυστυχώς να αναφέρω απλά δύο τρεις καλές περιπτώσεις αξιόλογες που δοκίμασα και μπορώ να σας τις προτείνω

Ιονελα που αυτές τις μέρες είναι Μαραθώνος 59 όροφο
Ειρήνη Φυλής 72
Άννα Ιωαννίνων 3 ισόγειο όροφος.

Αυτά καλό βράδυ
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Επανέρχομαι έφαγα φλασια και είπα να πάω Φυλής 109 οροφο να περάσω με το μιλφογκιλφ Άντζελα Ρωσίδα καλή τελικά προτείνεται όταν βρω χρόνο θα ανεβάσω κριτική φωτό από το δωμάτιο
 

Συνημμένα

  • IMG_20220707_025612.jpg
    IMG_20220707_025612.jpg
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 32
  • IMG_20220707_025558.jpg
    IMG_20220707_025558.jpg
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 31

Zimpampoue89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
451
Like
1.296
Πόντοι
201
Θέλω να μου πει κάποιος γνώμη σκέφτομαι να κλείσω Ελένη από Ιωαννίνων 5 σε πρόγραμμα 1 ώρας ότι αξίζει αξίζει γνωρίζει κάποιος πόσο μπορεί να κοστισει η ώρα ?
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.170
Κριτικές
43
Like
1.692
Πόντοι
3.425
Καλησπέρα, Σε λίγο θα πάω σε ωριλα. Έχω πρησμένες αμυγδαλές, χθες ειχα 2 στίγματα σαν σπυράκια με πύον πάνω τους τα οποία σήμερα έφυγαν, χωρίς πυρετό η άλλους πόνους στο σώμα. Μπορώ να φάω και να καταπιω, δεν είναι τόσο άσχημα.
Τον τελευταίο μήνα πήγα με 4 κοπέλες (χρωστάω και κριτικές αλλά αυτό είναι σε 2η φάση). Αν σήμερα ο γιατρός μου πει πως προέρχεται από στοματικό σεξ το οποίο βλακωδος έκανα σε κάποιες από αυτές. Καθώς και μου έκαναν στοματικό και αυτές χωρίς προφύλαξη. Θα αναφέρω τα ονόματα αλλά η κύρια ύποπτη είναι μια ας πούμε για την ώρα η Χ που πήγα πριν 10 μέρες. Θα ενημερώσω για οτιδήποτε. Συγνώμη που το γράφω εδώ , αλλά το διαβάζουν οι περισσότεροι.
Πρόσεχε τα κλιματιστικά μην κολλήσεις καμιά αμυγδαλίτιδα!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Εχει αναφερθεί ξανα για τη συγκεκριμένη αλλά θα πω κι εγώ την εμπειρία μου.. Χθες κατά τις 4.30 ξημερώματα πέρασμα στη φώκαιας στην Αφροδίτη (venus συστήθηκε). Τέτοιο φόλιασμα δεν είχα ξαναφάει ούτε από τη λιζα (μοντελέ). Μπαίνει δωμάτιο δε μιλάει, ρωτάω από που έχει καταγωγή, δεν απαντάει, δεν άφησε να ακουμπήσω ενώ μπούκωνε. Προφανώς και έκλεβε στα 4. Της είπα να ανέβει αυτή από πάνω, αρνήθηκε. Γενικά αρνητική και ειρωνική.
Τυπε πρεπει να ειχες τεραστια αναγκη να φας την φολα σου.
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
ΕΚΤΑΚΤΟ : Επέστρεψε η Βίκυ η μουνάρα στο Φυλής 56 ,
σήμερα πρώτη μέρα της επιστροφής της, ξεκούραστη και πολύ ανανεωμένη.
Απλά με ρέγουλα πόρνοι μου, μην το ξεθεώσουμε το κορίτσι :-)
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.933
Κριτικές
31
Like
25.745
Πόντοι
7.046
Νοσταλγώ το ωραίο σεξακι που έκανα με την Ρωσίδα προμιλφ Λάνα από
Βέργας 3 καλοκαίρι του 18'.

Τι γυναικάρα ήταν....????
Και έκανε και όμορφο, ήρεμο, φινετσατο, κουλτουριαρικο σεξακι με ωραίο στυλακι τύπου Γαλλίδας φιλόλογου....
κάπου κάποτε στο Παρίσι.

...................................................


#Αναμνήσεις............

:rose: :rose: :rose:
Είσαι μεγάλος καψουρης τελικά.... Αλλά καψουρευεσαι πολλες, οχι μια! :2funny:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
39
Like
6.905
Πόντοι
1.936
Εχθεσινη καταθεση απογευμα στο Αγκυρας 12 δεξι.Το ροστερ του ιδρυματος αποτελουσαν η Μαρια το ρωσσικο ψιλοκατεστραμενο μολφακι με τα μεγαλα βυζια και η Ευα το σκιννυ μιλφακι ακωλη και αβυζη αλλα με πολυ καλη διαθεση.Επιλεχθη η δευτερη αντι για τη Μαρια η οποια μουρμουριζε.Πιπα διαρκειας,αργη,απολαυστικη και σεξακι σε δυο στασεις με πολυ ηδονικα επιφωνηματα.Θα ξανατιμηθει πιστευω καθ'οτι πολλα ιδρυματα ηταν κλειστα και πολλες κοπελες απουσες.Πλεον το εικοσαρικο διατιθεται επιλεκτικα και πολυ στοχευμενα οπου υπαρχει βαλιου φορ μονεη.
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Έχω βγάλει τεράστιο σπυρι στο ούλο μέσα από τα μάγουλα είναι από πουτανα η να μην ανησυχώ
Είσαι αγαπουλης και δίνεις πολλά γλωσσοφιλα..Να τα ελαττωσεις..
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
ΕΚΤΑΚΤΟ : Επέστρεψε η Βίκυ η μουνάρα στο Φυλής 56 ,
σήμερα πρώτη μέρα της επιστροφής της, ξεκούραστη και πολύ ανανεωμένη.
Απλά με ρέγουλα πόρνοι μου, μην το ξεθεώσουμε το κορίτσι :-)
Παίχτη μπας και ρώτησες μέχρι τι ώρα θα βρίσκεται στον οίκο;
ή θα φτάσει μέχρι κλείσιμο κατά τα γνωστά;
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
974
Πόντοι
361
Προχθές ρούφηξα γατόζουμο από τη ψιψινέλ και με έπιασε καούρα στο στομάχι...

Τόσο καυτό ήταν !!!!
Μην φοβάσαι τίποτα. Δεν υπάρχουν αφροδίσια..όλα είναι φήμες..συνεχισε να ρουφας και θα αποκτήσεις αντισώματα. Χαχαχα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom