Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 192 άτομα (15 μέλη και 177 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
Βολτίτσα αστραπή σήμερα στη Φωκαιας στο ημιυπόγειο. Πλέον επέστρεψε εκεί η ξανθιά Καρολίνα. Εξαιρετικη κοπέλα και προσεγμενη. Τι εννοώ...; Λέιζερ αποτρίχωση σε όλο το κορμί, νυχια πανω κάτω στην πενα, αδυνατισμενη αισθητα κι έτσι έχει αναδείξει το ομορφο προσωπακι της που έχει γνήσια ρωσικοουκρανικη καταγωγή. Και παντα πιστευα ακράδαντα πως οι πιο επαγγελματιες ιερόδουλες είναι απο εκείνες τις χώρες! Και στην υγιεινή και στις υπηρεσιες. Εξάλλου δεν έχει φτάσει τα 30 ακόμα. Δόντια άψογα, καθαρό προσωπο, στοματικό διάλυμα να μυρίζει το στόμα της. Εμπνέει εμπιστοσύνη και σε μια κουβέντα που είχα περι υγιεινής τηρεί τις προυποθεσεις μου για ακα πιπα και τελείωμα στην ζέστη κοιλότητα της. Τώρα αν την πατησω, την πατησα. Επίσης καθαρίζει το πουλι σχολαστικά με υγρό φαρμακευτικο αντιμικροβιακο μαντηλάκι και σου δίνει κι εσένα να σκουπιστεις μετά απο το πετυχημενο βόλι. Το μόνο αρνητικό είναι ότι στη Φιλιππιδου στον όροφο που ήταν εδώ και μήνες είχε ντους και ζεστό νερο πάντα.
Ενα μικρο τιπ, πανω στο κεντρικό φως υπάρχει ένας αυτόνομος διακόπτης. Τον ανοίγεις και το δωμάτιο από μπουντρουμι γίνεται Μπερναμπέου!
Αυτή η τσατσα που είναι στον συγκεκριμένο οίκο πειναει τόσο πολυ για πουτσα που μια φορά μου τον είχε πεταξει έξω και μου φιλουσε τα δίδυμα. Έτοιμη ήταν να μου τον βάλει στο στόμα.... Την επόμενη φορά που θα επισκεφτώ τον οίκο μετά την εκσπερμάτωση δεν θα ουρησω στον νιπτήρα (παντα να κατουράτε μετά την εκσπερμάτωση γιατί ελαχιστοποίειτε την πιθανοτητα να εισέλθουν μικρόβια στην ουρηθρα από το ακα πιπετο) θα ουρησω στο στόμα της. Λογικά θα γουστάρει σαν τρελή!
Αυτό με την τσατσά όλα τα λεφτα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Έχουμε εικόνα από υπηρεσίες της καινούργιας Ιονέλα στην αλυσίδα Λιοσίων; Παίζει σήμερα στο 73Α και έπαιζε και χθες.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
(παντα να κατουράτε μετά την εκσπερμάτωση γιατί ελαχιστοποίειτε την πιθανοτητα να εισέλθουν μικρόβια στην ουρηθρα από το ακα πιπετο)
αυτή τη συνταγή την έχω διαβάσει δεκάδες φορές εδώ μέσα, και λογική είναι,
αλλά ρε παιδιά είμαι ο μόνος που δυσκολεύεται να κατουρήσει μετά ;
πρέπει να περάσει κανα τέταρτο τουλάχιστο..
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
75
Like
121
Πόντοι
0
Βολτίτσα αστραπή σήμερα στη Φωκαιας στο ημιυπόγειο. Πλέον επέστρεψε εκεί η ξανθιά Καρολίνα. Εξαιρετικη κοπέλα και προσεγμενη. Τι εννοώ...; Λέιζερ αποτρίχωση σε όλο το κορμί, νυχια πανω κάτω στην πενα, αδυνατισμενη αισθητα κι έτσι έχει αναδείξει το ομορφο προσωπακι της που έχει γνήσια ρωσικοουκρανικη καταγωγή. Και παντα πιστευα ακράδαντα πως οι πιο επαγγελματιες ιερόδουλες είναι απο εκείνες τις χώρες! Και στην υγιεινή και στις υπηρεσιες. Εξάλλου δεν έχει φτάσει τα 30 ακόμα. Δόντια άψογα, καθαρό προσωπο, στοματικό διάλυμα να μυρίζει το στόμα της. Εμπνέει εμπιστοσύνη και σε μια κουβέντα που είχα περι υγιεινής τηρεί τις προυποθεσεις μου για ακα πιπα και τελείωμα στην ζέστη κοιλότητα της. Τώρα αν την πατησω, την πατησα. Επίσης καθαρίζει το πουλι σχολαστικά με υγρό φαρμακευτικο αντιμικροβιακο μαντηλάκι και σου δίνει κι εσένα να σκουπιστεις μετά απο το πετυχημενο βόλι. Το μόνο αρνητικό είναι ότι στη Φιλιππιδου στον όροφο που ήταν εδώ και μήνες είχε ντους και ζεστό νερο πάντα.
Ενα μικρο τιπ, πανω στο κεντρικό φως υπάρχει ένας αυτόνομος διακόπτης. Τον ανοίγεις και το δωμάτιο από μπουντρουμι γίνεται Μπερναμπέου!
Αυτή η τσατσα που είναι στον συγκεκριμένο οίκο πειναει τόσο πολυ για πουτσα που μια φορά μου τον είχε πεταξει έξω και μου φιλουσε τα δίδυμα. Έτοιμη ήταν να μου τον βάλει στο στόμα.... Την επόμενη φορά που θα επισκεφτώ τον οίκο μετά την εκσπερμάτωση δεν θα ουρησω στον νιπτήρα (παντα να κατουράτε μετά την εκσπερμάτωση γιατί ελαχιστοποίειτε την πιθανοτητα να εισέλθουν μικρόβια στην ουρηθρα από το ακα πιπετο) θα ουρησω στο στόμα της. Λογικά θα γουστάρει σαν τρελή!
Σε ποιο ακριβως δουλευει;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.769
Πόντοι
7.046
αυτή τη συνταγή την έχω διαβάσει δεκάδες φορές εδώ μέσα, και λογική είναι,
αλλά ρε παιδιά είμαι ο μόνος που δυσκολεύεται να κατουρήσει μετά ;
πρέπει να περάσει κανα τέταρτο τουλάχιστο..
Πιες κανα μπουκαλάκι νερό πριν τη συνεδρία και μετά το κατουρημα θα φυγει αμέσως μόλις αποχωρήσει η κορασις. Και δυνατό μάλιστα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Όταν λες σούπερ ; Την κάνει απαλή και χωρίς δόντι με λίγη χρήση χεριού;;;;για πες ακριβός τύπε γιατί δεν είναι εποχές να καίμε 20 αρικα έτσι !!
Εσύ ρε φίλε από τις κριτικές σου σε μια είχες γράψει ότι δε πλήρωσες τσάμπα ήταν γιατί το ξεχασαν αυτο ήταν μέγιστο παραμύθι και τρολ στον αγοραίο ερωτα οι ιεροδουλες και οι τσατσαδες ποτέ δε ξεχνάνε τα λεφτά άρα μπρο μη τρολαρεις,όσες κριτικές εχω διαβάσει εδώ αυτο το πράγμα που λες δε έχει τύχει σε κανέναν,καμιά τσατσά ή ιερόδουλη δε θα ξεχάσει τα φράγκα άρα αδερφέ μη λες τρολιες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
86
Like
776
Πόντοι
80
Ιασωνος 37 κάτω..ότι πιο φρικτό έχω δει στην ζωή μου σε πουτάνα, δεν πρέπει να υπάρχει άνθρωπος που να γαμησει αυτό το πράγμα, δεν έμπαινα ούτε με 1000€ οχι να πληρώσω και 10.

Ιασωνος 31 υπόγειο, πήγα να δω την Κάτια του dimitrixxx.. αντι για αυτήν βγήκε ένα θωρηκτό μια Μαρία

Ιασωνος 20 πάνω ήταν η Βικτόρια, όμορφο πιπίνι, έτσι και έτσι από κωλο, έχει δοκιμάσει κανείς?

Κολωνού 23 κλειστά, δουλεύουν όποτε γουστάρουν μου φαίνεται.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Την προηγουμενη παρασκευη περασα απογευμα απο Αγκυρας 12, στο αριστερο η τσατσα ειχε κεφια και λεει σημερα σας κανω εκπτωση 19,99 η επισκεψη. Η κοπελα
παντως μπαζο και αδιαφορη, καπνισα μεσα στο τσαρδι κι εφυγα με το που βγηκε.
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Ιασωνος 37 κάτω..ότι πιο φρικτό έχω δει στην ζωή μου σε πουτάνα, δεν πρέπει να υπάρχει άνθρωπος που να γαμησει αυτό το πράγμα, δεν έμπαινα ούτε με 1000€ οχι να πληρώσω και 10.

Ιασωνος 31 υπόγειο, πήγα να δω την Κάτια του dimitrixxx.. αντι για αυτήν βγήκε ένα θωρηκτό μια Μαρία

Ιασωνος 20 πάνω ήταν η Βικτόρια, όμορφο πιπίνι, έτσι και έτσι από κωλο, έχει δοκιμάσει κανείς?

Κολωνού 23 κλειστά, δουλεύουν όποτε γουστάρουν μου φαίνεται.
Ποια ήταν ιαωσονος 37;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Διδυμου 22 πετυχα μια τυπισσα ,με φουλ μαυρη σκια, πρωι και απογευμα. Ειχε ενα ανωμαλο βλεμμα και θυμιζε ζομπι, ξερει κανεις λεπτομερειες?? Δυστυχως ονομα δεν θυμαμαι αν και περασα 2 φορες.
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Διδυμου 22 πετυχα μια τυπισσα ,με φουλ μαυρη σκια, πρωι και απογευμα. Ειχε ενα ανωμαλο βλεμμα και θυμιζε ζομπι, ξερει κανεις λεπτομερειες?? Δυστυχως ονομα δεν θυμαμαι αν και περασα 2 φορες.
Διδυμου 22 πετυχα μια τυπισσα ,με φουλ μαυρη σκια, πρωι και απογευμα. Ειχε ενα ανωμαλο βλεμμα και θυμιζε ζομπι, ξερει κανεις λεπτομερειες?? Δυστυχως ονομα δεν θυμαμαι αν και περασα 2 φορες.
Πάνω ή κάτω? Τι ενοείς με <<φουλ μαυρη σκιά>>?
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
Διδυμου 22 πετυχα μια τυπισσα ,με φουλ μαυρη σκια, πρωι και απογευμα. Ειχε ενα ανωμαλο βλεμμα και θυμιζε ζομπι, ξερει κανεις λεπτομερειες?? Δυστυχως ονομα δεν θυμαμαι αν και περασα 2 φορες.
Πανω ή κάτω? Τι ενοείς με φουλ μαυρη σκιά?
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τυπε αν εχεις δει και απο το facebook της ειναι πολυ ερωτευμένη με έναν τύπο με χαλασμενα δόντια.
Ερωτας ειναι η αιτία για την κακη απόδοση της.
Τον έχω δει ναι, έρωτας είναι βαριά κουβέντα, να δούμε πρώτα πόσο καιρό θα κρατήσει. Πάντως συμφωνείς με την διάγνωσή μου?? Έχεις συνευρεθεί αυτές τις μέρες να δεις από κοντά την μετάλλαξη..?
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
882
Κριτικές
185
Like
4.072
Πόντοι
14.175
Περασμα στο Φυλης 86 με την Μαρια. Φανηκε φωλα απο το σαλονι αλλα ειπα να δοκιμασω την τυχη μου. Δεν μου εκανε πιπα (λογω covid :grin::grin:) αλλα καταφερε να μου τον σηκωσει με το χερι. Μου λεει εχεις καυλωσει ελα. Της ειπα να βγαλει τα βυζια να τα βλεπω.Την στηνω ιεραποστολικο οπου τον εφαγε καλα ανεβασα αποδοση δεν παραπονεθηκε καθολου. Την βαζω στα 4 τραβηχτηκε για μην μπω καλα αλλα ανεβηκα απο πανω της και της τον εδωσα ετσι. Εκει μας βρηκε το τελος. Εχει παραξενιες αλλα στο γαμησι δεν εβγαλε κιχ ουτε βιαστηκε.
 

Boatek

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Μαιρη απο Περγαμου1 τι εγινε ξερεις καπιος
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.158
Πόντοι
45.465
Περασμα στο Φυλης 86 με την Μαρια. Φανηκε φωλα απο το σαλονι αλλα ειπα να δοκιμασω την τυχη μου. Δεν μου εκανε πιπα (λογω covid :grin::grin:) αλλα καταφερε να μου τον σηκωσει με το χερι. Μου λεει εχεις καυλωσει ελα. Της ειπα να βγαλει τα βυζια να τα βλεπω.Την στηνω ιεραποστολικο οπου τον εφαγε καλα ανεβασα αποδοση δεν παραπονεθηκε καθολου. Την βαζω στα 4 τραβηχτηκε για μην μπω καλα αλλα ανεβηκα απο πανω της και της τον εδωσα ετσι. Εκει μας βρηκε το τελος. Εχει παραξενιες αλλα στο γαμησι δεν εβγαλε κιχ ουτε βιαστηκε.
Θα συμφωνήσω, πάνω κάτω τα ίδια έχω γράψει στη κριτική μου
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom