Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 121 άτομα (0 μέλη και 121 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Κεντρικά Φυλής... πασίγνωστη για τα κόκκινα φωτάκια? σε όλον τον κόσμο....τα καλύτερα μαγαζια ever......κι αντί να έχει
Ρωσίδες-Ουκρανεζες-Μολδαβεζες ΘΕΟΜΟΥΝΑ....
Αντίθετα βλέπεις κάτι πατσαβουρες,μπουχεσες, μπάζα,άσχημες τερατώδες τραβελοφατσες σκατοφατσες αντικαυλωτικες φουλ

ΒΡΩΜΟΑΛΒΑΝΕΖΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣ!!!

:uglykiss::uglykiss:
Οι μόνες γυναίκες που μπορουν να ξεπεράσουν τις Ρωσίδες είναι οι Σουηδέζες (οι οποίες όταν έρχονται διακοπές κάτω από τον ελληνικό ήλιο έχουν μελλί μαυρισμα και φυσικά ξανθά μαλλιά...Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ!!) . Αλλά από τη στιγμή που οι Σουηδέζες δεν κάνουν αυτό το σπορ μένουμε στο παγκοσμιο Νο2 που είναι η ΕΣΣΔ!
..... οχι δεν είμαι κομμουνιστής αλλά για να μην αναφέρω όλα τα ρωσικα παρακλαδια που προανεφερες τα εσωκλειω όλα με αυτά τα τέσσερα ένδοξα αρχικά...!
Ασε που οι Ρωσίδες, το έχουμε ξαναπεί, την πορνεια την εξαγουν σε υπερθετικο βαθμό!
Υπηρεσίες, εμφάνιση, καθαριοτητα, υγιεινή και ροζ μουνοχειλα - ροζ κωλοτρυπίδα! :drooling-face: :2funny::thumbsup::rockon::heavymetalbig:
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Κατέβηκα μεταξύ..πέρασα με Άναμπελ πολύ καλή πίπα ..και με διάρκεια..φυσικά είναι τα τσιμπουκοχειλα;στην τελευταία κριτική για ένα πιπίνι ιασονος 37 ,δεν ήταν σήμερα το νέο πιπίνι ,αλλά μια μαυριδερη ντάλια νομίζω άκουσα..παρακμή γενικότερα
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
To Χριστινάκι λες.
Όντως εξαιρετική περίπτωση, αλλά δεν έμεινε για πολλά χρόνια στην πιάτσα.
Εγώ την συγκεκριμένη την είχα πετύχει αν θυμάμαι καλά το 2005 ή 2006 πρώτη μέρα στην δουλειά..έδινε γλωσσοφιλα.καραφουλ.πριν μάθει την δουλειά και πονηρεψει.το ίδιο και μια Άννα μουναρα πριν φτιάξει τα δόντια τις ..Άννα ιλονα νομίζω
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Πρωινή
Φυλής 86Α η Μαρία και η Ταυλανδάννα πάντα πανέμορφη και μαλλί στην πένα
86Β η Άντζελα όχι το κοντοπούτανο η άλλη
84A η Ράνια και η Άννα-Μαρία (a-level του κώλου)
65 όροφος η Τζασμίν (a-level του κώλου) και η Χριστίνα
65 κάτω η Βραζιλιανοβουλγάρα Ιζαμπέλα
Αχαρνών 85 η Καίτη και αναμενόταν η Νικόλ (κινέζες)
 
Τελευταία τροποποίηση:

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Να ρωτήσω παιδιά ξέρει κανείς κάνα σπιτάκι με κάποιο καλό γκιλφ για 3η βαρδια κυρίως πέρασα εχθές από μερικά αλλά δεν πρόσεξα γκιλφοκατασταση
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κατέβηκα μεταξύ..πέρασα με Άναμπελ πολύ καλή πίπα ..και με διάρκεια..φυσικά είναι τα τσιμπουκοχειλα;στην τελευταία κριτική για ένα πιπίνι ιασονος 37 ,δεν ήταν σήμερα το νέο πιπίνι ,αλλά μια μαυριδερη ντάλια νομίζω άκουσα..παρακμή γενικότερα
Σήμερα μάλλον θα τη βάλουν απόγευμα. Μπορεί να τσεκάρω άμα περάσω 'ένεκα δουλειας' δηλαδή τυχαία και εντελώς εξ επίτηδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Λοιπον, θα εγραφα κριτικη αλλά βαριεμαι να αναπτυξω (γιατι ετσι θα εδινα και αξία στη συγκεκριμενη).
Εν ολιγοις πεταξα ενα 20ευρω στην περιφημη Μπιουτι του Φ66, την οποία αναζητουσα εναγωνίως μεσα στην καραντινα και μαλιστα το ειχα γραψει 2-3 φορες εδω στο forum. Παραδοσιακα ειχε νορμαλ υπηρεσίες, οχι πολυ ενεργητικές, αλλά σε συνδυασμο με την εμφανιση (και δη την ασυλληπτη κωλαρα της) εφτιαχνε ενα τίμιο πακετο για να ξεδωσεις. Ε λοιπον αποψε ηταν ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ, η κοπελα απλως δεν ηθελε να γαμηθει [σσ αρχες της βάρδιας, δλδ δεν ηταν κουρασμενη] και σ' εκανε να νιωθεις περιπου σαν βιαστης. Εχω φαει πολλες φόλες στην πορνοκαριέρα μου, αλλά αυτο το αποψινο περναει στο πανθεον και ισως πρεπει ν' ανατρεξω σε εποχες Ρενάτας για να βρω κατι αναλογο. Η τσατσα αγενεστατη, ολο μαγκιές, ολο φιλοσοφίες και με μια κακη κουβεντα για καθε συναγωνιστη που δεν περνουσε στο δωματιο. Ο χωρος κλειστοφοβικος και της πλακας (ξερετε οι παλιοτεροι).
ΥΓ. Οταν ημουν πρωταρης, ειχα την αφελη εντυπωση πως βρισκονται "στανταράκια" στα μπουρδελα της Φυλης. Η ζωη κατερριψε διαδοχικα ολα τα στανταράκια μου, και μαλιστα με τραγελαφικους τροπους σαν την αποψινη υπερ-φόλα. Χωρις να θελω να γενικευσω, νομιζω πως το χαμηλο μορφωτικο και διανοητικο επιπεδο των κοριτσιων που ασκούν το επαγγελμα δεν τούς επιτρεπει να αναπτυξουν κωδικα δεοντολογίας - οπως πχ ενας ταβερνιαρης ή ενας μπαρμπερης, που οση ζητηση κι αν εχουν δεν προκειται να σε δηλητηριασουν ή να σε σφαξουν αντίστοιχα. Δυστυχως οι πόρνες δεν εχουν πατο στην εκπτωση των υπηρεσιών τους (ή μαλλον η εκπτωση και η καταπτωση ειναι συχνα ανάλογες του πατου τους...) μεχρι να βαρεθουν τελειως και να μας αδειασουν τη γωνιά. Τι να πω, καλοφαγωτα τα κλεμμενα 20ευρα ρε μαυρουλα αλλά απο μενα δεν θα τα ξαναδεις.
Για την Ρενάτα που ανέφερες ως υπόδειγμα φόλας, εγώ πέρναγα φανταστικά μαζί της! Ακόμα πονάνε οι παλάμες μου από τα σκαμπίλια που έριχνα στην πέτρινη κωλάρα της!
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Μήπως μπορεί κανένας να βοηθήσει ψάχνουμε γκιλφ για βραδυνή βάρδια ξέρει κανεις να δώσει κάποιες επιλογές ?
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Για την Ρενάτα που ανέφερες ως υπόδειγμα φόλας, εγώ πέρναγα φανταστικά μαζί της! Ακόμα πονάνε οι παλάμες μου από τα σκαμπίλια που έριχνα στην πέτρινη κωλάρα της!
Κι εγώ παιρνουσα πολυ καλα.
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Κι εγώ παιρνουσα πολυ καλα.
Τη Ρενάτα την είχαν βγάλει φόλα κάτι βλάκες που της ζητούσαν ελεύθερο στοματικό και την πίεζαν μέσα να το κάνει.. Και μετά
έμπαιναν bou και κλαιγόντουσαν... Μου τα χει πει η ίδια! Μια χαρά σε όλα ήταν!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Τη Ρενάτα την είχαν βγάλει φόλα κάτι βλάκες που της ζητούσαν ελεύθερο στοματικό και την πίεζαν μέσα να το κάνει.. Και μετά
έμπαιναν bou και κλαιγόντουσαν... Μου τα χει πει η ίδια! Μια χαρά σε όλα ήταν!
Σπάνιο το κορμί της φίλε, πιο γραμμωμενο και από της Τζώρτζιας! Και πολυ σφιχτή μούνα που αγγαλιαζε το πουλι μου στο μπες βγες σα βεντουζα! Επίσης πεντακαθαρη.
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Σπάνιο το κορμί της φίλε, πιο γραμμωμενο και από της Τζώρτζιας! Και πολυ σφιχτή μούνα που αγγαλιαζε το πουλι μου στο μπες βγες σα βεντουζα! Επίσης πεντακαθαρη.
Τα θυμάμαι φίλε και αναπολώ.. Εν τω μεταξύ στο Φ66 σαλονάριζε και η κωλάρα της ερχόταν στα
μούτρα σου γιατί ήταν στενά.. Η μοντελοαλυσίδα γενικά είχε κορασίδες που δεν το πίστευες οτι τις είχες μπροστά σου με ανοιχτά τα
πόδια για 20€ μόνο! Διηγόντας τες να κλαις είναι η κατάσταση ?
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες. Κατεβαίνω τσαρκα. Ποια είναι η καλύτερη τσιμπουκλου τώρα το απόγευμα;
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Αν πάει κάποιος προς Μεταξουργείο να ενημερώσει αν δουλεύει στο Ιάσωνος 37 η καινούργια η λάνα η πιτσιρικά που λέτε Γιατί πήγα σήμερα πρωί και δνε ήταν
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Η Ελένη απο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 ξέρει κάποιος που βρίσκεται ??
 

komo

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
164
Like
422
Πόντοι
21
Παιδια εχετε παει με την Ρωξαννα απο Ελλης 3?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Αν πάει κάποιος προς Μεταξουργείο να ενημερώσει αν δουλεύει στο Ιάσωνος 37 η καινούργια η λάνα η πιτσιρικά που λέτε Γιατί πήγα σήμερα πρωί και δνε ήταν
Έχει γραφτεί ότι είναι στη 2η βάρδια.
Επίσης, πριν από 4-5 μέρες που πήγα η τσα είπε ότι η κοπέλα βρίσκεται μέχρι τις 00:00 εκεί.
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλησπερα!! Πειραιωτισα επεστρεψε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ANH
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom