Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 202 άτομα (10 μέλη και 192 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.170
Κριτικές
496
Like
62.324
Πόντοι
39.662
Επίσης να αναφέρω οτι η μαυρούλα Τσέρυ από φυλής 66 είναι η Τζέσικα από Ιάσωνος 44 διάδρομος! Ψιλοαδιάφορη μέσα
Γιατι το ειπες ρε τυπε..... :2funny::2funny::2funny:
Δεν το κραταγες λιγο ακομα κρυφο να γελασουμε με αυτους που δινουν 20ρικο να γαμησουν top μουνια οταν εμεις για τις ιδιες διναμε ενα 10ρικο σε ψιλά :2funny::2funny:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
μου αρεσει που επιασες το νοημα :confused:
Κανένα νόημα, σκέτη μπούρδα ήταν. Λες να μην του έχει περάσει απ το μυαλό η λύση cg πριν έρθει εδώ να ζητήσει συμβουλές για τα πιο προσβάσιμα δέλα?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Τώρα στο Ιάσονος 39 πάνω καινούργιο (τουλάχιστον εγώ δεν το έχω ξανά δει) ρωσομολδαβο τεμάχιο γάλακτος,σχετικά ψηλή με βυζάρες χυτές,δέρμα σλαβικό,χωριατοπούλα.Της πουτανας στο σαλόνι από επενδυτές,ρε μπας και έχουν πακιστανικό bourdela και ενημερώνονται?Απλό πρόγραμμα ειπώθηκε,δεν δοκίμασα καθαρά λόγο συνωστισμόυ.
Τελικά πήρα τη Βανέσσα από Κολωνού 23 υπόγειο,την είχα αποθημενο,σήμερα ήταν χαλαρά και πέρασα.Για τα γούστα μου είναι τοπ πιπινι,τέλειες αναλογίες,ωραίο πρόσωπο,πουτανακι τσέπης λόγο ύψους.Δυστηχως στο δωμάτιο είναι σπαστική,όλο μα και μου μες στη μιρλα ,αν ήταν καλή μέσα κάθε μέρα εκεί θα ήμουν, συνιστάτε για το παλμαρέ κατά αλλά δεν ξανά πάω 6/10.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.461
Κριτικές
94
Like
46.771
Πόντοι
17.311
Κανένα νόημα, σκέτη μπούρδα ήταν. Λες να μην του έχει περάσει απ το μυαλό η λύση cg πριν έρθει εδώ να ζητήσει συμβουλές για τα πιο προσβάσιμα δέλα?
με απαξιωσες παιχτη, δεν το ειχα σκεφτει αυτο :confused:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Γιατι το ειπες ρε τυπε..... :2funny::2funny::2funny:
Δεν το κραταγες λιγο ακομα κρυφο να γελασουμε με αυτους που δινουν 20ρικο να γαμησουν top μουνια οταν εμεις για τις ιδιες διναμε ενα 10ρικο σε ψιλά :2funny::2funny:
Από τα ποστ που γινόνται το τελευταίο καίρο είδες κανέναν να μιλά για τοπ μουνιά στη φυλής; ντάξει δεν λέω έχει το γέλιο του να βλέπεις να δίνουν περισσότερα για το ίδιο μουνί (ειδικά όταν πρόκειταιγια μεταγραφές από καμπούλ) αλλά όχι να λέμε κι ό,τι νά’ ναι εδώ πέρα...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Από τα ποστ που γινόνται το τελευταίο καίρο είδες κανέναν να μιλά για τοπ μουνιά στη φυλής; ντάξει δεν λέω έχει το γέλιο του να βλέπεις να δίνουν περισσότερα για το ίδιο μουνί (ειδικά όταν πρόκειταιγια μεταγραφές από καμπούλ) αλλά όχι να λέμε κι ό,τι νά’ ναι εδώ πέρα...
Για εμετουργειο η κάθε σαβούρα τοπ είναι.

Αύριο ποια να γαμήσουμε; :think:
Άδειασα χτες στην Ιονέλα και μου φαίνεται σαν αιωνιότητα
 

Johni7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2021
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές απο τι πρόσεξα στην τσαρκα μου απο μερια φυλης θ λεγα κλεοπατρα στο Φώκαιας 25 δυνατο γαμησι ακαποτη πιπαρα καλο στησιμο στα 4,μετα θα λεγα σβετα απο 105φυλης αντεχει σφυροκοπημα και το εχει στην πιπα θ λεγα αν εκανε και ακα πιπα θ ηταν τοπ ,μετα απο μερια αχαρνων λιοσιων εξηκιου 18γ και βεργας 7 Σαμπινα πρωην Αλινα απο φυλης 56κ διδυμου 22 οσοι θυμουνται ΤΟΠ επιλογή για τους χυστες απο μεταξυ τι να πρωτοπεις? αντε ν πω Μελίνα η ελληνίδα στο 32 πανω κωλαρα για σκίσιμο για τα χοντρα βεβαια,η βανεσσα π ηταν υπογειο στην κολωνου 23 νμζω μεγαλη φολα αλλα εχει ωραιο βυζι αν εκανε και γαμησι θ ταν πολλη τοπ αλλο μουνετο ωραιο π παρατηρησα ειναι μια βικτωρια στο ιασωνος 19Α αν δν κανω λαθος κατι σκαλια σε οροφο ειναι βεβαια σαν κορμι λεει αλλα μ μυρισε για φολα
Αυτα τα λιγα απο τσαρκοβολτα
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Απόψε κατέβηκα Μεταξουργείο.
Μπήκα σε λίγους οίκους. Η απουσία αριθμών έξω από τους οίκους καθιστά την ενημέρωση από πλευράς μου ακατόρθωτη.
Θα αναφέρω μόνο τα αναγκαία:

Ιάσονος 37, Λάνα. Καινούρια Ρωσίδα είπε η τσατσά... Συμπαθητική πιτσιρίκα. Καστανό σκούρο μαλλί, αδύνατη με βυζάρες. Στα θετικά ότι αργούσε να βγει. Στα 15 ευρώ. Νομίζω απλό.

Ιάσονος 30, Ζωή. Καστανόξανθη μινιόν μιλφ από την Αλβανία. Αδύνατο ωραίο σώμα και 1,5άρι βυζί. Σε απλό, στα 10 ευρώ.
Ετιμήθη. Γνωστή γενικά. Οι εντυπώσεις μου είναι θετικές.

Καλό βράδυ :hi:
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Ρε παιδες ως βυζολαγνο ,μου προτεινετε μονο και μονο για το βυζι να δοκιμασω Τανια απο διδυμου?αξιζει?
Είναι όντως μεγαλοβύζα η Τάνια..Αξίζει φίλε..Κάνει καλή πίπα, δίνει κώλο..VFM...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Η λυση ειναι κατι ντιβες του 20 αρικου και κάτι τσατσαδες της κακιας ώρας όπως αυτή από το Εβελινοσπιτο που πουλάνε κ υφακι να τρωνε μαυρο δαγκωτό να βάζουν μυαλό να παρακαλανε για το 20 άρικο μετά. Θεοποιησαμε και τις πουτανες και το κορδωσαν έλεος. Έχουμε τις ελεινιδες να το παιζουν ιστορία στο ινσταγκραμ που είναι απλές καθημερινές γκόμενες της διπλανής πορτας θα έχουμε τώρα και τις πουτανες.
Πες τα χρυσόστομε !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δεν λεω πως θα παω βρωμιαρης και αλκοολικός εκεί αλλά ρε φίλε μήπως να της παρουμε κ κανα κουτί σοκολατάκια με σχήμα λακτα καρδιάς ; εντάξει με ιερόδουλη παμε δεν είμαστε κ με τη γκομενα μας.
Κουστουμάκι γραβάτα η παπιγιόν , κολωνια καλβιν Κλάιν μέχρι κ στα παπαρια ..καλούδια σοκολατάκια λουλούδια εννοείται πως πρέπει να φοράμε και ρόλεξ έστω και ρέπλικα 5Α…. Ξύρισμα κόντρα μην σου πω αποτρίχωση με κερί…… (φυσικά αστειεύομαι ) και να λένε στα Ουκρανίκα τον μακακα με έχουμε ψωλοχυση χιλιοπαρει χιλοφιλιση …. Και έρχεται σαν λατέρνα ….. Άσε μακρυά ..
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Η λυση ειναι κατι ντιβες του 20 αρικου και κάτι τσατσαδες της κακιας ώρας όπως αυτή από το Εβελινοσπιτο που πουλάνε κ υφακι να τρωνε μαυρο δαγκωτό να βάζουν μυαλό να παρακαλανε για το 20 άρικο μετά. Θεοποιησαμε και τις πουτανες και το κορδωσαν έλεος. Έχουμε τις ελεινιδες να το παιζουν ιστορία στο ινσταγκραμ που είναι απλές καθημερινές γκόμενες της διπλανής πορτας θα έχουμε τώρα και τις πουτανες.
Εγώ θα ήθελα να ειμουνα από μια μεριά να έβλεπα στις 14 πόσοι αγαπουλη δες θα μπουν με δωράκια στο χέρι ….Χαχχααχαχα
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
Μέσω ιντερνετ εκανα την ερευνα δεν πηγα αποκει. Δε ξερω πως ειναι οι χωροι μεσα και η εξυπηρέτηση. Γενικά δεν ειναι και το πιο εύκολο πράγμα να πάω να τσεκάρω 11 μέρη από κοντά ∙ διότι, 1) η περιοχή δεν είναι εύκολη για τσουλημα με αναπηρικό αμαξίδιο και 2) κάθε μπουρδέλο έχει απέξω πεζοδρόμιο χωρίς ράμπα, το οποίο πρέπει να ανέβω (πράγμα οχι πολυ εύκολο συν οτι ειναι επικίνδυνο). Οπότε ρωτάω μήπως και γλιτώσω να το κάνω 11 φορές. Με λίγα λογια τα αμεα σε αυτη τη χωρα πρεπει να ειναι οργανωτικά ακόμα και για να γαμησουν.
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
Μέσω ιντερνετ εκανα την ερευνα δεν πηγα αποκει. Δε ξερω πως ειναι οι χωροι μεσα και η εξυπηρέτηση. Γενικά δεν ειναι και το πιο εύκολο πράγμα να πάω να τσεκάρω 11 μέρη από κοντά ∙ διότι, 1) η περιοχή δεν είναι εύκολη για τσουλημα με αναπηρικό αμαξίδιο και 2) κάθε μπουρδέλο έχει απέξω πεζοδρόμιο χωρίς ράμπα, το οποίο πρέπει να ανέβω (πράγμα οχι πολυ εύκολο συν οτι ειναι επικίνδυνο). Οπότε ρωτάω μήπως και γλιτώσω να το κάνω 11 φορές. Με λίγα λογια τα αμεα σε αυτη τη χωρα πρεπει να ειναι οργανωτικά ακόμα και για να γαμησουν.
Νομίζω ότι πουλάς παραμύθι στείλε το σημείο που θα είσαι λίγο πρίν φτάσεις με ανάρτηση και σίγουρα πολλοί συναγωνιστές θα έρθουν και θα προσφερθούν να σε βοηθήσουν. Άμα παίζει κανένα φουλαρακι σε ανεβάζουμε και σε ουρανοξύστη ?.
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Σε πιο είναι η Ιζαμπελα;;
Προ διετίας στο κολωνου υπογα ήταν δίπλα από το διώροφο με τις Ρωσίδες . Η συζήτηση έγινε για την σαπίλα του Μεταξουργείου και για αυτό το διαμαντάκι που δούλευε εκει
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ιάσονος 37, Λάνα. Καινούρια Ρωσίδα είπε η τσατσά... Συμπαθητική πιτσιρίκα. Καστανό σκούρο μαλλί, αδύνατη με βυζάρες. Στα θετικά ότι αργούσε να βγει. Στα 15 ευρώ. Νομίζω απλό.



Καλό βράδυ :hi:
Αξίζει τίποτα εμφανισιακα; θα με βάλεις να κατέβω στο εμετικό για τσεκ.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736
Απόψε κατέβηκα Μεταξουργείο.
Μπήκα σε λίγους οίκους. Η απουσία αριθμών έξω από τους οίκους καθιστά την ενημέρωση από πλευράς μου ακατόρθωτη.
Θα αναφέρω μόνο τα αναγκαία:

Ιάσονος 37, Λάνα. Καινούρια Ρωσίδα είπε η τσατσά... Συμπαθητική πιτσιρίκα. Καστανό σκούρο μαλλί, αδύνατη με βυζάρες. Στα θετικά ότι αργούσε να βγει. Στα 15 ευρώ. Νομίζω απλό.
Αυτή είδα και εγώ χτες,εκ παραδρομής έγραψα 39 άνω αλλά όπως σωστά έγραψες 37 άνω,πολύ καλή χωριατοπούλα,τώρα είναι να την πάρει κάποιος γιατί σε μια εβδομάδα θα τη δασκαλεψουν και θα γίνει φόλα όπως όλες.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.080
Πόντοι
1.936
Δεν λεω πως θα παω βρωμιαρης και αλκοολικός εκεί αλλά ρε φίλε μήπως να της παρουμε κ κανα κουτί σοκολατάκια με σχήμα λακτα καρδιάς ; εντάξει με ιερόδουλη παμε δεν είμαστε κ με τη γκομενα μας.
....οχι στην εβελινα.
Στη τσα2 ομως ειναι καλη κινηση.Εχουν πολυ στενες σχεσεις.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Αξίζει τίποτα εμφανισιακα; θα με βάλεις να κατέβω στο εμετικό για τσεκ.
Είσαι δύσκολος τύπε, έχεις αυστηρά μοντελοκριτήρια.
Παρά ταύτα, θεωρώ ότι αξίζει να ρίξεις ένα βλέφαρο (ή κάτι παραπάνω).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom