Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 247 άτομα (28 μέλη και 219 επισκέπτες)

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
:think:ΩΡΑΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ παρακμη μπουρδελο ΩΡΑΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ παρακμη γκομενα :headbang:
 

PAGANO

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χθές απογευματινή βάρδια στο Φ134 υπόγειο η Μόνικα η μελαχρινή και στον 1ο όροφο ένα όμορφο ξανθό μανούλι με κοντά μαλλιά ωραίο σώμα 2άρι γεμάτο στήθος και ωραίο κώλο,ψιλόγλινο.Έτοιμος να μπω είμουν αλλά το βαριεστημένο βλέμμα της με απέτρεψε.Ξέρει κανείς συναγωνιστής τίποτε για το εν λόγω τεμάχιο ?
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.744
Πόντοι
6.925
Σημερινή σούπερ μίνι πρωινή από Φυλής.

92  => Ψηλό ξανθό με βυζί οβίδα το οποίο με εξτρά δίνει κουλούρι και ακάποτο, αλλά δεν διώχνει ούτε τους γύφτους.
71Β => Το γνωστό σκούρο με το μικρό στήθος το οποίον δίνει και κουλούρι
69Β => Νέα γύρω στο 1,75 με μικρό στήθος
67  => Από την σιλουέτα νομίζω ήταν η Μαρία (δεν πρόλαβα να δω)
65Β => Η Κατερίνα που ήταν εκεί και στο Φωκαίας 17 (κατέθεσα) με κοντό ξανθό μαλί και νέο χαμόγελο.
86Α => Μία ψηλή βαριά και βαριεστημένη με 3αρι στήθος μελαχρινή.
84Β => Η Λάουρα ξανθούλα και χαρούμενη (μέσα τι λέει?)

 

ΖΕΥΣ35

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα Φυλής 92 να αναζητήσω το κορυφαίο milf της πιάτσας που δεν είναι άλλο από την ΘΕΑ ΕΥΑ και το οποίο έχει εξαφανιστεί εδώ και σχεδόν ένα μήνα. Απεγνωσμένος που δεν την βρήκα, ρώτησα την τσατσά αν έχει φύγει από την πιάτσα της Φυλής...ΑΛΛΑ ΟΧΙ, Η ΕΥΑΡΑ επιστρέφει Σάββατο πρωί ξεκούραστη και έτοιμη να μας ξεζουμίσει και πάλι :dancing:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Αγίου Πέτρου 7:Κατερίνα,ψηλή ξανθιά με αρκετά πιασίματα,και κατά τα φαινόμενα διαθέτει πολύ χρόνο μέσα.
Περγάμου 1:Πάολα,Ισπανίδα 1,70 μακρυά μαύρα μαλλιά,πεσμένο στήθος,αλλά πολύ καλή στο δωμάτιο.Τουλάχιστον για εμένα,ο Αντισθένης δεν έγραψε καλά λόγια,αλλά εμένα μου άρεσε πολύ.
Σε άλλα δεν πήγα!!!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Τι γίνεται με το σπίτι στην Περγάμου 1 ???

Όλες σχεδόν οι κοπέλες έχουν μακριά μελαχρινά μαλλιά...

...και η Μόνικα που έχει κοντά μαλλιά, έβαλε extensions  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

355188537_b19d3ef92c.jpg
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Τι γίνεται με το σπίτι στην Περγάμου 1 ???

Όλες σχεδόν οι κοπέλες έχουν μακριά μελαχρινά μαλλιά...

...και η Μόνικα που έχει κοντά μαλλιά, έβαλε extensions  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
κανονες του καταστηματος και η ελενα τα εχει παλι μαυρα αλλα οχι μακρια...
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες υπαρχει καμια ενημερωση για το που δουλευει η αννα η καυκαξια σημερα?? :think: :think:ευχαριστω!!!
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
χτες ηταν στο φυλης 80 δοκιμασε πρεπει να ειναι εκει τωρα ,την αλλη εβδομαδα παει για πασχα στη πατριδα της
 

bolan3535

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μία ερώτηση συναθλητές.
Το .ρδέλο στην οδό "Κω 8β" ξέρει κανείς τι
γίνετε ?
Πέρασα 3-4 φορές και ήταν κλειστό,και πρωί και απογευμα .
Ευχαριστώ.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805

bolan3535

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να προσθεσω οτι η κοπελα που δουλευε εκει ηταν η Ναταλυ (Γνωστη απο παλια -milf απο τα λιγα) και μπορειται να την βρειτε τα απογευματα στο Ιουλιανου 71....

Μια Νατάσα που δούλευε στο Κώ 8 και αυτή milf ,μήπως είναι η ίδια και έγινε Ναταλί ?
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
0
Χθές απογευματινή βάρδια στο Φ134 υπόγειο η Μόνικα η μελαχρινή και στον 1ο όροφο ένα όμορφο ξανθό μανούλι με κοντά μαλλιά ωραίο σώμα 2άρι γεμάτο στήθος και ωραίο κώλο,ψιλόγλινο.Έτοιμος να μπω είμουν αλλά το βαριεστημένο βλέμμα της με απέτρεψε.Ξέρει κανείς συναγωνιστής τίποτε για το εν λόγω τεμάχιο ?


Την έχω πάρει εγώ την κοπέλα, δύο φορές κιόλας (τρομάρα μου)! Ντενίσα μου είπε, από Ρουμανία και δήλωσε 19 χρονών. Εμένα μου άρεσε σαν εμφάνιση, έχει πάααρα πολύ σφιχτό σωματάκι-βυζάκι, στο δωμάτιο σε αφήνει να καθοδηγείς, θετικό παιδί γενικά (αλλά και πολύ παιδί επίσης).

Επί του πρακτέου τώρα, μέσα στο δωμάτιο μέτρια πράγματα, εμφανίστηκε με ροζ χνουδωτό παντοφλάκι και τις 2 φορές (δε κάνω πλάκα), είχε βάλει 15 κιλά κρέμα, και τη δεύτερη φορά που την πέτυχα βραδάκι κατά τις 9, μου είπε ότι ήταν εκεί διπλοβάρδια από το πρωί, γιατί έλειπε ή άλλη κοπέλα, και μόνο που δε κουτουλούσε. Ειλικρινά την λυπήθηκα.

Εν κατακλείδι δεν έμεινα και ενθουσιασμένος, αν και πιστεύω ότι η κοπελίτσα έχει δυνατότητες (την πρώτη φορά που ήταν πρωί, πέρασα καλύτερα -εξ'ου και η επιστροφή). Αν την πετύχεις ξεκούραστη ή την κεράσεις κανένα six-pack με red bull, δεν αποκλείεται να περάσεις και καλά. Για μια φορά θα την συνιστούσα, απλά μην περιμένεις τίποτα τρελό -για Φυλής μιλάμε πάντα.
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
   Γεια σας παιδια τι κανετε? Το Αλκιβιαδου 16γ ανακαινιστηκε πληρως εγινε παρα πολυ super και πολυ ομορφος χωρος.......
Πρωινη βαρδια...
Η γνωστη τρελλη Αλεξανδρα απο  Δυδιμου...... που τα κανει ολα εκτος απο κουλουρι.....
Βραδυνη  βαρδια...
Για Σημερα Μια τρελλη τρελλη ελληνιδα ονοματης Αθηνα δουλευε παλια στο Δυδιμου 8 ειναι λυγερη και τρυφερη με μεγαλη σοκολοταχρωμη ρωγα.... και αλλανιαρα στο κρεββατι......με ελευθερο στοματικο ειναι μονο για σημερα τρεξτε να προλαβετε  ειναι καλο πιπινακι..........
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ξεχασα να σας πω οτι η Αθηνα ην τρελλιαρα θα βρισκεται στο φυλης 54 πανω στην πρωινη βαρδια :boobies: :boobies:
 

maria-brasil

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
122
Like
0
καλησπερα σε ολους λοιπον καινουργια δυνατη εμφανισει στο Αλκιβιαδου 16γ με παρα πολυ ωραια παρουσια μεγαλα μπαλκονια   λαμπαδα κορμι τη λενε Σονια και τα κανει ολα εκτοσ απο κουλουρι....... ειναι αστερι νομιζω οτι αξιζει μια επισκεψει :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:!!!!!!!!!!!!!!!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ΚΑΛΑ ρε παιδια, μια ερωτηση.

υπηρχε εστω και 1 κοπελα σημερα στο Μεταξουργειο που να ηταν ομορφη??? :huh: :huh:

Πραγματικα θελω την γνωμη σας.

ειδικα εκει που λεγατε ιασωνος 19,20α και σχολιαζατε χθες

ηταν ομορφες αυτες οι κοπελες σημερα??  ξανθιες ηταν κι αυτες.

για να μη μιλησω για τις αλλες στο υπολοιπο μεταξουργειο.





(υγ.Εγω δεν εχω καμμια σχεση με πραγματικα περιστατικα που
εκτυλιχθηκαν αποψε στο Μεταξουργειο.Ακουσα απλα.)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom