Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 200 άτομα (13 μέλη και 187 επισκέπτες)

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Πριν από λίγο.
Φυλής 65β ήταν η Χριστίνα Τσέχα κατά δήλωση της αλλά είναι αλβανίδα... μελαχροινή με πολύ ωραίο σώμα ωραία μάτια καλή διάθεση σε ελεύθερο στοματικό... μέσα τιμά το εικοσαρι..και η Ιζαμπέλα μελαχροινή Βραζιλιάνα που δούλεψε στη Κρήτη και είπε να ανέβει και Αθήνα... κωλάρα μεσαίο στήθος όμορφη και αυτή με καλή διάθεση...σε ελεύθερο στοματικό και πρωκτικό... στο δωμάτιο αρκετά καλή...μετά από τρεις επισκέψεις όμως κοίτα να σε ξεπετάξει...να σημειώσω..ωραίο άνοιγμα μπουτιων για γλειφομούνι.....

Φυλής 65α ήταν μια Άννα.. μάλλον αυτή η αδυνατούλα που παίζει καιρό εκεί..δεν έκατσα.

Φυλής 84α ήταν η Τζασμίν με ελεύθερο στοματικό και κώλο..αδύνατη μελαχροινή και η Άννα Μαρία νομίζω και αυτή με κώλο..δε θυμάμαι καλά...πολύ αδύνατες όμως.. εξαφανίστηκα..

Φώκαιας 27 όροφος ήταν η Ιωάννα μελαχροινή με σγουρά μαλλιά λίγο γεματουτσικη με λάγνο βλέμμα σε ελεύθερο στοματικό...έχει τιμηθεί όταν πρώτοηρθε με πολύ καλές εντυπώσεις...

Φώκαιας 24 όροφος ήταν η Ειρήνη καστανή όμορφη κοπέλα με ωραίο σώμα και διχτυοτο κορμάκι πολύ καυλωτικο...σε ελεύθερο στοματικό...μέσα όσες φορές την έχω πάρει ευχαριστιεμαι σεξ...μιας και είναι πολύ καυλιάρα.

Βέργας 3 ήταν η Λάρισα..ξανθιά μπαμπάτσικη με πολύ βαρετό σαλονάρισμα..που οπότε παω έχει συνεχόμενα δωμάτια...δε μπορώ να καταλάβω το λόγο..μια που τη βλέπεις και βαριέσαι από το σαλονάρισμα της...και η Μπέλλα ξανθιά ψηλή με όμορφα ματιατ σε ελεύθερο στοματικό...λέγεται ότι είναι φωλάρα.....

Βέργας 7 υπόγειο ήταν η Τίνα καστανή μπαμπάτσικη Αλβανίδα με βυζάρες και ελεύθερο στοματικό..δεν έχει δοκιμαστεί...αλλά είναι στα υπόψιν...και η Σάρα ξανθιά Ρωσίδα δουλεύει και στο εξηκιου 18...ωραίο σώμα διαχυτική απλό πρόγραμμα..

Λιοσίων 73α ήταν η Γκλόρια μελαχροινή με πιασμένο το μαλλί κανονικό κορμί λίγα πιασίματα...σαλοναρισε σφαίρα και ξαναμπήκε κουζινακι..

Λιοσιων 73 β ήταν η Μίλα μελαχροινή με πιασίματα σε ελεύθερο στοματικό και η Ινγκα όμορφο κορίτσι αδύνατη σε ελεύθερο στοματικό και αυτή

Μαραθώνος 59 δεξί..ήταν η θρυλική πρώην πουτανα η Κλεοπάτρα με τις υπερβυζαρες σε ρολο υπηρεσιας πλέον...και μαζί της η Ίνα Ουκρανή μελαχροινή αρκετά όμορφη με ωραίο κώλο κάπως απότομη στο σαλόνι...δε θυμάμαι πρόγραμμα..πήγα για άλλη μια φορά να δω αν επέστρεψε η Σεβντά...αλλά τίποτα...

Μαραθώνος 59 αριστερό κλασσικά η Ιονελλα όμορφη κοπέλα ωραία μάτια ωραίο σώμα σε απλό πρόγραμμα έχει τιμηθεί με μέτριες εντυπώσεις.

Κωνσταντινουπόλεως 166 υπόγειο κλασσικά η Άννα ελεύθερο στοματικό...

Αυτά.
Καλησπέρα αγαπητέ Κλεόβουλε, η Τίνα στο Βεργας 7 υπόγειο ειναι απογευματινή 2η βάρδια? Πήγα αλλά δεν την βρήκα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.062
Κριτικές
1.245
Like
192.112
Πόντοι
45.465

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Ρε παιδιά η Αννίτα από osmose δεν είναι στο προσωπικό πλέον ? Μπήκα στο site και δεν την βλεπω
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Τί δουλειά έχουν τα στούντιο στο βορδελόνημα;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Χθες 2η βάρδια πέρασα από μετάξι στο Ιάσωνος 44 μόνο το πρώτο είχε μια Έρικα νέα με βυζάρες έχει πάρει κανείς? Επίσης στον όροφο με την αλυσίδα βρίσκω μόνο μια μιλφοτζιλφ . Η σοφία και η Νάταλι πότε είναι?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Χθες 2η βάρδια πέρασα από μετάξι στο Ιάσωνος 44 μόνο το πρώτο είχε μια Έρικα νέα με βυζάρες έχει πάρει κανείς? Επίσης στον όροφο με την αλυσίδα βρίσκω μόνο μια μιλφοτζιλφ . Η σοφία και η Νάταλι πότε είναι?
Η Έρικα τη ζυγαριά τη σπάει;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μετα την πρόταση γάμου πάω την επόμενη φορά και μου λέει που είναι το δαχτυλίδι; Αύριο λέω. Την τρίτη φορά μου λέει εσύ no good. Που είναι το δαχτυλίδι; Και το ξεφουρνίζω. Δεν έχω λεφτά λέω. Και τι απαντάει; Πώς θα παντρευτούμε χωρίς λεφτά; :helpplea:

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είναι θρεμμενη αλλά όχι τοφαλος
Εντάξει το πιασα. Δεν παταω
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.209
Πόντοι
6.555
Υποψιάζομαι ότι είναι αυτή της Αγκύρας. Ας μας διαφωτίσει κάποιος.
ναι αυτη ειναι..και εαν ειναι και στις υπηρεσιες της ιδια, κλαφτα...παντως ειναι εμφανισιμο μουνι αλλα μεχρι εκει...μακαρι να γυρναγε η αλλη μιλφαρα η υβοννη... εκει μαλιστα...δινεις ρεστα....
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Μετα την πρόταση γάμου πάω την επόμενη φορά και μου λέει που είναι το δαχτυλίδι; Αύριο λέω. Την τρίτη φορά μου λέει εσύ no good. Που είναι το δαχτυλίδι; Και το ξεφουρνίζω. Δεν έχω λεφτά λέω. Και τι απαντάει; Πώς θα παντρευτούμε χωρίς λεφτά; :helpplea:

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εντάξει το πιασα. Δεν παταω
είναι γύρω στα 25 δεν είναι στυλιαρι ενώ στα άλλα έχει πατσάβουρογιαγιαδες
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436
Χθες 2η βάρδια πέρασα από μετάξι στο Ιάσωνος 44 μόνο το πρώτο είχε μια Έρικα νέα με βυζάρες έχει πάρει κανείς?

Ρε τύπε, την είδα προχθές στην πρώτη βάρδια. Προσωπικά, θα περνούσα αν δεν είχε τέτοια μουτσούνα...
Μιλάμε σαν να της έχεις πάρει το κουλούρι. Ενώ η άλλη, η Μπέλλα που βγήκε μαζί της, αν και όχι τόσο ωραία, εξέπεμπε μια μακράν θετικότερη αύρα.

Η Έρικα τη ζυγαριά τη σπάει;
Κανονικό σώμα γενικά, θα έλεγα. Πιασίματα, ναι. Πατσάδες όμως, όχι.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
Χθες 2η βάρδια πέρασα από μετάξι στο Ιάσωνος 44 μόνο το πρώτο είχε μια Έρικα νέα με βυζάρες έχει πάρει κανείς? Επίσης στον όροφο με την αλυσίδα βρίσκω μόνο μια μιλφοτζιλφ . Η σοφία και η Νάταλι πότε είναι?
Συνήθως πρωί
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Καλησπέρα! Η Ρουμάνα Βίκυ με τις βυζάρες στην Ιάσωνος, τι βάρδια είναι, ξέρει κανείς;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Ρε μάγκες έχει βγάλει κανείς άκρη με την Εβελίνα; πότε δουλεύει στο Περγάμου και πότε στο 59;
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Παιδιά θέλω τα φώτα σας αν ξέρει κάποιος φυλης71 όροφος μια Αλίσα Ρουμάνα αξίζει έχει πάει κανείς?
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom