Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Έχω να κατεβω κάμποσες βδομάδες στα λημέρια που μπορώ να βρω τώρα βραδιάτικα καμιά γκιλφ κοπέλα έχει τίποτα κάνεις στο μυαλό του ?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.474
Πόντοι
17.311

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Τι μου θυμισες...
Το δουλευε καλά το κωλοδαχτυλο η Σαμάνθα. Σου έκανε τον προστατη τουρμπίνα. Καλό τσιμπουκι και μετά τις 3-4 το πρωι, την έβρισκες +Soda...
Όργια ανεπανάλυπτα γινόντουσαν σε εκείνο το μπουρδέλο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι ανεβαινες τα σκαλάκια και μόλις περνούσες τη πόρτα είχε μαύρα κάγκελα μπροστά από το σαλόνι, πρώτα σε έκοβαν και μετά σου άνοιγαν, επίσης και στα δεξιά απ αυτό το σπίτι λειτούργησε οίκος ανοχής με κανονικές γυναίκες για περίπου δύο χρόνια, μιλάω για εποχή 1994-1996
Ακριβώς οπώς το περιγράφεις ηταν.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
232
Κριτικές
45
Like
3.322
Πόντοι
1.431
Όχι, πέριξ της Λιοσίων πήγαμε σίγουρα, ή Βέργας ή Εξηκιου, με το δεύτερο να είναι πιο πιθανό. Αλλά έχει περάσει καιρός έτσι κι αλλιώς, οπότε είναι πιθανόν να μην τα θυμάμαι και καλά ?
Καλησπέρα master της ενημέρωσης.
Αχαρνών 104 είχε η μετέπειτα πρόεδρος Δήμητρα Κανελλοπούλου το σπίτι , με την χαρακτηριστική πινακίδα ΕΛΛΗ στην εξώθυρα .
Έκοβε απίστευτο χρήμα τότε.
Από τα μέσα του 90 . Δεν υπήρχε αυτό το κορμί (με τα τοτε δεδομένα) λέμε.
Χλιδα η μονοκατοικία, 15' σε κάθε πελάτη το λιγότερο μέσα στο αναγεννησιακού τύπου δωμάτιο .
Το πιο χλιδάτο σπίτι ever στην σύγχρονη ιστορία της μεταπολιτευτικής Αθήνας ήταν.
Αναμονή από 1/2 έως 2 και 2.1/2 ώρες παρακαλώ για να πηδήξεις. Αλλά ήταν Η εμπειρία.

Στο Φυλής 104 αδιέξοδο ναι ήταν "χειρουργημένες" (ορολογία 80's-90's) . Πόρτα , παραθυράκι , κλουβί μέσα στο σαλόνι , only Greek πινακίδα .
Τώρα Εξηκίου υπήρχε 1 σπίτι μετά έγινε το δεύτερο . Δεν θυμάμαι όμως , άλλου τύπου κορίτσι , να δουλεύει σε αυτά.

Το λέω διότι έχουμε γαλουχηθεί στην περιοχή παλαιόθεν και προσπαθώ να θυμηθώ .

Το μόνο που θυμάμαι ήταν ένα ημιυπόγειο στην οδό Σωνιέρου (ποιος παλιός το θυμάται;) που δούλεψε πολύ παλιά (αρχές 80's) μια η οποία λίγο αργότερα πήγε Φυλής 99 (ναι στο γνωστό) . Δεν θυμάμαι όνομα , παρά μόνο την ένρινη δυνατή και ενοχλητική φωνή της όταν ήταν στο δωμάτιο και "τελείωνε"

Στην Εφέσου κ Αχαρνών ήταν ένα παρακμιακό επίσης ανάξιο λόγου , όσοι το θυμούνται .
Εκεί στα 80's αρχες είχαμε και την ΘΕΑ Έλλη στην οδό Μοσχονησίων στο υπόγειο .
Ήταν σχεδόν εξωγήινη για τότε.
Με τα σημερινά δεδομένα μιλώντας φέρτε στον νου σας μια από της θεές της Victoria secret ! Αυτό ακριβώς και τίποτε λιγότερο.
Απλά δεν έφτανε το μαθητικό μας χαρτζιλίκι για πάνω από δύο φορές τον μήνα.
Στην Αγαθουπόλεως μετά την Φυλής και πριν βγεις Αχαρνών , υπήρχαν δύο υπόγεια σπίτια ,όπου το ένα έφερνε τέτοια κορίτσια.
Μάλιστα υπήρχε τότε ένας πλανόδιος μανάβης με καρό και άλογο (ναι ναι , αρχές 80) που ερχόταν να πηδήξει και άφηνε το κάρο με το ? και τα φρούτα έξω στον δρόμο , έριχνε ένα και συνέχιζε .
Αυτό όσον αφορά για πριν 20-25-30 χρόνια στην περιοχή από Εφέσου στην Αχαρνών μέχρι Σωνιερου στην Λιοσίων .
Μετά το σκηνικό αλλαζε από κει μέχρι την Σαρρή .
 
Τελευταία τροποποίηση:

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
Ναι ανεβαινες τα σκαλάκια και μόλις περνούσες τη πόρτα είχε μαύρα κάγκελα μπροστά από το σαλόνι, πρώτα σε έκοβαν και μετά σου άνοιγαν, επίσης και στα δεξιά απ αυτό το σπίτι λειτούργησε οίκος ανοχής με κανονικές γυναίκες για περίπου δύο χρόνια, μιλάω για εποχή 1994-1996
Ακριβώς οπώς το περιγράφεις ηταν.
Για πριν 20 χρόνια δεν μιλάμε, περίπου; Νομίζω ότι ήταν το μόνο που έμενε ανοιχτό μεταμεσονύκτια στη Φυλής.
Μιλαμε για πρίν 29 χρόνια 1993-1996
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Καλησπέρα, θέλω να ρωτήσω δυο πράγματα:
1) Η Σύλβια από Φ109 όροφο λέει τίποτα; Διάβασα μια χλιαρή κριτική απ' το καλοκαίρι αλλά πέραν τούτου ουδέν.
2) Το Φ105 με τις δυο αυτοδιαχειριζόμενες μουνίτσες (ελλείψει τσατσάς) λέει τίποτα; Μου φάνηκαν πολύ ευχάριστες στο σαλόνι αλλά μυρίστηκα φόλα και προστάτευσα το μονάκριβο 20ευρω μου.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Κανελλοπούλου σωστά στο Αχ. 104 και με εκκλησιαστήριο εντός ...( δίπλα =το RIP Αχ 106 =. Ααχ .. Νίνα :*) Και πρίν την Κανελλοπούλου , ποια ήταν πρόεδρος , που. έβγαινε στον Μακη , και ελεγε ότι σπουδασε την κόρη της. κ.λπ. ... ? Η ξανθιά Ελληνίς του ημι- υπογείου. ...
Κυβέλης 3 :wink: Τσέκαρα και βρήκα ότι >.εδώ Zero και Σμύρνης δίνουν ρέστα αναμνήσεων ! --> https://www.bourdela.com/forum/thre...a-kai-nea-anamniseis-kai-update.176412/page-7
 

Progres7

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
56
Like
184
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από εμμυ σπυρου πατση Λιοσίων το κορίτσι καμία σχέση σε διάθεση όπως παλιά έχει πέσει πάρα πολύ και λογικό δουλεύει πολλές ώρες από ότι μου είπε κιόλας και δεν αποδίδει όπως πριν... Κρίμα και ήταν στανταρακι αλλά πλέον δεν αξίζει
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Καλησπέρα, θέλω να ρωτήσω δυο πράγματα:
1) Η Σύλβια από Φ109 όροφο λέει τίποτα; Διάβασα μια χλιαρή κριτική απ' το καλοκαίρι αλλά πέραν τούτου ουδέν.
2) Το Φ105 με τις δυο αυτοδιαχειριζόμενες μουνίτσες (ελλείψει τσατσάς) λέει τίποτα; Μου φάνηκαν πολύ ευχάριστες στο σαλόνι αλλά μυρίστηκα φόλα και προστάτευσα το μονάκριβο 20ευρω μου.
Επέστρεψε η Σύλβια?...
Την έχω δοκιμάσει μια φορά είναι μες το χαμόγελο θερμή πολύ μέσα δε κάνει ελεύθερο στοματικό και κάνει ωραίο handjob.Δε θα το κλάψεις το 20άρι.... απλά πρόσεξε η τσατσά ανακοίνωνε πρόγραμμα...καμία σχέση με αυτό που έκανε η κοπέλα...στην έξοδο την έψαχνα για εξηγήσεις αλλά είχε κρυφτεί... γνωστή μέθοδος.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Φολα φυλής 105 Σβετα ...είχε προειδοποιήσει ο νέα Σμύρνη αλλά με έτρωγε ο κόλος μου..
Παλιότερα είχα δοκιμάσει δύο φορές με καλές εντυπώσεις..
Τώρα μαύρο...ο.τσατσος για ξύλο χτύπησε στο πεντάλεπτο
Δεν ανεβαίνουν οι κριτικές για κάποιο λόγο
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.154
Κριτικές
496
Like
62.098
Πόντοι
39.662
Ξέρει κανείς κανένα μπουρδελάκι με τζάκι;
Κολωνου 23 ανάκτορο το πρώτο δεξι δωμάτιο οπως μπαίνεις.
Παρε τηλέφωνο πρώτα την υπηρεσία να στείλει την κορασιδα να το ανάψει.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.333
Κριτικές
15
Like
11.672
Πόντοι
3.246
πήρα χθες το βράδυ την πετίτ Τζασμίν στο 84Α που δίνει το κωλί της.
πολύ ξεπέτα
και στην πίπα όλο χέρι και στο γαμήσι.
κρίμα δεν αξίζει
Παίδες, την είδα κι εγώ τη νοστιμούλα Τζασμίν αλλά μου μύρισε ''φόλα''.
Κάτι που επιβεβαιώνει κι ο συναγωνιστής.
Έχουμε καμία άποψη?
Δίνει τουλάχιστον το κωλί της? Επίσης, αφήνει γλυφομούνι/γλυφοκώλι?
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
7
Like
31
Πόντοι
0
Πέρασμα από Ιάσωνος 44 εχτές το απογευματάκι για ένα στα γρήγορα με Σοφία την κλασσικη 69 και γλυψιμο στη ξεχειλωμένη μουναρα της πέρασμα προφυλακτικού γαμησακι στα 4 για μερικά λεπτα και πάλι 69 τελείωμα στο στόμα και συνέχισε κλαρινέτο για αλλά 2 λεπτα με βογγητα σηκώθηκε μου είπε ότι της άρεσε πολύ ο πουτσος μου και το γλυφομουνι την έστειλα άναψα τσιγαράκι και έφυγα ελαφρύτερος
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Παίδες, την είδα κι εγώ τη νοστιμούλα Τζασμίν αλλά μου μύρισε ''φόλα''.
Κάτι που επιβεβαιώνει κι ο συναγωνιστής.
Έχουμε καμία άποψη?
Δίνει τουλάχιστον το κωλί της? Επίσης, αφήνει γλυφομούνι/γλυφοκώλι?
:hi:
Το κωλαρακι της το δινει. Τα υπολοιπα δεν δοκιμασα. Παντως ειναι φολα.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.333
Κριτικές
15
Like
11.672
Πόντοι
3.246
Το κωλαρακι της το δινει. Τα υπολοιπα δεν δοκιμασα. Παντως ειναι φολα.
Οκ φίλε! Αυτό με ενδιαφέρει κυρίως!
Να τον παίρνει βαθιά στο πωπουδέλι της!
Αν δέχεται και γλώσσα μέσα στο κωλί της ακόμα καλύτερα
για το φυσικό της γρασσάρισμα. Αλλιώς κρεμούλα και
βουρ για κώλο!
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom