Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 173 άτομα (16 μέλη και 157 επισκέπτες)

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
αυτόςέχει πρόβλημα γενικά απ ότι έχω καταλαβει
Δεν είμαι πορνό ρεπόρτερ φίλε ! Έχεις γράψει μια κριτική για μια κοπέλα που γνωρίζω πολύ καλά ! Και την ρώτησα αν είχε γίνει αυτά που έγραψες ! Και μου είπε όχι ! Και επειδή την ξέρω πολύ καλά για αυτό την πιστεύω και πιστεύω εσένα ! Εσύ πολλές φορές γράφεις διαφήμιση ! Εγώ δεν πορνό ρεπόρτερ ! Απλά μου αρέσει να διαβάζω αυτά που γράφετε και πολλές φορές γελω με αυτή ! ! Ψάξε εσύ ποιος έχει πρόβλημα ! Καλή εβδομάδα μεγάλε
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Δεν είμαι πορνό ρεπόρτερ φίλε ! Έχεις γράψει μια κριτική για μια κοπέλα που γνωρίζω πολύ καλά ! Και την ρώτησα αν είχε γίνει αυτά που έγραψες ! Και μου είπε όχι ! Και επειδή την ξέρω πολύ καλά για αυτό την πιστεύω και πιστεύω εσένα ! Εσύ πολλές φορές γράφεις διαφήμιση ! Εγώ δεν πορνό ρεπόρτερ ! Απλά μου αρέσει να διαβάζω αυτά που γράφετε και πολλές φορές γελω με αυτή ! ! Ψάξε εσύ ποιος έχει πρόβλημα ! Καλή εβδομάδα μεγάλε
Ρε τυπε τι σχέση έχει το πορνορεπορτερ, έχεις μεγάλο θέμα και φαίνεται από αυτά που γράφεις, ένας τυχαρπαστος είσαι που τα ίδια έγραψες και για άλλους συναγωνιστές, επίσης απ ότι είδα σχεδόν όλα σου τα μηνύματα είναι "κλάψα" για κοπέλες..
Για πες μας αρχιμύστη μου για ποια κοπέλα έχω γράψει πράγματα που σε είπε ότι δεν έχουν γίνει, επίσης φαντάσου πόσο ξεφτίλας είσαι που ρωτάς τις κοπελες για άλλους συναγωνιστές κσι αντε αυτό να το καταλάβω διότι έχεις πρόβλημα, το ότι τις πιστεύεις όμως πραγματικά με ξεπερνάει...
Περιμένω όνομα και τι δεν ισχύει... και μη ρίξεις τη μπάλα στην εξέδρα
 

Einai sto domatio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2020
Μηνύματα
96
Like
429
Πόντοι
20
Με το χέρι στην καρδιά σου γράφω..
Σπυράκια από απλυσιά, έρπη κτλ. ;;;;; ?
* Είμαι στο μπαλκόνι.
1cab52_spirakia.jpg
Δε ξερω απο τι μπορει να ειναι ξερω οτι αν εχει ωραιο κωλο θελω να υπαρχουν μερικα γουσταρω
*ειμαι στο σαλονι
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Ρε τυπε τι σχέση έχει το πορνορεπορτερ, έχεις μεγάλο θέμα και φαίνεται από αυτά που γράφεις, ένας τυχαρπαστος είσαι που τα ίδια έγραψες και για άλλους συναγωνιστές, επίσης απ ότι είδα σχεδόν όλα σου τα μηνύματα είναι "κλάψα" για κοπέλες..
Για πες μας αρχιμύστη μου για ποια κοπέλα έχω γράψει πράγματα που σε είπε ότι δεν έχουν γίνει, επίσης φαντάσου πόσο ξεφτίλας είσαι που ρωτάς τις κοπελες για άλλους συναγωνιστές κσι αντε αυτό να το καταλάβω διότι έχεις πρόβλημα, το ότι τις πιστεύεις όμως πραγματικά με ξεπερνάει...
Περιμένω όνομα και τι δεν ισχύει... και μη ρίξεις τη μπάλα στην εξέδρα
Δεν μου αρέσει να μαλώσω ! Και δεν θα σου πω ποια μου είπε ! Δεύτερον εγώ μια κριτική έχω γράψει ! Και δεν μου αρέσει να περιγράψω πως το κάνω ! Για αυτήν που έχω γράψει που συμφωνούν όλοι ότι είναι φόλα ! Από με ξέρεις εσύ και λες ότι έχω πρόβλημα !!! Φίλε άστα !!! Δεν θα σου ξανά απαντήσω γιατί δεν μου αρέσει η επιθετικότητα στον διάλογο ! Ειδικά για ένα άρρωστο θέμα που αφορά ιερόδουλες !
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.120
Κριτικές
1.245
Like
193.680
Πόντοι
45.465
Δεν μου αρέσει να μαλώσω ! Και δεν θα σου πω ποια μου είπε ! Δεύτερον εγώ μια κριτική έχω γράψει ! Και δεν μου αρέσει να περιγράψω πως το κάνω ! Για αυτήν που έχω γράψει που συμφωνούν όλοι ότι είναι φόλα ! Από με ξέρεις εσύ και λες ότι έχω πρόβλημα !!! Φίλε άστα !!! Δεν θα σου ξανά απαντήσω γιατί δεν μου αρέσει η επιθετικότητα στον διάλογο ! Ειδικά για ένα άρρωστο θέμα που αφορά ιερόδουλες !
Από τη συζήτηση που κάνουμε εσύ κατάλαβες ότι τσακωνομαστε? Επίσης μου γράφεις άσχετα ότι έχεις γράψει μια κριτική, και? Θα μπορούσες να έχεις γράψει 100αδες ή και καμμία, να συνεχίσω και να γράψω ότι αυτά που λες δεν ισχύουν για τη κριτική που αναφέρεσαι υπάρχει και άλλος συναγωνιστής και μάλιστα έχει γράψει δύο φορές γι αυτήν και συμφωνεί με ότι έχω γράψει, τελικά τόσο ξεφτίλας είσαι και εσύ (όπως κάποιοι παλιότερα) που πετάς λάσπη αλλά μετά όταν σου λένε να πεις τι και πως πετάς τη μπάλα στην εξέδρα, εγώ ξέρω ότι για ότι έχω γράψει εδώ μέσα έχω δικαιωθεί και ο χρόνος έδειξε ότι αυτά που έγραφα ίσχυαν τελικά. Η επιθετικότητα το λοιπόν οφείλεται στις αστηριχτες αναφορές σου, θα κλείσω γράφοντας άλλη μια φορά κάτι που έγραφα από τα πρώτα μου χρόνια,το ότι πέρασα με μια κοπέλα καλά η μου πρόσφερε μια υπηρεσία που δεν πρόσφερε σε κάποιον άλλον δε σημαίνει κάτι, ο καθένας γράφει την εμπειρία του, και γω εχω περάσει με δεκάδες κοπέλες που κάποιοι έγραφαν ότι έχουν περάσει σούπερ και γω δε πέρασα καλά, όπως έχω περάσει όμως και με δεκάδες κοπέλες που για κάποιους είναι "φόλες" κ εγώ έχω περάσει καλά, έτσι πάει το πράγμα στον αγοραίο έρωτα, επίσης υπάρχουν και κοπέλες που είναι αποδεχτες απ όλους, αν είσαι σωστός περιμένω εδώ δημόσια να πεις ονόματα, αν για κάποιο λόγο "φοβάσαι" υπάρχει και το ΠΜ, να σαι καλά
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0

Από τη συζήτηση που κάνουμε εσύ κατάλαβες ότι τσακωνομαστε? Επίσης μου γράφεις άσχετα ότι έχεις γράψει μια κριτική, και? Θα μπορούσες να έχεις γράψει 100αδες ή και καμμία, να συνεχίσω και να γράψω ότι αυτά που λες δεν ισχύουν για τη κριτική που αναφέρεσαι υπάρχει και άλλος συναγωνιστής και μάλιστα έχει γράψει δύο φορές γι αυτήν και συμφωνεί με ότι έχω γράψει, τελικά τόσο ξεφτίλας είσαι και εσύ (όπως κάποιοι παλιότερα) που πετάς λάσπη αλλά μετά όταν σου λένε να πεις τι και πως πετάς τη μπάλα στην εξέδρα, εγώ ξέρω ότι για ότι έχω γράψει εδώ μέσα έχω δικαιωθεί και ο χρόνος έδειξε ότι αυτά που έγραφα ίσχυαν τελικά. Η επιθετικότητα το λοιπόν οφείλεται στις αστηριχτες αναφορές σου, θα κλείσω γράφοντας άλλη μια φορά κάτι που έγραφα από τα πρώτα μου χρόνια,το ότι πέρασα με μια κοπέλα καλά η μου πρόσφερε μια υπηρεσία που δεν πρόσφερε σε κάποιον άλλον σε σημαίνει κάτι, ο καθένας γράψει την εμπειρία του, και γω εχω περάσει με δεκάδες κοπέλες που κάποιοι έγραφαν ότι έχουν περάσει σούπερ και γω δε πέρασα καλά, όπως έχω περάσει όμως και με δεκάδες κοπέλες που για κάποιους είναι "φόλες" κ εγώ έχω περάσει καλά, έτσι πάει το πράγμα στον αγοραίο έρωτα, επίσης υπάρχουν και κοπέλες που είναι αποδεχτες απ όλους; αν είσαι σωστός περιμένω εδώ δημόσια να πεις ονόματα, αν για κάποιο λόγο "φοβάσαι" υπάρχει και το ΠΜ, να σαι καλά
Ευχαριστώ πολύ ! Συμφωνώ μαζί σου τώρα ! αλλά και είναι πορνό site αλλά μου μου αρέσουν πάλι οι πολιτισμένα συζητήσεις ! Με την συγκεκριμένη της αρέσει να μάθει για τις κριτικές που γράφουν για αυτήν και επειδή δεν ξέρει να φθάσει Ελληνικά ! Μερικές φορές μου ζητάει να τις διαβάσω ! Έτσι μου έχει πει για την κριτική σου για αυτήν ! Μπορεί να ντράπηκε για αυτό που έγραψες ! γιατί είναι πολλά χρόνια πελάτες της ! Δεν της έδειξα εγώ την κριτική σου ! Καλή εβδομάδα ! Φίλε !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Δεν μου αρέσει να μαλώσω ! Και δεν θα σου πω ποια μου είπε ! Δεύτερον εγώ μια κριτική έχω γράψει ! Και δεν μου αρέσει να περιγράψω πως το κάνω ! Για αυτήν που έχω γράψει που συμφωνούν όλοι ότι είναι φόλα ! Από με ξέρεις εσύ και λες ότι έχω πρόβλημα !!! Φίλε άστα !!! Δεν θα σου ξανά απαντήσω γιατί δεν μου αρέσει η επιθετικότητα στον διάλογο ! Ειδικά για ένα άρρωστο θέμα που αφορά ιερόδουλες !
Επιθετικότητα από ποιον ; Πας καλά ; Ο Σμύρνης είναι ο πιο συγκρατημένος στα λεγόμενα του μέσα εδώ αν όχι ο μοναδικός …. Άρρωστο θέμα ; Άρρωστος μήπως είσαι εσυ ;; Άκου άρρωστο θέμα !! Τέλος όταν ανοιγης μια κουβέντα μετά μην λες δεν σου λέω για πια κτλ … τελειώνεις και την κουβέντα που άρχισες !! Πάμε παρακάτω
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Οκ οκ θες να δικαιολογήσεις , αλλά θα σου πω πως σε καταστάσεις έκτακτες χρησιμοποιήστε πολύ πιο συχνά γίνεται αυτό !!
Εγώ μετά από γλυφοκωλι κάνω στοματικες πλυσεις με Betandine. :thumbsup: :headbang2: :rockon:
Με οποιαδήποτε γυναίκα!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εγώ μετά από γλυφοκωλι κάνω στοματικες πλυσεις με Betandine. :thumbsup: :headbang2: :rockon:
Με οποιαδήποτε γυναίκα!
Κινδυνεύεις όμως από ελ κολι και από ελικοβακτηρίδια στομάχου στην καλύτερη …γιατί στην χειρότερη υπαρχη ο Πρωτέας που είναι επικίνδυνος πολύ !!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Κινδυνεύεις όμως από ελ κολι και από ελικοβακτηρίδια στομάχου στην καλύτερη …γιατί στην χειρότερη υπαρχη ο Πρωτέας που είναι επικίνδυνος πολύ !!!
Δεν έχω κολλησει ποτέ τίποτα. Ρε Ισινα με όλους αυτους τους φόβους που έχεις, σε υπερβολικο βαθμό, έχεις γαμησει ποτέ γυναίκα ακαποτα; Σε έχουνε παρει ποτέ πιπα άνευ λαστιχου; Έχεις γλυψει ποτε κωλο ή μουνα;
Κι εγώ υποχονδριος είμαι και προσεχω πολυ, αλλα εσυ ρε φιλε... Δεν απολαμβάνεις τίποτα!! Εγώ πολυ απλά επιλέγω μετά από μέγιστη πληροφορηση και ψυχολογηση της παρτενερ μου. Και παιρνω και τις προφυλαξεις μου.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Δεν έχω κολλησει ποτέ τίποτα. Ρε Ισινα με όλους αυτους τους φόβους που έχεις, σε υπερβολικο βαθμό, έχεις γαμησει ποτέ γυναίκα ακαποτα; Σε έχουνε παρει ποτέ πιπα άνευ λαστιχου; Έχεις γλυψει ποτε κωλο ή μουνα;
Κι εγώ υποχονδριος είμαι και προσεχω πολυ, αλλα εσυ ρε φιλε... Δεν απολαμβάνεις τίποτα!! Εγώ πολυ απλά επιλέγω μετά από μέγιστη πληροφορηση και ψυχολογηση της παρτενερ μου. Και παιρνω και τις προφυλαξεις μου.
Είμαι παθών .. Άστο στα σκοτάδια μου ούτε εγώ δεν πατάω …
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
31
Like
26.003
Πόντοι
7.046
Σε καταλαβαίνω, ευχομαι κι εγώ να μην την πατησω ποτέ. Και ξανά λέω, τον πουτσο μου τον δίνω για γυμνο γλυψιμο σε ελάχιστες, ΠΟΛΥ ελάχιστες ιερόδουλες!
Τσέκαρε τις ιδιότητες του cranberrie. Είναι άλλη μια μικρουλα ασπίδα. Διώχνει μικρόβια που πανε να περασουν από την ουρηθρα με την ούρηση. Γι αυτό παντα κατουραμε μετά από ακαπελα πιπετο.
Αλλά και παλι λέω ότι είναι ένα μικρό + για προφυλαξη σε ακαποτη πιπα. Η μεγαλύτερη προφυλαξη είναι να γνωρίζουμε καλά ποια ιεροδουλη μας γλυφει το πουλι γυμνο. Αν κάνει εξετάσεις ή τέλος παντων σέβεται τον εαυτο της πρωτα κι έπειτα τους πελατες της. Επίσης και το Bou είναι μια καλή ασπίδα. Γνωρίζεις πανω κάτω ποιες κοπέλες κάνουν ελευθερο στοματικό και δεν έχουν κολλήσει ΠΟΤΕ κανέναν συναγωνιστή!
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
944
Κριτικές
2
Like
2.289
Πόντοι
446
παιδια το κολωνού 23 ειναι ανοιχτο γιατι οποτε περναω ειναι κλειστο
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
172
Πόντοι
0
να πω και εγώ την μαλακία μου αλλά δίνω σχεδόν αποκλειστικά ακάποτες πίπες εδώ και κυριολεκτικά 16 χρόνια και δεν έχω κολλήσει ποτέ τίποτα.
τα άλλα ακάποτα να φοβάστε ότι τα τσιμπούκια.
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Επιθετικότητα από ποιον ; Πας καλά ; Ο Σμύρνης είναι ο πιο συγκρατημένος στα λεγόμενα του μέσα εδώ αν όχι ο μοναδικός …. Άρρωστο θέμα ; Άρρωστος μήπως είσαι εσυ ;; Άκου άρρωστο θέμα !! Τέλος όταν ανοιγης μια κουβέντα μετά μην λες δεν σου λέω για πια κτλ … τελειώνεις και την κουβέντα που άρχισες !! Πάμε παρακάτω
Φίλε ξέρεις ότι ψυχοπαθεις δεν παραδέχονται ότι είναι άρρωστη ! Μια εξάρτηση είναι και αυτή Με τις πόρνες ! , Εσύ μπορείς να πεις σε συγγενείς σου ότι πας σε μπουρδέλα ! Τέλος πάντων επειδή κάποιοι το ζουν το πορνό με την ψυχή τους ! Δεν μπορώ να σου πω τίποτα άλλο !
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.095
Κριτικές
27
Like
19.418
Πόντοι
5.946
  • Θυμός
Αντιδράσεις: ISINAS

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
1.521
Πόντοι
201
Σήμερα πέρασα με το μηχανάκι απο Φυλής και Διδύμου.
Αυτό που γίνεται πλέον εκεί με τα πρεζόνια είναι απίστευτο.
Θυμίζει ταινία επιστημονικής φαντασίας.
Χέστηκα πάνω μου μέχρι να διασχίσω το κομμάτι αυτό της Φυλής.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Φίλε ξέρεις ότι ψυχοπαθεις δεν παραδέχονται ότι είναι άρρωστη ! Μια εξάρτηση είναι και αυτή Με τις πόρνες ! , Εσύ μπορείς να πεις σε συγγενείς σου ότι πας σε μπουρδέλα ! Τέλος πάντων επειδή κάποιοι το ζουν το πορνό με την ψυχή τους ! Δεν μπορώ να σου πω τίποτα άλλο !
Ψυχοπαθείς υπάρχουν παντού …. Όταν κάποιος πηδάει επι χρημαση δεν σημαίνει πως είναι άρρωστος ……άκουσε με ξέρω τι σου λέω … μπορεί να σημαίνει κάτι άλλο …. Ένας εθισμός μπορεί να δημιουργηθεί λόγο συναισθηματικών κενών …. Η καταθλίψεις …. Η ακόμα και όταν το άτομο δεν έχει κάποια σημαντική ενασχόληση με κάτι που του αρέσει κάποιο χόμπι ..εργασία … για παράδειγμα !!
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
12
Like
3.363
Πόντοι
746
Σήμερα πέρασα με το μηχανάκι απο Φυλής και Διδύμου.
Αυτό που γίνεται πλέον εκεί με τα πρεζόνια είναι απίστευτο.
Θυμίζει ταινία επιστημονικής φαντασίας.
Χέστηκα πάνω μου μέχρι να διασχίσω το κομμάτι αυτό της Φυλής.
Τι κάνουν εκεί; Τους διώξανε από Ομόνοια; Δεν έχουν που να πάνε; Αφού δεν γαμανε... Δεν έχουν και λεφτά για τα βασικά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom