Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (21 μέλη και 294 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Το πιο δύσκολο είναι το γλωσσοφιλο ; Με έκανες και γέλασα ..όπως και να έχει σε αφήνω με τις ψευδεσθησεις σου ..
να φανταστώ ρε κακομοίρη πως μάλλον δεν σου κανε την χάρη η 100% πουτάνα να της χύσεις το στοματάκι και γι' αυτό χτυπιέσαι έτσι... αλλά δεν πειράζει... στ' αρχίδια μας!
αυτό που πραγματικά πειράζει είναι που γράφεις ανορθόγραφα και λέξεις που δεν τις γνωρίζεις...
ψευδαισθήσεις ρε αγράμματε... από το ψεύδος (το γνωρίζεις καλά) και την αίσθηση (που δεν έχεις καθόλου)
αλλά δεν ξέρεις, δεν γνωρίζεις και μάλλον ζηλεύεις που τρώς πόρτα και μένεις στην απέξω...
τέλος.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Για βαλτής χέρι στο μουνακι να δούμε θα κάτσει ;; Για χάιδεψε κολοτρυπηδα τολμάς ;
μια χαρά κάθεται να της χαιδέψω το μουνάκι...
όσο για την κολοτρυπηδα δεν ξέρω... αλλά την κωλοτρυπίδα της την έχω γυαλίσει...
καλά πρέπει νασαι εντελώς ντουγάνι...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
να φανταστώ ρε κακομοίρη πως μάλλον δεν σου κανε την χάρη η 100% πουτάνα να της χύσεις το στοματάκι και γι' αυτό χτυπιέσαι έτσι... αλλά δεν πειράζει... στ' αρχίδια μας!
αυτό που πραγματικά πειράζει είναι που γράφεις ανορθόγραφα και λέξεις που δεν τις γνωρίζεις...
ψευδαισθήσεις ρε αγράμματε... από το ψεύδος (το γνωρίζεις καλά) και την αίσθηση (που δεν έχεις καθόλου)
αλλά δεν ξέρεις, δεν γνωρίζεις και μάλλον ζηλεύεις που τρώς πόρτα και μένεις στην απέξω...
τέλος.
Ειλικρινά γελάω μαζί σου … πιστεύεις πως είμαι τόσο λίγος στο να ζηλεύω για κάτι κοινό ; Φαντάζομαι ποσό τιποτένιος είσαι για να πιστεύεις κάτι τέτοιο ….
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
τουλάχιστον τώρα δεν έκανες ορθογραφικά λάθη! Βελτιώνεσαι βλέπω!
Όταν τελειώσω, μαζί σου εγώ ο τιποτένιος, θα κλάνεις το λεξικό από το Α ως το Ω !!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Κάτι πιο ευφάνταστο δεν έχεις;
Αλλά ξέχασα…
Ναι δεν έχεις… οι λέξεις είναι μία πάλη ακόμα για σένα δυστυχώς…
Η μάχη είναι άνιση…
Όντως δεν λέω πολλά … Είμαι πιο πολύ των πράξεων ..Πουλο τώρα ..
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Όντως δεν λέω πολλά … Είμαι πιο πολύ των πράξεων ..Πουλο τώρα ..
Ποιων πράξεων ; Ούτε το μουνί της Εβελίνας δεν έχεις καταφέρει να χαιδέψεις…
Και την πλήρωσες κιόλας…
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Ποιων πράξεων ; Ούτε το μουνί της Εβελίνας δεν έχεις καταφέρει να χαιδέψεις…
Και την πλήρωσες κιόλας…
Χαχαα το κατόρθωμα Ε; Είσαι σπουδαίος ρε ….Χαχαχα…Ακατοίκητο …τελείως όμως …
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Μάγκες ξέρετε που βρίσκεται η Νάνσυ από Φυλής και Διδύμου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: p21za

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
172
Πόντοι
0
Επίσης οπότε την επισκέπτομαι κι εγώ μοσχοβολάει από παντου.
φυσικά δεν βρομάει και (αν και δεν μου αρέσει εμφανισιακά) είναι πολύ δυνατή μέσα την ενδιαφέρει να περάσεις καλά.
για αυτό ενώ δεν είναι τοπ μουνί έχει σταθερή πελατεία τόσα χρόνια.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Πήγα απογιωμα Κυριακής Διδυμου 27 και ήταν μόνο η Αναστασία ... Η τσα μου ζήτησε πιστοποιητικό .... Στο Αλκιβιάδου Γ όπου ήταν το μόνο ανοικτό βρισκόταν η Ρίτα ξανθιά πολλά υποσχόμενη καραμιλφ .... Ένα πρωί πριν μέρες είχα πετύχει μια με καρεδακι κόκκινο μάλλον Νταϊάνα .... Ξέρουμε ποιες μέρες και βάρδιες? Γενικά τα σουκου και απογεματα και αργίες τα βαριά ονόματα ρεπαρουν... Μάλλον νομίζουν ότι δουλεύουν σε γραφεία η δημ υπηρεσίες ...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.101
Κριτικές
27
Like
19.447
Πόντοι
5.946
Χαχαα το κατόρθωμα Ε; Είσαι σπουδαίος ρε ….Χαχαχα…Ακατοίκητο …τελείως όμως …
Εσύ πριν λίγο δεν κλαψομούνισες που δεν σε άφησε να της το πιάσεις ρε φουκαρα; Τσάμπα έχασες το 20ρικο ρε μπατίρη… κρίμα με αυτά τα λεφτά θα μπορούσες να κάνεις μαθήματα ορθογραφίας… να ξεστραβωθείς και λίγο…
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Θα μου κλάσεις τα Αρχιδια, όσο αναφορά την πατσαβούρα δεν θα ασχοληθώ άλλο !! Αντε πουλο τώρα !
Γιατί μαλώνετε ? ....ποιος καταφέρνει πιο πολύ με την Εβελίνα ! ή με κάθε κοπέλα αν περνάει καλά μαζί της ή το δίνει κάτι πάρα πάνω !!! Μήπως κάποιοι που δεν γράφουν αλήθεια κερδίζουν μέσα στα δωμάτια και δεν τα λένε !!
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Με το χερι στη καρδια πειτε μου κατι, ειμαι ο μονος που καυλωνει αν η γκομενα εχει και κανα σπυρι στον κωλο;
Από την εμπειρία μου οποίος έχει κάτι ιδιαίτερο με κάποια από αυτές ! Δεν το γράφει ?!! Ηρέμησε γιατί αυτό δείχνει αρρώστια !
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Με το χερι στη καρδια πειτε μου κατι, ειμαι ο μονος που καυλωνει αν η γκομενα εχει και κανα σπυρι στον κωλο;

Με το χέρι στην καρδιά σου γράφω..
Σπυράκια από απλυσιά, έρπη κτλ. ;;;;; ?
* Είμαι στο μπαλκόνι.
1cab52_spirakia.jpg
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
η Εβελίνα είναι επιλεκτική στις υπηρεσίες της, όντας πελάτης της εδώ και πολλά χρόνια από τότε που άρχισε στην Αγκύρας, πολύ πριν βάλει το πορνόβυζο, τότε που είχε μόνο ένα ταττού, ένα φτερό στον πήχη του χεριού, απολαμβάνω την φούλ έκδοση του προγράμματος, ακα πίπα, 69, βαθειά παρατεταμένα γλωσσόφιλα και βέβαια το υπέροχο δροσιστικό (βλέπε λίστεριν) στριφογυριστό τελειωτικό στο στόμα τσιμπούκι... μία φορά και μοναδική με είχε αφήσει να μπώ για πολύ λίγο και στο κωλαράκι της... αλλά πολύ σύντομα μου ζήτησε να βγώ...
αυτά περί πουτσίλας και χυσίλας στο στόμα στις 50+ φορές που την έχω πάρει δεν τα έχω συναντήσει ποτέ... και μάλλον ως κακόβουλη επίθεση πρέπει να τα χαρακτηρίσω...
επίσης το δυσκολώτερο για την Εβελίνα δεν είναι η ακα πίπα αλλά το γλωσσόφιλο...ξ Εβελίνα ποτέ δεν έχεις δουλέψει στην Άγκυρα ! Αυτό δείχνει ότι δεν ξέρεις !
 

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
και αυτές εδώ οι Κριτικές για ποια είναι;

Από Αγκύρας άρχισε και Διδύμου 20 έχει δουλέψει και Αγίου Πέτρου 7 και Αχαρνών 85 και έχει πολλά χρόνια εδώ, ψάξε πρώτα τις πηγές σου γιατί εκτίθεσαι.
Τώρα, αν εννοείς την Άγκυρα της Τουρκίας..... πάω πάσο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.974
Κριτικές
31
Like
26.200
Πόντοι
7.046
Δηλαδή αν πας βράδυ πριν το τέλος της βάρδιας πιστεύεις πως μετά από 50 ακα τσιμπουκια το σώζει με ένα απλό λιστεριν ;; Όχι και οσμές αναδύονται και οι μύκητες κάνουν πάρτι !!! Αυτά τα κάνει εύκολα το έχει η κοπέλα και γλωσσόφιλα ακόμα και ο Κύκλωπας να είσαι και ακα τσιμπουκι τελειωτικό … Για βαλτής χέρι στο μουνακι να δούμε θα κάτσει ;; Για χάιδεψε κολοτρυπηδα τολμάς ;
Αδερφε συναγωνιστή Ισινα κι εγώ είμαι πολυ, μα παρα πολυ, επιλεκτικος σε ποια κοπέλα θα δώσω το πουλι μου να μπει σε στόμα ακα. Τον δίνω μόνο σε call και σε μια αντε δυο που δουλευουν σε οίκους. Τις έχω στανταρακια χρόνια και δεν έχω κολλήσει ποτε τίποτα!
Οι καχυποψίες και οι φόβοι σου έχουν βάση κι επίσης δεν μπορώ να σου δωσω άδικο. Σου δίνω, αντιθέτως, χίλια δίκια, αλλά θέλω κι εγώ να τον βρεξω και λίγο ακαποτα. Κι ας υπάρχει ρίσκο. Τι να κάνουμε.... ; Ευχομαι να μην την πληρωσω ποτέ....! Κατουρημα αμέσως μετά από την πιπα και Άγιος ο Θεός.... Με τις πιθανοτητες παιζουμε και όσο μπορουμε τις ρίχνουμε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom