Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 173 άτομα (7 μέλη και 166 επισκέπτες)

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.967
Κριτικές
1
Like
4.723
Πόντοι
456

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά...άσχετο αλλά δε βγάζω άκρη....ανεβάζω κριτικές κ δε τις δημοσιεύουν....έχω ανεβάσει δύο κ δεν τις βλέπω....κ δε βρήκα άκρη να.επικοινωμησω με κάποιον υπεύθυνο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.073
Κριτικές
99
Like
47.514
Πόντοι
21.511
Καλησπέρα κ χρόνια πολλά...άσχετο αλλά δε βγάζω άκρη....ανεβάζω κριτικές κ δε τις δημοσιεύουν....έχω ανεβάσει δύο κ δεν τις βλέπω....κ δε βρήκα άκρη να.επικοινωμησω με κάποιον υπεύθυνο
πρεπει να κανεις λιγο υπομονη ενεκα εορταστικης περιοδου.
επειδη υπαρχει και αλλος κοσμος που γραφει κριτικες, πρεπει να περιμενεις στην ουρα για τη σειρα σου.
αν δεν ειναι μουφατζιδικες, θα ανεβουν λογικα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Στο Λιοσίων 73 κάτω δουλεύει τώρα μία Ναταλί που δεν έχει σχέση με την άλλη Ναταλί τη μελαχρινή που ανέφερα προχθές. Αυτή είναι ξανθιά και με λίγο παραπανίσια κιλά. Δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις σε γενικές γραμμές. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό, 69, γλωσσόφιλα κλπ.
 

poutsarass

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2018
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1
Σήμερα είναι ανοιχτά στο μετάξι;
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
630
Κριτικές
37
Like
5.086
Πόντοι
2.836
Στο Λιοσίων 73 κάτω δουλεύει τώρα μία Ναταλί που δεν έχει σχέση με την άλλη Ναταλί τη μελαχρινή που ανέφερα προχθές. Αυτή είναι ξανθιά και με λίγο παραπανίσια κιλά. Δοκιμάστηκε με καλές εντυπώσεις σε γενικές γραμμές. Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό, 69, γλωσσόφιλα κλπ
Πάντα αυτό το μαγαζί φέρνει ωραίες κοπέλες. Εγώ Παολίνα ποιο light από Ναταλί, το ίδιο πρόγραμμα, παρόλο τον κόσμο που είχε δεν βιαζόταν καθόλου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πάντα αυτό το μαγαζί φέρνει ωραίες κοπέλες. Εγώ Παολίνα ποιο light από Ναταλί, το ίδιο πρόγραμμα, παρόλο τον κόσμο που είχε δεν βιαζόταν καθόλου.
Πότε την είχες πάρει; Για δώσε μια περιγραφή.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
630
Κριτικές
37
Like
5.086
Πόντοι
2.836
Όχι, δεν πήγα στη β' βάρδια. Στην πρωινή μαζί με τη Ναταλί ήταν η Ιζαμπέλα. Αξίζει να πάω να δω;
σώμα Αδριάνα απο Χωματιανού και κωλαράκι το ίδιο η ΝΑταλι πολλά κιλά παραπάνω
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
929
Like
1.200
Πόντοι
206
Επιστροφή της Ιζαμπελας στο Λ73...μελαχρινή πλέον..δε της πάει τόσο πολύ νομίζω σε σχέση με το ξανθό που ήταν...το μελαχροινό τη κάνει πιο πορνοβια...στα του αγώνα τώρα δεν είχε σχέση με προπερσυ προ καραντίνας...λίγο νωχελικη..κατευθείαν τσιμπούκι..η κωλάρα κωλάρα βέβαια...και παρατήρησα κωλοτρυπιδα χοάνη..που δε τη δίνει...δεν είχε τη διάθεση τούρμπο που είχε πάντα...ίσως επειδή επέστρεψε και έπεσε σύρμα και τη καταγαμησαν δύο μέρες τώρα....
στις 29 ξαναφευγει αγνωστο για ποσο,αρπαχτη μου μυριζει.Την πηρα σμρ χαμος γινοταν.Μασιφ κορμι παρα τα παραπανισια κιλα στο προσωπο κυριως....Πολυ δυνατη σε ολα της κριμα αν αργησει εκ νεου να γυρισει
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
ΛΙΓΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΛΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ!! Κυριακή 26/12 λοιπόν και λόγω εορτών είχα βάλει τα κατάμαυρα γυαλιά μου και έπαιζα βιολί ? στην Ομόνοια έξω από του Μπακακου μηπως μαζέψω κάνα φράγκο. Τα λεφτά λίγα, μάζεψα μόλις 15€. Εβαλα 5€ βενζίνη και κατέβηκα απόγευμα Μετάξι Χιλς με τα υπόλοιπα: ΚΛΝ στα σκαλάκια εκεί που έλεγε παλιά πολύ καλό σεξ σταθερά η Αλβανίδα νταρντανα που δεν μου κάνει κλικ. ΚΛΝ 27 νομίζω (στην υπογα) δίπλα στο λατινοσπιτο ένα μελαχρινό με ελ.στοματικο έχει δουλέψει και δίπλα ντουέτο με Μπέλα δεν θυμάμαι όνομα. Στο Ανάκτορο ΚΛΝ και Κεραμεικού η μελαχρινή Νικόλ που έχει αδυνατίσει τόσο πολύ και αντί για ελαφάκι μοιάζει πλέον με ακρίδα. Η Ντάρια στη Jason στα 20αρια σκαλάκια να ζητάει 15ευρα ? είπαμε 10€ είχαμε. Ψάχνω να βρω την μικρή μας πορνοστάρ Άναμπελ αρχιδια κλειστό το σπιτάκι. Κατηφορίζω Πέρδικα και Στρατηλάτη πολλά αμάξια-κινηση, θα μας δει και καμιά γνωστή Ελεηνιδα λέω και θα γίνουμε ρεζίλι, ευτυχώς φορούσα μάσκα και σκούφο Αη Βασίλη. Αnyway σκαλάκια Πέρδικα η Μιρέλα δοκιμασμένη και ποιοτική σε πιο παλιά συνεδρία με ωραίο κορμί (normal program). Τελικά κατέληξα Τατιάνα στον Περδικολαβυρινθο: Καστανή ψηλή με σχετικά καλό σώμα με ανύπαρκτο βυζί αλλά ανθεκτική στο κομπρεσέρ :thumbsup: (normal program). Στην συνέχεια πήρα τον Σκαραβαίο μου και τρισευτυχισμενος που και βενζίνη έβαλα και γάμησα γκαζωνα στον Κηφισό ακούγοντας τον υπέροχο ήχο της σκαστρας να κάνει σαν κλανιά Πουτανας !! :tooth:
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.569
Like
7.226
Πόντοι
1.056
Τελευταία τροποποίηση:

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Η Viktoria, όπως σωστά την αποκάλεσε και άλλος συναγωνιστής, ήταν καλή στις αρχές της καριέρας της
και μάλιστα είχε σχεδόν ίδιες επιδόσεις με τη Νατάσσα :rose:από Κολωνού 30. Αυτό από προσωπική εμπειρία.
Δυστυχώς, φόλεψε αρκετά γρήγορα και τώρα ζητάει 15 ευραίους (!) για τις μέτριες υπηρεσίες της.:headbang:
Από μένα τρώει άκυρο.:birdman:
Συν ότι μόλις πρόσεξα κι ένα μούλικο στο προφίλ της, που σημαίνει ότι μάλλον
είναι μάνα. Οπότε όπου φύγει-φύγει από τέτοιες περιπτώσεις... :badair:
Καλά Χριστούγεννα σε όλους τους συναγωνιστές!:hi:
 

Kanon1990

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2019
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά
Μήπως έχει περάσει κάποιος με την Ειρήνη από Χωμάτινου 11 που ήταν στο Βέργας 3 παλαιά ! Πώς είναι ?
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία, όποιος μπορεί φυσικά. Με τα νέα μέτρα τα μαγαζιά θα κλείνουν στις 12. Λογικά θα πάρει η μπάλα και τα σπιτάκια μας. Άρα η τρίτη βάρδια τέλος, σωστά; Έχει κάποιος κάποια αξιόπιστη πληροφορία;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom