Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 226 άτομα (13 μέλη και 213 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.211
Κριτικές
94
Like
46.518
Πόντοι
17.311
Προσωπική μου άποψη και με σεβασμό στα γούστα των υπόλοιπων,

Η Μπιούτη από Φ65β/Φ84Α, δεν ειναι χοντρή. Είναι 1 ψηλή νταρντάνα γυναίκα με καμπύλες. Προσωπικά περνάω πάντα πολύ καλά μαζί της και θεωρώ ότι είναι 1 πολύ καλή επιλογή για όσους γουστάρουν τέτοιο σωματότυπο.
παιχτη προσωπικα δεν παω με τα γουστα του καθενος, γιατι μερικοι γουσταρουν να γαμανε και αντρικα κωλαρακια.
αρα η συζητηση περι γουστου ειναι χαμενη απο την αρχη ηδη.
συμφωνα με τη λογικη ομως, ειναι χοντρη σε σχεση με την ΜΠΙΟΥΤΥ του 66.
τιποτα παραπανω, τιποτα παρακατω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Κριτικές
35
Like
3.726
Πόντοι
2.836
Πέρασμα το μεσημέρι στο Φυλής 84β όροφος με τη Στέλλα. Ξανθό μιλφακι με πρόγραμμα που δίνει κωλο. Μου έκανε εντύπωση η υπομονή της, με χαλάρωσε σχετικά με το χρόνο, ενώ αν ήταν άλλη ίσως έφευγα αχυστος. Λεπτομέρειες στην κριτική.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σεξ με Βαλέρια στην Κολωνού 32α, έχει πάρει γύρω στα δέκα κιλά... Δεν είναι το μουνί πλέον που όλοι γνωρίζαμε.. Παρ 'όλα αυτά τα 15 ευρά χαμένα δεν πήγαν , έσωσα το τομάρι μου γι 'ακόμα μια μέρα.. Γεμάτο δεκάλεπτο χωρίς κλεψιές και ιδιαίτερα ζεστή και συμμετοχική. 2 στάσεις και όλα πήγαν ρολόι. Καλησπέρες..!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
89
Like
10.076
Πόντοι
17.885
βόλτα σε άδεια Φυλής με τα 2/3 των οίκων κλειστά! πήγα Διδυμου 27 και βρήκα την Τάνια! Μετά από έντονο γλυφομούνι μου παρέδωσε τα υγρά της, οι ρώγες της είχαν γίνει πέτρα και έφαγε αδιαμαρτύρητα γαμήσι δυνατό μπρος και πίσω! εμένα μ έχει βολέψει ΠΟΛΥ
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
291
Κριτικές
4
Like
401
Πόντοι
301
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Πάντως οι ενημερώσεις κόπηκαν. Τι παίζει;
 

ognwstos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
βόλτα σε άδεια Φυλής με τα 2/3 των οίκων κλειστά! πήγα Διδυμου 27 και βρήκα την Τάνια! Μετά από έντονο γλυφομούνι μου παρέδωσε τα υγρά της, οι ρώγες της είχαν γίνει πέτρα και έφαγε αδιαμαρτύρητα γαμήσι δυνατό μπρος και πίσω! εμένα μ έχει βολέψει ΠΟΛΥ
Μηπως ειδες τζενη απο φ17;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Γιατί με πονάει το πόδι απο τις κλωτσιές που έχει φάει απο μένα. Δεν έχεις κανα δονητή να πας να παίξεις που πας να σπαμάρεις...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.211
Κριτικές
94
Like
46.518
Πόντοι
17.311
Γιατί με πονάει το πόδι απο τις κλωτσιές που έχει φάει απο μένα. Δεν έχεις κανα δονητή να πας να παίξεις που πας να σπαμάρεις...
ποιος σπαμαρει ρε γιδι, τις συνηθειες σου θες να μου πασαρεις ? :effemine:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
ποιος σπαμαρει ρε γιδι, τις συνηθειες σου θες να μου πασαρεις ? :effemine:
ρε μαλακισμένο δεν πας να κάνεις πιάτσα να σε πηδήξουν πακιστανοί μωρή πουτάνα δίευρη. Και μν ασχολείσαι με τους υπόλοιπους.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Σεξ με Βαλέρια στην Κολωνού 32α, έχει πάρει γύρω στα δέκα κιλά... Δεν είναι το μουνί πλέον που όλοι γνωρίζαμε.. Παρ 'όλα αυτά τα 15 ευρά χαμένα δεν πήγαν , έσωσα το τομάρι μου γι 'ακόμα μια μέρα.. Γεμάτο δεκάλεπτο χωρίς κλεψιές και ιδιαίτερα ζεστή και συμμετοχική. 2 στάσεις και όλα πήγαν ρολόι. Καλησπέρες..!
Πρωί η από γεύμα δουλεύει?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.290
Πόντοι
456

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
114
Like
1.489
Πόντοι
201
ΣΆΒΒΑΤΟ ΒΡΆΔΥ ΜΕ ΝΙΝΑ: Σάββατο αργά το βράδυ λοιπόν και καταδρομική στο ΚΛΝ 48 στο Εμετουργειο με την Κοκκινομαλλα Νίνα. Πρόσχαρη στο σαλοναρισμα και είπα να γίνει ένα ματς: Μπουκαρω λοιπόν στο πρώτο δωμάτιο δεξιά που όταν γαμας σε ακούνε και στην πλ.καρα'ι'σκακη από την ηχομόνωση. Καθώς περίμενα να κάνει την είσοδο της και το καυλι μου άρχισε να σκληραίνει σαν σουβλί είπα να ανοίξω μία τρύπα στον ψεύτικο τοίχο από την πλευρά του οικοπέδου μήπως δω ?️την Αναμπελα να τσιμπουκωνει κανέναν χυστη και καυλωσω παραπάνω αλλά μάταια, είδα έναν Πακι να κατουράει :piss: Γαμωτο λέω... τσουπ ανοίγει και η πόρτα καπάκια κάνω μια γρήγορη φούσκα με Big Babol κλείνω την τρύπα μη μας πούνε ότι χαλάσαμε το μαγαζί και αφήνω Νίνα για καθαριότητα με μαντηλάκι (νοικοκυρά) καθώς η έναρξη θα ήταν με Ακα... Καλή φλογέρα χωρίς δόντι αλλά χωρίς πέρασμα από δίδυμα ?, Doggy style μόνο γιατί είχε μερικά περιττά λιπακια και φοβήθηκα μη φάω καμιά ξενερα... Μέχρι εκεί τίμιος αγώνας και στήσιμο... όλα καλά και διπλό στο Μπερναμπέου χαλαρά ...?
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Χαχαχα ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα !!!!! Καψουραααααα .
Μπα;; Βγήκες από την τρύπα σου παραμυθά ;; Δεν ξαναμπαινεις καλύτερα για να μην μας φλομώσεις στα ψέμματα παλι;;
 

kesarianiotis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2018
Μηνύματα
4
Κριτικές
7
Like
166
Πόντοι
280
Αδερφέ ακουστικε κάτι για κωνσταντινουπολεως 155 αν δεν κάνω λάθος
Εκεί είναι πήγα χτες αλλά θα λείψει έναν μήνα μου είπε η γυναίκα στην πόρτα.. λόγω ατυχήματος. Έσπασε το ποδι της η κούκλα μας.. Κωνσταντίνουπολεως 166?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom