Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 207 άτομα (9 μέλη και 198 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Τράβα Μαίρη Αχαρνών 85 ή Περγάμου 1. Όπου την πετυχεις. Ελληνίδα με 10 κιλά παραπανισια. Αν θες λεπτομέρειες διάβασε κριτικές. Από Φυλής δεν μου έρχεται άλλη 40αρα που να έχω παρει. Γενικά προτιμαω max 32 με 35 χρονων.
Γαμάει το Άβαταρ , πιο καλό αυτό..!!
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Έρχεται αυριο ο τρισκατατατος με μορφή ανθρώπου, Εωσφόρος και καμουφλαρισμενος δαιμονας Πάπας...Θα φιλοξενήσει παραλάβει και κάποια ασυνόδευτα προσφυγακια ναι καλα διαβάσατε σαν και αυτά που βλέπουμε στις τσάρκα χαχαχαχα.Αντε και καλά ξεκωλιασματα εύχομαι στον ποντιφικα
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.633
Πόντοι
1.056
Η μονικα στο παρασιου 36 τι βαρδια δουλευει?
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Έρχεται αυριο ο τρισκατατατος με μορφή ανθρώπου, Εωσφόρος και καμουφλαρισμενος δαιμονας Πάπας...Θα φιλοξενήσει παραλάβει και κάποια ασυνόδευτα προσφυγακια ναι καλα διαβάσατε σαν και αυτά που βλέπουμε στις τσάρκα χαχαχαχα.Αντε και καλά ξεκωλιασματα εύχομαι στον ποντιφικα

'Ηρθε και είναι εδώ συναγωνιστή !!!!


Τα σημάδια όμως ? Τυχαίο ? η όχι ?

Ολική έκλειψη Ηλίου στις 4 Δεκεμβρίου​

 

Συνημμένα

  • Εkleipsi 04 12 2021.jpg
    Εkleipsi 04 12 2021.jpg
    68,8 KB · Εμφανίσεις: 31
Τελευταία τροποποίηση:

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Έρχεται αυριο ο τρισκατατατος με μορφή ανθρώπου, Εωσφόρος και καμουφλαρισμενος δαιμονας Πάπας...Θα φιλοξενήσει παραλάβει και κάποια ασυνόδευτα προσφυγακια ναι καλα διαβάσατε σαν και αυτά που βλέπουμε στις τσάρκα χαχαχαχα.Αντε και καλά ξεκωλιασματα εύχομαι στον ποντιφικα

Λες να ναι κι αυτός παιδόφιλος όπως οι προηγούμενοι;;;; :think:
 

Joshua 1

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2021
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
0
Ρε σεις, η Άννα η Ασιάτισσα που ήταν στην Φυλής 86 έχει πάει σε άλλο οίκο η μας κούνησε μαντήλι;
 
Τελευταία τροποποίηση:

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Φίλε όταν είσαι Porche διαλέγεις τον αναβάτη, δεν σε διαλέγει. Η τυπισσα έχει κάνει τη μπαζα της, έχει φτιάξει το όνομα της και οποτε θελει δουλευει. Άποψη μου και καλά κάνει! Έτσι έκανε και η Τζώρτζια Διδυμου 7 και μερικές άλλες όπως η Άννα Κου Φωκαιας που οπότε θέλει παει Ρουμανία και κάθετε μήνες. Το ξέρουν ότι είναι καύλες και τους περιμενει το χρήμα όποτε δουλευουν. Μαγκια τους.
Φίλε όταν είσαι Porche διαλέγεις τον αναβάτη, δεν σε διαλέγει. Η τυπισσα έχει κάνει τη μπαζα της, έχει φτιάξει το όνομα της και οποτε θελει δουλευει. Άποψη μου και καλά κάνει! Έτσι έκανε και η Τζώρτζια Διδυμου 7 και μερικές άλλες όπως η Άννα Κου Φωκαιας που οπότε θέλει παει Ρουμανία και κάθετε μήνες. Το ξέρουν ότι είναι καύλες και τους περιμενει το χρήμα όποτε δουλευουν. Μαγκια τους.
Συμφωνώ σίγουρα όταν είσαι μουναρα και με σχετικά καλό χαρακτήρα. Εδώ έχουν άλλες και άλλες που είναι χειρότερες.
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Για την Νανσυ από μοντελοαλυσιδα έχει κανένας καμία πληροφορία;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Συμφωνώ σίγουρα όταν είσαι μουναρα και με σχετικά καλό χαρακτήρα. Εδώ έχουν άλλες και άλλες που είναι χειρότερες.
Έτσι ακριβώς. Η Εβε έχει όλο το πακετο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Για την Νανσυ από μοντελοαλυσιδα έχει κανένας καμία πληροφορία;
Από το άνοιγμα των οίκων και μετά η μόνη που επιβίωσε στην Γερμανο-αλυσιδα είναι η σκιννυ μελαχρινη μοντελο-Αλεξάνδρα η οποία έκανε και μεροκάματα στο Μεταξι στη ζουλα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Από το άνοιγμα των οίκων και μετά η μόνη που επιβίωσε στην Γερμανο-αλυσιδα είναι η σκιννυ μελαχρινη μοντελο-Αλεξάνδρα η οποία έκανε και μεροκάματα στο Μεταξι στη ζουλα.
Γιατί γερμανο-αλυσίδα; :think:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.938
Κριτικές
31
Like
25.826
Πόντοι
7.046
Γιατί γερμανο-αλυσίδα; :think:
Εχω την εντύπωση πως ανήκε σε Γερμανό. Αυτά τα τρία και της Διδυμου στον όροφο 8Α. Το είχαν αναφέρει αρκετοί συναγωνιστές. Κάνανε παντα ανακύκλωση τα κορίτσια μεταξυ αυτων. Επίσης έχει αναφερθεί ότι μετά τη καραντίνα τα παρατησε γι'αυτο και δεν άνοιξαν ποτε όλα μαζί κι επίσης το της Διδυμου δεν άνοιξε ποτε. Ας με διορθωσει κάποιος αν κάνω λάθος. Δεν είμαι ισχυρογνώμων. Βεβαια δε μας νοιάζει και τόσο ο ιδιοκτήτης....
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Πηγα να γαμησω μετα απο μηνες μην εχοντας βαρεσει μαλακία πρωτυτερα (σσ παιδαριωδες λαθος, που δεν θα επαναληφθει).
Η μαυρη Μπιουτι απουσίαζε. Η Εβελινα απουσίαζε. Εν τω μεταξυ ημουν άυπνος, μετα απο 10ωρη δουλεια ορθοστασίας, ειχα πετυχει ενα γνωστο μου στη Φυλης [local αυτος, εκανε πως δεν με ειδε] και γενικως ολα πηγαιναν λαθος.
Σκεφτηκα να μην αποχωρησω απραγος, μιας που ειχα ηδη φαει τη σχετικη ξεφτίλα και ημουν και καυλωμενος οσο δεν παει...
Περασα στο 2ο σπιτακι της Φωκαίας, οπως την πιανεις κατεβαινοντας τη Φυλης, στην παλαι ποτέ "Μαρια Αλβανεζα" που ειχα τιμησει ουκ ολιγες φορες σε δύο διαφορετικα μαγαζια οπου εργαζόταν την τελευταια 5ετία.
Προκειται για μια ψιλοάσχημη αλλά συμπαθητικη κοπελα, μικροσωμη με φοβερο πισω συστημα. Εσχατως πρεπει να εβαλε και βυζια, γιατι παλιοτερα ηταν flat. Οι υπηρεσίες της βρισκονταν σε υψηλο επιπεδο διαχρονικά, με προθυμία για deepthroat, ξυλο, προκαταρκτικα κλπ...
Η σημερινη μας συναντηση ηταν δυσαρεστη εκπληξη και συνοψιζεται στη λεξη ξεπέτα· τουλαχιστον μεχρι τη στιγμη της διεισδυσης, αφου εκσπερματωσα μεσα σε δευτερολεπτα. Η Μαρια ηταν δυστροπη, ξινη, χωρις προκαταρκτικα και χωρις την εκφυλη συμπεριφορα με την οποία την ειχα συνδεσει. Γενικως φιασκο, αλλά τουλαχιστον αδειασα τ΄αρχιδια μου και γυρισα σπιτι πιο χαλαρός. Ας προσεχα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom