Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 442 άτομα (27 μέλη και 415 επισκέπτες)

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Αυτα που ειχα πει για φυλης 105 για μια σβέτα πρεπει να έκανα λαθος...η φολάρα του κερατα ηταν η αφροδίτη. την ειδα και σε κατι φωτο λιοσιων 91 που απο τι βλέπω οι ιδιες δουλευουν και στο φυλης 105
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Εψαξα ετσι που ειπες αλλα δεν βρηκα -
Το Λιοσίων 91 κλειστό σήμερα,ανοικτό το Φ105,τι κάνουν πηγαινοέρχονται οι φόλες εκεί?,το Βεργας 3 ανοικτό με την Λαρίσα από Μαραθώνος απότι είδα,μπαμπάτσικη είναι λίγο,την είχα δοκιμάσει στο Μαραθώνος,καλή είναι το τιμάει το 20αρι,μετά τις 17:00 θα είναι η Μόνικα απότι μού είπε η 2τσα,στο πλήρως ανακαινισμένο οίκημα έχουν κάνει ρεσεψιόν υποδοχής με monitor που παρακολουθεί τις κάμερες η 2τσα.
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2021
Μηνύματα
40
Κριτικές
5
Like
305
Πόντοι
280
Το Λιοσίων 91 κλειστό σήμερα,ανοικτό το Φ105,τι κάνουν πηγαινοέρχονται οι φόλες εκεί?,το Βεργας 3 ανοικτό με την Λαρίσα από Μαραθώνος απότι είδα,μπαμπάτσικη είναι λίγο,την είχα δοκιμάσει στο Μαραθώνος,καλή είναι το τιμάει το 20αρι,μετά τις 17:00 θα είναι η Μόνικα απότι μού είπε η 2τσα,στο πλήρως ανακαινισμένο οίκημα έχουν κάνει ρεσεψιόν υποδοχής με monitor που παρακολουθεί τις κάμερες η 2τσα.
γυρισε τελικα η μονικα?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Αυτα που ειχα πει για φυλης 105 για μια σβέτα πρεπει να έκανα λαθος...η φολάρα του κερατα ηταν η αφροδίτη. την ειδα και σε κατι φωτο λιοσιων 91 που απο τι βλέπω οι ιδιες δουλευουν και στο φυλης 105
Καλά που το είπες, γιατί ήμουν έτοιμος να την πάρω.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μπορεί να δόσει κανείς περιγραφή της καινούργιας Ρωσιμολδαβούλας στο Φώκαιας 17;



Ενημερωτικό υστερόγραφο:
Στους σοβιετικους δίπλα ο αρχιδούκ νούκεμ άρχισε να βγάζει πάλι τα ψυχολογικά κόμπλεξ του αποκαλώντας τους εδώ ναυάγια και σπαμαροντας. Πάει για σουτάρισμα και από εκεί ο ναυαγός ο Ροβινσώνας Αρχιδούκω.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
γυρισε τελικα η μονικα?
Δεν ειναι η Μονικα απο τη Μαραθωνος,ειναι καινουργια κοπελα τριων ημερων στην Ελλαδα,απο Ουκρανια αποτι μου ειπε και η ιδια,δεν μιλαει Ελληνικα μονο λιγα Αγγλικα,μετριο προσωπο,μετριο σωμα,χαλαρο με πιασιματακια,κανονικο υψος,μακρυ καστανο μαλλι,στρουμπουλουλικο θα το ελεγα,μεσα ειναι μετρια σε ολα,τσιμπουκι ανευ προφυλακτικου,στοματοφιλα,κανει καποια προκαταρκτικα, φιλαει στηθος,ρογες,αντεχει σφυροκοπημα,ενταξει μια μετρια κατασταση για μενα.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Κατταθεση πριν απο λιγο στην Ειρηνη Φωκαιας 17. Το κοριτσι τιμαει το 20ευρο . Η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου, μου φαινεται εχει βελτιωθει; Το δυσαρεστο ειναι πως η Ειρηνη αναχωρει στις 25 για την πατριδα της.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
εντελως ξεπετα,μακρυα
Αυτο που εχω καταλαβει χρονια τωρα,πλην πολυ λιγων εξαιρεσεων,ειναι οτι οπου βλεπεις σε μπουρδελο και οχι μονο, πολυ ωραια κοπελα,μεσα ειναι φολα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Αυτο που εχω καταλαβει χρονια τωρα,πλην πολυ λιγων εξαιρεσεων,ειναι οτι οπου βλεπεις σε μπουρδελο και οχι μονο, πολυ ωραια κοπελα,μεσα ειναι φολα.
δεν ειναι απολυτο αυτο,απλα η συγκεκριμενη δε κανει,τα μαγαζια του περιφερειακου μπλοκ που μας μαθαν αλλιως πρέπει να τη ξεφορτωθουν στα κεντρικα της φυλης και μεταξι που συχναζουν στραβαδια, σχολιαροπαιδα,χαμπιμπηδες κλπ άμπαλοι
 

Dimp107

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
335
Κριτικές
4
Like
548
Πόντοι
21
τιμήθηκε το λοιπόν η Ιζαμπελα η πανύψηλη(1.80 χωρίς τακούνια) Σαντορινια 22ετων (όπως η ίδια δηλώνει) στο Φωκαιας 19, θα ακολουθήσει κριτική που θα είναι μια μίξη καθώς την έχω πάρει και άλλες 3 φορές στο 17β, θα ανεβάσω και φωτός του δωματίου.
Εκανες κριτικη τελικα? Δε καταφερα να βρω κατι!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.040
Κριτικές
1.245
Like
191.166
Πόντοι
45.465

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Μόλις γύρισα από μια καταδρομική στην Φυλής.

Στόχοι : Δύο καινούργια τεμάχια που οι ελάχιστοι έγκριτοι & άξιοι πορνορεπόρτερ τις ανέφεραν = Λίζα (Φ.74) & Ζβέτα (Φ.105)

Η Λίζα δεν ήταν στο πόστο της , οπότε ο κλήρος έπεσε στην Σβέτα.

Για τα δικά μου πρότυπα, μια χαρά κοπέλα είναι.
Και εμφανίσημη και τιμάει το 20€.

Τα υπόλιπα στην κριτική μου.

Υ.Γ. : Διαβάζω αναφορές ότι ακόμα και σε σπίτια του "εμετουργίου" η υπηρεσία όχι μόνο καθαρίζει τα δωμάτια , αλλά παρέχει και χαρτί για χρήση στο κρεβάτι. Παρόλα αυτά, συνεχίζετε να επισκέπτεστε το Φ.86 1ος, με την κατάπτιστη τσα2, που σας βλέπει σαν κατσαρίδες. Όταν της έκανα παρατήρηση για την καθαριότητα, η απάντησή της ήταν ότι : "σιγά μην κοιτάω και το σώβρακό σας μήπως είναι χεσμένο. Δεν είναι Hilton εδώ". Πηγαίνετε, λοιπόν, να ξαπλώνετε στα σεντόνια που έχουν να αλλαχτούν από το 1o lock down . . . . .
Αφού δεν σέβεστε τους εαυτούς σας . . . . .
 
Τελευταία τροποποίηση:

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Μόλις γύρισα από μια καταδρομική στην Φυλής.

Στόχοι : Δύο καινούργια τεμάχια που οι ελάχιστοι έγκριτοι πορνορεπόρτερ τις ανέφεραν = Λίζα (Φ.74) & Ζβέτα (Φ.105)

Η Λίζα δεν ήταν στο πόστο του , οπότε ο κλήρος έπεσε στην Σβέτα.

Για τα δικά μου πρότυπα, μια χαρά κοπέλα είναι.
Και εμφανίσημη και τιμάει το 20€.

Τα υπόλιπα στην κριτική μου.

Υ.Γ. : Διαβάζω αναφορές ότι ακόμα και σε σπίτια του "εμετουργίου" η υπηρεσία όχι μόνο καθαρίζει τα δωμάτια , αλλά παρέχει και χαρτί για χρήση στο κρεβάτι. Παρόλα αυτά, συνεχίζετε να επισκέπτεστε το Φ.86 1ος, με την κατάπτιστη τσα2, που σας βλέπει σαν κατσαρίδες. Όταν της έκανα παρατήρηση για την καθαριότητα, η απάντησή της ήταν ότι : "σιγά μην κοιτάω και το σώβρακό σας μήπως είναι χεσμένο. Δεν είναι Hilton εδώ". Πηγαίνετε, λοιπόν, να ξαπλώνετε στα σεντόνια που έχουν να αλλαχτούν από το 1o lock down . . . . .
Αφού δεν σέβεστε τους εαυτούς σας . . . . .
λες για αυτό το σπίτι που είναι η αντζελα η κοντη με τισ βυζαρες και μια ταυλανδη και η τσατσα ειναι μια ξανθια ανατολικου μπλοκ?
αν ναι και εγω ειχα κανει παρατηρηση για σεντονια και μου την ειχε πει και απο τοτε δεν ξαναμπηκα
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
λες για αυτό το σπίτι που είναι η αντζελα η κοντη με τισ βυζαρες και μια ταυλανδη και η τσατσα ειναι μια ξανθια ανατολικου μπλοκ?
αν ναι και εγω ειχα κανει παρατηρηση για σεντονια και μου την ειχε πει και απο τοτε δεν ξαναμπηκα
Για ξανθιά, δεν την θυμάμαι.

Μια κοντόχοντρη σιχαμερή γριέτζο ήταν τότε.... :zombie:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δεν ειναι η Μονικα απο τη Μαραθωνος,ειναι καινουργια κοπελα τριων ημερων στην Ελλαδα,απο Ουκρανια αποτι μου ειπε και η ιδια,δεν μιλαει Ελληνικα μονο λιγα Αγγλικα,μετριο προσωπο,μετριο σωμα,χαλαρο με πιασιματακια,κανονικο υψος,μακρυ καστανο μαλλι,στρουμπουλουλικο θα το ελεγα,μεσα ειναι μετρια σε ολα,τσιμπουκι ανευ προφυλακτικου,στοματοφιλα,κανει καποια προκαταρκτικα, φιλαει στηθος,ρογες,αντεχει σφυροκοπημα,ενταξει μια μετρια κατασταση για μενα.

Δοκιμάστηκε πριν κάνα τρίωρο.. πολύ καλή μέσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom