Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (19 μέλη και 234 επισκέπτες)

mounoilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
20
Like
299
Πόντοι
290

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Ενδιαμεση κατασταση στα 30 ευρω δεν υπαρχει? ?? Αναζητω κατι που να ειναι ενα κλικ καλυτερο απο φυλης...ευχαριστω.

Δεν νομιζω..

Αν καποιος ξερει κατι ενδιαμεσο να μας το πει..:grin:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Τον τελευταίο καιρό, διαβάζοντας τις θετικές κριτικές, επισκέφθηκα Τάνια και Αναστασία από Διδυμου 27. Και οι δύο πολύ καλές, ομολογώ. Καμιά πρόταση για αντίστοιχες υπηρεσίες σε καλύτερης εμφάνισης κοπέλες;
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
ρε παιδια η αννα η πολωνεζα θα ερθει ;;
επισης η πιο νεα που περασε απο Διδυμου 27 ηταν η Ιβανκα (πριν τα 30 ηταν ) που ειχε και σοβαρο σερβις αφου οι αλλες δεν ξερουν ουτε πιπα να κανουν και ειναι και σαπιες ...
πλεον και η μπαρμπορα βαριεται να κανει πιπα
τιποτα καλυτερα να παω αγιο ορος πιο πολυ και καλο σεξ θα κανω...
επισης δεν βρισκω το site των λιοσιων 73 πανω κατω
με πεταει σε αλλο link studio xxx που δεν εχει το προγραμμα μονο αλλα στου.
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
14
Like
3.379
Πόντοι
4.895
Στο Δ27 για ένα φεγγάρι είχε περάσει ένα μικρής ηλικίας τουμπανακι με πλαστικούς βυζους και μακρύ ίσιο μαλλί....
Τι έγινε ? Παίζει αλλού?
Θυμήθηκα.... Μιλένα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Στο Δ27 για ένα φεγγάρι είχε περάσει ένα μικρής ηλικίας τουμπανακι με πλαστικούς βυζους και μακρύ ίσιο μαλλί....
Τι έγινε ? Παίζει αλλού?
Θυμήθηκα.... Μιλένα

Ακούστηκε ότι θα επιστρέψει.
 

The maleman96

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω κοντοπούτανο (κάτω από 1.60) skinny μέχρι 30 Μαίων ? Σε μπουρδέλο στούντιο ή μασάζ. Όχι έσκορτ
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
102
Κριτικές
11
Like
931
Πόντοι
371
ρε παιδια η αννα η πολωνεζα θα ερθει ;;
επισης η πιο νεα που περασε απο Διδυμου 27 ηταν η Ιβανκα (πριν τα 30 ηταν ) που ειχε και σοβαρο σερβις αφου οι αλλες δεν ξερουν ουτε πιπα να κανουν και ειναι και σαπιες ...
πλεον και η μπαρμπορα βαριεται να κανει πιπα
τιποτα καλυτερα να παω αγιο ορος πιο πολυ και καλο σεξ θα κανω...
επισης δεν βρισκω το site των λιοσιων 73 πανω κατω
με πεταει σε αλλο link studio xxx που δεν εχει το προγραμμα μονο αλλα στου.
Πολύ καλή φίλτατε η Ιβάνκα,την είχα τιμήσει δεκάδες φορές:rockon:Ζούσε και διασκέδαζε αυτο που έκανε!!!Καλές παροχές και ποιότητα 《αιδοίο και πρωκτός λούστο》:P:P:P:P.
Όταν ξεκαθαρίσει το τοπίο με τις καραντίίνες θα την ξαναδούμε.....ίσως και πιο σύντομα.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Φίλε μήν ρωτάς ποια Ελένη γιατί μας βάζεις σε πειρασμό να σου απαντήσουμε
Η Ελένη η Ελένη είναι πάντα καβλωμενη , μολης μπαίνει ο πελάτης ορμάει τρελαμενη , οι κινήσεις και ο ρυθμός της σου προκαλούν ένα ρίγος ..μα πρόσεξε μην φας αυτό το απαγορευμένο μήλο..
 

piato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
122
Κριτικές
14
Like
940
Πόντοι
311
Η μιχαελα από φωκαιας 17 δουλεύει; δεν τη βλέπω στις ενημερώσεις. είχε ανέβει και ποιο παλιά αγγελία για ξενοδοχείο παίζει ακόμα;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
πέρασα 2η φορά με Ισαβέλλα από Φωκαίας 17β, δωμάτια γεμάτα και πάλι, το κορίτσι ΜΑΚΡΑΝ καλύτερο τη 2η φορά, για μένα καθιερώνεται ως μια στάνταρ επιλογή, δεν μπορώ να σκεφτώ ΤΙ δεν κάνει από υπηρεσίες! Πραγματικά τα βαλα με τον εαυτό μου που δεν μπόρεσα να κρατηθώ λίγο παραπάνω και τέλειωσα. Δεν θα μπω στο κόπο να σχολιάσω αν αρέσει εμφανισιακά στον έναν και τον άλλο, ειδικά αν βάλει και στήθος που σκέφτεται μιλάμε για :ak: Πάντως εαν σας αρέσει εμφανισιακά πραγματικά για μένα δεν παίζει να μην περάσει κάποιος καλά! Οσο ήμουν εκεί ένας έφαγε και πόρτα: "η κοπέλα το ξέρεις δεν περνάει μαζί σου"! Καλά ρε άμα μαλώνετε τι πάτε πάλι? Εγώ σε 2-3 δεν πάω, τι να κάνω? να μου ρίξουν άκυρο?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
#Φωκαιας 17(όροφος).

_Ιζαμπέλα_

Τόσος χαμός... τόσος ντόρος...για μία μαυριδερη Αθίγγανη...με μία πολύ μέτρια φάτσα...και κάτι άκυρες ξεμπαρκες κραυγές...:O
(έχει σίγουρα κάποιο πρόβλημα).
Το μόνο θετικό πάνω της είναι ομολογουμένως ο σωματότυπος της... ψηλή τύπου λάτιν τουμπανε όλε...!!!

Πρόγραμμα : Φουλ μεν... αλλά Κλαφτα Χαράλαμπε....!!!!!!

#Πολυ κακό ακα μπουκι... βασικά το βάζει απλά στο στόμα της...και αυτό μόνο... ούτε καν τον γλύφει... τίποτα!

#Τα αρχιδακια δεν ξέρει να τα γλύφει...

#Ειναι σφιχτομουνα και πονάει.

#Γλωσσοφιλα, 69, πρωκτικό, χύσιμο στο στόμα...τα κάνει όλα...

# Στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά...



ΥΓ: Το σκηνικό με την περίεργη κρυφότρελή τσατσά με στυλακι που θα της χάριζε ρόλο στην ταινία ''Οικογενεια Adams 2''
Και την άλλη κρυφοτρελή κορασίδα με τις κραυγές λες και της κάνουν εξορκισμό....
ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΟ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ....!!!!!!

:confused::confused::confused:
σε πάω και τα λες ωραία, αλλά εδώ σε βρίσκω φάουλ! Δεν έχω μικρή εμπειρία στα μπουρδέλα, δεν έχω λόγο να σε αμφισβητήσω αλλά πραγματικά πιστεύω πως είναι και θέμα ταιριάσματος/χημείας με την κάθε κοπέλα, δεν πάει να πληρώνουμε, δεν πάει ν "απαιτούμε" σεξ δεν παραγγέλνουμε καφέ!
Πχ εγώ με ΣΟΝΙΑ απο Φιλιππίδου ΔΕΝ κάνω με τίποτα, και όμως έχει ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ πελάτες!
Επίσης μου κάνει εντύπωση για την υπηρεσία! Ήρεμη μου κάνει! Τι να πω!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Να γράψω κάτι σχετικό...
Τι συμβαίνει και δεν μου ανέβηκαν οι τρεις διαφορετικές κριτικές που έγραψα εχθές το βράδυ;
Τίποτα το μεμπτό δεν είχαν όσα έγραψα.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Να γράψω κάτι σχετικό...
Τι συμβαίνει και δεν μου ανέβηκαν οι τρεις διαφορετικές κριτικές που έγραψα εχθές το βράδυ;
Τίποτα το μεμπτό δεν είχαν όσα έγραψα.
το είπες στους αντμιν?
διάβασα και τις κριτικές σου, συμφωνώ σε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό με αυτές, να γράφεις πιο συχνά, ανθρώπους με το στυλ μου/μας θα τους βοηθάς να δουν "τι παίζει"
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.084
Κριτικές
94
Like
46.366
Πόντοι
17.311
Να γράψω κάτι σχετικό...
Τι συμβαίνει και δεν μου ανέβηκαν οι τρεις διαφορετικές κριτικές που έγραψα εχθές το βράδυ;
Τίποτα το μεμπτό δεν είχαν όσα έγραψα.
απλα περιμενεις μεχρι να ανεβουν, δε γραφεις μονο εσυ κριτικες φιλε.
 

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα, γνωρίζει κανενας αν δουλευει η Τζώρτζια σημερα ;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Καλησπέρα, γνωρίζει κανενας αν δουλευει η Τζώρτζια σημερα ;
αν το ξέραμε θα παίζαμε τζόκερ! είναι πραγματικά όποτε της καυλώσει! Ειδικά αν της πάνε καλά οι δουλειές και μαζεύει χρήμα μετά έχει ανάπαυση!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom