Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (18 μέλη και 249 επισκέπτες)

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Δύο φορές έχω πάει..μην πιάνεις εδώ μην ακουμπάς εκεί..μη γλείφεις παραπέρα... έλεος.. τσιμπούκι σε πεσμένο πουλί...οπότε όχι.Για κώλο αν πετύχεις την Άννα στο φ59 πάρτη..πιο θερμή μέσα και καλό παιδί...
Ευχαριστω, !!!!! η Αννα Φ59 δεν δινει κωλο πια δυο φορες που πηγα αυτη και η αλλη ενω εδιναν κωλο τωρα λενε ΟΧΙ .
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Κι εγω πιστευω πως η συγκεκριμενη δεν ενδιδει σε τετοιες προκλησεις. Κανεις δεν ξερει ομως. Κι εγω που ειχα πιασει μια φορα κουβεντα μαζι της ητανε κατηγορηματικη.Η Μπαρμπορα ειναι επαγγελματιας οπως λιγες.
Ήταν ειρωνικό το σχόλιό μου. Μην πιστεύεις πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια. Η μόνη αξία που έχουν αυτές οι γυναίκες στη ζωή τους είναι το χρήμα, όχι η ειλικρίνεια. Όταν πχ μου λένε ότι μόνο μαζί μου κάνουν γλωσσόφιλα ή ότι σε κανέναν δεν κάνουν, απλά μέσα μου γελάω. Γιατί δυστυχώς γι' αυτές υπάρχει το ίντερνετ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Να ρωτήσω, αυτή η Έλλη από Φυλής 71 είναι η ίδια με μία φόλα που δούλευε περιστασιακά εκεί παλιά;
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
Δύο φορές έχω πάει..μην πιάνεις εδώ μην ακουμπάς εκεί..μη γλείφεις παραπέρα... έλεος.. τσιμπούκι σε πεσμένο πουλί...οπότε όχι.Για κώλο αν πετύχεις την Άννα στο φ59 πάρτη..πιο θερμή μέσα και καλό παιδί...
Συμφωνώ απόλυτα με μύστη Κλεόβουλο!
Η Άννα από Φωκαίας 17 μου έριξε άκυρο για γλυφοκωλάδα πριν της
πάρω το κωλοτρυπίδι! :jerking: Τελείως χαζή, αφού θα χαλάρωνε το γκρόβερ της...
Δεν αξίζει για πάνω από μία φορά...

Αντίθετα, η Άννα από Φυλής 59 μου έδωσε κατευθείαν γκρόβερ χωρίς
καν να πάρω μουνί. :rockon:Και με άνεση χρόνου αφού κωλογαμήσι και
γλυφοκώλι κράτησαν κανά 15λεπτο! :rockon:
Το κακό είναι ότι δεν δίνει ούτε στοματόφιλα, ενώ απέφυγε και το
ΑΚΑΠΟΤΟ στοματικό, πόσο μάλλον το ΑΚΑ τελειωτικό... :angry:
Αν τα έκανε θα την είχα στανταράκι...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.240
Κριτικές
90
Like
10.231
Πόντοι
17.885
Συμφωνώ απόλυτα με μύστη Κλεόβουλο!
Η Άννα από Φωκαίας 17 μου έριξε άκυρο για γλυφοκωλάδα πριν της
πάρω το κωλοτρυπίδι! :jerking: Τελείως χαζή, αφού θα χαλάρωνε το γκρόβερ της...
Δεν αξίζει για πάνω από μία φορά...

Αντίθετα, η Άννα από Φυλής 59 μου έδωσε κατευθείαν γκρόβερ χωρίς
καν να πάρω μουνί. :rockon:Και με άνεση χρόνου αφού κωλογαμήσι και
γλυφοκώλι κράτησαν κανά 15λεπτο! :rockon:
Το κακό είναι ότι δεν δίνει ούτε στοματόφιλα, ενώ απέφυγε και το
ΑΚΑΠΟΤΟ στοματικό, πόσο μάλλον το ΑΚΑ τελειωτικό... :angry:
Αν τα έκανε θα την είχα στανταράκι...
μισό να καταλάβω γιατί οι μισοί λένε έτσι οι μισοί αλλιώς, τελικά κώλο δίνει ή τον έκοψε?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
15
Like
11.813
Πόντοι
3.246
μισό να καταλάβω γιατί οι μισοί λένε έτσι οι μισοί αλλιώς, τελικά κώλο δίνει ή τον έκοψε?
Και οι 2 Άννες δίνουν κώλο! Αν η Άννα από Φυλής 59 κάνει πρωκτανάπαυση
είναι κάτι που δεν νομίζω να ισχύει γιατί την πήρα την προηγούμενη εβδομάδα.
Ωράριο 17.00 με 05.00 μου είπε ότι γαμιέται, οπότε οι ενδιαφερόμενοι ας
πάτε στοχευμένα...
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Και οι 2 Άννες δίνουν κώλο! Αν η Άννα από Φυλής 59 κάνει πρωκτανάπαυση
είναι κάτι που δεν νομίζω να ισχύει γιατί την πήρα την προηγούμενη εβδομάδα.
Ωράριο 17.00 με 05.00 μου είπε ότι γαμιέται, οπότε οι ενδιαφερόμενοι ας
πάτε στοχευμένα...
Για την Αννα Φωκαιας ειναι σιγουρο οτι δινει κωλο , για την Αννα Φ 59 μια βολτα απο εκει και το θεμα ξεκαθαριζει , οποιος παει ας ενημερωσει τελεικα .
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ευχαριστω, !!!!! η Αννα Φ59 δεν δινει κωλο πια δυο φορες που πηγα αυτη και η αλλη ενω εδιναν κωλο τωρα λενε ΟΧΙ .

Πριν κάνα δυο βδομάδες τον έδωσε πάντως και ασάλιωτα.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.619
Κριτικές
9
Like
3.327
Πόντοι
736
Παλια εδεινε και ροδελα εκει ηταν καλη , τωρα το εκοψε και δεν κανει τελειωτικο στοματικο και φιλια δεν , αρκετα κοντη ,αλλα στο πισωκολλητο λογο κωλαρας καλη !!
Εγω που ειχα περασει πριν λιγες μερες , μου ανεφερε η γυφτοτσατσα οτι δινει κωλο η Αννα! Τωρα τι ισχυει δεν ξερω, μπορει να ειναι με τα φεγγαρια της, ή οταν την ξεκωλιαζουν και κουραζεται σταματαει!
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Εγω που ειχα περασει πριν λιγες μερες , μου ανεφερε η γυφτοτσατσα οτι δινει κωλο η Αννα! Τωρα τι ισχυει δεν ξερω, μπορει να ειναι με τα φεγγαρια της, ή οταν την ξεκωλιαζουν και κουραζεται σταματαει!
Μπορει να ειναι με τα φεγγαρια της , ποιος ξερει , απλα περνας ρωτας και αναλογα γαμας .
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Αφού έχουμε κόψει ενημερώσεις κι έχουμε πιάσει το μπλαμπλα να πώ κι εγώ τα δικά μου.
Φυλής σε λίγο κλείνω 3η δεκαετία που τσαρκάρω και μπαίνω.
Έχει περάσει αρκετές φάσεις σε αυτά τα χρόνια κάθε μια με τα θετικά της και τα αρνητικά της.
Κάποια εποχή ήταν και για τον χαβαλέ και για την άνεση και για όλα.
Κάποτε το τραβήξανε όταν ανεβήκαν στα 30 ενώ μάλιστα είχαν μείνει με μέτριες κοπέλες σιγά σιγά το ξαναρήξανε 25 και τελικά 20.
Ξαναφέρανε καλές κοπέλες και εμφανισιακά και από εξυπηρέτηση. Ενώ αρκετοί χώροι ανακαινίστηκαν. Πολλά νέα σπίτια άνοιξαν, δυστηχώς αρκετά από αυτά δεν συντηρήθηκαν ποτέ σωστά Υπάρχουν και στην φυλής αρκετούτσικα σπίτια που πέφτουν κοντά στον μέσο όρο χώρου μεταξουργείου.
Υπάρχουν και κοπέλες κάτω του μετρίου, υπάρχουν και φόλες που κλαίς τα λεφτά σου.
Σε γενικές γραμμές όμως είναι VFM. Για εμένα προσωπικά το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι ενώ υποτίθεται ότι ήταν 20λεπτο (σχεδόν ποτέ δεν υπήρχε περίπτωση βέβαια να σε αφήσουν 20λεπτο) και σου χτυπάγαν την πόρτα στα 10 λεπτά 15 να ήσουν τυχερός οπότε έμενες μέσα ένα μέσο όρο 12-14 λεπτά. Πλέον βλέπεις να χτυπάνε πόρτα στα 5-7 λεπτά και να βλέπεις το 9λεπτο σαν Μαξιμουμ

Λιοσίων και Μεταξουργείο αναγκαστικά γνώρισα αργότερα στην ζωή μου για 2 λόγους. 1 γιατί εκείνος ο ακατανόμαστος που είχε ανοίξει τηλεοπτικό πόλεμο συμφερόντων είχε αναγκάσει την φυλής για λίγα χρόνια να κλίνει στις 00.00 και μόνο λίγα σε μεταξουργείο και λιοσίων παρέμεναν ανοιχτά για εμάς τους ξενύχτηδες και δεύτερων για οικονομικούς λόγους, ειδικά όταν θέλαν 30αρια φυλής η λιοσίων είχε κρατήσει το τίμιο 20αράκι και το μεταξουργείο ένα τραβηγμένο για εκεί αλλά βολικό 15άρι

Στην λιοσίων πάντα θεωρούσα ότι ήταν πολύ λίγα τα καλά κορίτσια και ότι ήταν κυρίως για κάποιους που τους βγάζουν γούστα. Οι περισότεροι χώροι και χάλια και κακό συντηρημένοι.
Υπάρχουν τα τελευταία χρόνια λίγες ευχάριστες νέες εγγραφές στην λίστα δεν αλλάζουν τόσο την περιοχή απλά προστίθενται σαν συγκεκριμένοι χώροι για την προσωπική λίστα του κάθε ενώς

Μετάξι, κάποιοι χώροι απορούσα πέρυσι πως ακόμα υπάρχουν και δεν έχουν κλείσει, φέτος που πέρασα μόνο βραδυνές έχουν σταματήσει. δεν ξέρω αν δουλεύουν μόνο 1η 'η/και 2η για κυρίως για αυτούς που δεν γίνονται πλέον δεκτοί πουθενά. Αλλά ας ομολογήσουμε ότι έχουν φτιαχτεί πολλά νέα μαγαζιά που είναι απο ανθρώπινα επίπεδα εώς και πολύ καλά. Από κοπέλες σίγουρα πολλύ λίγες οι καλές και μερικές μέτριες. Αρκετές είναι αυτές που είναι για πιο ιδιαίτερα γούστα (κυρίως για milfακιδες , gilfακιδες greatgranny lovers, κτλ)
Και στα διάφορα γούστα υπάρχει και η cultήλα που μας πιάνει αρκετές φορές αρκετούς.

Τέλος για μετάξι, μιας και το είπα και για την φυλής σε αρκετά πλέον έχουν ρίξει τον χρόνο που υποτίθεται ότι κάποτε ήταν 10 λεπτά και ειδικά στο μετάξι το φωνάζανε απο πριν πολλες υπηρεσίες για να προλάβουν όσους είχαν συνηθίσει σε φυλής και λιοσίων να έχουν λίγο περισσότερο χρόνο. Και συνήθως χτυπάγανε την πόρτα στα 6-8 λεπτά το 10λεπτο ήταν το μάξιουμ το οποίο το δεχόντουσαν αλλά στραβώνανε κι όλας που κατάφερες και πήρες ότι πλήρωσες.
Φέτος είδα αρκετά να το έχουν ρίξει και αυτό, είδα στα περάσματα μου να χτυπάνε πόρτες στα 5λεπτα ακόμα και σε 3 λεπτα ! Με 2 μόνο φωτεινές εξαιρέσεις (εύχομαι να υπάρχουν κι άλλες) που είδα να χτυπάνε ακριβώς στα 10 με αποτέλεσμα να υπάρχουν περιπτώσεις που ξερνάγανε σε χρόνο χώρους της φυλής. Κάποιες τέτοιες περιπτώσεις για εμένα τουλάχιστον είναι VFM και αξιοσημείωτα ως σεβόμενα το "προφορικό συμβόλαιο" με τον πελάτη.

Studio είχα πάει λίγες φορές, ειδικά την εποχή που δυσκολευόσουν να τα μετρήσεις. Με εξαίρεση το γεγονός ότι ήταν τα πρώτα που τότε πρόσφεραν λίγο πιο GFE (όχι κανονικό GFE αλλά κάτι λίγο) τα ψηλοέκλαψα τα ευρουδάκια μου. Χρόνος λίγο καλύτερος από φυλής αλλά όχι αρκετός να χαλαρώσεις. Τα πρώτα τότε μάλιστα δεν είχαν καν τους καλούς χώρους απλά καλύτερους από της φυλής και οι κοπέλες ενώ πρόσφεραν τα ίδια και λιγότερα είχαν και τουπέ "εδώ δεν είναι μπουρδέλο μην με βλέπεις για πουτάνα".
Ευτυχώς όταν έκλεισαν μερικά από αυτά και οργανώθηκαν τα περισότερα απο τα υπόλοιπα με κοπέλες και πιο εμφανίσιμες και πιο ορεξάτες για δουλειά έστρωσε κάπως το πράγμα.
Ακόμα όμως χρειάζονται βελτιώσεις γιατί λόγο της πολύ χαμηλότερης κίνησης που έχουν λίγες κοπέλες μένουν ικανοποιημένες και παραμένουν εκεί. Πολλές γυρνάνε σε άλλο επίπεδο, άλλες σε CG για λιγότερη δουλειά , άλλες σε σπίτια προς τα κάτω (ναι ακόμα και μετάξι) για πιο πολύ πελατεία πιο γρήγορα φράγκα. Και κάποιες μπορούν και κάνουν και συνδυασμούς.
Τελικό κέρδος από κάποια studio βγαίνει για κάποιες που φτιάχνουν δικό τους πελατολόγιο και δουλεύουν μόνες τους και για αυτούς που είναι στο πελατολόγιο αυτών που γουστάρουν
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δυστυχώς όπως πάει η κατάσταση φαίνεται ότι θέλουν να μας σπρώξουν στο 50άρικο (στούντιο, μασάζ) και το 100ρικο (call girls) σιγά σιγά. Το Μετάξι θα υπάρχει μόνο για τους πάκηδες και η Φυλής για τους μερακλήδες.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.973
Κριτικές
31
Like
26.172
Πόντοι
7.046
Κριμα, η Διδυμου ηταν ενα απο τα πιο ησυχα μερη, καποτε περαστικος απο εκει για να γαμησω την Αλινα στο Δ16, μου ποναγε το γονατο και καθομουν μια ωρα στα σκαλια πολυκατοικιας μεχρι να ηρεμησει και δεν συνεβει το παραμικρο, ουτε κοσμο, τιποτα τιποτα.

Οι νταβαδες δεν εχουν χασουρα απο αυτο το χαλι; Την κοτα που τους φερνει τα χρυσα αυγα δεν πρεπει να την βοηθησουν, να καθαρισουν την περιοχη μονοι τους; Απο ποιον περιμενουν, απο το κρατος;

Αλλα και αυτοι κοτες ειναι...
Εκτιμώ πως γνωρίζουν ότι οι οίκοι θα ξανακλείσουν από τον Οκτώβριο και μετά και δεν ασχολουνται. Εκεί παει το πραγμα με την Δ' κυριοι. Θα μας αναγκάσουν να κάνουμε εμβόλια και στα παιδια μας για να πηγαινουν σχολείο και να μην κλείσουν και αυτά και τέλος!
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Προ ολιγου πηγα για στοχευμενη καταθεση στη Τζωρτζια το αστερι της Διδυμου. Παρκαρα το αμαξι και μολις πηγα να διαβω την πορτα του οικου το μετανιωσα και γυρισα γιατι φοβηθηκα μη μου το χτυπησουν. Παρκαρα ρε μυστες και οχι μονο αισθανθηκα, αλλά και παρατηρησα να με κοιτανε ματια! Η Διδυμου εχει γινει ο πιο βρωμερος γεματο πρεζακια πεζοδρομος της Αθηνας! Εχω και καινουριο αμαξι και φοβηθηκα, σκιαχτηκα! Οχι για εμενα γιατι ειμαι προετοιμασμενος, αλλα να μην γυρισω και βρω το αμαξι ανοιγμενο! Μετα δεν εκατσα να ψαξω για πιο ασφαλες παρκινγκ και τωρα το 20αρικο το επενδυω σε κοκτεϊλακι μαζι με φιλο στο Κουκακι κοζαροντας δυο Σκανδιναβες που φορανε κατι πεδιλακια ολο τρελα!!
Με καινούργιο αμάξι σε τέτοιες περιοχές; κινδυνεύεις τουλάχιστον με ένα καλό γραντζουνιά από κάποιον ζηλιάρη σκυλαραπα.

Προφανός δεν έχεις κάνει βόλτα πρόσφατα στον πεζόδρομο ανάμεσα στα κτίρια της Ακαδημίας να δεις τι πάει να πει κοσμοσυρροή από πρεζόνια και όλα με την σύριγγα στο χέρι. Ότι χειρότερο έχω δει ως τώρα και σε τέτοιο κεντρικό σημείο!

Και όμως ο κόσμος κυκλοφορούσε σαν να μην τρέχει τίποτα ανάμεσα σε τόσους τοξοβολους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom