Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 138 άτομα (8 μέλη και 130 επισκέπτες)

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Δέχτηκα επίθεση από τσατσά η οποία με έγδυσε με το ζόρι και μού έκρυψε τα παπούτσια.Φυσικά και δεν τα κατάφερε να μού πάρει 10ευρο αφού τής είπα ψέμματα ότι δεν έχω λεφτά μαζί. Την ρώτησα αν έχει πάρει κόκα και μού είπε ναι, αλλά μάλλον έκανε πλάκα. Πάντως είχε τρελαθεί τελείως. Ενέδωσα λίγο στο γδύσιμο αναγκαστικά γιατί τραβούσε τη φόρμα μου και θα την έσκιζε οπότε τής λέω άντε βγάλτη αλλά θα φύγω σε λίγο. Η όλη φάση κράτησε κανά 7λεπτο περίπου -όπου πιανόμασταν στα χέρια κτλ και μού έδειχνε και τα βυζιά της- πράγμα που σημαίνει ότι μού χρωστάει εκείνη 10ευρο τελικά..Η κορασίδα ήταν λίγο πιο σοβαρή κατάλαβε ότι δεν θα έμπαινα και αποχώρησε από το παιχνίδι νωρίς (καθόταν δίπλα μου στο κρεββάτι ρωτώντας με γιατί δε με γαμάς να τελειώνουμε ? 10ΕΥΡΏ σιγά τα λεφτά.) Τα πνεύματα ηρέμησαν και έφυγα σώος και αβλαβής. Αυτές είναι εμπειρίες.. Ένας μπουρδελιάρης να ζητάει βοήθεια μέσα σε μπουρδέλο..Έλεος..!
Σε ποιο μαγαζί έγινε αυτό συναγωνιστή;
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
οκ δεν λέμε την ίδια! τι να πω γίνονται και αυτά! γάμα τες
Η συγκεκριμένη με έχει βασανίσει κι άλλη φορά, είχε μπει μπροστα στην πόρτα στο Ιάσωνος -εεεε- 44 φράζοντάς μου την έξοδο. Έχει πάθει ψύχωση αυτή , πάει για Zyprexa άνετα...
 
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
517
Κριτικές
4
Like
713
Πόντοι
86
Δέχτηκα επίθεση από τσατσά η οποία με έγδυσε με το ζόρι και μού έκρυψε τα παπούτσια.Φυσικά και δεν τα κατάφερε να μού πάρει 10ευρο αφού τής είπα ψέμματα ότι δεν έχω λεφτά μαζί αλλιώς θα ορμούσε και στο πορτοφόλι μου κι εκεί θα παιζότανε σπρωξίδι. Την ρώτησα αν έχει πάρει κόκα και μού είπε ναι, αλλά μάλλον έκανε πλάκα. Πάντως είχε τρελαθεί τελείως. Ενέδωσα λίγο στο γδύσιμο αναγκαστικά γιατί τραβούσε τη φόρμα μου και θα την έσκιζε οπότε τής λέω άντε βγάλτη αλλά θα φύγω σε λίγο. Η όλη φάση κράτησε κανά 7λεπτο περίπου -όπου πιανόμασταν στα χέρια κτλ και μού έδειχνε και τα βυζιά της πιέζοντάς με να γαμήσω εκείνη - πράγμα που σημαίνει ότι μού χρωστάει εκείνη 10ευρο τελικά..Η κορασίδα ήταν λίγο πιο σοβαρή κατάλαβε ότι δεν θα έμπαινα και αποχώρησε από το παιχνίδι νωρίς (καθόταν δίπλα μου στο κρεββάτι ρωτώντας με γιατί δε με γαμάς να τελειώνουμε ? 10ΕΥΡΏ σιγά τα λεφτά.) Τα πνεύματα ηρέμησαν και έφυγα σώος και αβλαβής. Αυτές είναι εμπειρίες.. Ένας μπουρδελιάρης να ζητάει βοήθεια μέσα σε μπουρδέλο..Έλεος..!
Αυτό είναι απόδειξη ότι έχουν μεγάλες αναδουλειές κάποιες απο αυτές. Δεν ξέρω τι γνώμη έχουν καποιοι άλλοι εδώ,αλλα παρατήρησα οτι μετά την ληξη του εγκλεισμού η κίνηση γενικα στα μαγαζιά είναι πολύ πεσμένη.Ισως ομως και να ειναι λαθεμενη εντυπωση. Με την ευκαιρία,θα ήθελα να παρακαλεσω όσους άξιους ενημερωτές μπορούν, να δινουν και ωράρια μαγαζιών (βαρδιών) , αν γινεται .
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Αυτό είναι απόδειξη ότι έχουν μεγάλες αναδουλειές κάποιες απο αυτές. Δεν ξέρω τι γνώμη έχουν καποιοι άλλοι εδώ,αλλα παρατήρησα οτι μετά την ληξη του εγκλεισμού η κίνηση γενικα στα μαγαζιά είναι πολύ πεσμένη.Ισως ομως και να ειναι λαθεμενη εντυπωση. Με την ευκαιρία,θα ήθελα να παρακαλεσω όσους άξιους ενημερωτές μπορούν, να δινουν και ωράρια μαγαζιών (βαρδιών) , αν γινεται .
Όντως..ο ενθουσιασμός της πρώτης εβδομάδας ανοίγματος εξατμίστηκε ταχύτατα. Μια τσατσά μού είπε οτι στο Lockdown έβγαλε πιο πολλά λεφτά, και πρόσθεσα ότι 'δεν ήσουν και εγκλωβισμένη μέσα στο μπουρδέλο αλλά έξω στον ήλιο σαν τσιλιαδόρος' και συμφώνησε.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Δέχτηκα επίθεση από τσατσά η οποία με έγδυσε με το ζόρι και μού έκρυψε τα παπούτσια.Φυσικά και δεν τα κατάφερε να μού πάρει 10ευρο αφού τής είπα ψέμματα ότι δεν έχω λεφτά μαζί αλλιώς θα ορμούσε και στο πορτοφόλι μου κι εκεί θα παιζότανε σπρωξίδι. Την ρώτησα αν έχει πάρει κόκα και μού είπε ναι, αλλά μάλλον έκανε πλάκα. Πάντως είχε τρελαθεί τελείως. Ενέδωσα λίγο στο γδύσιμο αναγκαστικά γιατί τραβούσε τη φόρμα μου και θα την έσκιζε οπότε τής λέω άντε βγάλτη αλλά θα φύγω σε λίγο. Η όλη φάση κράτησε κανά 7λεπτο περίπου -όπου πιανόμασταν στα χέρια κτλ και μού έδειχνε και τα βυζιά της πιέζοντάς με να γαμήσω εκείνη - πράγμα που σημαίνει ότι μού χρωστάει εκείνη 10ευρο τελικά..Η κορασίδα ήταν λίγο πιο σοβαρή κατάλαβε ότι δεν θα έμπαινα και αποχώρησε από το παιχνίδι νωρίς (καθόταν δίπλα μου στο κρεββάτι ρωτώντας με γιατί δε με γαμάς να τελειώνουμε ? 10ΕΥΡΏ σιγά τα λεφτά.) Τα πνεύματα ηρέμησαν και έφυγα σώος και αβλαβής. Αυτές είναι εμπειρίες.. Ένας μπουρδελιάρης να ζητάει βοήθεια μέσα σε μπουρδέλο..Έλεος..!
Kαλημερα Φιλε Carlito.....την επομενη φορα σε βλεπω.......Αρεσεις....Δεξου το....και προχωρα......
 

Συνημμένα

  • giphy (1).gif
    giphy (1).gif
    490,3 KB · Εμφανίσεις: 46
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Δέχτηκα επίθεση από τσατσά η οποία με έγδυσε με το ζόρι και μού έκρυψε τα παπούτσια.Φυσικά και δεν τα κατάφερε να μού πάρει 10ευρο αφού τής είπα ψέμματα ότι δεν έχω λεφτά μαζί αλλιώς θα ορμούσε και στο πορτοφόλι μου κι εκεί θα παιζότανε σπρωξίδι. Την ρώτησα αν έχει πάρει κόκα και μού είπε ναι, αλλά μάλλον έκανε πλάκα. Πάντως είχε τρελαθεί τελείως. Ενέδωσα λίγο στο γδύσιμο αναγκαστικά γιατί τραβούσε τη φόρμα μου και θα την έσκιζε οπότε τής λέω άντε βγάλτη αλλά θα φύγω σε λίγο. Η όλη φάση κράτησε κανά 7λεπτο περίπου -όπου πιανόμασταν στα χέρια κτλ και μού έδειχνε και τα βυζιά της πιέζοντάς με να γαμήσω εκείνη - πράγμα που σημαίνει ότι μού χρωστάει εκείνη 10ευρο τελικά..Η κορασίδα ήταν λίγο πιο σοβαρή κατάλαβε ότι δεν θα έμπαινα και αποχώρησε από το παιχνίδι νωρίς (καθόταν δίπλα μου στο κρεββάτι ρωτώντας με γιατί δε με γαμάς να τελειώνουμε ? 10ΕΥΡΏ σιγά τα λεφτά.) Τα πνεύματα ηρέμησαν και έφυγα σώος και αβλαβής. Αυτές είναι εμπειρίες.. Ένας μπουρδελιάρης να ζητάει βοήθεια μέσα σε μπουρδέλο..Έλεος..!
Αυτό δν είναι τπτ. Σε εμένα έσκασε μύτη ο νταβάς - άντρας και η πουτανα κράταγε τν πόρτα. Η τσατσά τν βαραγε να φύγει. Κι εγώ από πίσω να της τν ακουμπαω
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.185
Πόντοι
17.885
ε οκ μιας και λέμε για "επιθέσεις" μια φορά με πέταξε έξω η πουτάνα, μέσα στο σαλόνι ήταν 3νταβάδες, όταν βγήκαμε έξω απλά μου ζήτησαν να μην ξαναπάω στο μαγαζί και αυτό ήταν όλο. κανένας δεν ακούμπησε κανέναν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αφού έφυγε βγήκα και ένας συναγωνιστής είχε πεθάνει στα γέλια. Αλλά μόλις κατέβηκα και τν είδα δν ητςν να γελάς.Φυλακοβιος εμοιαζε με tattoo μπράτσα και διμετρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ε οκ μιας και λέμε για "επιθέσεις" μια φορά με πέταξε έξω η πουτάνα, μέσα στο σαλόνι ήταν 3νταβάδες, όταν βγήκαμε έξω απλά μου ζήτησαν να μην ξαναπάω στο μαγαζί και αυτό ήταν όλο. κανένας δεν ακούμπησε κανέναν
Γιατι σε πέταξε έξω;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
90
Like
10.185
Πόντοι
17.885
Αφού έφυγε βγήκα και ένας συναγωνιστής είχε πεθάνει στα γέλια. Αλλά μόλις κατέβηκα και τν είδα δν ητςν να γελάς.Φυλακοβιος εμοιαζε με tattoo μπράτσα και διμετρος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατι σε πέταξε έξω;
Είχαμε χωρίσει (οκ είχα κάνει ΜΑΛΑΚΙΑ) είχα αφήσει πράγματα σπίτι της, της είχα ζητήσει να τα πάρω, απλά με έβριζε, τα πήρα κρανίο, πήγα από κει, η τσατσά μου πε πως δεν θέλει να με ξαναδεί, ήταν 3 στο σαλόνι, όταν έφυγα με ακολούθησαν, έξω μου ζήτησαν να μην πάω πάλι.(ΔΕΝ θα με ακουμπούσε ούτε ο Θεός ούτε ο Διάβολος, δεν είμαι τυχαιό μουνάκι).
Ζήτησα συγνώμη, μετά από 2 μέρες ένας από τους νταβάδες μου έδωσε τα πράγματά μου και μου ζήτησε...να μην τους κρατήσω κακία :grin:
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Αυτό δν είναι τπτ. Σε εμένα έσκασε μύτη ο νταβάς - άντρας και η πουτανα κράταγε τν πόρτα. Η τσατσά τν βαραγε να φύγει. Κι εγώ από πίσω να της τν ακουμπαω
H τσατσά βάραγε τον Νταβά..?? Ε ρε γλέντια..!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
ε οκ μιας και λέμε για "επιθέσεις" μια φορά με πέταξε έξω η πουτάνα, μέσα στο σαλόνι ήταν 3νταβάδες, όταν βγήκαμε έξω απλά μου ζήτησαν να μην ξαναπάω στο μαγαζί και αυτό ήταν όλο. κανένας δεν ακούμπησε κανέναν
Μα καλά 3 Νταβάδες στο σαλόνι..? Συνέλευση είχαν ..???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom