Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 366 άτομα (36 μέλη και 330 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Η μοναδική Σάρα που έχει πάρει το μάτι μου είναι στο Φωκ 25 Β. Το γνωστό γυφτάκι που φόλιασε πρόσφατα το πουτανόβιο. Αν εννοείς κάποια άλλη, γράψε λάθος.
αν φολιασε λεει....ετσι μ ρχεται να ανοιξω τη πορτα να ριξω μια ροχαλα και να φυγω :tooth:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Επιτυχής κατάθεση στην Έμμυ από Λιοσίων 73β. Έρχεται και κριτική αφού περάσει τον έλεγχο. Ευχαριστώ.
αυτη πρεπει να γαμιεται 20 ωρες τη μερα αφου οτι ωρες και να δω σε οποιο και να δω απο τα 3, εμμυ βλεπω
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Παιδιά κάνα πιπινακι Κολωνού η Ιάσωνος παίζει?Βάρδια δεν εχω πρόβλημα πρωινή-απογευματινή.Τυπου Νικόλ Ι20Β την οποία δε βρήκα...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Παιδιά κάνα πιπινακι Κολωνού η Ιάσωνος παίζει?Βάρδια δεν εχω πρόβλημα πρωινή-απογευματινή.Τυπου Νικόλ Ι20Β την οποία δε βρήκα...
Αν παίζει λέει, γεμάτο ειναι. Δεν ξέρεις ποια μουναρα να διαλέξεις.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Αν παίζει λέει, γεμάτο ειναι. Δεν ξέρεις ποια μουναρα να διαλέξεις.
Για πες καμία πρόταση για απογεματινή τσάρκα.. πιπινάκι λέγοντας εννοώ εγώ μέχρι 23-24 αδύνατο ωραίο σώμα και όμορφο..
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλησπέρα! Σήμερα είπα να πάω για ξεφούσκωσε. Πέρασα απλό περιέργεια απ'την Πιπίνου 118 κατλα τις 13:30 και δούλευαν 2 κοπέλες. Όλγα σε Γιουβαρλέ έκδοση και Μαρία, ψηλή με κανονικό σώμα. Ανέβηκα στην Φώκαιας. Στο 17 βρήκα μία Πάολα από την γειτονική Αλβανία με πρωκτικό , όπου και έκανα κατάθεση. Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος. Δεν ήταν κάτι το φανταστικό, αλλά έφυγα τουλάχιστον ξαλαφρωμένος
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Για πες καμία πρόταση για απογεματινή τσάρκα.. πιπινάκι λέγοντας εννοώ εγώ μέχρι 23-24 αδύνατο ωραίο σώμα και όμορφο..
Σ αυτό το στιλ άλλη μια ήταν η Βικτώρια στο ίδιο που δουλεύει η Νικόλ. Τώρα δεν ξέρω που βρίσκεται. Όταν ήταν κλειστά τη Βικτώρια την πέρναγε όλη η Χρυσή Ορδή.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.644
Πόντοι
3.246
Προσυπογράφω τον Εκλεκτικό! :rockon:
Η Βάλια είναι Μολδαβέστατη και δεν έχει καμία σχέση με Αλβανία.
Μιλάει και ρώσσικα και ρουμάνικα.
Καραεπιβεβαιωμένο τόσο από τα σόσιαλ, όσο κι από κοντά!
Το τηγανοκέφαλο σχήμα του κεφαλιού παραπέμπει σε χωριάτικη καταγωγή,
όπου στα κωλοχώρια αναμειγνύονται κοντινοί συγγενείς.
Αυτό, βέβαια, δική μου εικασία... :grin:
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Να πω κ γω κάποιες επισκέψεις μου αυτό το καιρό..αλιονα από δίδυμου 18 για 1η φορά λόγω πιπας..μέτρια πράγματα τσαμπα ντόρος.. Μιχαέλα Φώκαιως κλασικά εγγύηση μέχρι κ χοτελ την έχω πάρει 3 φορές..κ Μαίρη από Αχαρνών 85 δυνατό μιλφ την πήρα 2 φορές
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Προσυπογράφω τον Εκλεκτικό! :rockon:
Η Βάλια είναι Μολδαβέστατη και δεν έχει καμία σχέση με Αλβανία.
Μιλάει και ρώσσικα και ρουμάνικα.
Καραεπιβεβαιωμένο τόσο από τα σόσιαλ, όσο κι από κοντά!
Το τηγανοκέφαλο σχήμα του κεφαλιού παραπέμπει σε χωριάτικη καταγωγή,
όπου στα κωλοχώρια αναμειγνύονται κοντινοί συγγενείς.
Αυτό, βέβαια, δική μου εικασία... :grin:
Μαζί με τον Μπαμπινιώ πρέπει να φέρουμε και γενετιστή βορδελιάρη.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
όπου στα κωλοχώρια ...
Το ρουσέστι νόι κωλοχώρι; Δεν υπάρχει περίπτωση.


IMG_20210625_190429.jpg


Το γούγλαρα ,υπάρχει και ρουσέστι βέκι. Σαν την άνω και κάτω κωλοπετεινίτσα τη δικιά μας.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καλά το σκέφτηκε η Βάλια. Σου λέει απ' το να με γαμανε οι μολδοβλάχοι στο ρουσέστι νόι για ένα πιάτο τυρόγαλο καλύτερα να ρουφω ψωλας στο Γρέτσια να βγάλω και κανένα φράγκο.

Αλλά ήθελα να ήξερα πως φτάνει το μακρύ χέρι του κυκλώματος στο ρουσέστι και τις φέρνει εδώ.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Να πω κ γω κάποιες επισκέψεις μου αυτό το καιρό..αλιονα από δίδυμου 18 για 1η φορά λόγω πιπας..μέτρια πράγματα τσαμπα ντόρος.. Μιχαέλα Φώκαιως κλασικά εγγύηση μέχρι κ χοτελ την έχω πάρει 3 φορές..κ Μαίρη από Αχαρνών 85 δυνατό μιλφ την πήρα 2 φορές
Στο χοτέλ ήρθε χωρίς πολλά - πολλά ή πρέπει να είσαι τακτικός, να σε ξέρει και τα σχετικά; ζητά 80€ για 1 ώρα ;
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Στο χοτέλ ήρθε χωρίς πολλά - πολλά ή πρέπει να είσαι τακτικός, να σε ξέρει και τα σχετικά; ζητά 80€ για 1 ώρα ;
ήταν κ ανεξάρτητη εν καιρώ καραντινας ε τώρα που δουλεύει κ φωκαιως λογικά κάνει επιλεκτικά..
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
ήταν κ ανεξάρτητη εν καιρώ καραντινας ε τώρα που δουλεύει κ φωκαιως λογικά κάνει επιλεκτικά..
Σε περίπτωση πάντως που τό’ χεις συνήθειο να τις παίρνεις και εκτός ρίχνε μια ενημέρωση (αν δεν σου κάνει κόπο) για το ποιες παίζουν εξωμπουρδελική μπάλα, διότι μέσα στη ζέστη η τσάρκα είναι πραγματικό μαρτύριο. Εγώ ειδικά μέχρι να φτάσω μόνον, έχω στάξει από 2 φορές... Σε λίγο με βλέπω να κατεβαίνω με σακ-βουαγιάζ για να έχω δευτερότριτα ρούχα...:2funny::2funny::2funny:
 

Nopainnogain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2020
Μηνύματα
26
Κριτικές
23
Like
598
Πόντοι
990
Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα να μάθω σχετικά με την Δανάη το granny στο Μεταξουργείο Ιάσωνος 20 είναι καλή η όχι? Αξίζει να πάει κανείς? Πέρασα με το μηχανάκι σήμερα που πήγαινα να γαμησω την Σάρα και την είδα έξω από τον οίκο να κάθεται στην πόρτα και ομολογώ ότι με εξιταρε λίγο για πείτε αν ξέρετε κατι ευχαριστώ.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206
Μπουργκα.. πολυ μπουργκα και ζεστη σημερα. Ενα πραμα που δεν το εχω ξαναζησει. Πλατεια Βικτωριας ηρθαν για να μείνουν. Πολλοι αναμεσα τους ανθρωποι με κομμενα ποδια η χερια. Παω Διδυμου και τι να δω. Καταληψη απο μαυρους. Καθονται ανασκελα, αλλοι χτυπανε την πρεζα τους αλλοι σε παρατηρουν που πας. Αν και ηθελα να παω να ξεφορτωσω σε καποιο απο αυτα τα μαγαζακια, εφυγα χωρις να μπω ουτε σε ενα.

Πηγα Ιωαν.3 κατω και πηγα στοχευμενα για την Σαμπινα. Δεν την εχω δει απο κοντα αλλα απο φωτο που κυκλοφορει ημουν σιγουρος οτι θα μου αρεσει. Και ενω ημουν σιγουρος οτι σημερα θα δουλευει η τυπισσα, μπαινω μεσα και η υπηρεσια μου λεει Αναστασια και Κρυστι.

Η Κρυστι ηταν σε δωματιο και ερχεται για επιθεση καταπανω μου η Αναστασια.
Ειχα ενα ετος περιπου να μπω σε μπουρδελο.
Ενεδωσα σαν εντελως αρχαριος ενω υπο κανονικες συνθηκες δεν θα εμπαινα.
Το προγραμμα της το ξερετε.

Απλα εκει καταλαβα τι υπερβολες γραφονται που και που. Πολλοι για μιλανε για κωλαρα απιστευτη ενω ο κωλος της εχει τοσες αυλακωσεις οσο και οι μυες του Hulk. Πολλοι μιλανε για το απιστευτο τσιμπουκι αλλα μεσα στα 5 (μπορει και 10) καλυτερα που εχω ζησει με ιεροδουλες του 20ρικου, δεν ειναι.

Ειναι ομως μια τιμια περιπτωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
Σε περίπτωση πάντως που τό’ χεις συνήθειο να τις παίρνεις και εκτός ρίχνε μια ενημέρωση (αν δεν σου κάνει κόπο) για το ποιες παίζουν εξωμπουρδελική μπάλα, διότι μέσα στη ζέστη η τσάρκα είναι πραγματικό μαρτύριο. Εγώ ειδικά μέχρι να φτάσω μόνον, έχω στάξει από 2 φορές... Σε λίγο με βλέπω να κατεβαίνω με σακ-βουαγιάζ για να έχω δευτερότριτα ρούχα...:2funny::2funny::2funny:
Εκτός έχω πάρει την Μαίρη από Αχαρνών που τώρα δε κάνει ραντεβού..κ Μιχαέλα..κ οι 2 φωτια..α κ Άννα από Ιωαννίνων.. επίσης γαμησαρα..μα είναι κ πολύ καλύτερα για μια στο τόσο ειδικά να την έχεις χοτελ 1 ώρα..παρά σε ρδελο του 10λεπτου
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.834
Κριτικές
8
Like
1.374
Πόντοι
216
Μπουργκα.. πολυ μπουργκα και ζεστη σημερα. Ενα πραμα που δεν το εχω ξαναζησει. Πλατεια Βικτωριας ηρθαν για να μείνουν. Πολλοι αναμεσα τους ανθρωποι με κομμενα ποδια η χερια. Παω Διδυμου και τι να δω. Καταληψη απο μαυρους. Καθονται ανασκελα, αλλοι χτυπανε την πρεζα τους αλλοι σε παρατηρουν που πας. Αν και ηθελα να παω να ξεφορτωσω σε καποιο απο αυτα τα μαγαζακια, εφυγα χωρις να μπω ουτε σε ενα.
Εκεί ήμουν και εγώ πριν λίγο ... πλατεία μέσα δεν υπάρχει έλληνας ούτε για δείγμα. Κάτι πρέπει να γίνει με τα τζάνκια ... Διδύμου είναι full στο τζάνκια τέτοια ώρα. Αλλά ο πυρήνας από τα τζάνκια είναι Χέυδεν και Φυλής ...

Πολύ νεκρά τα πράγματα τέτοια ώρα στην Φυλής ... μόνο κάτι γύφτους είδα που έμπαιναν στα σπίτια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom