Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Καλημερα παιδιά ξέρει κανεις αν τις Παρασκευές η Σαμπινα είναι από τις 17:00 το απόγευμα στο Βέργας 7;
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
19/9/2023 Ώρα 10.00

Φυλής 59 Δυστυχώς κλειστό για μια ακόμα μέρα...
Τζέσικα πιπάρες ίσως διακοπές Ίμπιζα!!!

Φωκαιας 13 υπόγειο
Έμμυ σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Σήμερα είχε κέφια.
Παρότι είμαι γέρος, κοντός, χοντρός και άσχημος γαμηθηκε Μεγαλοπρεπώς!!! 8.5/10
Αδερφέ πέρασες μήπως από Φωκαίας 17β ?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Αδερφέ πέρασες μήπως από Φωκαίας 17β ?
Αν θες περνάω εγώ, μόλις παρήγγειλα τη φρεντόκρεμά μου στο γνωστό φτηνό καφέ στην 3ης Σεπτεμβρίου και γράφω κριτική για Μαριάννα στο Δίδυμου 22,την πήρα σήμερα για πρώτη φορά και έμεινα ικανοποιημένος.Ο αρχικός στόχος απουσίαζε (Μίρα στο Φυλής 84 πάνω που το βρήκα κλειστό), ευκαιρία λοιπόν να δοκιμάσω το... σαμιαμίδι.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
Αν θες περνάω εγώ, μόλις παρήγγειλα τη φρεντόκρεμά μου στο γνωστό φτηνό καφέ στην 3ης Σεπτεμβρίου και γράφω κριτική για Μαριάννα στο Δίδυμου 22,την πήρα σήμερα για πρώτη φορά και έμεινα ικανοποιημένος.Ο αρχικός στόχος απουσίαζε (Μίρα στο Φυλής 84 πάνω που το βρήκα κλειστό), ευκαιρία λοιπόν να δοκιμάσω το... σαμιαμίδι.
Αδερφέ αν θες πήγαινε μια αν δεν σου είναι κόπος , εγώ ετοιμάζομαι να πάω αλλά αφού είσαι κοντά μην πάω τζάμπα και δεν είναι η Ειρήνη , σ ευχαριστώ
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Αδερφέ αν θες πήγαινε μια αν δεν σου είναι κόπος , εγώ ετοιμάζομαι να πάω αλλά αφού είσαι κοντά μην πάω τζάμπα και δεν είναι η Ειρήνη , σ ευχαριστώ
Τζίφος, Άννα επί το έργον...
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
503
Κριτικές
13
Like
4.708
Πόντοι
736
Συνολικά η πιάτσα του 20αρικου πάει ψιλοσκατά και η θεοποίηση μεμονωμένων περιπτώσεων είναι αποτέλεσμα αυτού. Υπάρχει αναδουλειά σε σημείο να βλέπεις τη γνωστή πλέον Κορίνα του Φ65 να αράζει στην πόρτα φορώντας μόνο τον στρίνγκο ή επάνω στο παράθυρο να κρέμεται.
Αφού δεν κάνει ούτε τα μισά απ'ότι ανακοινώνει στο σαλόνι η τσατσά, καλά να πάθει θα έλεγα.
Τζούλια?
Η πιπίνα της φυλής προ λίγων μηνών?
Ενημέρωσε
Μία Ρουμάνα Milf είναι που τα κάνει όλα στο 10ρικο, εχει κριτικές και έχει αναφερθεί πολλές φορές στην ημερήσια, ενώ άσχημη δεν την λές ο τρόπος που εμφανίζεται/κινείται μου θυμίζει πόρνες από NY σε ταινίες του 70-80 :cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tso kai lo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
67
Like
318
Πόντοι
20
Καλησπέρα στην παρέα..την προηγούμενη φορά δ πήρα απάντηση θα ξαναρωτήσω..μιας και θα ξανακατευω Αθήνα υπάρχει καμία με προσεγμένη τρίχα σ μουνι; και μικρή ηλικιακά;;
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
32
Like
62
Πόντοι
0
Μήπως έχουμε νεότερο από άφιξη Παολάρας στην Κολωνού;
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μιλάμε για την σκουρόχρωμη Ρωμά, σγουρό μαύρο μαλλί κοντούλα - τσουπωτή με λίγο νωχελικό/μαστουρωμένο πρόσωπο ?

Πέρασα το Σάββατο απόγευμα στο Κ27Β (όροφο τελοσπάντων) με μία Λατίνα στα 15€ , φρέσκια στην πιάτσα , όνομα δεν θυμάμαι, κάτι φαντεζί ήταν , 20κάτι την κάνω, μελαχρινή, ανοιχτόχρωμη, με σιδεράκια , ~1,60m , μικρό πεσμένο βυζάκι 1,5άρι ωραίο normal+ σώμα, πολύ απαλό δέρμα και φοβερή κωλάρα.
Μηδέν προκαταρκτικά, δεν ήθελε καθόλου και μου πέταξε κιόλας "other girl full program, me normal" το other girl ήταν η Τζούλια η Ρουμάνα, τέσπα, αρκετά καλύτερη πίπα απ'ότι περίμενα σφιχτή και μερικά βαθιά μπασίματα, δεν γκρίνιαξε σε χαιδέματα/χούφτωμα, καλό άνοιγμα σε νορμάλ στάση χωρίς γκρίνια και ωραίο στήσιμο στα 4 όπου κάποια στιγμή έβαλα τα χέρια στην μέση μου και την άφησα να κοπανάει αυτή την κωλάρα της πάνω μου μέχρι που τελείωσα, λόγο του αφύσικου τρόπου που κουνιέται ο πάτος της καταλαβαίνω ότι έχει υπάρξει τροποποίηση από λογικά καλό χειρούργο :cheesy:
Αξίζει τα 15€ μχμμχμχμμμμ όχι, δεν κλαίω αλλά για δωμάτιο + υπηρεσίες Μεταξιού όχι.

Αργότερα βρέθηκα "καταλάθος" Φυλής, μετά από εκτενέστατη βόλτα καθώς δεν είχα κανονίσει κάτι για Σαββατόβραδο, προσπάθησα 2 φορές μπάς και περάσω επιτέλους με την Μίρα αλλά ουυυ είστε όλοι λήγουρες μεγάλοι 5+ άτομα αναμονή , οπότε κατέληξα στην Ράνια στο Φ84.
Έχει πολλές κριτικές οπότε δεν θα πώ πολλά, ήταν λίγο αξύριστη σε πόδια αλλά στα @@ μου είναι ωραίο μωρό και έχει μία αρκετά ευγενική και οικεία συμπεριφορά που σε κάνει να αισθάνεσαι καλά (δεν ξέρω αν είναι επιτηδευμένη ή όντως αυθεντική). Στον αγώνα τυπική με αρκετό τζέλ ρε γαμώτο αλλά με τα ωραία μάτια και την κωλάρα δεν άντεξα πολύ, λογικά θα περάσω πάλι.

Όχι καμιά σχέση ή περιγραφή με τη Πάολα....
 

dim11

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Διδύμου 7 είναι οι μικρές πόρτες 7α και 7β ; Γιατί έχει και μια με κάγκελα στην μέση που μπήκαν μόλις κάτι πολυ καλές λατινες και ερωτεύτηκα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Η Αγγελική που διαφημίζεται στο Κροκεών είναι η γνωστή Ζίζελ???
Τι τιμές παίζουν εκεί?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.684
Κριτικές
13
Like
10.304
Πόντοι
2.046

Veduzas69

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
135
Like
356
Πόντοι
21
Γειά σας παίδες... Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο ίδρυμα σε φυλής μεριά που να έχει στο πρόγραμμά του και αυταρχικό??? (δε μιλάω για studio γιατι το κατοστάρικο καίει!!!)
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Γειά σας παίδες... Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποιο ίδρυμα σε φυλής μεριά που να έχει στο πρόγραμμά του και αυταρχικό??? (δε μιλάω για studio γιατι το κατοστάρικο καίει!!!)

Στο 69α η Αννα Ταϊ πρωϊνα διαφημιζει οτι κανει και αυταρχικο αλλά δεν εχω ακουσει κανεναν που να εχει παρει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom