Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (24 μέλη και 291 επισκέπτες)

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
Με αυτήν έχω κάνει ανωμαλίες του κερατά όχι μαλακίες, μακάρι να ερχόταν και να ταν τόσο ΠΟΥΤΑΝΑ όσο ήταν στις αρχές!
Το καλό κρατάει λίγο ισχύει απόλυτα και στην πλειονότητα των περιπτώσεων εδώ. Ήταν εντυπωσιακή η κοπέλα αυτή ναι
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
14
Like
871
Πόντοι
311
Καλά ότι το επίπεδο έχει πέσει κατά πολύ είναι πλέον γνωστό . Κάτι πυροτεχνήματα σκάνε που κ που.

Ερώτηση : τι ύψος έχει αυτή η ηλεκτρα ; Εκτός από το Φυλής 67 μήπως δουλεύει και στα 84-86;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Ολες αυτές που λες γιατί το κοψανε τον κωλο ?? Μηπως φταιμε και εμείς που τις γαμαμε λες και είμαστε ο rocco siffredi και ο woodman που τις ξεκολιαζουν στις τσοντες ?
πρώτα απ όλα σχεδόν όλες δεν δουλεύουν πια ή έστω προς ώρας, δεν θα εξετάσω τώρα πως γαμάει ο καθένας, στην τελική δεν ξέρω, να αναφέρω ένα παράδειγμα...
Η Μαρία η Αλβανή που ναι Φυλής 59! Ο κώλος της κάποια στιγμή ήταν ΑΝΟΙΧΤΟΣ, τη γαμούσες χαλαρά άνετα, ήταν ανοιχτός σαν 2ευρω, και μετά τον κόβιντ το κοψε! Η Τάνια από Διδύμου, τόσα χρόνια ΞΕΚΟΛΙΑΖΟΤΑΝ, τώρα τι της ήρθε και το κοψε????
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
ξερει κανεις αν εχει επιστρεψει η Κωνσταντινα απο το Βέργας 7 πρωινη βραδια?
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.016
Πόντοι
81
πρώτα απ όλα σχεδόν όλες δεν δουλεύουν πια ή έστω προς ώρας, δεν θα εξετάσω τώρα πως γαμάει ο καθένας, στην τελική δεν ξέρω, να αναφέρω ένα παράδειγμα...
Η Μαρία η Αλβανή που ναι Φυλής 59! Ο κώλος της κάποια στιγμή ήταν ΑΝΟΙΧΤΟΣ, τη γαμούσες χαλαρά άνετα, ήταν ανοιχτός σαν 2ευρω, και μετά τον κόβιντ το κοψε! Η Τάνια από Διδύμου, τόσα χρόνια ΞΕΚΟΛΙΑΖΟΤΑΝ, τώρα τι της ήρθε και το κοψε????
Όταν μερικοί άρχισαν και εδιναν εξραδακια καλοεμαθαν τα κοριτσάκια μετα . Δηλαδή οπιες απο αυτές δουλεύουν όσες έχουν μινει πια αν τους πεις με έξτρα δεν θα το δώσουν πιστεύεις ?
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Όταν μερικοί άρχισαν και εδιναν εξραδακια καλοεμαθαν τα κοριτσάκια μετα . Δηλαδή οπιες απο αυτές δουλεύουν όσες έχουν μινει πια αν τους πεις με έξτρα δεν θα το δώσουν πιστεύεις ?
δεν ξέρω να το πω με σιγουριά, από δική μου εμπειρία, μια στις 7 κάπου κατάφερα να την "λαδώσω", γενικά έχω πάρει πολλές φορές απάντηση...ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΩΛΟ
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
1.016
Πόντοι
81
δεν ξέρω να το πω με σιγουριά, από δική μου εμπειρία, μια στις 7 κάπου κατάφερα να την "λαδώσω", γενικά έχω πάρει πολλές φορές απάντηση...ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΩΛΟ
Αν της πεις μέσα στο δωμάτιο θα παρεις 20 εξτρά θα σου πει οχι νομίζεις ?? Όλα η τιμή τα κανει. Αφού πρώτα το δίναν το κωλο στο menu. θέλουν εξτραδακια ξεκάθαρα καλοεμαθαν.
Αυτές θέλουν να βγάζουν τα λεφτα που παίρνουν οι κοπέλες στα studio , εσυ πιστεύεις δεν μιλάνε μεταξύ τους ? ολες αυτές γνωρίζονται .
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
Αν της πεις μέσα στο δωμάτιο θα παρεις 20 εξτρά θα σου πει οχι νομίζεις ?? Όλα η τιμή τα κανει. Αφού πρώτα το δίναν το κωλο στο menu. θέλουν εξτραδακια ξεκάθαρα καλοεμαθαν.
Για όνομα του Θεού, και να μου τρέχαν από τα μπατζάκια εγώ την πιάτσα δεν θα την χαλούσα ποτέ, να τους έδινα έτσι απλόχερα χρήμα
 

experts

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
113
Κριτικές
15
Like
199
Πόντοι
11
Τελευταία επίσκεψη στη φυλής μιας και αύριο φεύγουμε για επαρχία. Πρώτη επίσκεψη 86 πάνω στην Σοφία Κολομβία.
Από τι λέει υπηρεσία μέσα δεν αγγίζεις. στην πίπα καλά τα πήγε στο στήσιμο μετά από λίγο γύρισε κανονικά . Προσπαθούσε να αποφύγει το σφυροκόπημα Αφού είδα ότι δε γινότανε κανονικά προσπάθησε το ξανά σηκώσει και πάμε πάλι πισωκολλητό εκεί άρχισε να βάζει το χέρι της στα μπαλάκια νομίζοντας ότι έτσι θα με τελειώσει πιο γρήγορα να τις παίρνω το χέρι και να το ξανά βάζει και από τα πολλά γυρίζει πάλι κανονικά εκεί τα παίρνω και εγώ και την διώχνω. Και όταν βγήκα έξω ισχυρίστηκε ότι προσπαθούσα να βγάλω το προφυλακτικό γι’ αυτό έβαζε το χέρι αφού τα χέρια μου ήτανε στη μέση της πως θα το βγάλω το γαμημένο. Και υπηρεσία να την υποστηρίζει και της λέω γι’ αυτό έχεις όλα τα δωμάτια άδεια επειδή είναι τόσο καλή να το βάλει στον κώλο της λέω εικοσάρικο.
Μετά έφυγα για φυλης 13 στο υπόγειο στην μοίρα την Ρωσίδα το ξανθό μωρό πρώτη φορά την πήρα είναι αστέρι Δε χρειάζεται να πω περισσότερα τα έχετε γράψει κι άλλες φορές εσείς Καλό βράδυ και στο επανιδείν στην επόμενη επάνοδο!!!
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Με αυτήν έχω κάνει ανωμαλίες του κερατά όχι μαλακίες, μακάρι να ερχόταν και να ταν τόσο ΠΟΥΤΑΝΑ όσο ήταν στις αρχές!
Τυπε μου ισχύει, μιλάμε με την συγκεκριμένη έκανα....αίσχη!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλά ότι το επίπεδο έχει πέσει κατά πολύ είναι πλέον γνωστό . Κάτι πυροτεχνήματα σκάνε που κ που.

Ερώτηση : τι ύψος έχει αυτή η ηλεκτρα ; Εκτός από το Φυλής 67 μήπως δουλεύει και στα 84-86;
1.72 νομίζω.. μπορεί να λέω και παπαριες.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Έτσι είχε ακουστεί πριν κάποια χρόνια.οι άλλες αν εννοείς την Άννα ιλονα και γω τη ψάχνω απεγνωσμένα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σε ένα στη μεταμόρφωση ήταν δε θυμάμαι ονομα.
για τις αλλες κοπελες τις ομοσταυλες που δουλευαν εκεί. Τατιανα Χριστινα κ.λ.π.
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
397
Κριτικές
145
Like
7.850
Πόντοι
11.971
Είχα όρεξη για πιπινι και τράβηξα για Σαμπίνα μα ήταν κλειστά.
Μετά Λιοσίων όπου γινόταν αλλαγή βάρδιας και τσουπ σκάνε με ταξί η μιρα η Σολ και η Μαρία Χοσέ και όλο χαρά και χάχανα απέναντι στο ψιλικαντιδικο που περνάνε προμήθειες.
Τραφικινγκ σου λέει ο άλλος.
Πέρασα με την μιρα ,σήμερα είχε και στοματοφιλα και της εγλιψα και το μουνακι.
Μοσχομιριζε μιας και ήμουν ο πρώτος της βάρδιας.
Τα πριζμενα μου αρχιδια άδειασαν για τα καλά
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
πρώτα απ όλα σχεδόν όλες δεν δουλεύουν πια ή έστω προς ώρας, δεν θα εξετάσω τώρα πως γαμάει ο καθένας, στην τελική δεν ξέρω, να αναφέρω ένα παράδειγμα...
Η Μαρία η Αλβανή που ναι Φυλής 59! Ο κώλος της κάποια στιγμή ήταν ΑΝΟΙΧΤΟΣ, τη γαμούσες χαλαρά άνετα, ήταν ανοιχτός σαν 2ευρω, και μετά τον κόβιντ το κοψε! Η Τάνια από Διδύμου, τόσα χρόνια ΞΕΚΟΛΙΑΖΟΤΑΝ, τώρα τι της ήρθε και το κοψε????
Και Φυλής 59 επίσης την Άννα την Αλβανιδα που έδινε τοοοσο ομορφα το κωλι της... πάει... βέβαια πια με παραπάνω € δεν έχω κάνει κίνηση αλλά δεν φαίνεται και δεκτική...
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
118
Like
84
Πόντοι
1
Είχα όρεξη για πιπινι και τράβηξα για Σαμπίνα μα ήταν κλειστά.
Μετά Λιοσίων όπου γινόταν αλλαγή βάρδιας και τσουπ σκάνε με ταξί η μιρα η Σολ και η Μαρία Χοσέ και όλο χαρά και χάχανα απέναντι στο ψιλικαντιδικο που περνάνε προμήθειες.
Τραφικινγκ σου λέει ο άλλος.
Πέρασα με την μιρα ,σήμερα είχε και στοματοφιλα και της εγλιψα και το μουνακι.
Μοσχομιριζε μιας και ήμουν ο πρώτος της βάρδιας.
Τα πριζμενα μου αρχιδια άδειασαν για τα καλά
Την Σολ και την Μαρία Χοσε μόνο 3η βάρδια τις βρίσκουμε ;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.902
Πόντοι
19.505
Φυλής 86Β η ξανθιά Λάουρα
Φυλής 86Α η στριπτιζού Μίρα από Περγάμου 1, πετιτ καλλίγραμη μιλφ με τελειωτικό στο στόμα
Φυλής 84Β άλλη μια εντυπωσιακή μιλφάρα, η Στέλλα, ξανθιά με πειραγμένα χείλη, ευγενέστατη, με τελειωτικό στο στόμα και πρωκτικό
Αγκύρας 9 η Ρωξάννη και η Βαρβάρα, αν είναι αυτή μεταγραφή από Λαγουμιτζή, πρόκειται για κοντό ξανθό μιλφ της διπλανής πόρτας, εγώ δεν την είχα ξαναδεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimitriw

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Καλό μεσημέρι σε όλο τον κόσμο. Θα ήθελα, αν γνωρίζει κάποιος, να μου δώσει το τηλέφωνο της Μπιουτη. Είναι, από τις περιγραφές που έχουν γίνει και έχω διαβάσει, αυτό ακριβώς που ψάχνω. Αν πάλι δεν υπάρχει το τηλέφωνο της, θα ήμουν υπόχρεος αν κάποιος μου έστελνε το τηλέφωνο του οίκου που δουλεύει. Δεν είμαι Αθήνα. Όταν θα ανέβω όμως και επειδή θα κάτσω μερικές ώρες, θα ήθελα να κανονίσω ραντεβού μαζί της. Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.980
Κριτικές
37
Like
20.534
Πόντοι
4.646
Φυλής 86Β η ξανθιά Λάουρα
Φυλής 86Α η στριπτιζού Μίρα από Περγάμου 1, πετιτ καλλίγραμη μιλφ με τελειωτικό στο στόμα
Φυλής 84Β άλλη μια εντυπωσιακή μιλφάρα, η Στέλλα, ξανθιά με πειραγμένα χείλη, ευγενέστατη, με τελειωτικό στο στόμα και πρωκτικό
Αγκύρας 9 η Ρωξάννη και η Βαρβάρα, αν είναι αυτή μεταγραφή από Λαγουμιτζή, πρόκειται για κοντό ξανθό μιλφ της διπλανής πόρτας, εγώ δεν την είχα ξαναδεί.
Αυτή λένε ότι είναι ή μεταγραφή από τό Λαγουμιτζή τώρα με τό όνομα Βαρβάρα αλλά δεν θυμάμαι τουλάχιστον πρόσφατα νά είχε μιλφ κοντή ξανθιά στο μασαζαδικο.
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
Παρασίου 36 1ο όροφο έχει μια εμφανίσιμη μιλφ-γκίλφ Μόνικα,οι κριτικές στο μαγαζί είναι 10 χρόνια πριν.Έχει περάσει κανείς πρόσφατα να ενημερώσει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom