Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (0 μέλη και 63 επισκέπτες)

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
503
Κριτικές
13
Like
4.702
Πόντοι
736

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.372
Πόντοι
9.426
Σιγά μην τιμωρηθεί, με τα ζώα-πελάτες του 160ρικου που τρώνε κουτόχορτο. :2funny:
Διάβασε ατάκες από σημερινή κριτική να χεστείς στο γέλιο, σαν τον Πορνομετανάστη. :shit:


''μπαμπας Ελληνας,μαμα απο Πραγα ειπε'' :jerking:

''Είναι φρέσκια, της λείπει αντίστοιχα η εμπειρία αλλά διαθέτει πακέτο με προοπτικές(σώμα-διάθεση).'' :jerking:

''Είναι Ελληνίδα στο social , Τσέχα στο γαμήσι.'' :jerking::2funny:
Διάβασε και τα σχόλια να γελάσεις....
Για να είμαι ειλικρινής.. παραλίγο να την είχα πάρει.. :tickedoff:

Και να ξέρεις ότι πολλοί γράφουν... με χαρτζιλικακι!...
 

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
40
Πόντοι
0
Καλησπέρα, περασε καποιος απο κολωνου να μου πει αν δουλευει σημερα η Τζινα; Εχω περασει και την προηγούμενη βδομαδα τρεις φορες και δεν την εχω πετύχει
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.238
Κριτικές
90
Like
10.199
Πόντοι
17.885
Καλησπέρα, περασε καποιος απο κολωνου να μου πει αν δουλευει σημερα η Τζινα; Εχω περασει και την προηγούμενη βδομαδα τρεις φορες και δεν την εχω πετύχει
ναι πέρασα εγώ...:zfuck::zfuck::zfuck:, είναι εκεί
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Διάβασε και τα σχόλια να γελάσεις....
Για να είμαι ειλικρινής.. παραλίγο να την είχα πάρει.. :tickedoff:

Και να ξέρεις ότι πολλοί γράφουν... με χαρτζιλικακι!...
Διάβασε και τα σχόλια να γελάσεις....
Για να είμαι ειλικρινής.. παραλίγο να την είχα πάρει.. :tickedoff:

Και να ξέρεις ότι πολλοί γράφουν... με χαρτζιλικακι!...
Δυστυχώς από κατι τέτοιες κριτικές καταλαβαίνεις ότι υπάρχει και η στρατευμένη κριτική……
 
Εγγρ.
31 Ιουλ 2023
Μηνύματα
24
Like
48
Πόντοι
0
Παιδιά είμαι νέος στους οίκους ανοχής, παρακαλώ θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποιες συστάσεις για μερικούς καλούς οίκους ανοχής για να επισκεφθώ, δεδομένου ότι υπάρχουν πάρα πολλοί για να επιλέξω
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
724
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Παιδιά είμαι νέος στους οίκους ανοχής, παρακαλώ θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποιες συστάσεις για μερικούς καλούς οίκους ανοχής για να επισκεφθώ, δεδομένου ότι υπάρχουν πάρα πολλοί για να επιλέξω
Τυπε πανε φυλης99,πιπινου54 και πες στην κοπελα "ηρθα για πεπονοτρυπητη"
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.096
Πόντοι
7.046
Παιδιά είμαι νέος στους οίκους ανοχής, παρακαλώ θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποιες συστάσεις για μερικούς καλούς οίκους ανοχής για να επισκεφθώ, δεδομένου ότι υπάρχουν πάρα πολλοί για να επιλέξω
Κάνε βολτα, δες, αξιολόγησε. Μαζί με τη βόλτα σου εχε και το Bou ανοιχτό στο κινητό σου σε κάθε οίκο που μπαίνεις και διαβαζε κριτικές για κάθε κοπέλα που παρουσιάζεται στο σαλόνι.
Έτσι σιγά σιγά θα μπεις στο κλίμα από μόνος σου.
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.566
Like
7.226
Πόντοι
1.056
Ενα στανταρακι λιγοτερο:undecided-old::undecided-old::undecided-old:

Ο λογος για την Αλεξα στο Φυλ69Κατω πριν λιγο καιρο ηταν Φυλ105Αριστερα κ Μαγνησιας.
Να γιατι ο Δημητρακης δεν εμεινε ικανοποιημενος μαζι της:cry:

Η κοπελα μολις μπηκε στο δωματιο μου ειπε οτι κανει μονο απλο προγραμμα,κανενα προβλημα για μενα,αλλα ηταν σαν να εχει αλλαξει,βαριωτανε κ εβαλε πολυ πολυ τζελ...εβαλε κ 2η φορα:sad2::sad2::sad2:
Η πιπα της ηταν κατι λιγοετερο απο ικανοποιητικη:(
Την πηρα αρχη της 2ης βαρδιας κατα τις 6μμ οταν ανοιγε κ το Φυλ86Ανω.
Φυλ71Ανω Κατω,Φυ΄λ69Ανω,Φυλ59Ανω,Φυλ84Ανω Κατω,Φυλ86Κατω ΚΛΕΙΣΤΑ
Οποιος γουσταρει πετιτ λατινακι ας δοκιμασει την Σοφια απο Φυλ86Ανω 2η βαρδια αλλα κ η Λιντα που ηταν σημερα ειναι μια καλη επιλογη.
ΦιλλΑνω Κατω ανοιχτα
Φωκ13Υπ Εμμυ το Πανω ανοιχτο

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Πριν λιγο 3η βαρδια.

Φωκαιας 7 ισογειο Αννίτα νεαρη ξανθιά λεπτή με μικρο στηθος ομορφο προσωπάκι με πεταχτά δοντια

Φυλης 69A (οροφος) Άντζελα το ξανθό μαυριδερό κοντοπουτανο με 3αρι βυζι,τατουάζ ανάμεσα και κατω από τα βυζια. Κανονικό σώμα με ταση προς πιασιματα

Βεργας 7 πάνω η Σαμπίνα. Εχει νήμα με φωτό και εχει σχολιαστει πολλακις. Μοντελέ σωμα. Προσωπο ομορφο με κάποια ακμή. Είχε -σχετικά- νορμαλ αναμονή (25-30λεπτα) οταν πήγα και ειπα να περασω για να μπει στο παλμαρες. Εξαλλου καλυτερα απο μεσα Αυγούστου δεν νομιζω να πετυχω ποτέ. Μαρτύριο η μουσική που επιπλεον ακουγεται και δυνατά μέσα στο δωμάτιο οσο περιμενεις. Στα υπόλοιπα, συμφωνώ απολύτως με το προσφατο σχολιο:
Δεν είναι κακή η Σαμπίνα, μιλάω από προσωπική πείρα, απλά εμένα με κουράζει το αποστειρωμένο πρόγραμμα, και όταν πάω για απλό πρόγραμμα αλλάζω αβέρτα κορίτσια! Αρα για μένα η Σαμπίνα ενώ είναι καλή, λόγω προγράμματος ΔΕΝ αξίζει να την έχεις ως ΣΤΑΝΤΑΡ επιλογή
Επιπλέον, δεν άφηνε πολλά χάδια στα βυζιά της (τα οποία ειναι πιο αξιολογα απο οτι δειχνουν οι φωτό). Και μιλάω αποκλειστικά για χάδια, δεν προσπάθησα κανα εντονο χούφτωμα. Γι'αυτό προσωπικά δεν θα την έλεγα καλή αλλά μέτρια. Τουλάχιστον εχει στενό μουνί και απόλυτη άνεση χρονου (οσοι και να περιμενουν έξω στα @@ τους). Θετική συνεδρία αλλά για μια φορά μόνο για μενα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.964
Κριτικές
31
Like
26.096
Πόντοι
7.046
το πιθανότερο είναι ότι άλλαξε επάγγελμα.
Άλλαξε επαγγελμα. Άλλος χώρος πλεον. Δεν ξαναγυρίζει ποτέ. Όσοι την γευθηκαμε, την γευθηκαμε. Μένουμε με αναμνήσεις.
Πάμε για άλλα. Ξεχάστηκε ήδη.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
503
Κριτικές
13
Like
4.702
Πόντοι
736
Παιδιά είμαι νέος στους οίκους ανοχής, παρακαλώ θα μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποιες συστάσεις για μερικούς καλούς οίκους ανοχής για να επισκεφθώ, δεδομένου ότι υπάρχουν πάρα πολλοί για να επιλέξω
Όπως έκανα και εγώ πριν κάποιους μήνες, θα σου πω την κλασική πλέον ατάκα του Shia leBeouf, "JUST DO IT" :cheesy:
Απλά διάλεξε που θα ξεκινήσεις (Φυλής 20€ λιγότεροι αλλοδαποί ποιο καθαρά, Μεταξουργείο 10€ πολλοί αλλοδαποί ποιο βρώμικα) και άρχισε να μπαινοβγαίνεις στα σπιτάκια, στην πρώτη που θα σου γυαλίσει έμπα :P

Πέρασα χθες Κ27Α να δώ την Μπέλλα, κλειστό φωτάκι, μπήκα όμως μέσα, @@ γινόταν αλλαγή βάρδιας, πάω στην υπόγα, είχε την Τζίνα, πέρασα και ήταν όπως την θυμάμαι από τον χειμώνα φιλότιμη αλλά στο ποιο κουρασμένο, βέβαια αν την έχεις στα 4 δεν χρειάζεται να κάνει και πολλά, από εμφάνιση έχει πάρει σίγουρα αρκετά κιλά από τον Νοέμβρη τα οποία όμως είναι εμφανή μόνο στην κοιλιά (όταν πρώτο-ήρθε ήταν φλατ/γραμμωμένη), στην κωλάρα/μπουτάρες που να καταλάβεις διαφορά :cheesy: θετικό πρόσημο για Λατίνα των 10€ .
Πήγα σε μία δουλίτσα 400 μέτρα ποιο πάνω με τα πόδια και κατηφορίζοντας ξανά, σκεπτόμενος να ρίξω άλλον έναν βλέπω από την ανοιχτή πόρτα τουλάχιστον 5 άτομα στο σαλόνι και συνεχίζω ευθεία ... τά'λεγα δεν τά'λεγα ..:hi:
Πήγα στο Μ.Α.21 όροφο, δεν είχαν ακόμα κοπέλα, κάτω τις έχω πάρει όλες, οπότε εκεί τα παράτησα και πήγα να πάρω μπύρες για να δω κανά match το βράδυ (ξέχασα να τσεκάρω το Μ.Α22).
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.871
Like
10.225
Πόντοι
2.406

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
3.443
Πόντοι
4.895
Την πήρα απο κώλο προχτές,αλλά το μουνιί της είναι πηγάδι, δεν βρίσκεις τοίχωμα.
Και εγώ πήρα Ηλέκτρα στη δεύτερη βάρδια (Φ86α) και μου ζήτησε να φέρω και φίλο μου για παρτούζα.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
627
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Ειναι πολύ επαγγελματίας ,αγαπάει τα λεφτά .
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.871
Like
10.225
Πόντοι
2.406
Άλλαξε επαγγελμα. Άλλος χώρος πλεον. Δεν ξαναγυρίζει ποτέ. Όσοι την γευθηκαμε, την γευθηκαμε. Μένουμε με αναμνήσεις.
Πάμε για άλλα. Ξεχάστηκε ήδη.

εγώ για Λατίνα θα ψηνόμουν ΚΑΡΓΑ!
Αυτή την ρώτησες?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom