Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 392 άτομα (44 μέλη και 348 επισκέπτες)

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Μλκες έλεος με αυτή τη Σαμπίνα.....πουτσομεζες κανονικος είναι..... προσωπικά δε χαραμιζα ούτε μισό ευρώ.....τα μπουρδέλα θέλουν γκομενες τύπου Σόνιας στα νιάτα της τύπου Μαντόνα παλαιότερα που ήταν πιο ωραίο μουνι.....τι να κλασουν τώρα αυτά τα κορτσουδια....όλα εξω πλέον έτσι είναι κ καλύτερα..... αλίμονο σε εμάς που μεγαλώνουμε κόρες........
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.048
Κριτικές
133
Like
17.092
Πόντοι
19.316
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
31
Like
7.468
Πόντοι
3.886
Πρόγραμμα πολύ καλό, αν σου αρέσει εμφανισιακά μπες χωρίς σκέψη. Μιλφογκιλφ με κοντό μαλλάκι, τσιμπουκάρα σπέσιαλ και δίνει και κώλο.
Δεν την έχω δει από κοντά αλλά ίσως πάω αύριο...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.066
Πόντοι
2.356
Μλκες έλεος με αυτή τη Σαμπίνα.....πουτσομεζες κανονικος είναι..... προσωπικά δε χαραμιζα ούτε μισό ευρώ.....τα μπουρδέλα θέλουν γκομενες τύπου Σόνιας στα νιάτα της τύπου Μαντόνα παλαιότερα που ήταν πιο ωραίο μουνι.....τι να κλασουν τώρα αυτά τα κορτσουδια....όλα εξω πλέον έτσι είναι κ καλύτερα..... αλίμονο σε εμάς που μεγαλώνουμε κόρες........
Ολόσωστος.
Δεν φτουράει η Σαμπίνα. Μπαίνεις δωμάτιο, λέει κάνα δυο μαλακίες με ΕΜΜΕΣΟ ΥΦΟΣ: "εγώ είμαι κι άλλη καμία" και ξεκινά μια συνοπτική επίσκεψη. Επιβιώνει λόγω σώματος επειδή η συντριπτική πλειοψηφία είναι σαν λουκουμάδες με πόδια. Έχει όμως φοβερή πέραση σε 18-25 ετών που χύνουν από την εξώπορτα.
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
242
Πόντοι
280
Ολόσωστος.
Δεν φτουράει η Σαμπίνα. Μπαίνεις δωμάτιο, λέει κάνα δυο μαλακίες με ΕΜΜΕΣΟ ΥΦΟΣ: "εγώ είμαι κι άλλη καμία" και ξεκινά μια συνοπτική επίσκεψη. Επιβιώνει λόγω σώματος επειδή η συντριπτική πλειοψηφία είναι σαν λουκουμάδες με πόδια. Έχει όμως φοβερή πέραση σε 18-25 ετών που χύνουν από την εξώπορτα.
Σωστά τα λες έτσι είναι δυστυχώς
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Εγώ νομίζω ότι εσείς που την κράζετε είστε η καλύτερη διαφήμιση.
Τόσες ενημερωσεις γίνονται για διάφορες κοπέλες.... μόλις παίζει το όνομα Σαμπινα....τα παθαίνετε όλα.
Δεν θα πω κάτι καλό για αυτήν... έχετε φροντίσει εσείς για αυτό..
Το μόνο κακό ότι εμείς που γουστάρουμε, περιμένουμε μια ώρα να αδειάσει δωμάτιο.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
Επιστροφη πριν λιγο απο την μεταμεσονυχτια τσαρκα στο βροχερο σημερα Μεταξουργειο...Νεκρα με τα περισσοτερα κλειστα...Γωνια μεταξυ Ιασωνος και Λεωνιδιου ηταν οπως παντα ακροβολισμενος ο Παναγιωτης ο τσατσος απο Λεωνιδιου 28 με το χαρακτηριστικο καπελο και την καλη διαθεση προσπαθωντας να ψαρεψει κανα πελατη....Προσπαθησε να με παει μεσα και του εξηγησα οτι την Μπελλα την Αλβανιδα (που ειχε βαρδια) την ειχα παρει μολις πριν 3 μερες...Τιποτα ανενδοτος... εκει να με τραβολογαει να ξαναπαω με την Μπελλα...σχεδον "παλεψαμε" μεχρι να το αποδεχθει οτι για αποψε εγω δεν....Παρολα αυτα θα παω ξανα (ισως κ αυριο) γιατι ηταν ωραια με την Μπελλα...Συνεχισα λιγο πιο πανω Ιασωνος ολα κλειστα εκτος απο το 20Α οπου ανακαλυψα την Ελληνιδα μιλφ/γκιλφ Δαναη με καταγωγη απο την Λευκαδα...Ειναι η δευτερη 100% Ελληνιδα που βρισκω στο Μεταξυ, μετα την Τζενη στο Μεγ Αλεξανδρου 17 οροφος...οποτε ειπα να δοκιμασω....Ηταν μια ευχαριστη εκπληξη...Η ξανθουλα Λευκαδιωτισσα Δαναη εχει πολυ ωραιο νορμαλ σωμα για την ηλικια της ωραια βυζακια χαριτωμενα 1,5αρια ελαχιστη εως καθολου κοιλια και καλοσχηματησμενο κωλο μαλακο στην αφη....περασα απροσμενα καλα μαζι της....προτεινεται ανεπιφυλαχτα για τους gilfaκιδες.....Ξεκιναει συνηθως απο τις 18:00 απογευμα μεχρι 08:00 την αλλη μερα το πρωι....Καληνυχτα κ΄καλα γαμησια
Δαναη - Ιασωνος 20Β.jpg
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
άξιος όπως πάντα για την ενημέρωση.
Με αφορμή τη Ρωξάνη στο Φ105, δεν μπορώ να μην ξαναθυμηθώ αυτό που συναντάμε συχνά στα μαγαζιά, άλλα να ανακοινώνει η τσα κι άλλα να (μην) κάνει η κοπέλα στο δωμάτιο.
Τη μια και μοναδική φορά που τη συνάντησα κι ενώ κι εμένα μου ανακοίνωσε η τσα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα:
Τη βλέπω να σκίζει φακελάκι καπότας για να περιποιηθεί το πουλάκι. -Δεν κάνεις ελεύθερο κουκλίτσα μου; -Όχι.
Δεν θα χαλαστούμε γι' αυτό, λέω από μέσα μου, πάω με τα νερά της, κάναμε ό,τι κάναμε, κακή αίσθηση μέσα της, μετά από κάμποσο κοπάνημα τη ρωτάω για τελείωμα στο σώμα. -Όχι.
Λέτε να μην της άρεσε η φάτσα μου; :cheesy:
Εγώ που οπότε βρω ευκαιρία θα περάσω μαζί της, κάνει ελεύθερο στοματικό και κάνει και βαθιά μπασιματα που καί πού.
Αυτό που με τρελαίνει είναι η επιδερμίδα της καί η αίσθηση στο μουνακι της, τελειώνω πάνω της.
Είναι ψεύτικη η συμμετοχή και δεν σου γελάει εύκολα.
Ας πει και κανένας άλλος.
Δεν νομίζω ότι με γουστάρει πάντως... εσθανωμε ότι κάνει το πρόγραμμα της.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
405
Πόντοι
301
καλημέρα καλό μήνα
εχει καμια κοπελα πετιτ απο 20 εως 45 χρονων
για τωρα το πρωι:
μεταξι ή φυλης:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.066
Πόντοι
2.356
καλημέρα καλό μήνα
εχει καμια κοπελα πετιτ απο 20 εως 45 χρονων
για τωρα το πρωι:
μεταξι ή φυλης:
Πετίτ μετά τα 30 είναι ΣΧΕΔΟΝ ΑΔΥΝΑΤΟΝ να υπάρχουν με τις φουρνιές που έρχονται. Συνήθως μετά από αυτή την ηλικία είναι (ή γίνονται) χλαπάτσες. Εγγυημένο πετίτ αλλά ΑΧΡΗΣΤΗ είναι η Τζούλια από τα Φυλής 65 που είναι φολόσπιτα. Στο Μεταξουργείο έχει πιθανόν γυφτάκια που μοιάζουν με πετίτ. Αν με φέρει ο δρόμος θα πάω να τις καταγράψω. Στην Λιοσίων μην ψαχτείς. Έχει μόνο χυσοντουλάπες.
 

scorpioRetired

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
43
Like
523
Πόντοι
20
καλημέρα καλό μήνα
εχει καμια κοπελα πετιτ απο 20 εως 45 χρονων
για τωρα το πρωι:
μεταξι ή φυλης:
Φυλής 109β η Όλγα κοντούλα μιλφάκι μολδαβίας κοντό ξανθό μαλλί μπλέ ματάκια καλούτσικο λεπτό σωματάκι
με ελεύθερο στοματικό και 69, καβλώνει εύκολα αν της γλύψεις το τριανταφυλλάκι.

Επίσης μέσα στον Μάιο έχω ακούσει οτι θα επιστρέψει Ελλάδα το Μαριαννάκι το σκίνι καβλιάρικο μιλφάκι
με ξανθά μαλλάκια και μπλέ ματάκια από Διδύμου 22 (αλλά ακόμα δεν έχω σχετικά νέα),
και με σούπερ προγραμματάρα (εκός από κωλαράκι που δεν κάνει).

Υ.Γ. Εγώ με Τζούλια πετίτ μοντελέ από Φ65β έχω περάσει καλά αλλά η τσα^2 το Σ/Κ είπε οτι έχει πάει Ρουμανία.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
516
Κριτικές
13
Like
4.790
Πόντοι
736
Επειδή είχα διάθεση έκανα μια επίσκεψη χθές το απόγευμα στο Μεταξουργείο, πολλά κλειστά φαντάζομαι λόγο βροχής/μουντάδας 3μέρου.
Δεν βρήκα τις 2 πρώτες που στόχευα να περάσω και επειδή δεν ήθελα να χάσω πολύ χρόνο πήγα στα μαζεμένα Ιάσωνος.

Μπαίνω στο κλασικό Ι46Β, ευτυχώς δεν ήταν η ασπρομάλλα η ξινόγρια τσατσά ήταν η άλλη η μελαχρινή που είναι ποιο συνεννοήσιμη, μου παρουσιάζει λοιπόν 4 ναι ΤΕΣΣΕΡΙΣ κοπέλες , που χωράνε όλες στο κουζινάκι ιδέα δεν έχω ...
Στέλλα,Μαρία,Άννα και μία που δεν θυμάμαι όνομα, οι 3 πρώτες είναι νορμάλ κορμιά(τις ξέρετε) η 4η λίγο ποιο γεμάτη αλλά όχι άσχημα/η, Μαρία/Αννα έχω φάει φόλα στο παρελθόν τις άλλες δεν έχω περάσει ακόμα (λόγω της κακίας της τσατσάς).
Ε, ενώ την έχω ξαναπάρει και ήξερα πως η πιθανότητα φόλας ήταν μεγάλη δεν κρατήθηκα όταν η Άννα γύρισε να πάει πίσω στο κουζινάκι και είδα το κωλαράκι πάνω στο τακούνι, φόλα ήταν εννοείται και γράφω κριτική :cheesy:
 

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Ξέρουμε μια Έλενα παχουλο-γυμνασμένη ξανθιά μέτριο ύψος από Άγκυρας 12Α που παίζει μπάλα;
 

jimozz1

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
70
Like
32
Πόντοι
0
Ξέρουμε τίποτα για αλιονα από διδύμου 18 που έχει χαθεί;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Μάγκες εγώ στη μπιουτυ έμπαινα πάντως όσα κιλά κ να πήρε.....απλά δε πάω πλέον φυλής καθόλου μόνο Μεταξουργείο επειδή το έχω δίπλα στο σπίτι.....κ πλέον δεν έχει μεγάλη διαφορά με τη φυλής στα κορίτσια.....τα ίδια χάλια παντού!!!!
Καλο απογευμα Φιλε μου......δεν εχω λογια......εκ μερος των μελων του Bou σου αφιερωνω το Αριστειο Ανδρειας του 1940...ειναι το ανωτερο......
υσ.Επειδη δεν εχω αρμοδιοτητα να στο καρφιτσωσω στο πετο συνεννοησου με τον Τιτανα Smirni...ειναι επι των απονομων.......
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
237
Like
146
Πόντοι
1
κάποιος αδερφός να δώσει μια ανανέωση τι παίζει φυλης την στιγμή που μιλάμε;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Φωκαίας 25 όροφο απογευματινή βάρδια, τιμήθηκε η Λάουρα.
Κάποιοι θα την έχετε ήδη δει μιας και την έχετε αναφέρει.
24 χρονών, ξανθοκάστανα μαλλιά μέχρι ώμους και ωραίο μοντελέ κορμί με φοβερό κωλαράκι.

Την πήρα μόνο στα τέσσερα σε 4-5 εναλλαγές.
Μάλιστα στην τελευταία που κράτησε και ώρα πήρε πρωτοβουλία και έκλεισε τελείως τα πόδια της, ξαπλωμένη μπρούμυτα.

Καλή διάθεση, και χαμογελαστή. Πήρε τον χρόνο της να ντυθεί ενώ που και που μου μόστραρε την κωλάρα της για χούφτωμα.
Έφυγα με την πούτσα κάγκελο από τον οίκο.

Στο Φυλής69 πάνω η ΆνναΤάι και η καινούργια Μαρία. Στο τσάκ ήμουν να την πάρω αλλά θα την αφήσω για αύριο.
Καλο απογευμα Φιλε Hell...μας καυλωσες με το Λαουρακι......θα περασω μια βολτα να ριξω μια ματια.....
υσ.οταν λες μοντελε ...εννοεις μοντελε.....μην κανω τον Τριφωνα Μπακατσουλια....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ολόσωστος.
Δεν φτουράει η Σαμπίνα. Μπαίνεις δωμάτιο, λέει κάνα δυο μαλακίες με ΕΜΜΕΣΟ ΥΦΟΣ: "εγώ είμαι κι άλλη καμία" και ξεκινά μια συνοπτική επίσκεψη. Επιβιώνει λόγω σώματος επειδή η συντριπτική πλειοψηφία είναι σαν λουκουμάδες με πόδια. Έχει όμως φοβερή πέραση σε 18-25 ετών που χύνουν από την εξώπορτα.
Καλο απογευμα φιλε Don.....αν και η ηλικιας της εν λογο δεσποινιδος δεν με ενδιαφερει λογο οτι κυνηγαω μεγαλυτερες ηλικιες...ανω των 50 αν ημουνα στην θεση των πιτσιρικαδων δεν θα την πηδουσα....μονο πιπα να γινουν τα χειλη της σαν της παπιας.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom