Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 338 άτομα (22 μέλη και 316 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.802
Πόντοι
19.306

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.078
Κριτικές
99
Like
47.524
Πόντοι
21.511

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Μάπα η τύπισσα τυπικά πράγματα την είχα πάρει πέρσι πριν το καλοκαίρι,με μία στάση την βγάλαμε στα τέσσερα και όταν της είπα να αλλάξουμε στάση δυσανασχετησε και ήθελε να συνεχίσουμε έτσι :jerking2:γενικώς βαριέται
Ρίξε μία ματιά στις κριτικές δεν πρέπει να λένε και τα καλύτερα
Η Όλγα στο 109β για εμένα είναι από τής κοπέλες πού το ζούν αυτό που κάνουν.
Δεν είναι ο σούπερ μουναρος αλλά μέσα περνάς καλά.
Δεν θέλω να πιστεύω ότι μόνο με εμένα είναι έτσι.
Άς δοκιμάσει καί να μας πει...
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Η Όλγα στο 109β για εμένα είναι από τής κοπέλες πού το ζούν αυτό που κάνουν.
Δεν είναι ο σούπερ μουναρος αλλά μέσα περνάς καλά.
Δεν θέλω να πιστεύω ότι μόνο με εμένα είναι έτσι.
Άς δοκιμάσει καί να μας πει...
Δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια λέγαμε για αυτήν στο διδυμου 22,εκτός αν παίζει και στο φυλής 109β δεν το γνωρίζω
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.841
Πόντοι
39.662
Live τώρα οδος Φυλής.

Φιλιππίδου 11 οροφος Μόνικα.
Η Αντζυ εχει ρεπό ειπε η τσατσά.

Φωκαιας 25 οροφος Λάουρα δεν την ειδα ηταν σε μισάωρο προγραμμα.

Φυλής 67 Ελενη και Έλλη δεν τις ειδα ηταν σε μιασωρη παρτουζα.

Φυλης 59 κλειστο.

Φυλης 71 ισόγειο -οροφος κλειστό.

Φυλης 74 δεξί κλειστό.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστή τα 7 ρια της Φωκαιας αυτά που είναι 3 στην σειρά με το 1ο υπόγειο μηπως είδες αν ειναι ανοιχτά; Ευχαριστώ:hi:
 

pistolpit

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
41
Like
17
Πόντοι
0
Τώρα live
Διδύμου 22: Κάτω η Αγγέλα, πάνω η Μαριάννα και Σοφία
Διδύμου 20: Ελένη

Φώκαιας: 27 Οι δύο Καριολίνες, 25 Άντζελα (;) πολυ μέτρια, Στα πιο δίπλα που δεν θυμάμαι αριθμούς: Ισόγειο η Ρίτα, ημιόροφος μια Μαρίνα και στο παραδίπλα από το υπόγειο η Σαντορινια με την Κλεοπάτρα
Kαλησπέρα φίλε μου , η Σοφια στο Διδύμου 22 πως είναι και τι πρόγραμμα κάνει ;
 

pistolpit

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
41
Like
17
Πόντοι
0
Φυλής: 65 στον όροφο η φόλα Χριστίνα με τη. Κορίνα, στο ισόγειο η Χριστίνα η Τσέχα.
Στα απέναντι φολοσπιτα 84α Ντιάνα με μια άλλη Ρουμάνα που έβλεπα για πρώτη φορά, στον όροφο 2 λατινες Ξένια (πολύ γλυκό πρόσωπο) και Αντζέλικα, 86 όροφο η φόλα Ταυλανδεζα και στο ισόγειο 2 χοντρές λατινες που δεν έκατσα καν να ακούσω ονόματα.

Φιλιππίδου: Στον όροφο η Μόνικα και στο ισόγειο η μιλφ με τα ψεύτικα τουμπανιασμενα βυζιά
Φιλιπππίδου όροφος η Σύλβια;
 

pistolpit

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
41
Like
17
Πόντοι
0
Προ καμιάς ώρας, σύντομη
και μικρή γεύση από Φυλής...

Στο ισόγειο Φωκαίας 17 η μελαχρινή Μαρίνα με τις μέτριες υπηρεσίες. :confused: Στο ισόγειο Φωκαίας 25 η βιαστική μετριότητα :badair:καλογυμνασμένη κι αδύνατη Σάρα με τα ομολογουμένως αξιόμαχα πλαστικά καινούργια βυζιά κάτω από το τιρκουάζ μπλουζάκι της. Στον όροφο του Φυλής 86 η μελαχρινή φολο- Άννα Ταυλανδή. Με μαύρο στριγκάκι στον μαλακό κώλο της όπως πάντα κούκλα στο πρόσωπο αλλα μέσα δυστυχώς αποτυχία. :badair:
Εδώ όπως θυμάστε διότι σίγουρα θα θυμάστε, δούλευε η καλοσχηματισμενη μετριόφατσα Νίκη, μια πραγματική σοβαρότατη επαγγελματίας με απίστευτη απόδοση. :respect:Τα συμπεράσματα δικά σας. Δίπλα στο ισόγειο του Φυλής 86 ήταν η λάτιν χοντροΛάουρα με τα πεσμένα βυζιά :badair:μαζί με έναν άλλο ντολμά. :2funny:
Τέλος στο ισόγειο Φυλής 84 έσκασε μύτη η όμορφη καλοσχηματισμένη μελαχρινή Κάτια με κόκκινο στριγκάκι. Μετριότητα. :confused:

Μαζί της η καστανόξανθη
κι επίσης καλοσχηματισμένη Νάντια. Αυτά και καλή τύχη.

:rockon:
Καλησπέρα φιλε μου , στο ισόγειο Φυλής 84 αυτή η Νάντια καινούργια κοπ΄έλα; περιγραφη ;
 

pistolpit

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
41
Like
17
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια λέγαμε για αυτήν στο διδυμου 22,εκτός αν παίζει και στο φυλής 109β δεν το γνωρίζω
Δεν ειναι η ιδια , αυθτη στο Φυλής 109β είναι κοντή με κοντό μαλλί
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.841
Πόντοι
39.662

pistolpit

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
41
Like
17
Πόντοι
0
e
Η Νάντια είναι καστανόξανθη με ίσιο μακρύ μαλλί ή σπαστό ανάλογα πως τα φτιάχνει, δυάρι βυζί, ωραίο σώμα οφείλω να πω αλλά πολύ πιο σφιγμένη από το έτερο ήμισυ την Κάτια που είναι πιο έμπειρη και πιο όμορφη (κατά τα πιστεύω μου έστω κι αν μέσα είναι μέτρια).
Η χοντρή τσατσά τις παρουσίασε και τις δύο ταυτόχρονα. Γενικώς όπου έμπαινα, έβγαιναν σαλόνι με την μία. Κίνηση όπως πάντα μηδέν.


:hi:
ευχαριστώ , αρα καινούργια κοπέλα η Ναντια κάποια στιγμή μέσα στη βδομάδα θα περάσω να την δω
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Καλησπέρα,από τις κορασίδες,Μιλένα ,Εμμυ,Νικόλ από φυλής ,είναι καμία στο πόστο της?αν όχι,πια προτείνεται? έχω πολλές καβλες
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
277
Κριτικές
24
Like
1.250
Πόντοι
4.360
Πριν λιγο στα 11ρια της Φιλιππιδου:
Κατω Ρομινα
Πανω Μονικα.
Αμφοτερες με ελεύθερο στοματικό και 69.
Μπηκα με Μονικα που ειναι γεματουλα, αλλα πιο ομορφο προσωπο και 2.5 βυζι. Καλουτσικη με μια ταση να θελει να αε πηδηξει αυτη. Για την εμπειρια οκ, αλλα δεν με ξαναβλεπω
 

2002

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
146
Like
353
Πόντοι
21
Πριν λιγο στα 11ρια της Φιλιππιδου:
Κατω Ρομινα
Πανω Μονικα.
Αμφοτερες με ελεύθερο στοματικό και 69.
Μπηκα με Μονικα που ειναι γεματουλα, αλλα πιο ομορφο προσωπο και 2.5 βυζι. Καλουτσικη με μια ταση να θελει να αε πηδηξει αυτη. Για την εμπειρια οκ, αλλα δεν με ξαναβλεπω
Η Σόνια που βρίσκεται?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom