Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (15 μέλη και 244 επισκέπτες)

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Βγαίνουν ένας ένας η λογαριασμοί από επαγγελματίες καί όχι από ιδιώτες συναγωνιστές.
Εγώ αυτό κατάλαβα.
Δεν είναι καί τόσο καθαρά τα πράγματα εδώ μέσα..
αναμενόμενο είναι φίλε.
οι επαγγελματίες σταθεροί μένουν, οι συναγωνιστές μειώνονται γιάτι δεν υπάρχει λόγος να ενημερώνεις πλέον.

η 1η φορά στα 20 χρόνια που πάω στις πουτάνες, και έχω 100€ για πόρνιασμα και βαριέμαι να κατέβω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
37
Like
5.092
Πόντοι
2.836
Πέρασα χθες για Εβε περι τις 14:00. Ήταν κλειστά. Είπα: "δεν παω να δω το ανατολίτικο από κάτω;"... για να περασει η ώρα!
Βγαίνει η τσατσά και αναφέρει τη λέξη στουντιο, με ότι άλλο επακόλουθει... Μου δείχνει και τον τιμοκατάλογο. Πλέον δεν είναι σε χειρόγραφο χαρτί όπως στην Αχαρνών 85.
Βγαίνει το ζυμαρακι Ασιατακι και κωλοτριβεται στον μπουτζο μου. Γυρνάει το πρόσωπο της δίπλα και πολυ κοντά στο δικό μου. Αντικριζω ΧΑΛΙΑ οδοντοστοιχία και βρωμαγε και το στόμα της!
Λέω από μέσα μου "Παναγία μου!! " κι ας είμαι και Άθεος!
Την έκανα μπουχός!
Βγαίνοντας βγήκε κι ένας συναγωνιστής από το δωμάτιο. Των ρώτησα πως πηγε και μου είπε ΜΑΚΡΙΑ!! ΤΣΑΜΠΑ ΤΑ 30€!!
Αυτή η Ασιατικη αλυσίδα που παιζει και στον Κεραμεικό πρέπει να αλλάξει ρότα!
Ή να φέρει ωραία ανατολίτικα μουνακια που ο μέσος Έλληνας μπουρδελιαρης διψάει ή να τις στείλει στο 10αρικο στο Μετάξι μήπως και βγάλουν κανα μεροκάματο (αλλά και παλι τέτοια μπαζα που είναι...δυσκολα).Αλλά εγώ ουτε στο 10αρι δεν θα τον έδινα!
Πράγματι έτσι είναι πήγα και εγώ προχθές για Εβελίνα ,αλλά ήταν η Μαρία, και κάτω αυτή: Έφυγα αμέσως, (φαίνεται φόλα ολικής).
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
αναμενόμενο είναι φίλε.
οι επαγγελματίες σταθεροί μένουν, οι συναγωνιστές μειώνονται γιάτι δεν υπάρχει λόγος να ενημερώνεις πλέον.

η φορά στα 20 χρόνια που πάω στις πουτάνες, έως 100€ για πόρνιασμα και βαριέμαι να κατέβω.
Ναι,εδώ μέσα είναι ένας μικρόκοσμος και αντιπροσωπεύει ακριβώς την πραγματικότητα.
Εγώ ήμουν λίγο ρομαντικός και λάθος μου να περιμένω από εδώ κάτι διαφορετικό.
Σε μια κοινότητα πού δεν θα άφηναν καθαρή νταβαδες και πουτανες .
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
ΓΕΙΑ Κ ΧΑΡΑ ΠΟΥΤΣΑΚΛΙΔΕΣ :wanker: :wanker: :wanker:

Επειδη εχει γινει ενημερωση για την 2η βαρδια σε Φυλ+Λιοσ απλα θα συμπληρωσω:2on1:

1900 σκαω Λιοσιων,ευτυχως κ τα 2 Λιοσ73 ηταν κλειστα,ενω το καφενειο που προσφερει μονο φραπε,Βεεγας 7Ανω,ειχε πολυ κοσμο.5 ατομα σαλονι+2 πορτες δοματιων κλειστες!!!
Τι μασταρια:jade: εχει η 2τσα:embarrased:
Με τοσα λεφτα η ψιψινα καλο θα ηταν να παρει μια νεα φουστα:birdman:
Στο Υπ μια στρουμπουλη οπως κ στο απεναντι Βεργας6Υπ,το Ανω ανοιχτο.
2 κοπελες κ στο Βεργας3 μια δεξια μια αριστερα.
Β5 κ σκαω Φυλ.
1945 κατηφοριζοντας την Φωκ σκεφτωμουν που ειναι ο πατος αυτης της πορδελοκαταστασης:(:(:(
Μπιλιαρδαδικο ολα κλειστα,κατα τις 2100 ομως,ειδα την υπογα ανοιχτη αλλα κ το σπιτακι με εισοδο στην Φυλ ανοιχτο χωρις φως με σκαμπο κυβο στην πορτα.
Φυλ66+τα 2 ανοιχτα
Φωκ13Ισιγειο ανοιχτο
Φωκ17Ισογεο ανοιχτο οπως κ το 19
Στο Φωκ25Ανω περασα υπεροχα με την νεα Λατινα την Λινα:smitten::smitten::smitten:
Σωμα σφριγηλο κ καθαρο με ωραια τατου κ ενα νιμου ονειρο.:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Σαρκωδες κ σφιχτο το οποιο οργωσα ενω ηταν τανασκελα.Κατα το σφυροκοπημα πλημμυριζε με νεανικα μουνοζουμα τα οποια ο ΜητσοςΧΧΧ θα λαχταρουσε οπως η ερημος την βροχη.:happy::happy::happy:
Απο την καυλα της μου νυχιαζε ελαφρα την πλατη:kneel::kneel::kneel:
ΦΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΛΑΤΙΝΑ ΘΕΑ:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
Φιλλ+τα 2 ανοιχτα
Φυλ105+τα 2 κλειστα
Φυλ109+τα 2 ανοιχτα
Μερακλοσπιτο Φυλ ανοιχτο

Αυτα απο μενα τυποι:grouphug:ελπιζω να βοηθησα.

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
Άρχοντα στο τσακ με πρόλαβες.
Είχα περάσει νωρίτερα από το φωκ 27 και μου λέει η τσατσά ότι είναι σε πρόγραμμα μίας ώρας.
Έφυγα και μετά από ώρα ενώ είχα αποφασίσει πού θα πάω, σκάει το μύνημα σου.
Γυρίζω και περιμένω.
Τι όμορφο λατινακι είναι αυτό.
Μέσα πολύ ζέστη με αγκάλιασε με φίλησε και κάναμε ένα σεχ όνειρο.
Ωραίος τυπε..
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
753
Κριτικές
5
Like
2.981
Πόντοι
726
Τέλος σιγά σιγά οι μαντίλες …

Επιτέλους θα βλέπουμε τα όμορφα κορίτσια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τρέχω να προλάβω φυλής , καλημερες σε ολους
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Πέρασμα από Δυδυμου 22 κάτω με την Μαρίνα.
Σαν να μην πέρασε μια μέρα.
Δεκτική σε όλα καί με πάθος.
Στενό μουνακι που δεν ξέρω αν πονάει η το ευχαριστιεται.με μπέρδεψε.
Τελευταία κατάθεση για ΣΚ
Καλή συνέχεια στους πραγματικούς συναγωνιστές.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.824
Πόντοι
1.710
Τριτη βαρδια στο Φιλλιπιδου 11Α για να αντιμετωπισω τον τραβελο τσατσα.Στη ρεσεψιον εγω και αλλος ενας μυστης.Ησυχια απολυτη.
Καποια στιγμη περναει η κοπελα και με χαιδευει στο σαγονι αποκαλοντας με "μωρο μου".
Δεν ξερω το ονομα της αλογα την εκοψα, με πειραγμενα χειλη και μικρο βυζακι!

Μπηκε στο δωματιο και πεταχτηκε η ξανθια τσατσα με ενα μαντηλι στο στομα,μουρμουριζοντας απο μεσα, κανοντας γαργαρες, αν ειμαι καλα!
Εμφανιστηκε ξανα και καθησε επανω στον πουτσο μου,επιασε τα χερια μου και τα εβαλε στις καυλωμενες ρωγες της!
Σηκωθηκε και μου εφερε την μουρη της στο προσωπο μου και με ρωτουσε αν θα περασω,η κοπελα τα κανει ολα πλην κωλου και θα μπει και αυτη να με προετοιμασει!

Σηκωθηκα να φυγω και μου ειπε φωναχτα " θα ερθεις ξανα απο εδω,σε περιμενω"!!
Με στοιχειωσε και εψαχνα ΑΤΜ στις 3 τα ξημερωματα να παω ξανα απο εκει!

Πηγα ξανα απο εκει καμια ωρα μετα, υπηρχε λαος στο σαλονι!Και παλι ησυχια.Ιδια ιστορια, αλλα δεν ειδα ξανα την κοπελα!
Μπηκε αλλο ενα τσουρμο και η τσατσα ηταν πρωτη στην καυλαντα!
Με κουρασε και εφυγα!

Πηγα μεταξουργειο και γυρνουσα σαν το πρεζακι...κατεληξα Κολωνου 53 με την θεια Ελενη!
Πολυ καλη διαθεση, σοσιαλ και ενδιαφερον απεναντι μου, αφου με εβλεπε πρωτη φορα!
Υπηρεσιες τσιμπουκαρα, καραμελωμα και με ρωτουσε συνεχεια τι προγραμμα θελω!
Στο σφυροκοπημα μου ελεγε οτι ποναει και οτι για αυτο το λογο εχει μαθει να παιρνει ωραιες πιπες...ολοι ερχονται με μεγαλα καυλια και την πονουν!
Τελειωμα στο στομα της με αρκετο πνιξημο που εδειχνε να της αρεσει!

Στο Κολωνου 27Β τριτη βαρδια ξεχωρισα μια λατινα, την Μονικα,μπαμπατσικη και προστυχη
και στο Κολωνου 27Β υπογειο την Ελενη.
Εχεις καποιος εντυπωσεις απο την Μονικα και την Ελενη να μοιραστει?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.104
Κριτικές
99
Like
47.552
Πόντοι
21.511
Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.....

Πριν κάτι χρόνια είχαμε ένα τρομερό μέλος..... έναν ΤΥΠΑΡΑ..... έναν μεγάλο δάσκαλο..... είχε κάνει το μπουρδελινγκ ΕΠΙΣΤΗΜΗ!

Κάθε Κυριακή περιμέναμε ενημέρωση και κριτική από τους Οίκους Ανοχής και τις Κορασίδες!
Τα έγραφε όλα τόσο αληθινά,σοβαρά, ωραία και όμορφα με πάρα πολύ μεγάλη ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ!

Λοιπόν,

Αυτός ο άνθρωπος δεν είναι άλλος από τον έναν και μοναδικό, ανεπανάληπτο, ακαταμάχητο..........


---------- PROFESSORX ----------


:respect: :heavymetalbig:



#ΔΑΣΚΑΛΕ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!


:globeos-cigar:
ελα βιδεοκλιπακια, εδω εισαι...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.571
Like
7.240
Πόντοι
1.056
Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.....

Πριν κάτι χρόνια είχαμε ένα τρομερό μέλος..... έναν ΤΥΠΑΡΑ..... έναν μεγάλο δάσκαλο..... είχε κάνει το μπουρδελινγκ ΕΠΙΣΤΗΜΗ!

Κάθε Κυριακή περιμέναμε ενημέρωση και κριτική από τους Οίκους Ανοχής και τις Κορασίδες!
Τα έγραφε όλα τόσο αληθινά,σοβαρά, ωραία και όμορφα με πάρα πολύ μεγάλη ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ!

Λοιπόν,

Αυτός ο άνθρωπος δεν είναι άλλος από τον έναν και μοναδικό, ανεπανάληπτο, ακαταμάχητο..........


---------- PROFESSORX ----------


:respect: :heavymetalbig:



#ΔΑΣΚΑΛΕ ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!


:globeos-cigar:
Μην ξεχναμε κ τον Φανουρη Τζουρα:kneel::kneel::kneel::kneel:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
36
Like
220
Πόντοι
0
Ποια από όλες τις ,"Ελένες", αν μπορείς γράψε δύο τρία χαρακτηριστικά της, εύσωμη ,ξανθιά ? Ευχαριστώ.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Τυπε Μαρίνα ή Μαριάννα?

Μπορείς αν θέλεις να μας την περιγράψεις πως είναι εμφανισιακά?
Αδύνατη με πολύ μικρό στήθος.
Κοντό σχετικά κούρεμα.δεν την λες όμορφη.
Δούλευε πάνω παλαιότερα.και είχε αφήσει καλές εντυπώσεις.απο σχόλια συναγωνιστών.
Μπορεί να κάνω και λάθος με το όνομα σορυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
403
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Αποψε θελω να δοκιμασω παρτουζα με δυο ανδρες μεσα στο δωματιο θα ξεκινησω στην οδος βεργας 7 στο πανο μεχρι το πρωι
Απο αυτό που λές σημαίνει οτι βαριέσαι και θές να βγεί γρήγορα το μεροκάματο να πας μετα σπίτι να ξαπλάρεις .....:grin::grin::2funny::2funny:.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
436
Κριτικές
9
Like
2.491
Πόντοι
481

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.571
Like
7.240
Πόντοι
1.056
Αποψε θελω να δοκιμασω παρτουζα με δυο ανδρες μεσα στο δωματιο θα ξεκινησω στην οδος βεργας 7 στο πανο μεχρι το πρωι
buzz-pagouri.gif


:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
838
Κριτικές
66
Like
11.689
Πόντοι
4.706
Αποψε θελω να δοκιμασω παρτουζα με δυο ανδρες μεσα στο δωματιο θα ξεκινησω στην οδος βεργας 7 στο πανο μεχρι το πρωι
Αφού, ρε καυλοράπανο, δεν δίνεις κώλο, δεν φιλάς, ούτε παίρνεις πίπα χωρίς προφυλακτικό. Τι σόι παρτούζα θα είναι αυτή; Το κανονικό είναι το εξής: Ένα καυλί στο μουνάκι σου και ένα, βαθιά σφηνωμένο, μέσα στην σούφρα σου. Να σε καρφώνουν άγρια και να τραβάς ζόρι στην ανηφόρα. Τέλος, χύσιμο στο νόστιμο προσωπάκι σου, μπας και φύγει και η ακμή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom