Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 255 άτομα (18 μέλη και 237 επισκέπτες)

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Ένας έξυπνος μπουρδελιάρης πρέπει να κάνει σεξ με κορασίδες που βγάζουν από 30-80 ευρώ τη μέρα... Κάποια που βρίσκεται αρκετά εκτός αυτών των ορίων θεωρείται ή μπάζο ή καμμένη από τα γαμήσια -τζούφια σαμπρέλα-.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.013
Πόντοι
10.336
Ένας έξυπνος μπουρδελιάρης πρέπει να κάνει σεξ με κορασίδες που βγάζουν από 30-80 ευρώ τη μέρα... Κάποια που βρίσκεται αρκετά εκτός αυτών των ορίων θεωρείται ή μπάζο ή καμμένη από τα γαμήσια -τζούφια σαμπρέλα-.....
αμα βγαζει 30 ευρω τη μερα και δεν ειναι μπαζολα του κερατα, τοτε μαλλον παιζει να ειναι ενα απο τα πιο πεταμενα γαμησια που μπορει να κανει ανθρωπος. Ακομα και οι φολαρες μια δεκαρια πελατες τους εχουν δεδομενους στη βαρδια
 

Zigolo80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ένας έξυπνος μπουρδελιάρης πρέπει να κάνει σεξ με κορασίδες που βγάζουν από 30-80 ευρώ τη μέρα... Κάποια που βρίσκεται αρκετά εκτός αυτών των ορίων θεωρείται ή μπάζο ή καμμένη από τα γαμήσια -τζούφια σαμπρέλα-.....
Αν βγάζει 30-80€ το 8ωρο θα πρόκειται ή για πατσαβουρα ή για τέρμα κρυόκωλη μη μου απτου ή και τα δυο μαζί.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Χθες ήπια τον πάτο μου και σήμερα χρειαζόμουν στοργή, έτσι πήγα στην Αλεξάνδρα Χωματιανού αλλά είχε τρία δωμάτια και ακόμα δεν είχε μπει σε κανένα :confused: . Έτσι, πήγα να δω και στο κάτω, ήτανε μια κοπέλα στο δωμάτιο που η τσατσά δεν είπε ούτε όνομα και η Βαλέρια. Την είχα ξαναδεί, ενδιαφέρουσα παρουσία για τα γούστα μου, που δεν με πειράζουν λίγα κιλάκια παραπάνω, μέχρι 30, κοντά μαλλιά, γλυκό πρόσωπο, χαμογελαστή. Κάποιος είχε γράψει μια φορά ότι είναι και καλή, σε μια προσπάθειά της για να αντισταθμίσει τα επιπλέον κιλάκια, που πάντως δεν είναι πολλά, και το θυμήθηκα. Τα προκάτ διαρκούν 10 δεύτερα, η πίπα ακά καλή ήτανε, πήγα να γλωσσοφιλιάσω κι έφαγα άκυρο, δύο στάσεις και τέλος. Επίσης, δεν μιλάει ελληνικά και πολύ λίγα αγγλικά, ενώ μίλαγε συνέχεια στη γλώσσα της (Ρωσίδα είπε), σαν να σκεφτότανε φωναχτά. Τεσπά, δεν κακοπέρασα αλλά δεν με βλέπω και να ξαναπηγαίνω.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
αμα βγαζει 30 ευρω τη μερα και δεν ειναι μπαζολα του κερατα, τοτε μαλλον παιζει να ειναι ενα απο τα πιο πεταμενα γαμησια που μπορει να κανει ανθρωπος. Ακομα και οι φολαρες μια δεκαρια πελατες τους εχουν δεδομενους στη βαρδια
Μην ξεχνάς ότι τα πρώτα χρήματα που βγάζουν πάνε στο αφεντικό, στο ξεκίνημα τις βάρδιας δηλαδή οι πρώτοι 2 πελάτες, άρα 30 ευρώ ίσον τελικά όχι 6 αλλά 8 πελάτες...Μπαα εγώ θα παραμείνω σε αυτούς τους αριθμούς
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.013
Πόντοι
10.336
Μην ξεχνάς ότι τα πρώτα χρήματα που βγάζουν πάνε στο αφεντικό, στο ξεκίνημα τις βάρδιας δηλαδή οι πρώτοι 2 πελάτες, άρα 30 ευρώ ίσον τελικά όχι 6 αλλά 8 πελάτες...Μπαα εγώ θα παραμείνω σε αυτούς τους αριθμούς
μεταξουργειο κιολας; Ωραια, δειξε μου ποια βγαζει μονο 30 ευρω ανα βαρδια, και απεδειξε μου οτι δεν ειναι μπαζο 2/10 ομορφιας. Σοβαρεψου.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736
Που να δείς και την Σαμπίνα, τόσος ντόρος για μια κοπέλα που είναι μέτρια.
την Αλίνα- Σαμπίνα την έχω πάρει πάνω από 30 φορές από το 2017 που την πρωτοείδα στη μοντελοαλυσίδα... αυτή
ξέρει να γαμιέται τουλάχιστον... η Άνναμπελ είναι κλαύτα Χαράλαμπε
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Λοιπον παλουκαρια.
Ξεκινησα για κροκεων διοτι εχει σημερα τρελομουνιτσα αλλαααααααά
Καποιος απο εδω μεσα φιλος μου ειπε να παω να δω τη νικολ της φυλης 105.Οποτε λεω στο δρομμο μου ειναι ας δω τη ψαρια πιανει.Δε θα αναλυσω πολλα πολλα γιαυτη διοτι αλλου θα καταληξω.Ομορφουλα ειναι με λεπτο σωμα και μεγαλο βυζι αλλα απο εμενα Ο Χ Ι. ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΟ.
Επισης επιβεβαιωνω για φολα Λιζα ερχεται στην τριτη βαρδια ανετα τη ξεμουνιαζα αλλα σημερα μου γλυτωσε.Οποιος δεν την ξερει λογω του οτι δεχθηκα 2-3 μυνηματα για δαυτη ενα μονο εχω να πω.Τρεχατεεεε με τα χιλια απο εμφανηση θα μεινετε μακακες αλλα απο υπηρεσιες ταχουμε ταχουνε πει ενδελεχως εδω μεσα.
Για μενα που ειμαι Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ και ξεψιριζω τα παντα θα σου ελεγα απλα τρεχα εστω για μια φορα.
Δευτερη και κακιστη διαδρομη που σιχαινομουνα που με ζορια πηγα απλα και μονο να δω.Ελεγα ας τη και φευγω για κροκεων στα δικα μας κοριτσια.Ομιλω για μεταξουργειο στο μαγαζι που εχει ολο μπαζολατινες , αυτες που εγω τις θεωρω κλοουν για ευνοητους λογους.
Σημερα ομως η μικρα μου εβαλε τα γυαλιααααα.
Τι κροκεων τωρα λεμε? Αστο για αλλη φορα.
Μου παρουσιαζεται η πρωτη κοπελα που ειχε δε θυμαμαι ονομα παντος μπαζο ολικης εκ βενεζουελας.
Στραβωνω ετοιμαζομαι να φυγω και απο μεσα μου να λεω τα δικα μου ( που ηρθα , τι κανω εδω και τετοια ).
Λεει η τσατσα εχω δευτερη κοπελα σε λιγο βγαινει.Ρωταω ετσι ειναι και η δευτερη κοπελια?Περιμενε μου λεει. Ερχεται λοιπον στο σαλονι ημουνα μονος μου κανα τεταρτο ελεγα πως και ετσι μονος τοση ωρα και βλεπω μαγγες ενα μουνετοοοοοοο εκ βενεζουελας επισης γυρω στα 20-22 και μενω καγγελο.
Σκουρα κοπελια οχι μαυρη μετριο αναστημα κοντοπουτανο που μαρεσει πολυ με σωματακι κολασηηηηηη.
Τιποτα δυσαναλογο πανω της.ολα μα ολα ηταν σωστα απο κωλο μεχρι βυζι μεχρι βυχια μεχρι ποδια μεχρι προσωπο.Τουμπανο το μικρο και πολυυυ ομορφη.Το εχω ξαναπει μεσα στα σκατα που και που εμφανιζεται κατι καλο οπως συνεβη τωρα.Λεω στην τσατσα δηλαδη τι ειπα απλα την ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ να μου βαλει καινουργια σεντονια κτλ οπου με λιγα ακομα παρακαλια μου εκανε αυτο που ηθελα.Στα του αγωνα δεν αφηνει να αγγιζεις καν μουνι ουτε φιλια δεν το επιδιωκω γενικα με τα φιλια αλλα μ ουνι θελω να πιανω.Δερματακι πουπουλενιο μπουτακια ονειρο,Ναι αυτη ναι ειναι πιπινη και χαλιεται εκει περα.Τη βλεπω για μεταγραφη οσο λουπω.Καλα περασα μεσα αν και ηθελα να τη γνωριζα καπου αλλου σιγουρα θα περναγα καλυτερα.
20 ευρο το κοστος και η τσατσα με ρωταγε πως μου φανηκε και το οτι πλεον ζητανε 20 ευρο ειναι γιατι εχουνε καλυτερες κοπελες.Της ειπα εδω που βρισκεσαι δε θα το σχολιασω αλλα να ξερεις πως οι αντρες θα στα δωσουν τα 20-50 και οτι αλλο ζητησεις απλα να ξερουν να ειναι σιγουροι οτι τα λεφτα τους θα πιασουν τοπο θα περασουν ομορφα.Συμφωνησε και εφυγα.
Ονομα κοπελας ΑΝΗ απογευμα πηγα κατα τις 10,00
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.557
Πόντοι
736
Λοιπον παλουκαρια.
Ξεκινησα για κροκεων διοτι εχει σημερα τρελομουνιτσα αλλαααααααά
Καποιος απο εδω μεσα φιλος μου ειπε να παω να δω τη νικολ της φυλης 105.Οποτε λεω στο δρομμο μου ειναι ας δω τη ψαρια πιανει.Δε θα αναλυσω πολλα πολλα γιαυτη διοτι αλλου θα καταληξω.Ομορφουλα ειναι με λεπτο σωμα και μεγαλο βυζι αλλα απο εμενα Ο Χ Ι. ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΟ.
Επισης επιβεβαιωνω για φολα Λιζα ερχεται στην τριτη βαρδια ανετα τη ξεμουνιαζα αλλα σημερα μου γλυτωσε.Οποιος δεν την ξερει λογω του οτι δεχθηκα 2-3 μυνηματα για δαυτη ενα μονο εχω να πω.Τρεχατεεεε με τα χιλια απο εμφανηση θα μεινετε μακακες αλλα απο υπηρεσιες ταχουμε ταχουνε πει ενδελεχως εδω μεσα.
Για μενα που ειμαι Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ και ξεψιριζω τα παντα θα σου ελεγα απλα τρεχα εστω για μια φορα.
Δευτερη και κακιστη διαδρομη που σιχαινομουνα που με ζορια πηγα απλα και μονο να δω.Ελεγα ας τη και φευγω για κροκεων στα δικα μας κοριτσια.Ομιλω για μεταξουργειο στο μαγαζι που εχει ολο μπαζολατινες , αυτες που εγω τις θεωρω κλοουν για ευνοητους λογους.
Σημερα ομως η μικρα μου εβαλε τα γυαλιααααα.
Τι κροκεων τωρα λεμε? Αστο για αλλη φορα.
Μου παρουσιαζεται η πρωτη κοπελα που ειχε δε θυμαμαι ονομα παντος μπαζο ολικης εκ βενεζουελας.
Στραβωνω ετοιμαζομαι να φυγω και απο μεσα μου να λεω τα δικα μου ( που ηρθα , τι κανω εδω και τετοια ).
Λεει η τσατσα εχω δευτερη κοπελα σε λιγο βγαινει.Ρωταω ετσι ειναι και η δευτερη κοπελια?Περιμενε μου λεει. Ερχεται λοιπον στο σαλονι ημουνα μονος μου κανα τεταρτο ελεγα πως και ετσι μονος τοση ωρα και βλεπω μαγγες ενα μουνετοοοοοοο εκ βενεζουελας επισης γυρω στα 20-22 και μενω καγγελο.
Σκουρα κοπελια οχι μαυρη μετριο αναστημα κοντοπουτανο που μαρεσει πολυ με σωματακι κολασηηηηηη.
Τιποτα δυσαναλογο πανω της.ολα μα ολα ηταν σωστα απο κωλο μεχρι βυζι μεχρι βυχια μεχρι ποδια μεχρι προσωπο.Τουμπανο το μικρο και πολυυυ ομορφη.Το εχω ξαναπει μεσα στα σκατα που και που εμφανιζεται κατι καλο οπως συνεβη τωρα.Λεω στην τσατσα δηλαδη τι ειπα απλα την ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ να μου βαλει καινουργια σεντονια κτλ οπου με λιγα ακομα παρακαλια μου εκανε αυτο που ηθελα.Στα του αγωνα δεν αφηνει να αγγιζεις καν μουνι ουτε φιλια δεν το επιδιωκω γενικα με τα φιλια αλλα μ ουνι θελω να πιανω.Δερματακι πουπουλενιο μπουτακια ονειρο,Ναι αυτη ναι ειναι πιπινη και χαλιεται εκει περα.Τη βλεπω για μεταγραφη οσο λουπω.Καλα περασα μεσα αν και ηθελα να τη γνωριζα καπου αλλου σιγουρα θα περναγα καλυτερα.
20 ευρο το κοστος και η τσατσα με ρωταγε πως μου φανηκε και το οτι πλεον ζητανε 20 ευρο ειναι γιατι εχουνε καλυτερες κοπελες.Της ειπα εδω που βρισκεσαι δε θα το σχολιασω αλλα να ξερεις πως οι αντρες θα στα δωσουν τα 20-50 και οτι αλλο ζητησεις απλα να ξερουν να ειναι σιγουροι οτι τα λεφτα τους θα πιασουν τοπο θα περασουν ομορφα.Συμφωνησε και εφυγα.
Ονομα κοπελας ΑΝΗ απογευμα πηγα κατα τις 10,00
η φολο Λίζα σε ποιο οίκο;;;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Λοιπον παλουκαρια.
Ξεκινησα για κροκεων διοτι εχει σημερα τρελομουνιτσα αλλαααααααά
Καποιος απο εδω μεσα φιλος μου ειπε να παω να δω τη νικολ της φυλης 105.Οποτε λεω στο δρομμο μου ειναι ας δω τη ψαρια πιανει.Δε θα αναλυσω πολλα πολλα γιαυτη διοτι αλλου θα καταληξω.Ομορφουλα ειναι με λεπτο σωμα και μεγαλο βυζι αλλα απο εμενα Ο Χ Ι. ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΖΟ.
Επισης επιβεβαιωνω για φολα Λιζα ερχεται στην τριτη βαρδια ανετα τη ξεμουνιαζα αλλα σημερα μου γλυτωσε.Οποιος δεν την ξερει λογω του οτι δεχθηκα 2-3 μυνηματα για δαυτη ενα μονο εχω να πω.Τρεχατεεεε με τα χιλια απο εμφανηση θα μεινετε μακακες αλλα απο υπηρεσιες ταχουμε ταχουνε πει ενδελεχως εδω μεσα.
Για μενα που ειμαι Ο ΔΥΣΚΟΛΟΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ και ξεψιριζω τα παντα θα σου ελεγα απλα τρεχα εστω για μια φορα.
Δευτερη και κακιστη διαδρομη που σιχαινομουνα που με ζορια πηγα απλα και μονο να δω.Ελεγα ας τη και φευγω για κροκεων στα δικα μας κοριτσια.Ομιλω για μεταξουργειο στο μαγαζι που εχει ολο μπαζολατινες , αυτες που εγω τις θεωρω κλοουν για ευνοητους λογους.
Σημερα ομως η μικρα μου εβαλε τα γυαλιααααα.
Τι κροκεων τωρα λεμε? Αστο για αλλη φορα.
Μου παρουσιαζεται η πρωτη κοπελα που ειχε δε θυμαμαι ονομα παντος μπαζο ολικης εκ βενεζουελας.
Στραβωνω ετοιμαζομαι να φυγω και απο μεσα μου να λεω τα δικα μου ( που ηρθα , τι κανω εδω και τετοια ).
Λεει η τσατσα εχω δευτερη κοπελα σε λιγο βγαινει.Ρωταω ετσι ειναι και η δευτερη κοπελια?Περιμενε μου λεει. Ερχεται λοιπον στο σαλονι ημουνα μονος μου κανα τεταρτο ελεγα πως και ετσι μονος τοση ωρα και βλεπω μαγγες ενα μουνετοοοοοοο εκ βενεζουελας επισης γυρω στα 20-22 και μενω καγγελο.
Σκουρα κοπελια οχι μαυρη μετριο αναστημα κοντοπουτανο που μαρεσει πολυ με σωματακι κολασηηηηηη.
Τιποτα δυσαναλογο πανω της.ολα μα ολα ηταν σωστα απο κωλο μεχρι βυζι μεχρι βυχια μεχρι ποδια μεχρι προσωπο.Τουμπανο το μικρο και πολυυυ ομορφη.Το εχω ξαναπει μεσα στα σκατα που και που εμφανιζεται κατι καλο οπως συνεβη τωρα.Λεω στην τσατσα δηλαδη τι ειπα απλα την ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ να μου βαλει καινουργια σεντονια κτλ οπου με λιγα ακομα παρακαλια μου εκανε αυτο που ηθελα.Στα του αγωνα δεν αφηνει να αγγιζεις καν μουνι ουτε φιλια δεν το επιδιωκω γενικα με τα φιλια αλλα μ ουνι θελω να πιανω.Δερματακι πουπουλενιο μπουτακια ονειρο,Ναι αυτη ναι ειναι πιπινη και χαλιεται εκει περα.Τη βλεπω για μεταγραφη οσο λουπω.Καλα περασα μεσα αν και ηθελα να τη γνωριζα καπου αλλου σιγουρα θα περναγα καλυτερα.
20 ευρο το κοστος και η τσατσα με ρωταγε πως μου φανηκε και το οτι πλεον ζητανε 20 ευρο ειναι γιατι εχουνε καλυτερες κοπελες.Της ειπα εδω που βρισκεσαι δε θα το σχολιασω αλλα να ξερεις πως οι αντρες θα στα δωσουν τα 20-50 και οτι αλλο ζητησεις απλα να ξερουν να ειναι σιγουροι οτι τα λεφτα τους θα πιασουν τοπο θα περασουν ομορφα.Συμφωνησε και εφυγα.
Ονομα κοπελας ΑΝΗ απογευμα πηγα κατα τις 10,0
Όταν μιλάει ο Helluvatime για λατινες να τον ακούτε. Ναι, και εσείς οι περίεργοι :2funny::2funny::rockon:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Όταν μιλάει ο Helluvatime για λατινες να τον ακούτε. Ναι, και εσείς οι περίεργοι :2funny::2funny::rockon:
Αφου ξερεις που θελω να πηγαινω και τι ζηταω απο εμφανιση.Τα υπολοιπα τα αποφευγω.Τωρα πως και μου μπηκε η ιδεα στο κεφαλι να παω να τη δω δεν ξερω.Ισως επειδη ηθελα να κανω βολτα γενικα.Η αληθεια ομως γιαυτη την κοπελα ειναι οτι απο εσενα ειχα ακουσει και επειδη σε ψιλοεμπιστευομαι λογω του οτι δεν ταιριαζουν απολυτα τα γουστα μας αλλα μοιαζουν αρκετα, ηθελα να παω να τη δω και τελικα ναι σωστος ορθος.Τα σεβη μου
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Να ξερεις ομως αλλο Αννυ αλλο αναμπελες κουτσαβελες.Διαφορα η πουτσα με τη βουρτσα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Μας ελειψε η πουτανιτσα?χαχαχα Στο φειδιπιδου φειλιπιδου στον οροφο.Μου ειπε η τσατσα θα ερθει ερχεται τριτη βαρδια.
Μήπως τα έχετε κάνει λίγο πουτανα με τις λίζες?
Η Λίζα στο φιλλιπιδου δεν έχει σχέση με τη φόλα μοντέλο Λίζα από φυλής.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Καταθεση πριν λίγο στην Μαρία από Φώκαιας 17 κατω.
Ξανθο μιλφακι με γλυκό πρόσωπο κανονικό σωμα με πιασίματα, κλασσικό μιλφοειδες.

Με πολύ απλά λόγια τωρα, ελεύθερο στοματικό μέτριου επιπέδου, γαμήσι έτσι κι έτσι με πολύ μουνόκρεμα.

Κατέθεσα μονο και μονο επειδή είναι σχετικά καινούριο προσωπο στην περιοχή, κατά τ'άλλα, δεν θα επαναληφθεί συνεύρεση.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Να ξερεις ομως αλλο Αννυ αλλο αναμπελες κουτσαβελες.Διαφορα η πουτσα με τη βουρτσα
Την Άννυ την εκθειασα εμφανισιακά τις υπόλοιπες όχι.
Στην Νικόλ τι σε χάλασε ; Έτσι από περιέργεια.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Την Άννυ την εκθειασα εμφανισιακά τις υπόλοιπες όχι.
Στην Νικόλ τι σε χάλασε ; Έτσι από περιέργεια.
ηταν λιγο καπως σαν αγγουρι ψιλοκαμπουριαζε δεν ηταν στητο στημενο κορμι.Επισης το προσωπο δε σε προδιαθετει για γαμηση.Δε ξερω σε αλλους παντος σε εμενα ηταν ουδετερη η παρουσια της.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Μήπως τα έχετε κάνει λίγο πουτανα με τις λίζες?
Η Λίζα στο φιλλιπιδου δεν έχει σχέση με τη φόλα μοντέλο Λίζα από φυλής.
φιλος δευτερη βαρδια ημουνα εκει και ρωτησα τη τσατσα για αυτη τη λιζα φολα.Μαλιστα ετσι την ρωτησα λιζα φολολιζα.Η τσατσα ειπε θα ειναι τριτη βαρδια.Και εγω γιαυτη ειχα παει δεν την ειδα.Αλλος παιχτης ειπε για λιζα οτι την ειδε εκει και πηγα και οτι ειπε η τσατσα ειπα και εγω
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Επισης το προσωπο δε σε προδιαθετει για γαμηση.
Πρέπει να την δεις να δαγκώνει τα μαξιλάρια τότε. :2funny:
Θα πάω να δω αύριο την Λίζα. Στο Φιλιππίδου όροφο δεύτερη βάρδια ήταν η Άννα σήμερα.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Πρέπει να την δεις να δαγκώνει τα μαξιλάρια τότε. :2funny:
Θα πάω να δω αύριο την Λίζα. Στο Φιλιππίδου όροφο δεύτερη βάρδια ήταν η Άννα σήμερα.
αμα ειναι αυτη η φολολιζα δωσε ραπορτο μπορει να ξαναπαω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom