Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 353 άτομα (26 μέλη και 327 επισκέπτες)

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Καλημέρα αδέρφια.. Η Τζέσικα με τα τατού Φωκαίας 25, σε ποια βάρδια δουλεύει? Έχει δοκιμαστεί?
Χαχαχαχα καλημέρα.
Με συγχωρείς που γελάω , θα εξηγήσω… δουλεύει πρωινή βάρδια όπως μου απάντησαν μια-δυο σελίδες πίσω και τώρα πίνω καφέ και ετοιμάζομαι για εξόρμηση στην συγκεκριμένη. Ξύπνησα με πρωινές ορέξεις
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Χαχαχαχα καλημέρα.
Με συγχωρείς που γελάω , θα εξηγήσω… δουλεύει πρωινή βάρδια όπως μου απάντησαν μια-δυο σελίδες πίσω και τώρα πίνω καφέ και ετοιμάζομαι για εξόρμηση στην συγκεκριμένη. Ξύπνησα με πρωινές ορέξεις
Αλήθεια τώρα? Κάνει ελεύθερο το κορίτσι?
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Αλήθεια τώρα? Κάνει ελεύθερο το κορίτσι?
Δεν έχω ιδέα. Πρώτη φορά θα πάω , αλλά νομίζω αν κανεις τον κόπο καναδυό σελίδες πίσω γράφουν για εκείνη , απλά εγώ δεν θυμάμαι.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Δεν έχω ιδέα. Πρώτη φορά θα πάω , αλλά νομίζω αν κανεις τον κόπο καναδυό σελίδες πίσω γράφουν για εκείνη , απλά εγώ δεν θυμάμαι.
Αδερφέ θα ανεβάσεις την εμπειρία σου μετά? Με τρελενουν οι βυζάρες της
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Αδερφέ θα ανεβάσεις την εμπειρία σου μετά? Με τρελενουν οι βυζάρες της
Ναι , πάντα .φαντάσου ούτε την έχω δει την κοπέλα , μην με ξεσηκώνεις και παρατήσω και τον καφέ χαχαχαχα.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Ναι , πάντα .φαντάσου ούτε την έχω δει την κοπέλα , μην με ξεσηκώνεις και παρατήσω και τον καφέ χαχαχαχα

Ναι , πάντα .φαντάσου ούτε την έχω δει την κοπέλα , μην με ξεσηκώνεις και παρατήσω και τον καφέ χαχαχαχα.
Την έχω δει εγώ αδερφέ και είναι υπερκαυλα. Ρώτα αν έχεις και την ευγενή καλοσύνη σε παρακαλώ τι ώρα σχολαει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Naruto

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Την έχω δει εγώ αδερφέ και είναι υπερκαυλα. Ρώτα αν έχεις και την ευγενή καλοσύνη σε παρακαλώ τι ώρα σχολαει
Κι αν σαρεσουν οι βυζάρες, έχει φυσικοτατες. Αν έχεις χρόνο πήγαινε και Φωκαίας 17 να μας πεις ποιες είναι. Μένεις κοντά εκεί αδερφέ?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.805
Πόντοι
39.662
Λοιπόν έχουμε
επιστροφή Χριστίνας Τσεχοπολωνέζας ή κάτι τέτοιο στο φυλής 65 κάτω πρωινή. Για όσους τη θυμάστε είναι το ξανθό κομοδινάκι με τις 3άρες
κρεμαστές βυζάρες και τα γαλάζια
μάτια. που ήταν στην ίδια αλυσίδα και πριν 3 περιπου χρόνια. Εκτός απ τα μικρά τατού που είχε έκανε κι ένα τεράστιο τατού σε ΟΛΌΚΛΗΡΗ την πλάτη (στυλ Τζώρτζιας) και δεν άφηνε να την ακουμπάς πλάτη, ούτε έκανε ιεραποστολικό. Ακόμα πιο
κομοδίνο δηλαδή! Την τίμησα γιατί θόλωσα
με τα μαστάρια της και το μελαμψό απ το σολάριουμ
κορμί της...
Εσπασα το κεφαλι μου να καταλάβω ποια λες.
Εννοεις την Χριστίνα Κου, την κολλητή της Αννας Κου. Ρουμάνα είναι νομίζω.
Ωραίο μωρό. Παγοκολωνα.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Καλημερα σε ολα τα μελη και τους επισκεπτες. Εχθες πληροφορηθηκα οτι εδω και λιγες μερες εχει αρχισει το ραμαζανι για τους ανατολιτες. Μεχρι αρχες Μαιου. Νομιζω οτι ειναι ευκαιρια για μια βολτα, πιο χαλαρη και χωρις συνωστισμο στα σπιτακια του Μεταξουργειου και περιξ αυτων.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Την έχω δει εγώ αδερφέ και είναι υπερκαυλα. Ρώτα αν έχεις και την ευγενή καλοσύνη σε παρακαλώ τι ώρα σχολαει
Δεν γράφω κριτική ακόμα γιατί μέχρι τις 17.00 που σχολάω μάλλον θα ξανά πάω όποτε θα γράψω και για τις δυο . Όλα της πολύ ωραία αλλά δεν πρόλαβα να χαρώ τίποτα , έχυσα αρκετά γρήγορα.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Δεν γράφω κριτική ακόμα γιατί μέχρι τις 17.00 που σχολάω μάλλον θα ξανά πάω όποτε θα γράψω και για τις δυο . Όλα της πολύ ωραία αλλά δεν πρόλαβα να χαρώ τίποτα , έχυσα αρκετά γρήγορα.
Παίρνει καλές πίπες το κορίτσι? Φυσικές βυζάρες?
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Σωστος
Καλημερα σε ολα τα μελη και τους επισκεπτες. Εχθες πληροφορηθηκα οτι εδω και λιγες μερες εχει αρχισει το ραμαζανι για τους ανατολιτες. Μεχρι αρχες Μαιου. Νομιζω οτι ειναι ευκαιρια για μια βολτα, πιο χαλαρη και χωρις συνωστισμο στα σπιτακια του Μεταξουργειου και περιξ αυτων.
"Το ραμαζάνι για το 2022 πέφτει την Παρασκευή στην 1 Απριλίου και τελειώνει το Σάββατο 30 Απριλίου". Σωστος
:thumbsup:
 

darkdemon83

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
322
Πόντοι
20
λες και θα το τηρησει κανεις το ραμαζανι. μονο την νηστεια και αν αλλα το "ρε" και το "μαλακα" το εχουν κανει ψωμοτυρι και σιγα μη λειψουν απο τα μπουρδελα
 
  • Like
Αντιδράσεις: spor48

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Αδέρφια έχουμε κανένα νέο για Νάνσυ από Διδυμου και Άννα Ιλόνα?
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.555
Πόντοι
736
εχουμε καμια πρωινη ενημερωση απο φυλης και περιξ?
εγώ που δεν έχω πάει ξέρω στάνταρ ποιες είναι και σε ποιους οίκους... αφού δεν έχει αλλάξει τπτ τον τελευταίο μήνα
 

Zafiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
324
Like
2.427
Πόντοι
441
Καλησπέρα!! Η Αντριαννα πρώην Βερόνικα από το Φώκαιας 13 ξέρουμε που δουλεύει. Το Φωκαιας 13 είναι κλειστό τις πρωινές ώρες.
 

Zafiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
324
Like
2.427
Πόντοι
441
Η Σαμπίνα στο Εξηκιου 18γ σήμερα δουλεύει απόγευμα?
 

mitsos_24

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Αυτη η Χριστίνα που αναφέρεται τώρα τελευταια ειναι η ίδια με το μεγάλο στήθος που δουλευε παλιότερα στην μοντελοαλυσιδα?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom