Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 388 άτομα (24 μέλη και 364 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
31
Like
26.309
Πόντοι
7.046
Πέρασα και εγώ να τις δω εχθές...πρόγραμμα σε χαρτί που έχει επάνω covid στάνταρ...και επίσης έχει έξτρα στο δωμάτιο για όποιον θέλει...μάλλον ακάποτο σεξ από ότι κατάλαβα... έφυγα με ελαφρά...
Ακαπέλα γαμησι με Ταιλανδεζα;;;
Πως έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; Αντε το πολυ πολυ στο προγραμμα του 50ικου να σου γλυφουν γυμνο το πουλι σου.... Σα γλυφιτζουρι δηλαδή γιατί το κόβω χλωμό να ξέρουνε τι παει να πει πιπα..... Αλλά ακαποτο γαμησι με Ταιλανδεζα είναι σα να γαμάς βόθρο που δεν έχει καθαριστεί ποτε!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αγγλικά μιλάει η Κεϊτυ/Καιτη η μελαχρινή χοντρουλα με τα πολλά τατουάζ, αυτή έχει αναλάβει εκτός από κοπέλα και ένα άτυπο ρόλο τσατσας
Έχεις δίκιο, ρώτησα μόνο την κοντουλα που μου έδωσε το χαρτί αν μιλάει αγγλικά και δεν πήρα απάντηση. Οι άλλες δε μου πολυαρέσανε και μπλόκαρα τι λέγανε. :P Αλλά θυμήθηκα που μου είπαν "we will wait for you", καθώς έφευγα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Ακαπέλα γαμησι με Ταιλανδεζα;;;
Πως έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; Αντε το πολυ πολυ στο προγραμμα του 50ικου να σου γλυφουν γυμνο το πουλι σου.... Σα γλυφιτζουρι δηλαδή γιατί το κόβω χλωμό να ξέρουνε τι παει να πει πιπα..... Αλλά ακαποτο γαμησι με Ταιλανδεζα είναι σα να γαμάς βόθρο που δεν έχει καθαριστεί ποτε!!!
Και όμως....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Κι εγώ τις είδα, αλλά δε μιλούσαν γρι αγγλικά ή ελληνικά. Πέρα από το χαρτί που μου δώσανε δεν κατάφερα να ανταλλάξω άλλη πληροφορία μαζί τους. Πώς ακριβώς συμπερανες εσύ ότι έχει έξτρα;
Μου το είπε η τσατσά-εκδιδομενη...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.925
Like
5.793
Πόντοι
1.056
Μου το είπε η τσατσά-εκδιδομενη...
Τέτοια λεγε, να πάνε όλοι οι αγαμητοι που δεν έχουν γαμησει ποτέ στην ζωή τους χωρίς προφυλακτικό (γιατί πολύ απλά ποτέ δεν είχαν κανονική γυναίκα) να πάνε να γαμησουν!

Ακόμη και αν ισχύει κάτι τέτοιο καλό είναι να μην το μεταδιδουμε για να προστατευσουμε κόσμο!

Δεν θέλει πολύ μυαλό. Έχουμε τον ιό μην έχουμε και άλλα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Τέτοια λεγε, να πάνε όλοι οι αγαμητοι που δεν έχουν γαμησει ποτέ στην ζωή τους χωρίς προφυλακτικό (γιατί πολύ απλά ποτέ δεν είχαν κανονική γυναίκα) να πάνε να γαμησουν!

Ακόμη και αν ισχύει κάτι τέτοιο καλό είναι να μην το μεταδιδουμε για να προστατευσουμε κόσμο!

Δεν θέλει πολύ μυαλό. Έχουμε τον ιό μην έχουμε και άλλα..
εδω μέσα έχουν καταντήσει κανονική γκόμενα να πηδάνε με προφυλακτικό και τις πουτάνες τις χρυσώνουν για ακαποτα. Ένας έγραψε χτες για 800αρου
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: 968

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
117
Like
416
Πόντοι
21
Μόλις γύρισα από βόλτα , με κατάθεση στο 25 όροφο στην Κλεοπάτρα, έχω γράψει κριτική.

Κάτι για τα δόντια της είχε πει κάποιος πιο πισω οτι είναι σαπια.. ισχύει ? κανα γλωσσόφυλο δίνει?
η κριτική δεν εχει ανέβει ακόμει γι αυτό ρωτάω.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.882
Πόντοι
1.431
Κάτι για τα δόντια της είχε πει κάποιος πιο πισω οτι είναι σαπια.. ισχύει ? κανα γλωσσόφυλο δίνει?
η κριτική δεν εχει ανέβει ακόμει γι αυτό ρωτάω.
Φιλια γιοκ. Τωρα για δοντακια δεν ειδα κατι, εχει μικρα δοντακια.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Τέτοια λεγε, να πάνε όλοι οι αγαμητοι που δεν έχουν γαμησει ποτέ στην ζωή τους χωρίς προφυλακτικό (γιατί πολύ απλά ποτέ δεν είχαν κανονική γυναίκα) να πάνε να γαμησουν!

Ακόμη και αν ισχύει κάτι τέτοιο καλό είναι να μην το μεταδιδουμε για να προστατευσουμε κόσμο!

Δεν θέλει πολύ μυαλό. Έχουμε τον ιό μην έχουμε και άλλα..
Επίσης μπορούμε να το αναφέρουμε ώστε να μη πηγαίνει κανένας...ή να το διαβάσουνε και να το κόψουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
117
Like
416
Πόντοι
21
Δεύτερη επίσκεψη σήμερα στην Ειρήνη Φώκαιας 24... πηγαίνετε να ευχαριστηθείτε σέξ...πολύ καυλιάρα και αντέχει δυνατές που

Δεύτερη επίσκεψη σήμερα στην Ειρήνη Φώκαιας 24... πηγαίνετε να ευχαριστηθείτε σέξ...πολύ καυλιάρα και αντέχει δυνατές πουτσιές.
κανα γλωσσοφυλο δίνει ?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
41
Like
7.469
Πόντοι
1.936
Σίγουρα στο διδύμου 8 είναι η βερονικα? Πέρασα πριν καμιά ώρα και η τσατσά μου είπε έχει την Ελένη και είναι δωμάτιο και την εκανα
Εχει φτιαξει πολυ η Ελενη.Εχασε κιλακια και ομορφηνε πολυ.Και εγω για τη Βικα πξγα τις προαλλες αλλα ελειπε και πηρα την Ελενη.Εξεπλαγειν πολυ μπορω να πω.Και υπηρεσιες καλες και φιλικη.Μονο το τζελ στο μουνακι της με χαλασε .
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Αυτή η Νικόλ στο Αχαρνών με τις Κινέζες είναι ωραίο μουνάκι ρε μάγκες, για τα λεφτά δεν το συζητάω ότι είναι πολλά, αλλά είναι ένα ωραίο μουνάκι, εκτός πια κι αν έχω ξελιγωθεί τόσο πολύ, τι να πω :confused:
 

Chemical Warfare

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2017
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
20
Δεύτερη επίσκεψη σήμερα στην Ειρήνη Φώκαιας 24... πηγαίνετε να ευχαριστηθείτε σέξ...πολύ καυλιάρα και αντέχει δυνατές πουτσιές.
Είναι αυτή που ήταν μέχρι πριν κανά 2μηνο στο Φωκαίας 17; Ή είναι άλλη;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Αυτή η Νικόλ στο Αχαρνών με τις Κινέζες είναι ωραίο μουνάκι ρε μάγκες, για τα λεφτά δεν το συζητάω ότι είναι πολλά, αλλά είναι ένα ωραίο μουνάκι, εκτός πια κι αν έχω ξελιγωθεί τόσο πολύ, τι να πω :confused:
Εγώ πήρα τελικά αυτή που μιλάει αγγλικά (Μίμα νομίζω). Πολύ καλή μέσα και σου φέρεται σαν πασάς που είναι και η νοοτροπία της χώρας τους. Η άλλη η Νικόλ είναι άβυζη και πολύ ντροπαλή. Για φόλα την κόβω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom