Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 354 άτομα (35 μέλη και 319 επισκέπτες)

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
738
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
τώρα live



Φυλής 84α Ιζαμπελα καστανή κοπέλα την παρουσιάζουν, παχουλη με 2-2.5αρι σιλικονατο βυζι μεγάλο κωλο, με πρωκτικο και τελειωτικό στο στήθος.
η Ιζαμπέλα αδερφέ δεν έχει σιλικονάτο βυζί όπως λες.

φυσικότατο είναι και γενικά έχει πολύ σφιχτό κορμί
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Καλησπέρα λοιπόν οποίος θυμάται πριν το 2017 εκεί εμφανίστηκε τελευταία στο Λιοσίων 76 μια μελαχρινή Μίλφ Βουλγαρα η Μελινα φουλ πρόγραμμα και με πρωκτικό οι παλιοί θα γνωρίζουν , μήπως ξέρουμε που έχει καταλήξει και εάν δουλεύει ακόμη ;;;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
πιο πανω και απο στουντιο?
Ενίοτε και καμιά βίζιτα . Αλλά μην νομίζεις ότι εκεί τα πράγματα είναι καλά επειδή πλερώνεις 150. Όλο σαβούρα έχουν. Καλύτερες βρίσκεις σε στούντιο και σε εμφάνιση και σε υπηρεσίες.

Από μασσάγκε δεν ξέρω καθόλου τί παίζει. Πρέπει να αρχίσω να κινούμαι σ αυτό τον χώρο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
μετακομισε στην περγαμου 1 ισογειο (εβελινα + μαιρη) , εναλλαξ πρωι και απογευμα
Η Μαίρη να υποθέσω ότι είναι απογεύματα; Και η τσατσά είναι η ίδια που ήταν στο Αχαρνών; Την Μαίρη δεν την έχω πάρει ποτέ και θέλω να δοκιμάσω. Αλλά κάθε φορά που πήγαινα στο Αχαρνών 85 δεν την πετύχαινα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.142
Κριτικές
1.245
Like
194.470
Πόντοι
45.465
η Ιζαμπέλα αδερφέ δεν έχει σιλικονάτο βυζί όπως λες.

φυσικότατο είναι και γενικά έχει πολύ σφιχτό κορμί
Σε ποια αναφέρεσαι στην "Σαντορινια" ή τη "Βραζιλιανα"?
Αν αναφέρεσαι στη Σαντορινια το ξέρω, αν αναφέρεσαι στη Βραζιλιανα ίσως να έχεις και δίκιο, δεν την έχω πάρει αλλά οι ουλές στα δεξία του δεξιού της στήθους με έχουν οδηγήσει σε αυτό το συμπερασμα κατά τα άλλα και οι δύο παρόλο το παρουσιαστικο τους έχουν σφιχτό κορμί
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.142
Κριτικές
1.245
Like
194.470
Πόντοι
45.465
Καλησπέρα λοιπόν οποίος θυμάται πριν το 2017 εκεί εμφανίστηκε τελευταία στο Λιοσίων 76 μια μελαχρινή Μίλφ Βουλγαρα η Μελινα φουλ πρόγραμμα και με πρωκτικό οι παλιοί θα γνωρίζουν , μήπως ξέρουμε που έχει καταλήξει και εάν δουλεύει ακόμη ;;;
πάντως μέχρι τη καραντίνα του περσινού Νοεμβρίου δούλευε Φυλής 86β και ποιο πριν Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά ως Αλεξάνδρα, από τότε δεν την έχω ξαναδεί
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.529
Πόντοι
201
Πρίν λίγο επισκέφτηκα στο Φυλής 65 την Μαρία με τις βυζάρες.
Πιο φόλα δεν νομίζω οτι μπορεί να υπάρξει.
Καταρχάς με πρόφαση οτι πονούσε με άφησε να την πηδήξω μόνο ιεραποστολικό στο οποίο έκλεβε και δεν άφηνε να μπει ούτε ο μισός πούτσος μου.
Δεν άφηνε να τις φιλήσεις τις βυζάρες και το αποκορύφωμα ήταν οτι όταν κατάλαβε οτι ετοιμάζομαι να χύσω τραβήχτηκε και αναγκάστηκα να τον παίξω για να μην κοπώ.
Στα θετικά είναι ότι έχει ωραίο πρόσωπο και λεπτό σωμα με τέλειες φυσικές βυζάρες όπως είχαν η Εστελ και η Μισελ αν θυμούνται οι παλαιότεροι.
Πρίν μπω οφείλω να ομολογήσω οτι ο τσάτσος ειχε ανακοινώσει αποστειρωμενο πρόγραμμα αλλά δεν φαντάζονταν οτι θα τραβηχτεί την ωρα που πήγαινα να χύσω φοβούμενη μην σπάσει η καποτα.
Όσοι απο εσας θέλετε να πάτε προετοιμαστείτε να φολιαστειτε.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Πρίν λίγο επισκέφτηκα στο Φυλής 65 την Μαρία με τις βυζάρες.
Πιο φόλα δεν νομίζω οτι μπορεί να υπάρξει.
Καταρχάς με πρόφαση οτι πονούσε με άφησε να την πηδήξω μόνο ιεραποστολικό στο οποίο έκλεβε και δεν άφηνε να μπει ούτε ο μισός πούτσος μου.
Δεν άφηνε να τις φιλήσεις τις βυζάρες και το αποκορύφωμα ήταν οτι όταν κατάλαβε οτι ετοιμάζομαι να χύσω τραβήχτηκε και αναγκάστηκα να τον παίξω για να μην κοπώ.
Στα θετικά είναι ότι έχει ωραίο πρόσωπο και λεπτό σωμα με τέλειες φυσικές βυζάρες όπως είχαν η Εστελ και η Μισελ αν θυμούνται οι παλαιότεροι.
Πρίν μπω οφείλω να ομολογήσω οτι ο τσάτσος ειχε ανακοινώσει αποστειρωμενο πρόγραμμα αλλά δεν φαντάζονταν οτι θα τραβηχτεί την ωρα που πήγαινα να χύσω φοβούμενη μην σπάσει η καποτα.
Όσοι απο εσας θέλετε να πάτε προετοιμαστείτε να φολιαστειτε.
Μας έσωσες κομάντο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πάντως μέχρι τη καραντίνα του περσινού Νοεμβρίου δούλευε Φυλής 86β και ποιο πριν Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά ως Αλεξάνδρα, από τότε δεν την έχω ξαναδεί
Ωραίος μυστη μου
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Πρίν λίγο επισκέφτηκα στο Φυλής 65 την Μαρία με τις βυζάρες.
Πιο φόλα δεν νομίζω οτι μπορεί να υπάρξει.
Καταρχάς με πρόφαση οτι πονούσε με άφησε να την πηδήξω μόνο ιεραποστολικό στο οποίο έκλεβε και δεν άφηνε να μπει ούτε ο μισός πούτσος μου.
Δεν άφηνε να τις φιλήσεις τις βυζάρες και το αποκορύφωμα ήταν οτι όταν κατάλαβε οτι ετοιμάζομαι να χύσω τραβήχτηκε και αναγκάστηκα να τον παίξω για να μην κοπώ.
Στα θετικά είναι ότι έχει ωραίο πρόσωπο και λεπτό σωμα με τέλειες φυσικές βυζάρες όπως είχαν η Εστελ και η Μισελ αν θυμούνται οι παλαιότεροι.
Πρίν μπω οφείλω να ομολογήσω οτι ο τσάτσος ειχε ανακοινώσει αποστειρωμενο πρόγραμμα αλλά δεν φαντάζονταν οτι θα τραβηχτεί την ωρα που πήγαινα να χύσω φοβούμενη μην σπάσει η καποτα.
Όσοι απο εσας θέλετε να πάτε προετοιμαστείτε να φολιαστειτε.
Καινούρια; σώμα λεπτό και βυζιά εστελ και Μισέλ; Είσαι σίγουρος; Ή είναι κανένα ασφαιρο όπως η 'μουνάρα' η Λίζα στο Φ74; Πώω. Μην μ κανείς τωρα να κατεβω και ήδη ακούμπησα ένα κίτρινο πριν κανένα δίωρο.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Δοκιμαστηκαν σημερα το απογευμα οι δυο καινουργιες Κουβανες κατα δηλωση τους,Βαλεσκα και Τιφανι με οχι καλες εντυπωσεις κατα την δικη μου εμπειρια και εξηγω,ζηταω πρωτα την Βαλεσκα,αδυνατο petite με μαυρο μαλλι σγουρο μακρυ,μελαμψο καπως στο χρωμα,φυσικο ειναι αφου ειναι απο Κουβα,ερχεται δωματιο,αμηχανια εντελως απο πλευρα της,χαμενη στο διαστημα,ενταξει καινουργια ειναι λεω, αντε λεω να ξεκινησω εγω,φιλια δεν δινει,μεγαλο φαουλ για μενα,no kiss ελεγε συνεχεια,με τα χιλια ζορια απεσπασα καποια στοματοφιλα,φοβαται φαινεται τον καταραμενο covid,δαχτυλο ενταξει αφηνει και γλυψιμο,τα μονα που ευχαριστηθηκα,τιποτα αλλο,μια πιπα λιγων δευτερολεπτων,αεροπιπα,λιγα φιλακια στο στηθος,τιποτα το ιδιαιτερο,δεν ηξερε τι να κανει και το προφυλακτικο εγω το εβαλα,μου το εδωσε αυτη,το μονο που σε εξιταρει ειναι το petite,ζητημα να ειναι καμια σαρανταρια κιλα μαζι με τα κοκαλα,πονουσε στην διεισδυσει,δεν με αφηνε να μπω καλα,τεσπα δεν τελειωνα με την ολη φαση,χτυπαει την πορτα η τσατσα και με παραταει λεγοντας finish time,πεταχτηκε σαν ελλατηριο πανω,αγγλικα δεν ξερει,Ισπανικα μου λεει,τις λεξεις ομως που την συμφερουν τις εχει μαθει,τεσπα φευγει,φωναζω την 2τσα μιας και δεν ειχα τελειωσει να μου στειλει την Τιφανι πας και ειναι καλυτερη,ερχεται μετα απο λιγο,ποιο γεματουλα λιγο αυτη,κοντη,μαυρο μαλλι μακρυ,παλι οχι φιλια,no kiss συννενοημενες οι πουτανες,μια απο τα ιδια λεω,αυτη μαλιστα δεν βγαζει και το διχτυωτο ολοσωμο που φοραει,δαχτυλο γλυψιμο,το ιδιο,αφηνει,πιπα παλι λιγων δευτερολεπτων,λιγα προκαταρκτικα,περασμα προφυλακτικου απο μερους μου και τελειωσα,τιποτα που να κανει την διαφορα ουτε και αυτη.Συμπερασματικα amature petite,ειδικα η Βαλεσκα,που ομως δεν ξερουν πως να σε ικανοποιησουν,προκαταρκτικα λιγα,πιπα οχι καλη,αβγαλτες αλλα και πονηρες αποτι καταλαβα,τεσπα,αυτα παντως εγω ειδα σε αυτες,δωματια ειχαν σερι,λογω του οτι ειναι καινουργιες,αλλα αν θελουν να σταθουν πρεπει να βελτιωθουν.
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Αυτό το διδύμου 22 έχει γίνει πολύ μαλακία πια.
Η τσα2 χτυπάει πόρτες και ανοιγοκλείνει τα ηχεία στο 8λεπτο.
Πρέπει βέβαια και αυτή να εκτελεί εντολές κατα γράμμα.
Μαλλον ελέγχεται και αυτή από τις κάμερες.
Εγώ πάντως αν δεν αλλάξει αυτή η κατάσταση δεν ξαναπάω.
Πριν τη πρώτη καραντίνα δε γινόταν αυτό, τώρα το έχουν βρει το κολπάκι και ανεβάζουν την ένταση στη μουσική,δεν είναι ο μόνος οίκος που το κάνει είναι αρκετοί.Ασε που βάζουν φουλ Πακιστανούς μέσα..
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Καλησπέρα
Ξερει κανεις αν δουλευει σμρ η Βικτωρια στο Διδυμου 27 και σε ποια βαρδια ειναι;
Ευχαριστω
Φίλε η Βικτώρια δουλεύει πρωί και υπάρχει περίπτωση να τη πετύχεις και απόγευμα.Είναι πολύ καλή στο δωμάτιο θα περάσεις καλά.
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
409
Κριτικές
156
Like
8.465
Πόντοι
23.733
Πρίν λίγο επισκέφτηκα στο Φυλής 65 την Μαρία με τις βυζάρες.
Πιο φόλα δεν νομίζω οτι μπορεί να υπάρξει.
Καταρχάς με πρόφαση οτι πονούσε με άφησε να την πηδήξω μόνο ιεραποστολικό στο οποίο έκλεβε και δεν άφηνε να μπει ούτε ο μισός πούτσος μου.
Δεν άφηνε να τις φιλήσεις τις βυζάρες και το αποκορύφωμα ήταν οτι όταν κατάλαβε οτι ετοιμάζομαι να χύσω τραβήχτηκε και αναγκάστηκα να τον παίξω για να μην κοπώ.
Στα θετικά είναι ότι έχει ωραίο πρόσωπο και λεπτό σωμα με τέλειες φυσικές βυζάρες όπως είχαν η Εστελ και η Μισελ αν θυμούνται οι παλαιότεροι.
Πρίν μπω οφείλω να ομολογήσω οτι ο τσάτσος ειχε ανακοινώσει αποστειρωμενο πρόγραμμα αλλά δεν φαντάζονταν οτι θα τραβηχτεί την ωρα που πήγαινα να χύσω φοβούμενη μην σπάσει η καποτα.
Όσοι απο εσας θέλετε να πάτε προετοιμαστείτε να φολιαστειτε.
Την επισκεφτικα κι εγώ σήμερα με τις ίδιες Πάνο κάτο εντιποσεις.
Ανεβάζω κριτικη
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Καινούρια; σώμα λεπτό και βυζιά εστελ και Μισέλ; Είσαι σίγουρος; Ή είναι κανένα ασφαιρο όπως η 'μουνάρα' η Λίζα στο Φ74; Πώω. Μην μ κανείς τωρα να κατεβω και ήδη ακούμπησα ένα κίτρινο πριν κανένα δίωρο.
Ναι όπως στα λέει είναι μια 20 περίπου μελαχρινό μεγαλ βυζια το είδα κ εγώ χθες αλλά δε πέρασα γιατί την έκοψα έτσι απόμακρη όπως ανέφερε ο μύστης
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.054
Πόντοι
7.046
Κυριοι συγχωρηστε με γι'αυτο που θα γραψω αλλά μας βλέπω όλους να κόβουμε το σπορ των οίκων και να πηγαινουμε σε call. Πλέον οι οίκοι έχουν ποσοστο φολας 90%. 3 με 4 πεταμενα 20αρικα αν τα βάλεις κάτω παιρνεις αποδεδειγμένα καλές ανεξάρτητες call και παιρνας μια χαρά. Και λαρυγγωτες πιπες και πιο καθαρές για να αισθανθείς λίγο σαλακι στο πουτσοκεφαλο και για να γλυφεις λιγουλάκι κωλοτρυπίδα χωρίς να έχεις τυψεις για καμιά 10αρια μέρες μην κόλλησες κάτι....
Η Φυλής και το Μετάξι πλεον ειναι αποτυχία!
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Χαιρετώ την παρέα, ψάχνω κάποια παλιά στανταράκια που έχω χάσει. Μήπως τις έχει δεί κανείς, αν τυχόν επέστρεψαν? Δούλευαν στο Φωκαίας 27 υπόγειο.
Η περίφημη Καμέλια (δήλωνε Μολδαβή) που τα έκανε όλα είχε φύγει για Γερμανία, δεν ξέρω τι απέγινε. Η Βιολέτα (δήλωνε Βουλγάρα), νεαρή νταρντάνα με full πρόγραμμα, ως κορόϊδο έμπλεξε με ένα μουσουλμάνο, έβαλε φερεντζέ κλπ. Ξέρει κανείς τι απέγιναν?
Και το απόλυτο χαμένο στανταράκι μου, η Μαρία (Τσέχα δήλωνε), αρχικά από το Διδύμου 8Β και μετά λίγο σε Λιοσίων και τέλος Μεταξουργείο ως Λώρη, με απίθανη κορμάρα.

ΥΓ άμα ψαχνόμαστε για παλιές περιπτώσεις, πάει να πεί οτι το επίπεδο έχει πέσει πολύ...
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Ναι όπως στα λέει είναι μια 20 περίπου μελαχρινό μεγαλ βυζια το είδα κ εγώ χθες αλλά δε πέρασα γιατί την έκοψα έτσι απόμακρη όπως ανέφερε ο μύστης
Καραφόλα αλερτ!
Μαρία Φυλής 65 πάνω.

Τελικά πήγα και κατέθεσα. Όχι μόνο καραφολα αλλά εντελώς άσχετη. Θα επανέλθω αργότερα με λεπτομέρειες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Καραφολα αλερτ. Μαρία Φυλής 65 πάνω.

Τελικά πήγα και κατέθεσα. Όχι μόνο καραφολα αλλά εντελώς άσχετη. Θα επανέλθω αργότερα με λεπτομέρειες.

Μετά από αυτά που μας έγραψε ο συναγωνιστής ψήθηκες να περάσεις κι όλας; :confused:
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
81
Κατάθεση σήμερα στην Αλινα στο Ακομινατου μεταξουργίο. Η κοπελα έχει αρχίσει τελευταία να βαριέται και να προσπαθεί να σε ξεπεταξει.Καμια σχέση με όταν την πρωτοπηρα πριν 3 χρόνια. Έχει φθίνουσα πορεία. Πίπα σύντομη βιαστική και δεν ήθελε να ανεβεί από πάνω και να βγάλει τις γόβες . Τσαντιστηκε επειδή μάσαγα τσίχλα όσο με πιπωνε. Είναι η τελευταια φορά που ασχολούμαι μαζί της.
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Δοκιμαστηκαν σημερα το απογευμα οι δυο καινουργιες Κουβανες κατα δηλωση τους,Βαλεσκα και Τιφανι με οχι καλες εντυπωσεις κατα την δικη μου εμπειρια και εξηγω,ζηταω πρωτα την Βαλεσκα,αδυνατο petite με μαυρο μαλλι σγουρο μακρυ,μελαμψο καπως στο χρωμα,φυσικο ειναι αφου ειναι απο Κουβα,ερχεται δωματιο,αμηχανια εντελως απο πλευρα της,χαμενη στο διαστημα,ενταξει καινουργια ειναι λεω, αντε λεω να ξεκινησω εγω,φιλια δεν δινει,μεγαλο φαουλ για μενα,no kiss ελεγε συνεχεια,με τα χιλια ζορια απεσπασα καποια στοματοφιλα,φοβαται φαινεται τον καταραμενο covid,δαχτυλο ενταξει αφηνει και γλυψιμο,τα μονα που ευχαριστηθηκα,τιποτα αλλο,μια πιπα λιγων δευτερολεπτων,αεροπιπα,λιγα φιλακια στο στηθος,τιποτα το ιδιαιτερο,δεν ηξερε τι να κανει και το προφυλακτικο εγω το εβαλα,μου το εδωσε αυτη,το μονο που σε εξιταρει ειναι το petite,ζητημα να ειναι καμια σαρανταρια κιλα μαζι με τα κοκαλα,πονουσε στην διεισδυσει,δεν με αφηνε να μπω καλα,τεσπα δεν τελειωνα με την ολη φαση,χτυπαει την πορτα η τσατσα και με παραταει λεγοντας finish time,πεταχτηκε σαν ελλατηριο πανω,αγγλικα δεν ξερει,Ισπανικα μου λεει,τις λεξεις ομως που την συμφερουν τις εχει μαθει,τεσπα φευγει,φωναζω την 2τσα μιας και δεν ειχα τελειωσει να μου στειλει την Τιφανι πας και ειναι καλυτερη,ερχεται μετα απο λιγο,ποιο γεματουλα λιγο αυτη,κοντη,μαυρο μαλλι μακρυ,παλι οχι φιλια,no kiss συννενοημενες οι πουτανες,μια απο τα ιδια λεω,αυτη μαλιστα δεν βγαζει και το διχτυωτο ολοσωμο που φοραει,δαχτυλο γλυψιμο,το ιδιο,αφηνει,πιπα παλι λιγων δευτερολεπτων,λιγα προκαταρκτικα,περασμα προφυλακτικου απο μερους μου και τελειωσα,τιποτα που να κανει την διαφορα ουτε και αυτη.Συμπερασματικα amature petite,ειδικα η Βαλεσκα,που ομως δεν ξερουν πως να σε ικανοποιησουν,προκαταρκτικα λιγα,πιπα οχι καλη,αβγαλτες αλλα και πονηρες αποτι καταλαβα,τεσπα,αυτα παντως εγω ειδα σε αυτες,δωματια ειχαν σερι,λογω του οτι ειναι καινουργιες,αλλα αν θελουν να σταθουν πρεπει να βελτιωθουν.
Φίλε σε ποιο οίκο τις βρίσκουμε ,;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom