Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 333 άτομα (20 μέλη και 313 επισκέπτες)

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
255
Κριτικές
16
Like
1.615
Πόντοι
6.240
Σήμερα:

Φυλής 72 Κατερίνα, 2η φορά που τη γαμάω με πολύ θετικές εντυπώσεις! Δεν λέει σε τίποτα όχι, για τα δεδομένα της εποχής/περιοχής είναι vfm

Φωκαίας 19 Ηλέκτρα, ορμώμενος από τις κριτικές θέλω να πω πως τη μια και μοναδική γορά που πήγα μαζί της ήταν ΠΟΛΥ νωχελική, στην κοσμάρα της εντελώς! Στο μουνί τον έφαγε σαν κυρία, στον κώλο δυσανασχέτησε, ενώ όλη την ώρα ήταν "σαν να μάσαγε τσίχλα και να παιζε το μαλλί της"! Εγώ πριν την Καραντίνα ΔΕΝ την ήξερα, την είχα δει Φυλής 67 που ήταν μαζί με την Αλίσια και τότε φαινόταν οκ! Μετά άρχισε να πέφτει σφαίρα! Εγώ την δοκίμασα Φωκαίας όπου και πλέον απλά είναι σε φάση ζεν η κοπέλα!
Ασε με φολιασε εχτες η Ηλεκτρα.
Η Κατερινα το δινει σωστα το κωλαρακι της ?
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
ΟΛες το ίδιο λένε
τι λένε;
Μήπως είσαι εσύ ο τύπος που αναφέρουν κάποιοι
Κατ'αρχάς η σύνταξη των αναρτήσεών σου δεν με βοηθά να καταλάβω τι λες.
Επίσης, αν σωστά διακρίνω ένα υφάκι ειρωνείας, το μαζεύεις όταν απευθύνεσαι σε εμένα. :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mrxp

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Μύστη μου, με την Άννα στο Μετάξι είχα κάτσει 2 φορές 15λεπτο μέσα για 69, καθώς με ήξερε
ο πουστροτσάτσος στο Κολωνού 15 και μου έδινε πίστωση χρόνου. Αλλά είναι η μόνη
που έχω δώσει έξτρα τάληρο μέσα για γλωσσόφιλα. Βέβαια, τη 2η και τελευταία φορά
δεν της έδωσα τίποτα έξτρα, μόνο την εντύπωση ότι θα της έδινα ξανά το τάληρο... :tooth:

Σήμερα:

Φυλής 72 Κατερίνα, 2η φορά που τη γαμάω με πολύ θετικές εντυπώσεις! Δεν λέει σε τίποτα όχι, για τα δεδομένα της εποχής/περιοχής είναι vfm

Φωκαίας 19 Ηλέκτρα, ορμώμενος από τις κριτικές θέλω να πω πως τη μια και μοναδική φορά που πήγα μαζί της ήταν ΠΟΛΥ νωχελική, στην κοσμάρα της εντελώς! Στο μουνί τον έφαγε σαν κυρία, στον κώλο δυσανασχέτησε, ενώ όλη την ώρα ήταν "σαν να μάσαγε τσίχλα και να παιζε το μαλλί της"! Εγώ πριν την Καραντίνα ΔΕΝ την ήξερα, την είχα δει Φυλής 67 που ήταν μαζί με την Αλίσια και τότε φαινόταν οκ! Μετά άρχισε να πέφτει σφαίρα! Εγώ την δοκίμασα Φωκαίας όπου και πλέον απλά είναι σε φάση ζεν η κοπέλα!
Κ εμένα με φολιασε η Ηλέκτρα, σαν να την βάζουν κ κάνει αγγαρεία..
Χασμουριωταν 50 φορές κατά την διαρκεια του αγώνα, κατι δεν πάει καλά ίσως παίρνει ουσίες..
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Κ εμένα με φολιασε η Ηλέκτρα, σαν να την βάζουν κ κάνει αγγαρεία..
Χασουριωταν 50 φορές κατά την διαρκεια του αγώνα, κατι δεν πάει καλά ίσως παίρνει ουσίες..
Τι να πω, πριν ένα μήνα που την πήρα ήταν πολύ κομπλέ μαζί μου. Ή θα έχει χαλάσει ή γούσταρε μαζί μου ή θα φαινόμουν πιο βαριεστημένος, μιας και δεν είχα πολλές προσδοκίες, και ψάρωσε. :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Εντωμεταξύ, πήγα ο φουκαράς να τσεκάρω αυτή τη Σύλβια που δουλεύει πρωινά στο Φυλής 109, αλλά είχε λαϊκή και ήταν κλειστά. Τσάμπα ο δρόμος. Καλά, όταν έχει λαϊκή, δεν ανοίγουν; :headbang:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
886
Κριτικές
35
Like
7.020
Πόντοι
2.836
Δεν πειράζει που ήταν κλειστά, εσύ να είσαι καλά περνάς άλλη ημέρα,
δεν ανοίγουν ποτέ όταν γίνεται λαϊκή από παλιά χρόνια τώρα..
Κακος βεβαια έπρεπε να ανοίγουν κ να λειτουργεί η λαϊκή σαν καμουφλάζ,
αν με έβλεπε ένας γνωστός κ μου έλεγε πως κ από εδώ ήρθα λαϊκή θα του έλεγα να αγοράσω μούσμουλα.
 

Mrxp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Εντωμεταξύ, πήγα ο φουκαράς να τσεκάρω αυτή τη Σύλβια που δουλεύει πρωινά στο Φυλής 109, αλλά είχε λαϊκή και ήταν κλειστά. Τσάμπα ο δρόμος. Καλά, όταν έχει λαϊκή, δεν ανοίγουν; :headbang:
Τραβά το απογευμα
 

Mrxp

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
46
Like
72
Πόντοι
0
Δν ξέρω αλήθεια πότε είναι. Μεσημέρι είχα πάει μαζί της. Όλο φορεματάκι φοράει και δν φαίνεται σώμα αλλά έχει ωραίο. Τώρα μπορεί λόγω ζέστης να το έβγαλε και να τν δεις πριν μπεις. Και η Χριστίνα είδα είναι ωραία έγινε μπαμπατσικια
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.674
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Κακος βεβαια έπρεπε να ανοίγουν κ να λειτουργεί η λαϊκή σαν καμουφλάζ,
αν με έβλεπε ένας γνωστός κ μου έλεγε πως κ από εδώ ήρθα λαϊκή θα του έλεγα να αγοράσω μούσμουλα.
Κι άμα σε έβλεπε ο γνωστός σου να μπαινοβγαίνεις στον οίκο, θα έλεγες ότι πήγες να αγοράσεις καπότες; :2funny:
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα!!ξερει κάποιος μύστης αν δουλεύει η μπαρμπορα το απόγευμα;;καλά γαμησια να έχουμε
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.673
Πόντοι
1.436
Εντωμεταξύ, πήγα ο φουκαράς να τσεκάρω αυτή τη Σύλβια που δουλεύει πρωινά στο Φυλής 109, αλλά είχε λαϊκή και ήταν κλειστά. Τσάμπα ο δρόμος. Καλά, όταν έχει λαϊκή, δεν ανοίγουν; :headbang:
Άσε τύπε, τυχεροί είμαστε. Φαντάσου ότι πριν μία εικοσαετία η λαϊκή στη Φυλής ήταν πολύ μεγαλύτερη. Έφτανε μέχρι και τα κεντρικά της Φυλής. Κατόπιν άρχισε να συρρικνώνεται σταδιακά και δραματικά. Οπότε, φαντάζομαι, έκλειναν κυριολεκτικά όλα :confused:
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: vril

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Καλησπέρα στην παρέα!!ξερει κάποιος μύστης αν δουλεύει η μπαρμπορα το απόγευμα;;καλά γαμησια να έχουμε
Η Μπάρμπαρα απ ότι αναφέρθηκε είναι διακοπές 9 μέρες ώστε να κλείσει η σουφρα της
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Μύστες μου καλησπέρα η Τζεναρα το ψηλό μελανουρι Βουλγαρακι από Φωκαιας με καλά ελληνικά γνωρίζουμε εάν αρχίζει από απόγευμα ;; Η αρχίζει στις 12 κ μετά επίσης χθες που επισκέφθηκα τα ιδρύματα μ ενημέρωσε η Τσατσα ότι η Τζενη ήταν στο κάτω αλλά κάτι έγινε κ έκλεισε όποτε θα ήθελα τα φώτα σας εάν γνωρίζουμε εάν είναι και τώρα απόγευμα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Κ εμένα με φολιασε η Ηλέκτρα, σαν να την βάζουν κ κάνει αγγαρεία..
Χασμουριωταν 50 φορές κατά την διαρκεια του αγώνα, κατι δεν πάει καλά ίσως παίρνει ουσίες..
Τα έχω πει χίλιες φορές παλιά .. Η ηλεκτρα είναι η χειρότερη δεν σε προσβάλει οκ αλλά είναι σαν αυτιστική λέει συνεχος ότι έχει πρόβλημα στα πνευμονία και βήχει ψεύτικα …. Σε ξενερωση ώστε να μην καβλωσεις μετά σου λέει αν έχεις κάποιο πρόβλημα κιόλα ….και η φωνή της είναι ίδια ακριβός όμως με τον τύπο που έβγαινε στην πανιά με ονομασία ο ρουβας του πηραια … γκουγκλάρετε το ακούστε τον και όσοι ξέρετε την ηλεκτρα θυμήθηκε την φωνή συγκρίνετε και θα δείτε ότι έχω δίκιο
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ισχύει...!!! :thumbsup:

Ένα καλό εσώρουχο δίνει πολλούς πόντους στην εμφάνιση της κορασίδας...!!!

Την Καλησπερα Φιλε Jonny......να θελουμε να "Αγιασουμε"και να μην μας αφηνεις....μας πετας τα Κυλοτακια αερα και παλι απο την Αρχη.......Καλα να περνας.....
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Aκόμα μία συνεύρεση με Κατερίνα Ρωσίδα στην οδό Ιάσωνος 37Β...Λοιπόν η αίσθηση του μουνιού της Κατερίνας είναι ρε παιδί μου -πώς να το πω- νοιώθεις βασιλιάς όταν τη γαμάς, απίστευτη διείσδυση. Επίσης η Κατερίνα κατά 90% δεν υποκρίνεται και τα γλυκά βογγητά της σε στέλνουν στο διάολο. Την σέβομαι την κοπέλα και λόγω του ήθους της και φυσικά στο ότι είναι σωστή επαγγελματίας. Το δεκάλεπτο το έχεις άνετα και στο πισωκολλητό είναι θεά μιλάμε...Μακάρι να μίλαγε λίγα Ελληνικά, λίγα μόνο...
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.075
Πόντοι
3.556
Καλησπέρα συνουσιαστές, κατάθεση προ ολίγου με την Σιμόνα στο Διδύμου 8 ισόγειο, κοντοπούτανο με πιασιματα και καστανοξανθο μαλλάκι, ωραία χειλάκια και χαμόγελο.
Πολυ τίμιο κορίτσι, ευγενέστατη γλυκήτατη και παιχνιδιάρα, Ελληνικά δε μιλάει, ούτε αγγλικα.
Η ελεύθερη πίπα της είναι πάρα πολύ καλή, καταρχάς έχει το θετικό που δεν βάζει ΚΑΘΌΛΟΥ δόντι, σαλιωνει καλά το πούτσο και δίνει πόνο, γλείφει αρχιδια λες και είναι μπάλες παγωτού.
Στο σεξ είναι πολύ δοτική επίσης, φιλάει ασταμάτητα, βγάζει καυλωτικές κραυγές, και γενικά δείχνει να το απολαμβάνει το γαμήσι, στα 4 πολύ καλή στο στήσιμο, αλλά εκεί ουρλιάζει.
Τελείωμα πάνω στα μουνοχειλα της, κάνοντας μου μμμμ όταν έχυσα και κοιτώντας με πονηρά με το έκφυλο μουτράκι της.
Από μένα είναι ΝΑΙ η Σιμονα.


#ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ_ΓΑΜΙΕΣΑΙ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom